Kongresowy K-6 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 43 | Dariusz Lisiecki Grzegorz Dembiński | 4.0 7.0 | DS WP | KS Turbo FLY BACK Wrocław KTB Konin | 59.91 | 59 | 150 | ||
2 | 59 | Andrzej Proczkowski Krzysztof Kujawa | 2.0 19.0 | PK LU | Singleton Podkarpacki TERMOCHEM CHEMIK Puławy | 55.57 | 57 | 138 | ||
3 | 105 | Ryszard Sakowicz Bogdan Szulejewski | 17.0 21.0 | LB MA | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | 54.41 | 54 | 129 | ||
4 | 97 | Piotr Korecki Marcin Preisner | 5.0 2.0 | LB | KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 50.69 | 52 | 121 | ||
5 | 13 | Ryszard Kiełczewski Marek Witek | 18.0 21.0 | SL PK | KONSTANTA Bielsko-Biała Carlo Bossi Parfumes Nisko | 46.07 | 50 | 115 | ||
6 | 78 | Roman Madej Mateusz Słuszniak | 2.0 2.0 | MP | UKS Olimpia Dwójka I CKiS Skawina | 45.70 | 48 | 110 | ||
7 | 67 | Artur Pomarański Paweł Chindelewicz | 4.0 12.0 | ZP PM | KB KONTRA Koszalin SDK Tczew | 44.78 | 46 | 105 | ||
8 | 29 | Jakub Patreuha Patryk Patreuha | 3.0 3.0 | DS | BKB I Bolesławiec | 42.89 | 44 | 101 | ||
9 | 48 | Tomasz Kiełbasa Piotr Dybicz | 2.5 11.0 | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | 42.31 | 42 | 97 | ||
10 | 103 | Bartosz Chmurski Marek Szymanowski | 21.0 24.0 | MA WP | Bridge24.pl 2. ELEKTROWNIA Żelichowo | 40.69 | 40 | 94 | ||
11 | 73 | Marek Jaworski Marek Przybyła | 12.0 5.0 | MP LD | WIKR.PL Kraków INTRA Łódź | 36.72 | 38 | 92 | ||
12 | 55 | Piotr Tuszyński Stanisław Gołębiowski | 24.0 24.0 | LB DS | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin KS AZS Wratislavia I WR | 35.17 | 35 | 90 | ||
13 | 56 | Piotr Ciszak Jarosław Cieślak | 17.0 | LD WP | CONSUS Kalisz | 34.76 | 33 | 88 | ||
14 | 108 | Jerzy Ujma Aleksy Swoboda | 12.0 7.0 | OP SL | TriVita KONSTANTA Bielsko-Biała | 34.44 | 31 | 86 | ||
15 | 46 | Grzegorz Lewaciak Paweł Zubiel | 18.0 7.0 | LD | KDK1 Kutno INTRA Łódź | 34.35 | 29 | 84 | ||
16 | 74 | Bogdan Świątek Jan Borychowski | 12.0 12.0 | WP | KTB Konin | 33.91 | 27 | 82 | ||
17 | 109 | Jerzy Sieracki Tomasz Włodarczak | 12.0 12.0 | WP | UNIA WINKHAUS Leszno | 33.43 | 25 | 80 | ||
18 | 25 | Jacek Ciechomski Adam Suwik | 19.0 18.0 | SW | SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 30.96 | 23 | 78 | ||
19 | 101 | Ekatirina Dobrushina Igor Kravchenko | 6.0 5.0 | RUS PD | 30.91 | 21 | 76 | |||
20 | 118 | Zuzanna Moszczyńska Artur Wasiak | 4.0 12.0 | WP | SPÓJNIA CONSUS Kalisz | 30.46 | 19 | 74 | ||
21 | 49 | Ryszard Jaśkiewicz Marek Urbański | 11.0 12.0 | MP LB | ALF 1 Nowy Sącz Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 30.37 | 17 | 72 | ||
22 | 84 | Marek Michalczyk Waldemar Haponiuk | 3.0 5.0 | LU SW | TB DELFIN Biała Podlaska GOKiS Masłów | 29.41 | 15 | 70 | ||
23 | 22 | Piotr Solecki Stanisław Janik | 7.0 13.0 | WP LB | RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno KART-EL Gorzów Wlkp. | 27.13 | 13 | 68 | ||
24 | 40 | Grzegorz Wodecki Maciej Janeczko | 5.0 7.0 | SL OP | TB Silesia Gliwice JOCKER Oświęcim | 24.59 | 12 | 66 | ||
25 | 17 | Mirosław Roesler Katarzyna Michałek | 11.0 7.0 | WM SL | ZORRO-17 Olsztyn KONSTANTA Bielsko-Biała | 23.07 | 12 | 64 | ||
26 | 71 | Krystian Bączek Karol Konopko | 3.0 2.0 | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa Inwitofitka | 22.43 | 11 | 62 | ||
27 | 91 | Marcin Dobrowolski Anna Maduzia | 5.0 5.0 | MA | AZS UW Warszawa | 22.20 | 11 | 60 | ||
28 | 23 | Cathy Bałdysz Rob Helle | 17.0 7.0 | DS | Objectivity KS AZS Wratislavia III WR | 22.00 | 11 | 58 | ||
82 | Tomasz Jaworski Agnieszka Skrybant-Jaworska | 9.0 3.0 | DS | PROMOST KS AZS Wratislavia X WR | 22.00 | 10 | 56 | |||
30 | 110 | Eugeniusz Konik Stanisław Górski | 4.0 5.0 | OP | BLOTKA Dobrodzień | 21.89 | 10 | 54 | ||
31 | 11 | Anna Kowalska Marek Tyran | 13.0 13.0 | LD | INWIT Pabianice | 21.65 | 10 | 52 | ||
32 | 113 | Piotr Marcinowski Jakub Wojcieszek | 7.0 17.0 | DS SW | GORACO KS AZS Wratislavia VII WR SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 21.20 | 9 | 50 | ||
33 | 24 | Renata Dancewicz Michał Witkowski | 5.0 4.0 | MA OP | BATMIX Warszawa TriVita | 21.15 | 9 | 48 | ||
34 | 86 | Anna Zaręba Hanna Ciuńczyk | 2.0 2.0 | MA | AZS UW Warszawa V | 20.48 | 8 | 46 | ||
35 | 44 | Tomasz Mieloch Andrzej Janowicz | 4.0 5.0 | WP | TB Budowlani Poznań | 16.35 | 8 | 44 | ||
36 | 20 | Tadeusz Laszczak Andrzej Gelberg | 7.0 9.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 15.89 | 8 | 42 | ||
37 | 16 | Tomasz Kluz Justyna Stachowiak-Kluz | 12.0 7.0 | MP WP | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków GRICON STARKA Poznań | 15.09 | 7 | 40 | ||
38 | 99 | Michał Lange Grzegorz Gruza | 0.5 0.5 | MA | AZS UW Warszawa VIII | 14.67 | 7 | 38 | ||
39 | 37 | Katarzyna Dufrat Tomasz Winciorek | 13.0 18.0 | MA WP | Bridge24.pl 2. ELEKTROWNIA Żelichowo | 14.57 | 7 | 36 | ||
40 | 100 | Joanna Kokot Bartłomiej Okopiński | 1.5 2.0 | DS | KS AZS Wratislavia XVII WR KS AZS Wratislavia VI WR | 13.15 | 6 | 34 | ||
41 | 92 | Agata Kowal Jakub Kowal | 7.0 12.0 | MP | UKS Olimpia Dwójka I MTS Piast Skawina | 12.91 | 6 | 32 | ||
42 | 90 | Ireneusz Jędrzejewski Krystyna Jędrzejewska | 1.0 1.0 | MA | IF22 | 12.48 | 6 | 30 | ||
43 | 106 | Florian Fabiś Jan Obuchowicz | 5.0 9.0 | LB | ANNEBERG Zielona Góra AZS PWSZ Sulechów | 11.72 | 5 | 28 | ||
44 | 93 | Aleksander Kud Tomasz Bartnicki | 11.0 4.0 | LB | KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | 10.76 | 5 | 26 | ||
45 | 69 | Zbigniew Papierniak Grzegorz Superson | 13.0 11.0 | SL MP | TB Silesia I Gliwice Diebold Nixdorf Cracovia | 10.00 | 5 | 24 | ||
46 | 32 | Andrzej Sawko Aleksander Skorupa | 5.0 5.0 | DS | MKS Rokita Brzeg Dolny MKS Zakrzów Wrocław | 9.72 | 4 | 22 | ||
47 | 102 | Kamila Kukuła Piotr Kulesza | 5.0 5.0 | DS | Termet KS AZS Wratislavia VIII WR | 7.33 | 4 | 20 | ||
48 | 81 | Witold Grochulski Piotr Matuszewski | 5.0 3.0 | LU | TB DELFIN Biała Podlaska | 5.37 | 4 | 18 | ||
49 | 63 | Waldemar Skóra Witold Turant | 12.0 18.0 | LD | CKM Łódź INWIT Pabianice | 4.56 | 3 | 16 | ||
50 | 68 | Szymon Superson Oskar Tokarczuk | 1.5 1.5 | MP DS | CKiS Skawina II KS AZS Wratislavia XIV WR | 3.11 | 3 | 14 | ||
51 | 112 | Bartosz Macioł Szymon Ostrowski | 0.5 1.0 | DS | BKB Bolesławiec KS AZS Wratislavia XIV WR | 1.43 | 2 | 12 | ||
52 | 33 | Zbigniew Tymków Aleksander Drabczyk | 12.0 3.0 | SL | CKS Czeladź | 1.37 | 2 | 10 | ||
53 | 58 | Zbigniew Frank Tomasz Radwański | 5.0 5.0 | LD | Jagielloński Ośrodek Kultury JOK Łódź INTRA Łódź | 1.26 | 2 | 8 | ||
54 | 65 | Jacek Kowalski Jan Gardocki | 5.0 7.0 | MA PD | GEOBEJUR Radom Zachęta Białystok | 0.22 | 1 | 6 | ||
55 | 31 | Honorata Sobolewska Jacek Leśniczak | 2.5 15.0 | MA LB | INTER BLOCK Warszawa KART-EL Gorzów Wlkp. | -0.02 | 1 | 4 | ||
56 | 107 | Andrzej Kondeja Ryszard Szkwarek | 13.0 2.0 | MA LB | KBS Legionowianin MOSiR 2 Kostrzyn | -0.72 | 1 | 2 | ||
57 | 115 | Bogdan Leśniak Marek Rajca | 5.0 7.0 | DS | Termet KS AZS Wratislavia VIII WR | -0.94 | ||||
58 | 51 | Przemysław Weymann Andrzej Mazurek | 11.0 11.0 | DS WP | KS Turbo FLY BACK Wrocław UNIA II Leszno | -1.11 | ||||
59 | 26 | Stanisław Wachel Kazimierz Bednarek | 5.0 9.0 | DS | MKS Zakrzów Wrocław | -1.81 | ||||
60 | 38 | Konrad Ciborowski Konrad Ciborowski | 11.0 | MP | UKS Olimpia Dwójka Kraków Sfora Cibora Kraków | -2.33 | ||||
61 | 14 | Arkadiusz Jaranowski Jan Stoklasek | 2.0 4.0 | LB | Instalko SBS 3 Międzyrzecz SINGLETON Głogów | -3.59 | ||||
62 | 70 | Zdzisław Wawrzyniak Włodzimierz Bąk | 3.0 5.0 | WP | Komster I Poznań | -5.26 | ||||
63 | 88 | Jan Niebudek Jerzy Zatorski | 2.5 3.0 | DS | KS Konfeks II Legnica | -5.65 | ||||
64 | 87 | Albert Grochowski Jakub Dziuba | 0.5 1.0 | MA | AZS UW Warszawa VII Piast IV Feliksów | -6.09 | ||||
65 | 96 | Adam Pigulski Maciej Racewicz | 2.0 2.0 | DS | BKB II Pogrom Bolesławiec | -6.39 | ||||
66 | 117 | Ralf Wollenberg Matthias Stenneken | 1.0 1.0 | LB | -6.54 | |||||
67 | 62 | Zdzisław Rzucidło Marek Matwijewicz | 5.0 3.0 | LB | SINGLETON Zielona Góra KS SM GRYMAS 2 Zielona Góra | -6.57 | ||||
68 | 21 | Sławomir Polak Cezary Bura | 5.0 9.0 | WP | UNIA II Leszno | -7.17 | ||||
69 | 30 | Radosław Liskowiak Wiesław Skowron | 5.0 4.0 | LB | ZM Mestil Gorzów Wlkp. Spójnia Ośno Lubuskie | -9.15 | ||||
70 | 45 | Tomasz Wasilewski Tomasz Jarmoliński | 7.0 5.0 | WP LB | KTB Konin Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin | -9.31 | ||||
71 | 121 | Piotr Kucharski Stanisław Pająk | 18.0 13.0 | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE | -10.09 | ||||
72 | 35 | Joanna Brede Kazimierz Lichawski | 5.0 11.0 | SL | Drugi Sort Bielsko-Biała | -10.17 | ||||
73 | 12 | Agnieszka Jonczyk Danuta Kaczmarek | 3.0 0.5 | MA LB | NADBUD Warszawa KART-EL Gorzów Wlkp. | -10.69 | ||||
74 | 42 | Eugeniusz Wilniewiec Kazimierz Jaskuła | 5.0 7.0 | LB | GKS FADOM 1 Nowogród Bobrzański | -13.31 | ||||
75 | 36 | Tomasz Stryszawski Piotr Kuc-Dzierżawski | 7.0 5.0 | MP | WIKR.PL Kraków | -13.93 | ||||
76 | 19 | Urszula Cwyl Marek Palubiński | 3.0 3.0 | MA | TRASER Warszawa | -15.76 | ||||
77 | 66 | Kamil Nowak Przemysław Zawada | 9.0 17.0 | MA LB | Bridge24.pl Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | -16.56 | ||||
78 | 98 | Grzegorz Jarząbek Bartłomiej Sikorski | 5.0 0.5 | DS | Profman KS AZS Wratislavia V WR KS AZS Wratislavia VI WR | -16.61 | ||||
79 | 61 | Rafał Maszenda Leszek Łuniewski | 3.0 12.0 | MA LD | Piast I Feliksów Masovia Płock | -17.59 | ||||
80 | 52 | Andrzej Lembas Karol Suchoń | 2.0 2.5 | MP | Dyktator - Last Minute Kraków | -18.93 | ||||
81 | 57 | Ryszard Bartosz Henryk Fienger | | -19.46 | ||||||
82 | 64 | Dariusz Brudnowski Tomasz Buchnajzer | 3.0 5.0 | WP | PAB Poznań KTB Konin | -20.13 | ||||
83 | 60 | Grzegorz Kania Jan Pijar | | -20.22 | ||||||
84 | 89 | Patrycja Krupnik Bogumił Wegner | 1.0 12.0 | DS | KBS Miłkowice Miłkowice KS Turbo FLY BACK Wrocław | -20.22 | ||||
85 | 79 | Tadeusz Rejdych Kazimierz Dziadkowiec | 7.0 5.0 | MP | Ketz Super Bond Kraków | -20.94 | ||||
86 | 80 | Franciszek Kurlit Kacper Kuflowski | 1.5 1.5 | MP | CKiS Skawina II | -21.33 | ||||
87 | 53 | Marek Drukier Andrzej Fronczak | 4.0 18.0 | WP WM | PAB Poznań ADK SIWIK Holiday Mrągowo Syntex Łowicz | -21.85 | ||||
88 | 76 | Sebastian Zimorski Maciej Betliński | | DS | KBS Miłkowice Miłkowice | -21.91 | ||||
89 | 77 | Marcin Pastudzki Anna Jankowska | 2.5 3.0 | DS | KS Gwardia I Wrocław KS AZS Wratislavia XII WR | -22.43 | ||||
90 | 27 | Kazimierz Zdebski Andrzej Wojnarowski | 2.5 7.0 | SL OP | TRYTON Skoczów WIELUNSKI DOM KULTURY | -22.56 | ||||
91 | 111 | Andrzej Huńka Maciej Mendrek | 4.0 1.5 | OP SL | ZAWSZE RAZEM Kluczbork TRYTON Skoczów | -23.37 | ||||
92 | 47 | Tadeusz Masłowski Piotr Brzeziński | 7.0 12.0 | WP LB | UNIA II Leszno ANNEBERG Zielona Góra | -24.30 | ||||
93 | 116 | Kajetan Wroński Tomasz Pawełczyk | 2.0 2.5 | WP SL | Dąbrówka Taxi Poznań BUKS MDK MOSM I Bytom | -24.52 | ||||
94 | 85 | Joanna Zalewska Maksymilian Grochowski | 1.0 | MA | AZS KU UW Warszawa AZS UW Warszawa VIII | -26.85 | ||||
95 | 83 | Maciej Kędzierski Filip Parol | 2.5 1.5 | MP MA | CKiS Skawina AZS UW Warszawa V | -27.67 | ||||
96 | 95 | Sylwester Cieślak Sławomir Bogdanowicz | 12.0 2.5 | MA DS | Singleton Warszawa ZKBS III Insbud Zgorzelec | -28.06 | ||||
97 | 94 | Zofia Miechowicz Jerzy Szramowski | 4.0 | LB | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego KS SM GRYMAS 3 Zielona Góra | -28.20 | ||||
98 | 119 | Ryszard Jakubowski Roman Zabłocki | 11.0 5.0 | OP | KB Rodło Opole | -28.28 | ||||
99 | 50 | Wit Klapper Jerzy Michałek | 21.0 21.0 | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | -30.06 | ||||
100 | 34 | Edmund Czubak Piotr Tuczyński | 11.0 15.0 | MA | BATMIX Warszawa Bridge24.pl 2. | -31.06 | ||||
101 | 15 | Jarosław Molenda Rafał Molenda | 9.0 2.5 | DS | BKB I Bolesławiec | -31.37 | ||||
102 | 75 | Przemysław Pasiński Bartosz Żbik | 1.5 1.0 | MP | UKS Olimpia Dwójka II | -34.46 | ||||
103 | 18 | Lena Ostrowska Marta Makarewicz | 2.5 2.5 | MA | BATMIX Warszawa NADBUD Warszawa | -35.24 | ||||
104 | 114 | Maria Tomczewska Andrzej Malenta | 7.0 5.0 | PM WP | WIMPEL Gdańsk Pil-Building Piła | -42.00 | ||||
105 | 120 | Janusz Pawlicki Zdzisław Kunc | 5.0 11.0 | DS | KBS Kolejarz Wrocław Termet KS AZS Wratislavia VIII WR | -42.67 | ||||
106 | 39 | Stanisław Wawszczyk Ewa Dziekańska | 5.0 9.0 | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | -30.00 | -52.52 | |||
107 | 72 | Aleks Bukat Wojciech Potapczyk | | DS | Klub Logiczny Piechowice | -66.06 | ||||
108 | 41 | Irena Hugiel Lesław Hugiel | 7.0 9.0 | LB | GKS FADOM 1 Nowogród Bobrzański | -67.72 | ||||
109 | 28 | Łucja Ciborowska Magdalena Fornal | | MP | MKS KSOS Kraków | -78.69 | ||||
110 | 54 | Joanna Derewońko Tadeusz Luzak | 2.5 12.0 | MA | KBS Legionowianin | -80.33 | ||||
111 | 104 | Zbigniew Halat Kazimierz Róg | 12.0 9.0 | LB SL | Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin TRYTON Skoczów | -88.91 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-07-05 o 11:06:16