Kongresowy K-8 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 37 | Jakub Patreuha Patryk Patreuha | 3.0 3.0 | J J | DS | BKB I Bolesławiec | 63.86 | 61 | 150 | |
2 | 69 | Wit Klapper Grzegorz Superson | 21.0 11.0 | N | SL MP | KONSTANTA Bielsko-Biała Diebold Nixdorf Cracovia | 62.53 | 58 | 138 | |
3 | 55 | Jarosław Cieślak Piotr Ciszak | 17.0 | S | WP LD | CONSUS Kalisz | 61.41 | 54 | 129 | |
4 | 15 | Łukasz Kalbarczyk Tomasz Kiełbasa | 5.0 2.5 | J | MA | BATMIX Warszawa Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | 60.05 | 51 | 121 | |
5 | 83 | Bartosz Chmurski Piotr Tuczyński | 21.0 15.0 | | MA | Bridge24.pl 2. | 58.28 | 49 | 115 | |
6 | 27 | Piotr Dybicz Maciej Kędzierski | 11.0 2.5 | J | MA MP | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa CKiS Skawina | 58.13 | 46 | 110 | |
7 | 80 | Ryszard Barabasz Waldemar Pietrasiewicz | 2.0 | S | LB | 58.03 | 43 | 105 | ||
8 | 40 | Andrzej Mazurek Jerzy Nowak | 11.0 12.0 | S S | WP | UNIA II Leszno KTB Konin | 57.33 | 40 | 101 | |
9 | 25 | Marek Witek Andrzej Byzdra | 21.0 5.0 | S S | PK | Carlo Bossi Parfumes Nisko | 56.59 | 37 | 97 | |
10 | 31 | Jan Borychowski Stanisław Janik | 12.0 13.0 | S | WP LB | KTB Konin KART-EL Gorzów Wlkp. | 56.24 | 34 | 93 | |
11 | 85 | Ryszard Sakowicz Zbigniew Papierniak | 17.0 13.0 | | LB SL | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin TB Silesia I Gliwice | 56.09 | 31 | 90 | |
12 | 21 | Piotr Tuszyński Stanisław Gołębiowski | 24.0 24.0 | S | LB DS | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin KS AZS Wratislavia I WR | 56.04 | 28 | 87 | |
13 | 71 | Stanisław Pająk Piotr Kucharski | 13.0 18.0 | S | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 55.92 | 25 | 84 | |
14 | 81 | Zbigniew Tymków Aleksander Drabczyk | 12.0 3.0 | N S | SL | CKS Czeladź | 55.91 | 23 | 81 | |
15 | 52 | Zbigniew Sobczyk Michał Haczewski | 12.0 5.0 | S | DS SL | KS Gwardia I Wrocław IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 55.73 | 20 | 78 | |
16 | 70 | Marek Szymanowski Bogdan Szulejewski | 24.0 21.0 | S | WP MA | ELEKTROWNIA Żelichowo SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | 55.42 | 17 | 75 | |
17 | 68 | Urszula Cwyl Marek Palubiński | 3.0 3.0 | K S | MA | TRASER Warszawa | 55.12 | 14 | 72 | |
18 | 41 | Andrzej Kondeja Honorata Sobolewska | 13.0 2.5 | N K | MA | KBS Legionowianin INTER BLOCK Warszawa | 54.99 | 12 | 69 | |
19 | 51 | Andrzej Fronczak Marek Drukier | 18.0 4.0 | S S | WM WP | ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz PAB Poznań | 54.97 | 12 | 66 | |
20 | 29 | Krystian Bączek Piotr Marcinowski | 3.0 7.0 | J J | MA DS | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa GORACO KS AZS Wratislavia VII WR | 54.92 | 11 | 63 | |
21 | 89 | Philip Calder Gerard Langenmayr | 6.0 6.0 | | GER | 54.88 | 11 | 60 | ||
22 | 84 | Przemysław Klęsk Grzegorz Adamski | 4.0 4.0 | | ZP | ZZBS-ENTUZJAŚCI Szczecin | 54.68 | 10 | 57 | |
23 | 76 | Jacek Ciechomski Adam Suwik | 19.0 18.0 | | SW | SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 54.40 | 10 | 54 | |
24 | 45 | Joanna Derewońko Tadeusz Luzak | 2.5 12.0 | K S | MA | KBS Legionowianin | 54.31 | 9 | 51 | |
25 | 30 | Włodzimierz Kwiatkowski Maciej Masłowski | 12.0 2.0 | N S | WP | Credo Piła IOR III Poznań | 53.82 | 9 | 48 | |
26 | 67 | Dariusz Brudnowski Tomasz Wasilewski | 3.0 7.0 | | WP | PAB Poznań KTB Konin | 53.45 | 8 | 45 | |
27 | 46 | Andrzej Proczkowski Krzysztof Kujawa | 2.0 19.0 | | PK LU | Singleton Podkarpacki TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 53.22 | 8 | 42 | |
28 | 59 | Jerzy Sieracki Tomasz Włodarczak | 12.0 12.0 | | WP | UNIA WINKHAUS Leszno | 53.09 | 7 | 39 | |
29 | 36 | Piotr Brzeziński Roman Miłkowski | 12.0 4.0 | S S | LB | ANNEBERG Zielona Góra | 52.92 | 7 | 36 | |
30 | 58 | Kamil Nowak Przemysław Zawada | 9.0 17.0 | J | MA LB | Bridge24.pl Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 52.77 | 6 | 33 | |
31 | 18 | Marek Jaworski Marek Przybyła | 12.0 5.0 | N S | MP LD | WIKR.PL Kraków INTRA Łódź | 52.67 | 6 | 30 | |
32 | 91 | Aleksander Krych Artur Wasiak | 7.0 12.0 | | MA WP | Singleton Warszawa SPÓJNIA CONSUS Kalisz | 52.39 | 5 | 27 | |
33 | 42 | Paweł Zubiel Katarzyna Michałek | 7.0 7.0 | KS | LD SL | INTRA Łódź KONSTANTA Bielsko-Biała | 52.24 | 5 | 24 | |
34 | 22 | Adam Cukier Piotr Ertel | 4.0 5.0 | S S | LB | WDK Bez Atu Wolsztyn | 51.66 | 4 | 21 | |
35 | 17 | Anna Maduzia Marcin Dobrowolski | 5.0 5.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa | 51.57 | 4 | 18 | |
36 | 92 | Marek Rajca Bogdan Leśniak | 7.0 5.0 | S | DS | Termet KS AZS Wratislavia VIII WR | 51.24 | 3 | 15 | |
37 | 56 | Agata Kowal Jakub Kowal | 7.0 12.0 | K | MP | UKS Olimpia Dwójka I MTS Piast Skawina | 51.07 | 3 | 12 | |
38 | 32 | Jerzy Ignyś Andrzej Wojnarowski | 5.0 7.0 | S S | LB OP | CENTRUM KULTURY i REKREACJI Wschowa WIELUNSKI DOM KULTURY | 50.99 | 2 | 9 | |
39 | 75 | Lena Ostrowska Izabella Jaworska | 2.5 3.0 | K K | MA LD | BATMIX Warszawa | 50.63 | 2 | 6 | |
40 | 44 | Paweł Chindelewicz Artur Pomarański | 12.0 4.0 | | PM ZP | SDK Tczew KB KONTRA Koszalin | 50.44 | 1 | 4 | |
41 | 87 | Jan Kuczera Ryszard Olenderek | 7.0 12.0 | S N | WP | UKB KLEKS Szamotuły | 50.39 | 1 | 2 | |
42 | 66 | Skarbimir Kozar Bogusław Barański | 5.0 3.0 | S S | LB WP | Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin Jardob Murowana Goślina | 49.64 | |||
43 | 50 | Ryszard Kiełczewski Patrycja Krupnik | 18.0 1.0 | N KJ | SL DS | KONSTANTA Bielsko-Biała KBS Miłkowice Miłkowice | 49.57 | |||
44 | 61 | Sławomir Piechocki Tomasz Buchnajzer | 9.0 5.0 | | LB WP | KART-EL Gorzów Wlkp. KTB Konin | 49.45 | |||
45 | 88 | Bartosz Macioł Szymon Ostrowski | 0.5 1.0 | J J | DS | BKB Bolesławiec KS AZS Wratislavia XIV WR | 49.35 | |||
46 | 63 | Piotr Korecki Aleksander Kud | 5.0 11.0 | S | LB | KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 49.17 | |||
47 | 60 | Zbigniew Halat Bogusław Jakóbczyk | 12.0 5.0 | S | LB LD | Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin CKM Łódź | 49.15 | |||
48 | 53 | Karol Suchoń Andrzej Lembas | 2.5 2.0 | | MP | Dyktator - Last Minute Kraków | 48.83 | |||
49 | 11 | Anna Kowalska Marek Tyran | 13.0 13.0 | KS | LD | INWIT Pabianice | 48.76 | |||
50 | 54 | Tomasz Winciorek Jakub Wojcieszek | 18.0 17.0 | | WP SW | ELEKTROWNIA Żelichowo SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 48.60 | |||
51 | 77 | Krystyna Jędrzejewska Ireneusz Jędrzejewski | 1.0 1.0 | KS S | MA | IF22 | 48.46 | |||
52 | 82 | Katarzyna Dufrat Zuzanna Moszczyńska | 13.0 4.0 | K KJ | MA WP | Bridge24.pl 2. SPÓJNIA CONSUS Kalisz | 48.41 | |||
53 | 34 | Lech Warężak Piotr Kulesza | 9.0 5.0 | N | DS | BKB I Bolesławiec Termet KS AZS Wratislavia VIII WR | 47.75 | |||
54 | 90 | Ralf Wollenberg Matthias Stenneken | 1.0 1.0 | | LB | 47.59 | ||||
55 | 39 | Edward Wojewoda Mirosław Roesler | 2.5 11.0 | N N | WM | ZORRO-17 Olsztyn | 47.49 | |||
56 | 33 | Andrzej Janowicz Tomasz Mieloch | 5.0 4.0 | S S | WP | TB Budowlani Poznań | 46.96 | |||
57 | 38 | Sławomir Bogdanowicz Sylwester Cieślak | 2.5 12.0 | | DS MA | ZKBS III Insbud Zgorzelec Singleton Warszawa | 46.76 | |||
58 | 48 | Roman Zabłocki Ryszard Jakubowski | 5.0 11.0 | S N | OP | KB Rodło Opole | 46.58 | |||
59 | 13 | Jarosław Molenda Rafał Molenda | 9.0 2.5 | J | DS | BKB I Bolesławiec | 46.50 | |||
60 | 26 | Justyna Stachowiak-Kluz Tomasz Kluz | 7.0 12.0 | K | WP MP | GRICON STARKA Poznań Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | 46.44 | |||
61 | 14 | Artur Winkler Sławomir Zimniak | 9.0 5.0 | | DS | BKB I Bolesławiec | 46.35 | |||
62 | 73 | Kamila Kukuła Janusz Pawlicki | 5.0 5.0 | K S | DS | Termet KS AZS Wratislavia VIII WR KBS Kolejarz Wrocław | 46.31 | |||
63 | 28 | Jacek Kowalski Jan Gardocki | 5.0 7.0 | N | MA PD | GEOBEJUR Radom Zachęta Białystok | 45.64 | |||
64 | 78 | Halina Klukowska Agnieszka Skrybant-Jaworska | 7.0 3.0 | K K | DS | PROMOST KS AZS Wratislavia X WR | 45.55 | |||
65 | 19 | Tomasz Pawełczyk Roman Madej | 2.5 2.0 | J J | SL MP | BUKS MDK MOSM I Bytom UKS Olimpia Dwójka I | 45.39 | |||
66 | 64 | Zdzisław Świątek Aleksander Kozłowski | 12.0 3.0 | S S | LB | KART-EL Gorzów Wlkp. Promet Cargo Słubice | 45.27 | |||
67 | 57 | Jerzy Michałek Grzegorz Lewaciak | 21.0 18.0 | S S | SL LD | KONSTANTA Bielsko-Biała KDK1 Kutno | 45.22 | |||
68 | 79 | Anna Jankowska Marcin Pastudzki | 3.0 2.5 | K | DS | KS AZS Wratislavia XII WR KS Gwardia I Wrocław | 44.53 | |||
69 | 20 | Jacek Cebulski Jacek Michalski | 7.0 3.0 | | OP SL | JOCKER Oświęcim SINGLETON ŚLĄSK | 44.52 | |||
70 | 16 | Ryszard Zwolak Maciej Janeczko | 4.0 7.0 | | OP | JOCKER Oświęcim | 44.31 | |||
71 | 43 | Edmund Czubak Agnieszka Piesiewicz | 11.0 2.0 | S KJ | MA | BATMIX Warszawa AZS UW Warszawa VII | 43.49 | |||
72 | 23 | Józef Barczyk Kazimierz Dziadkowiec | 7.0 5.0 | N | MP | Ekspans Kraków Ketz Super Bond Kraków | 43.49 | |||
73 | 65 | Włodzimierz Bąk Zdzisław Wawrzyniak | 5.0 3.0 | N N | WP | Komster I Poznań | 42.17 | |||
74 | 35 | Jakub Dziuba Albert Grochowski | 1.0 0.5 | M M | MA | Piast IV Feliksów AZS UW Warszawa VII | 42.08 | |||
75 | 24 | Joanna Zalewska Maksymilian Grochowski | 1.0 | KJ J | MA | AZS KU UW Warszawa AZS UW Warszawa VIII | 40.79 | |||
76 | 74 | Tadeusz Laszczak Andrzej Gelberg | 7.0 9.0 | N | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 40.45 | |||
77 | 12 | Ekatirina Dobrushina Igor Kravchenko | 6.0 5.0 | K | RUS PD | 39.98 | ||||
78 | 47 | Łucja Ciborowska Konrad Ciborowski | 11.0 | KM | MP | MKS KSOS Kraków Sfora Cibora Kraków | 39.77 | |||
79 | 86 | Michał Lange Grzegorz Gruza | 0.5 0.5 | J J | MA | AZS UW Warszawa VIII | 39.24 | |||
80 | 72 | Maria Wasilewska Jarosław Chłądowicz | 0.5 | J | DS | KBS Kolejarz Wrocław | 37.28 | |||
81 | 49 | Konrad Ciborowski Magdalena Fornal | | M K | MP | UKS Olimpia Dwójka Kraków | 32.48 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-07-08 o 19:36:36