Kongresowy Mikstowy K-3 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 31 | Iwona Czajka Andrzej Pawlak | 7.0 13.0 | K S | MA | INTERBUD Płock Bez sponsora | 66.66 | 75 | 210 | |
2 | 73 | Krystyna Augustyniak Aleksander Kud | 3.0 11.0 | KS S | DS LB | Stow.BONA FIDE Świebodzice KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 59.98 | 71 | 196 | |
3 | 53 | Zofia Miechowicz Tomasz Bartnicki | 4.0 4.0 | K | LB | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | 59.91 | 67 | 182 | |
4 | 46 | Hanna Ciuńczyk Piotr Marcinowski | 2.0 7.0 | KJ J | MA DS | AZS UW Warszawa V GORACO KS AZS Wratislavia VII WR | 59.91 | 64 | 168 | |
5 | 51 | Eva Bahnikowa Petr Bahnik | 6.0 6.0 | K | 58.76 | 60 | 154 | |||
6 | 33 | Małgorzata Turska-Marcinowska Adam Marcinowski | 7.0 7.0 | K | DS | KS AZS Wratislavia WR | 58.43 | 57 | 140 | |
7 | 64 | Anna Sztyber Jan Betley | 5.0 9.0 | K | MA | AZS UW Warszawa | 58.28 | 53 | 131 | |
8 | 50 | Aleksandra Talaczek Mateusz Sobczak | 2.0 7.0 | KJ J | MP DS | Singleton Kraków GORACO KS AZS Wratislavia VII WR | 57.88 | 50 | 122 | |
9 | 94 | Zuzanna Moszczyńska Artur Wasiak | 4.0 12.0 | KJ | WP | SPÓJNIA CONSUS Kalisz | 57.57 | 47 | 113 | |
10 | 90 | Grażyna Busse Maciej Dąbrowski | 15.0 7.0 | K | SL MA | TB Silesia I Gliwice Bez sponsora | 57.49 | 43 | 105 | |
11 | 22 | Anna Makarewicz Witold Tomaszek | 4.0 12.0 | K | DS MA | Erbud KS AZS Wratislavia IX WR K2 | 57.20 | 40 | 100 | |
12 | 13 | Lena Leszczyńska Marcin Krupowicz | 7.0 21.0 | K | MA LB | K2 Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 57.11 | 37 | 96 | |
13 | 20 | Małgorzata Sokołowska Andrzej Kozikowski | 4.0 13.0 | K | LD | KDK1 Kutno | 56.79 | 33 | 93 | |
14 | 84 | Aleksandra Pacura Grzegorz Andrzejowski | 2.0 5.0 | KJ | MP | CKiS Skawina | 56.69 | 30 | 90 | |
15 | 61 | Maria Tomczewska Robert Włodkowski | 7.0 5.0 | KS | PM WP | WIMPEL Gdańsk RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno | 56.32 | 26 | 87 | |
16 | 85 | Joanna Kokot Marcin Pastudzki | 1.5 2.5 | KJ | DS | KS AZS Wratislavia XVII WR KS Gwardia I Wrocław | 56.22 | 23 | 84 | |
17 | 54 | Izabella Jaworska Adam Suwik | 3.0 18.0 | K | LD SW | SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 55.97 | 20 | 81 | |
18 | 93 | Alina Arndt-Kufel Jacek Kufel | 1.5 3.0 | K | WP | CK Rondo Grodzisk Wlkp. | 55.95 | 16 | 78 | |
19 | 66 | Kamila Kukuła Włodzimierz Szczepanik | 5.0 11.0 | K S | DS | Termet KS AZS Wratislavia VIII WR W.Szk.Bank.KBS Kolejarz II WR | 55.74 | 15 | 75 | |
20 | 29 | Justyna Stachowiak-Kluz Tomasz Winciorek | 7.0 18.0 | K | WP | GRICON STARKA Poznań ELEKTROWNIA Żelichowo | 55.35 | 14 | 72 | |
21 | 92 | Iwona Zielińska Aleksander Marciniak | 2.5 7.0 | K | MA | GOK Bielsk | 54.69 | 14 | 69 | |
22 | 76 | Marta Wójcik Jakub Wojcieszek | 2.5 17.0 | KJ | MA SW | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 54.46 | 13 | 66 | |
23 | 70 | Marta Maj-Rudnicka Przemysław Błaszczyk | 13.0 15.0 | K | LD | KDK1 Kutno | 54.45 | 13 | 63 | |
24 | 12 | Ewa Miszewska Bogdan Szulejewski | 19.0 21.0 | K | WP MA | ELEKTROWNIA Żelichowo SASKA KĘPA BRIDGE TEAM | 54.42 | 12 | 60 | |
25 | 91 | Joanna Zalewska Tomasz Kiełbasa | 2.5 | KJ J | MA | AZS KU UW Warszawa Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | 54.30 | 12 | 57 | |
26 | 77 | Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka Marcin Zawadzki | 9.0 12.0 | K | LB | GOMAD Gorzów Wlkp. | 53.55 | 11 | 54 | |
27 | 67 | Anna Jankowska Piotr Kalinowski | 3.0 7.0 | K S | DS | KS AZS Wratislavia XII WR W.Szk.Bank.KBS Kolejarz II WR | 53.39 | 10 | 51 | |
28 | 16 | Zofia Bałdysz Janusz Pawlicki | 4.0 5.0 | KJ S | DS | Objectivity KS AZS Wratislavia III WR KBS Kolejarz Wrocław | 53.36 | 10 | 48 | |
29 | 38 | Ekatirina Dobrushina Igor Kravchenko | 6.0 5.0 | K | RUS PD | 53.23 | 9 | 45 | ||
30 | 35 | Honorata Sobolewska Wiesław Niedziela | 2.5 7.0 | K S | MA | INTER BLOCK Warszawa | 52.99 | 9 | 42 | |
31 | 45 | Krystyna Jędrzejewska Ireneusz Jędrzejewski | 1.0 1.0 | KS S | MA | IF22 | 52.91 | 8 | 39 | |
32 | 43 | Ewa Knapik Adam Peszke | 5.0 4.0 | KS | WP | Fikot Trefl Poznań Chaos Gniezno | 52.82 | 7 | 36 | |
33 | 78 | Danuta Krupnik Rafał Maszenda | 5.0 3.0 | K J | MA | Piast I Feliksów | 52.82 | 7 | 33 | |
34 | 11 | Renata Dancewicz Arkadiusz Majcher | 5.0 7.0 | K J | MA PK | BATMIX Warszawa Elektromontaż Rzeszów | 52.79 | 6 | 30 | |
35 | 21 | Anna Sarniak Przemysław Zawada | 19.0 17.0 | K | MA LB | INTERBUD Płock Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 52.52 | 6 | 27 | |
36 | 37 | Ewa Rodziewicz-Bielewicz Jerzy Nowak | 5.0 12.0 | K S | WP | Fundacja Taurus KTB Konin | 52.31 | 5 | 24 | |
37 | 57 | Anna Nosalska Arkadiusz Górzewski | 7.0 5.0 | K | PM | WIMPEL Gdańsk SCK IMPAS Sztum | 52.16 | 5 | 21 | |
38 | 95 | Alicja Myśliwiec Jakub Patreuha | 0.5 3.0 | KJ J | DS | BKB Bolesławiec BKB I Bolesławiec | 51.92 | 4 | 18 | |
39 | 44 | Zofia Mikołajczyk Aleksander Nowakowski | 4.0 11.0 | K S | WP DS | PAB Poznań KS Turbo FLY BACK Wrocław | 51.17 | 3 | 15 | |
40 | 25 | Dorota Kwintkiewicz Sławomir Zimniak | 2.5 5.0 | K | DS | BKB III Bolesławiec BKB I Bolesławiec | 50.88 | 3 | 12 | |
41 | 63 | Ewa Sobolewska Marek Szymanowski | 13.0 24.0 | K S | LD WP | INWIT Pabianice ELEKTROWNIA Żelichowo | 50.81 | 2 | 9 | |
42 | 24 | Urszula Cwyl Marek Palubiński | 3.0 3.0 | K S | MA | TRASER Warszawa | 50.55 | 2 | 6 | |
43 | 15 | Irena Hugiel Lesław Hugiel | 7.0 9.0 | KN N | LB | GKS FADOM 1 Nowogród Bobrzański | 50.41 | 1 | 3 | |
44 | 74 | Joanna Michalska Bartosz Chmurski | 2.0 21.0 | KJ | MA | Singleton Warszawa Bridge24.pl 2. | 50.39 | |||
45 | 26 | Danuta Kaczmarek Jacek Leśniczak | 0.5 15.0 | KS S | LB | KART-EL Gorzów Wlkp. | 50.37 | |||
46 | 81 | Ewa Dziekańska Krzysztof Dziekański | 9.0 12.0 | K S | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | 49.86 | |||
47 | 87 | Agnieszka Piesiewicz Filip Parol | 2.0 1.5 | KJ | MA | AZS UW Warszawa VII AZS UW Warszawa V | 49.31 | |||
48 | 86 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | K | SL | TCK Tarnowskie Góry | 49.15 | |||
49 | 68 | Karolina Melkonyan Maciej Kędzierski | 0.5 2.5 | KJ J | MA MP | AZS KU UW Warszawa CKiS Skawina | 48.76 | |||
50 | 41 | Lena Ostrowska Jacek Ciechomski | 2.5 19.0 | K | MA SW | BATMIX Warszawa SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 48.57 | |||
51 | 55 | Bożena Rakuzy Wiesław Puton | 2.5 5.0 | K S | DS | MKS Nysa-Kluk Kłodzko | 48.51 | |||
52 | 17 | Marzena Ropska Zbigniew Mącior | 5.0 18.0 | KS S | SL | TB Silesia Gliwice KONSTANTA Bielsko-Biała | 48.41 | |||
53 | 47 | Anna Maduzia Ryszard Sakowicz | 5.0 17.0 | KJ | MA LB | AZS UW Warszawa Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 48.33 | |||
54 | 52 | Paula Svobodova Otakar Svoboda | 6.0 6.0 | K | 48.33 | |||||
55 | 42 | Agata Kowal Jakub Kowal | 7.0 12.0 | K | MP | UKS Olimpia Dwójka I MTS Piast Skawina | 48.18 | |||
56 | 32 | Agnieszka Pietrzyk Krzysztof Góra | 5.0 7.0 | K | OP | TriVita | 47.95 | |||
57 | 58 | Olga Wrzos Leszek Jędrzejczak | 4.0 1.5 | K | MA | WIST Pomiechówek | 47.68 | |||
58 | 23 | Katarzyna Dufrat Edmund Czubak | 13.0 11.0 | K S | MA | Bridge24.pl 2. BATMIX Warszawa | 47.61 | |||
59 | 72 | Urszula Kędzierska Kamil Nowak | 5.0 9.0 | K J | MA | BATMIX Warszawa Bridge24.pl | 47.47 | |||
60 | 30 | Joanna Brede Kazimierz Lichawski | 5.0 11.0 | KS S | SL | Drugi Sort Bielsko-Biała | 47.01 | |||
61 | 65 | Maria Kopczyńska Bartosz Bunar | 1.0 2.0 | KJ J | MA MP | AZS KU UW Warszawa II LO Sobieski Kraków | 46.93 | |||
62 | 79 | Tatiana Verkhos Michał Witkowski | 3.0 4.0 | K | MA OP | FOTO-SOWA Puławy TriVita | 46.91 | |||
63 | 40 | Barbara Larysz Michał Bąk | 2.5 3.0 | KS S | OP | RSB Racibórz | 46.35 | |||
64 | 69 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 5.0 5.0 | K S | DS | UKS Pogoń Oleśnica | 46.21 | |||
65 | 56 | Lidia Gapińska Marek Gapiński | 1.0 1.0 | K | WP | Naukabrydza.pl | 46.19 | |||
66 | 75 | Joanna Derewońko Tadeusz Luzak | 2.5 12.0 | K S | MA | KBS Legionowianin | 46.17 | |||
67 | 48 | Małgorzata Węglewska Piotr Surdyk | 2.5 | KS | WP | PAB Poznań System Poznań | 45.78 | |||
68 | 89 | Karolina Walędzik Dominik Jastrzębski | 2.0 3.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa IV | 45.77 | |||
69 | 19 | Ela Gazdecka Kamil Gazdecki | | | 45.43 | |||||
70 | 36 | Katarzyna Michałek Jerzy Michałek | 7.0 21.0 | KS S | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 45.12 | |||
71 | 39 | Zofia Diakowska Mieczysław Magott | 2.5 3.0 | KS S | DS OP | BKB III Bolesławiec WIELUNSKI DOM KULTURY | 45.08 | |||
72 | 14 | Anna Kowalska Marek Tyran | 13.0 13.0 | KS | LD | INWIT Pabianice | 45.06 | |||
73 | 62 | Małgorzata Buduła Rafał Przybysz | 0.5 0.5 | KJ J | MA | AZS UW Warszawa VIII | 44.94 | |||
74 | 96 | Magdalena Fornal Konrad Ciborowski | 11.0 | K | MP | Sfora Cibora Kraków | 44.70 | |||
75 | 27 | Marta Makarewicz Marek Witek | 2.5 21.0 | K S | MA PK | NADBUD Warszawa Carlo Bossi Parfumes Nisko | 44.06 | |||
76 | 18 | Cathy Bałdysz Rob Helle | 17.0 7.0 | K | DS | Objectivity KS AZS Wratislavia III WR | 43.32 | |||
77 | 60 | Maria Wasilewska Jarosław Chłądowicz | 0.5 | J | DS | KBS Kolejarz Wrocław | 42.23 | |||
78 | 88 | Katarzyna Jakieła Patryk Patreuha | 0.5 3.0 | KJ J | DS | BKB Bolesławiec BKB I Bolesławiec | 42.06 | |||
79 | 82 | Łucja Ciborowska Konrad Ciborowski | | KM M | MP | MKS KSOS Kraków UKS Olimpia Dwójka Kraków | 39.08 | |||
80 | 80 | Anna Zaręba Karol Konopko | 2.0 2.0 | KJ J | MA | AZS UW Warszawa V Inwitofitka | 37.88 | |||
81 | 28 | Elżbieta Ćwierz-Superson Zdzisław Kunc | 5.0 11.0 | KN N | PK DS | SSBS - PSB Jarosław - Przemyśl Termet KS AZS Wratislavia VIII WR | 37.35 | |||
82 | 49 | Bogusława Szagała Jan Szagała | 4.0 5.0 | KS S | OP | RSM CHEMIK Kędzierzyn-Koźle | 36.59 | |||
83 | 59 | Anna Kowalska Tomasz Sobczak | 2.0 | | LD | Brydż Quartet Lechia Tomaszów Maz. | 36.11 | |||
84 | 83 | Maja Żabierek Hubert Urban | 4.0 7.0 | K | SW | Kamienna Ostrowiec | 36.01 | |||
85 | 34 | Ewa Orłowska Robert Głodowski | | K N | MA | Singleton Warszawa | 35.08 | |||
86 | 71 | Mariana Hernandez Szymon Superson | 1.5 1.5 | KJ J | MA MP | AZS KU UW Warszawa CKiS Skawina II | 33.78 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-07-08 o 19:34:27