Otwarty O-4 | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 62 | Patryk Patreuha Edmund Czubak | 3.0 11.0 | J S | DS MA | BKB I Bolesławiec BATMIX Warszawa | 66.54 | 27 | |
2 | 7 | Marek Witek Danuta Kaczmarek | 21.0 0.5 | S KS | PK LB | Carlo Bossi Parfumes Nisko KART-EL Gorzów Wlkp. | 63.69 | 25 | |
3 | 11 | Stanisław Pająk Roman Zabłocki | 13.0 5.0 | S S | SW OP | HOTEL SENATOR STARACHOWICE KB Rodło Opole | 63.34 | 22 | |
4 | 5 | Jarosław Molenda Sławomir Zimniak | 9.0 5.0 | | DS | BKB I Bolesławiec | 62.22 | 20 | |
5 | 8 | Jacek Leśniczak Honorata Sobolewska | 15.0 2.5 | S K | LB MA | KART-EL Gorzów Wlkp. INTER BLOCK Warszawa | 61.86 | 17 | |
6 | 61 | Marek Urbański Artur Pomarański | 12.0 4.0 | | LB ZP | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin KB KONTRA Koszalin | 60.15 | 15 | |
7 | 65 | Paweł Jassem Piotr Jassem | 17.0 9.0 | | ZP WP | ZOIM & FIORI Szczecin DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 58.70 | 13 | |
8 | 10 | Arkadiusz Ciechomski Łukasz Kalbarczyk | 5.0 5.0 | | MA | NADBUD Warszawa BATMIX Warszawa | 58.68 | 10 | |
9 | 12 | Piotr Solecki Stanisław Janik | 7.0 13.0 | | WP LB | RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno KART-EL Gorzów Wlkp. | 58.60 | 8 | |
10 | 28 | Bartosz Chmurski Piotr Tuczyński | 21.0 15.0 | | MA | Bridge24.pl 2. | 56.43 | 6 | |
11 | 27 | Agnieszka Piesiewicz Anna Zaręba | 2.0 2.0 | KJ KJ | MA | AZS UW Warszawa VII AZS UW Warszawa V | 54.82 | 5 | |
12 | 49 | Izabella Jaworska Adam Suwik | 3.0 18.0 | K | LD SW | SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 53.78 | 5 | |
13 | 24 | Jacek Radomski Michał Witkowski | 9.0 4.0 | | SL OP | TriVita | 52.82 | 5 | |
14 | 67 | Rafał Maszenda Joanna Zalewska | 3.0 | J KJ | MA | Piast I Feliksów AZS KU UW Warszawa | 52.29 | 4 | |
15 | 47 | Radosław Liskowiak Ryszard Barabasz | 5.0 | | LB | ZM Mestil Gorzów Wlkp. | 52.24 | 4 | |
16 | 41 | Ryszard Kiełczewski Jerzy Ujma | 18.0 12.0 | N S | SL OP | KONSTANTA Bielsko-Biała TriVita | 52.01 | 3 | |
17 | 2 | Ryszard Jaśkiewicz Tatiana Verkhos | 11.0 3.0 | K | MP MA | ALF 1 Nowy Sącz FOTO-SOWA Puławy | 51.44 | 3 | |
18 | 13 | Grzegorz Jarząbek Bartłomiej Okopiński | 5.0 2.0 | | DS | Profman KS AZS Wratislavia V WR KS AZS Wratislavia VI WR | 51.30 | 3 | |
19 | 69 | Jacek Bryja Romuald Gabrysz | 4.0 3.0 | S | SL | TB Silesia II - Diamond Gliwice | 51.27 | 2 | |
20 | 1 | Grzegorz Pogodziński Wojciech Wyrębski | 5.0 12.0 | | LB | GSBS 2 Gorzów Wlkp | 50.72 | 2 | |
21 | 33 | Karol Suchoń Andrzej Lembas | 2.5 2.0 | | MP | Dyktator - Last Minute Kraków | 50.58 | 1 | |
22 | 43 | Joanna Derewońko Tadeusz Luzak | 2.5 12.0 | K S | MA | KBS Legionowianin | 50.07 | 1 | |
23 | 32 | Maksymilian Grochowski Michał Lange | 1.0 0.5 | J J | MA | AZS UW Warszawa VIII | 50.05 | ||
24 | 4 | Dorota Kwintkiewicz Rafał Molenda | 2.5 2.5 | K J | DS | BKB III Bolesławiec BKB I Bolesławiec | 50.02 | ||
25 | 63 | Mateusz Stępiński Filip Parol | 7.0 1.5 | | MA | AZS UW Warszawa AZS UW Warszawa V | 49.12 | ||
26 | 48 | Sebastian Zimorski Aleks Bukat | | M M | DS | KBS Miłkowice Miłkowice Klub Logiczny Piechowice | 48.35 | ||
27 | 42 | Piotr Korecki Maciej Rochowicz | 5.0 5.0 | | LB DS | KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra Termet KS AZS Wratislavia VIII WR | 48.34 | ||
28 | 30 | Jacek Krystecki Marcel Kołodziejczyk | 3.0 3.0 | | DS MA | Profman KS AZS Wratislavia V WR AZS SGH Warszawa | 48.08 | ||
29 | 66 | Jan Betley Jakub Wojcieszek | 9.0 17.0 | | MA SW | AZS UW Warszawa SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 47.75 | ||
30 | 44 | Szymon Superson Maria Kopczyńska | 1.5 1.0 | J KJ | MP MA | CKiS Skawina II AZS KU UW Warszawa | 47.39 | ||
31 | 6 | Anna Jankowska Artur Winkler | 3.0 9.0 | K | DS | KS AZS Wratislavia XII WR BKB I Bolesławiec | 46.27 | ||
32 | 9 | Renata Dancewicz Maria Tomczewska | 5.0 7.0 | K KS | MA PM | BATMIX Warszawa WIMPEL Gdańsk | 43.91 | ||
33 | 46 | Zygmunt Adamski Andrzej Chodowski | 2.0 1.5 | S | DS | KS Gwardia IV Wrocław | 43.72 | ||
34 | 29 | Joanna Kokot Marcin Pastudzki | 1.5 2.5 | KJ | DS | KS AZS Wratislavia XVII WR KS Gwardia I Wrocław | 43.66 | ||
35 | 3 | Agnieszka Jonczyk Sylwester Cieślak | 3.0 12.0 | KS | MA | NADBUD Warszawa Singleton Warszawa | 43.32 | ||
36 | 23 | Zbigniew Halat Ryszard Szkwarek | 12.0 2.0 | S | LB | Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin MOSiR 2 Kostrzyn | 43.01 | ||
37 | 45 | Roman Madej Maciej Betliński | 2.0 | J M | MP DS | UKS Olimpia Dwójka I KBS Miłkowice Miłkowice | 42.51 | ||
38 | 64 | Karolina Melkonyan Mateusz Słuszniak | 0.5 2.5 | KJ J | MA MP | AZS KU UW Warszawa CKiS Skawina | 42.01 | ||
39 | 31 | Jan Laszczak Tadeusz Laszczak | 7.0 | | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 41.96 | ||
40 | 22 | Mariana Hernandez Paweł Szymaszczyk | 1.5 7.0 | KJ | MA | AZS KU UW Warszawa AZS UW Warszawa | 41.76 | ||
41 | 25 | Marta Wójcik Karol Konopko | 2.5 2.0 | KJ J | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa Inwitofitka | 40.36 | ||
42 | 26 | Krystian Bączek Magda Budzyńska | 3.0 2.5 | J KJ | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa AZS UW Warszawa IV | 36.38 | ||
43 | 21 | Patrycja Krupnik Damian Burek | 1.0 5.0 | KJ | DS SL | KBS Miłkowice Miłkowice SINGLETON ŚLĄSK | 35.10 | ||
44 | 68 | Maria Wasilewska Jarosław Chłądowicz | 0.5 | J | DS | KBS Kolejarz Wrocław | 34.52 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-07-08 o 19:33:01