Turniej Kongresowy K-4 GPPP

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub± %wynik %PKLPDF
 1187Kamil Nowak
Przemysław Janiszewski
7.0
21.0

 
LB
WM
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo
  64.55215240
 264Justyna Żmuda
Michał Klukowski
13.0
24.0
KJ 
MA
DS
Bridge24.pl 2
AZS Wratislavia I
  62.67211230
 390Łukasz Witkowski
Igor Łosiewicz
12.0
7.0

SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
  60.63206222
 438Iwona Czajka
Anna Sarniak
7.0
19.0

MASingleton Warszawa
INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
  60.61201214
 5109Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
13.0
21.0

LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy  59.37196206
 637Anna Kowalska
Marek Tyran
13.0
11.0
KS 
 
LDINWIT Pabianice  59.19192200
 7108Tadeusz Wasilewski
Piotr Proporowicz
5.0
4.0

 
KPForta GOK Rogowo
Bemix Więcbork
  59.12188195
 8208Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
 
 
MPCzarna Papuga Zwierzyniec Kraków  58.89185191
 924Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
19.0
18.0
 
 
SW
WP
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
ELEKTROWNIA Żelichowo
  58.89181187
 10130Adam Krysa
Maciej Grabiec
9.0
5.0

MPMTS Piast Skawina
MPEC I Tarnów
  58.81177184
 11213Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
1.0
 
 
LB   58.80173181
 12140Tomasz Szymczyk
Henryk Kopernok
3.0
5.0
 
SL   58.49170178
 13149Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
18.0
18.0

SLKS ENERGETYK Jaworzno  58.25166176
 1452Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
24.0
19.0

WPRAL Poznań
ELEKTROWNIA Żelichowo
  57.93162174
 15152Sławomir Polak
Tadeusz Masłowski
5.0
7.0

WPKS UNIA II Leszno  57.92158172
 1698Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
12.0
5.0
 
MPCzarna Papuga Zwierzyniec Kraków  57.66155170
 1748Grzegorz Lewaciak
Andrzej Kozikowski
18.0
13.0

 
WP
LD
CONSUS CARBON Kalisz
KDK1 Kutno
  57.42151168
 1821Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
7.0
5.0

MA
PK
BATMIX AZS UW Warszawa
Elektromontaż Rzeszów
  57.35147166
 1983Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0

 
DSTERMET AZS VIII Wratislavia  57.30144164
 2082Ralph Vitters
Bernd Gahntz
6.0
0.5
 
GER
LB
   57.27140162
 21120Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
7.0
5.0
 
 
OPJOCKER Oświęcim  57.27136160
 22224Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0

LBZIEL-BRUK Zielona Gora  57.25132158
 23102Piotr Tuszyński
Ryszard Sakowicz
24.0
17.0

 
LBLatteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin  57.22129156
 24186Andrzej Jaszczak
Bartosz Chmurski
15.0
21.0
 
 
ZP
MA
ZOIM & FIORI Szczecin
Bridge24.pl 2
  57.15125154
 25132Jacek Młyńczyk
Paweł Chindelewicz
13.0
12.0

 
MP
PM
TS Wisła Kraków
SDK Tczew
  56.79121152
 2656Marek Jeleniewski
Marcin Krupowicz
17.0
21.0
 
 
WM
SL
SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo
SILESIA I Gliwice
  56.72117150
 27204Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
5.0
3.0
 
 
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra  56.48114148
 28195Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
24.0
24.0

 
WP
DS
CONNECTOR Poznań
AZS Wratislavia I
  56.42110146
 2929Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
9.0
15.0
 
 
DSComfort SA BKB I Bolesławiec  56.28106144
 30143Tomasz Rawicz
Adam Hintertan
7.0
12.0
 
 
ZPFundacja RBS Szczecin  56.26102142
 31234Ireneusz Jarosz
Konrad Araszkiewicz
18.0
19.0
 
 
WP 
CONNECTOR Poznań
  56.2499140
 32145Janusz Wygowski
Cezary Kmiecik
9.0
4.0
 
 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno  56.2295138
 3353Łukasz Kalbarczyk
Wojciech Kaźmierczak
5.0
12.0
 
MA
LD
BATMIX AZS UW Warszawa
BINŻ Bełchatów
  56.1991136
 34184Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0

KS 
WPTB Budowlani Poznań
Fikot Trefl Poznań
  55.9288134
 3526Marcin Pędziński
Tomasz Kłys
15.0
4.0
 
 
WP
SL
GRICON STARKA Poznań
PZITB Bielsko-Biała
  55.5584132
 3699Aleksy Swoboda
Krzysztof Góra
7.0
7.0
 
 
OPMODERNALODZ.pl  55.5180130
 37134Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0

 
SLTCK Tarnowskie Góry  55.4976128
 38205Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
2.5
2.5

MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa  55.2973126
 39138Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
7.0
11.0

 
MAK2  55.2869124
 4095Andrzej Bondarewicz
Wojciech Rozwadowski
13.0
5.0
 
 
DSVALUE MEDIA AZS Wratislavia II  55.1965122
 41182Zdzisław Świątek
Stanisław Janik
12.0
12.0

 
LBKART-EL Gorzów Wlkp.  55.0961120
 4265Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
9.0
11.0
 
 
MP
LB
ALF 1 Nowy Sącz
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
  54.8858118
 43176Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0

DSKS Skrzydlaci Wrocław
BKB II Bolesławiec
  54.8454116
 4468Łukasz Frąckowiak
Mateusz Rymarczyk
2.0
2.0

LBOSiR 1 Skwierzyna  54.8450114
 45180Zofia Mikołajczyk
Beata Bojarska
4.0
5.0

WPSystem Poznań
Chaos Gniezno
  54.6046112
 46191Wit Klapper
Tadeusz Kaczanowski
21.0
19.0

SL
WP
KONSTANTA Bielsko-Biała
KS UNIA WINKHAUS Leszno
  54.4943110
 47118Krystyna Augustyniak
Zbigniew Stachniuk
3.0
1.5
KS 
 
DS
MA
Stow.BONA FIDE Świebodzice
 
  54.4643108
 4860Grzegorz Narkiewicz
Krzysztof Buras
24.0
24.0
 
 
KPKonkret Chełmno  54.3342106
 49148Roman Szlachetka
Lechosław Błaziński
12.0
12.0
 
ZPPOMORZANIN Nowogard  54.0841104
 5063Jacek Radomski
Sławomir Czech
9.0
5.0
 
 
OP
MA
MODERNALODZ.pl
MKS Przasnysz
  54.0741102
 51173Petr Bahnik
Otakar Svoboda
6.0
6.0
 
 
    54.0640100
 5272Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
 
DSKBS Kolejarz II Wrocław  53.864098
 53194Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
11.0
11.0

WPKS UNIA II Leszno
ELEKTROWNIA Żelichowo
  53.813996
 54196Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
7.0
9.0

SLSenior I Katowice  53.763894
 55164Sławomir Piechocki
Jerzy Mścisz
7.0
13.0
 
LB
WP
KART-EL Gorzów Wlkp.
GRICON STARKA Poznań
  53.733892
 56115Mateusz Stępiński
Rafał Marks
7.0
7.0
 
MAAZS UW Warszawa  53.593790
 57219Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
19.0
1.5
 
 
LU
PK
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
Singleton Podkarpacki
  53.593688
 58151Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
5.0
9.0
 
LBSBS DAWID Nowa Sól  53.553686
 59133Stanisław Stefański
Bogumił Olszewski
4.0
5.0
 
LBUKS CZARNI Żagań  53.473584
 60229Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
13.0
13.0

 
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media  53.373482
 6141Waldemar Burakowski
Jacek Leśniczak
15.0
15.0

MA
LB
NOTUS Bridge Team Warszawa
KART-EL Gorzów Wlkp.
  53.263480
 6215Leszek Hejne
Mirosław Makatrewicz
7.0
13.0
 
 
MA
WM
MASOVIA Płock
OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński
  53.143378
 63206Jakub Kowal
Agata Kowal
12.0
5.0
 
MPMTS Piast Skawina
CKiS Skawina
  53.123276
 6443Mateusz Sobczak
Piotr Marcinowski
7.0
5.0

DSRAG AZS Wratislavia VII  53.103274
 65157Adam Pawłowski
Jacek Grzelczak
13.0
11.0
 
 
LDKDK1 Kutno  52.923172
 6681Marcin Szymański
Błażej Krawczyk
4.0
4.0

WP
MP
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
MPEC I Tarnów
  52.873170
 67200Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
12.0
13.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice  52.833068
 68161Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
3.0
3.0
 
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra  52.682966
 69172Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
5.0
5.0
 
MAGOK Bielsk
MASOVIA Płock
  52.622964
 70226Aleksander Nowakowski
Jerzy Nowak
11.0
12.0

DS
WP
KS Turbo Flyback Wrocław
KTB Konin
  52.552862
 7111Michał Wróbel
Agnieszka Pietrzyk
4.0
4.0
 
MA
OP
Domwaluty.pl Warszawa
MODERNALODZ.pl
  52.512760
 72144Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
 
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  52.502758
 73223Wiesław Puton
Bożena Rakuzy
5.0
2.0

DSŚSS Bolko-Dolgaz Wałbrzych
MKS Nysa-Kluk Kłodzko
  52.482656
 7475Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
7.0
12.0

 
WPKTB Konin  52.432554
 75114Jan Betley
Karol Gałązka
9.0
9.0
 
 
MAAZS UW Warszawa  52.392552
 7635Tomasz Struzik
Marek Bałdysz
5.0
13.0
 
DSKBS Kolejarz II Wrocław
KS Turbo Flyback Wrocław
  52.372450
 77222Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
2.5
1.0

PM
KP
GAME OVER Gdańsk
ZS 26 Bydgoszcz
  52.262448
 7822Jeremi Stępiński
Piotr Jurek
19.0
18.0
 
 
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
Bridge24.pl
  52.212346
 79177Grzegorz Jarząbek
Kazimierz Dulas
5.0
5.0
 
 
DSTeko AZS Wratislavia V  52.202244
 8080Monika Suchodolska
Zofia Bałdysz
2.5
3.0
KJ 
KJ 
PM
WP
GAME OVER Gdańsk
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
  52.192242
 81185Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0

WP
LB
KS UNIA WINKHAUS Leszno
ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp.
  52.192140
 82171Eva Bahnikowa
Paula Svobodova
6.0
6.0
 
 
    52.182038
 83116Maciej Dąbrowski
Marek Dalecki
5.0
7.0
 
 
MADomwaluty.pl Warszawa
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
  52.162036
 8462Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
7.0
3.0
 
 
OPJOCKER Oświęcim  52.001934
 85199Zbigniew Guła
Krzysztof Śliwoń
13.0
13.0
 
SLPONAR SILESIA  51.961832
 8693Cathy Bałdysz
Roman Grzelak
17.0
13.0

 
MA
DS
INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
AZS Wratislavia I
  51.881830
 87179Robert Sikora
Ryszard Jakubowski
4.0
11.0
 
LB
OP
ZIEL-BRUK Zielona Gora
KB Rodło Opole
  51.771728
 8897Adam Skalski
Piotr Kołuda
9.0
15.0
 
 
LUSYNERGIA Lublin  51.741626
 89207Jan Sączawa
Wiesław Siek
4.0
9.0

 
PKSzlemik San I Nisko  51.691624
 90154Jerzy Sosiński
Andrzej Libera
5.0
4.0

LBGKS Meprozet Stare Kurowo  51.601523
 9113Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
 
 
DSBKB II Bolesławiec  51.501522
 92231Adam Peszke
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
 
WPSystem Poznań  51.391421
 93227Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
 
 
LB
KP
KART-EL Gorzów Wlkp.
Chemik Bydgoszcz
  51.371320
 94100Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
3.0
12.0
KJ 
 
WPCONSUS CARBON Kalisz  51.311319
 9531Katarzyna Dufrat
Edmund Czubak
11.0
11.0

DS
MA
AZS Wratislavia
BATMIX AZS UW Warszawa
  51.311218
 9649Marek Przybyła
Paweł Zubiel
5.0
7.0

 
LD 
CKM Łódź
  51.121117
 97230Maciej Bielawski
Rafał Przybylski
9.0
2.5
 
 
DS
ZP
AZS Wratislavia
ASKO-TECH Szczecin
  51.111116
 98181Konrad Krystecki
Jacek Krystecki
0.5
2.5

 
DSAZS Wratislavia XIV
Teko AZS Wratislavia V
  51.091015
 99150Andrzej Fronczak
Leszek Moszczyński
18.0
7.0

 
WM
KP
GEOSTA Olsztyn
Bemix Więcbork
-0.30 51.05914
 10057Jacek Corn
Janusz Dworzecki
4.0
3.0
 
 
LBSINGLETON Żary
KSGU TĘCZA 1 Krosno Odrzańskie
  51.00913
 10125Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0

SLSILESIA II STOKROTKA Gliwice
PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE
  50.97812
 10228Aneta Buze
Włodzimierz Buze
4.0
18.0

ZP
MA
GENESIS Szczecin
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
  50.91811
 103135Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
 
DSAZS Wratislavia III  50.78710
 10473Ryszard Pałasz
Dariusz Lisiecki
7.0
3.0
 
 
DS
WP
KS Turbo Flyback Wrocław
PAB Poznań
  50.7669
 105202Andrzej Kondeja
Wiesław Andruk
13.0
9.0

 
MAKBS Legionowianin
DRYL TEAM Warszawa
  50.7268
 106165Tadeusz Nędzi
Lech Warwocki
7.0
7.0

SL
LD
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
KDK1 Kutno
  50.7157
 107183Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
19.0
12.0

DSRAG AZS Wratislavia VII
KS Konfeks I Legnica
  50.7046
 108160Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
7.0
4.0
 
 
LBUKS CZARNI Żagań  50.5345
 109166Bogdan Szulejewski
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
18.0
5.0
 
 
DS
MA
AZS Wratislavia I
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
  50.4334
 110203Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
5.0
18.0

 
PK
SW
Szlemik San I Nisko
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
  50.4023
 111119Jacek Piątek
Zbigniew Szuster
5.0
3.0
 
 
SL   50.3722
 11216Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
9.0
3.0

 
LBPromet Cargo Słubice  50.3111
 113189Jerzy Ignyś
Henryk Radek
5.0
5.0

LBKB Qrnik Wschowa  50.25  
 114128Andrzej Jurkiewicz
Longin Bartnik
4.0
7.0
 
 
OPMULTI Opole  50.23  
 11527Arkadiusz Poziemski
Sammy Bałdysz
2.0
4.0

DSAZS Wratislavia VI
AZS Wratislavia XV
  50.22  
 11684Piotr Walczak
Piotr Ilczuk
21.0
18.0

 
WPCONSUS Kalisz  50.15  
 117158Marek Szukała
Zofia Szczerkowska
19.0
2.0

WPELEKTROWNIA Żelichowo
Veolia Energia Poznań
  49.93  
 118162Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
3.0
3.0

PMBUDMOR Władysławowo  49.93  
 11950Robert Stoliński
Bogumił Wegner
15.0
12.0
 
 
LD
DS
INWIT Pabianice
KS Turbo Flyback Wrocław
  49.87  
 120197Michał Bojanowski
Tadeusz Biskup
7.0
5.0

SLSenior I Katowice
PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE
  49.86  
 12185Bogusław Jakóbczyk
Robert Krawczyk
5.0
4.0
 
 
LD
PM
LKS Piast Sieradz
BLACKWOOD Gdańsk
  49.85  
 12259Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0

DSBKB III Pogrom Bolesławiec  49.75  
 12319Renata Dancewicz
Agnieszka Sławenta
5.0
4.0

MA
PM
BATMIX AZS UW Warszawa
BLACKWOOD Gdańsk
  49.73  
 124198Andrzej Jarecki
Robert Cimr
5.0
5.0

 
SLSenior I Katowice  49.71  
 12561Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
13.0
13.0
 
 
PM
LD
ANDRZEJKI Gdańsk
KDK1 Kutno
  49.51  
 126105Romuald Gabrysz
Jacek Bryja
3.0
4.0
 
SL   49.44  
 127141Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0

WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno  49.42  
 12823Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
19.0
15.0
 
 
WMSIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo  49.30  
 129218Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
13.0
11.0
 
MAApteki Arnica Ciechanów
WKRA Żuromin
  49.19  
 13089Maciej Terpiłowski
Tomasz Klukowski
5.0
9.0
 
 
DSAZS Wratislavia III
AZS Wratislavia I
  49.05  
 131163Urszula Cwyl
Marek Palubiński
3.0
3.0

MATRASER Warszawa  49.04  
 13218Artur Pomarański
Zbigniew Halat
4.0
12.0
 
ZP
LB
KB KONTRA Koszalin
Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin
  48.99  
 13394Jarosław Łaszczuk
Grzegorz Dziębowski
5.0
7.0
 
 
LDLKS Piast Sieradz  48.92  
 134117Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
4.0
4.0
 
KJ 
MAAZS UW Warszawa  48.90  
 135221Ryszard Konopka
Jerzy Ujma
12.0
12.0

PM
OP
STB Słupsk
MICHALAK Kolonowskie
  48.87  
 136122Ludwik Piotrowski
Józef Klimowski
9.0
3.0

ZPFAXTEL Koszalin  48.83  
 137106Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
17.0
15.0
 
 
MABridge24.pl  48.72  
 138113Piotr Korecki
Aleksander Kud
5.0
11.0
 
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra  48.61  
 139137Piotr Solecki
Robert Pogorzelski
7.0
5.0
 
 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
GOK Kaczory
  48.60  
 14067Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
13.0
9.0

LBANNEBERG Zielona Góra  48.60  
 14136Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
 
 
MPMilo Kraków
Dyktator Kraków
  48.54  
 142211Krzysztof Olejnik
Włodzimierz Biernacki
1.0
2.0
 
LDLKS Piast Sieradz  48.23  
 143220Roman Klejny
Mieczysław Stefański
11.0
7.0
 
LBZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp.  48.14  
 144146Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
5.0
4.0
 
 
DSKS Turbo Flyback Wrocław  48.10  
 14577Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
5.0
4.0

WPKS UNIA II Leszno
TB Budowlani Poznań
  48.07  
 146142Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0

DSKS Turbo Flyback Wrocław  48.03  
 14796Leszek Łuniewski
Rafał Maszenda
12.0
3.0
 
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
BATMIX AZS UW Warszawa
  48.02  
 14854Piotr Tuczyński
Tomasz Sielicki
15.0
4.0
 
 
MABridge24.pl 2  48.00  
 149121Krystian Bączek
Piotr Jasiński
2.5
2.5

MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa  47.96  
 15078Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
4.0
9.0

DSTERMET AZS VIII Wratislavia  47.91  
 15133Dariusz Kwiatkowski
Edward Kulus
4.0
9.0
 
WP
LB
SBS POLONIA Nowy Tomyśl
Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin
  47.79  
 152168Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
11.0
4.0
 
 
MPWincor Nixdorf Cracovia  47.72  
 153225Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
3.0
5.0
 
 
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin
TRZYNASTKA Szczecin
  47.70  
 154214Danuta Kazmucha
Cezary Serek
15.0
13.0

 
WPCONNECTOR Poznań  47.66  
 15551Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
13.0
18.0

 
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE  47.64  
 15670Krzysztof Dziekański
Stanisław Wawszczyk
12.0
5.0
 
 
DSStow.BONA FIDE Świebodzice  47.48  
 157129Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
5.0
5.0

LBLatteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
  47.47  
 15892Zdzisław Kunc
Zbigniew Mącior
11.0
18.0

DS
OP
TERMET AZS VIII Wratislavia
MICHALAK Kolonowskie
  47.41  
 15969Przemysław Saliński
Mariusz Ilnicki
7.0
5.0
 
 
DSStow.BONA FIDE Świebodzice  47.40  
 16030Waldemar Skóra
Witold Turant
12.0
18.0
 
LDINWIT Pabianice  47.40  
 16140Anna Makarewicz
Paweł Szymaszczyk
3.0
7.0

 
DS
MA
Erbud AZS Wratislavia IX
AZS UW Warszawa
  47.37  
 162127Mateusz Strzelczyk
Michał Drankiewicz
2.0
2.0

 
DSAZS Wratislavia XV  47.14  
 16314Kazimierz Dziadkowiec
Andrzej Dudzik
5.0
12.0
 
 
MPKetz Super Bond Kraków  47.12  
 164104Przemysław Teleszyński
Marek Drukier
13.0
4.0

LD
WP
 
PAB Poznań
  47.11  
 16534Gerard Langenmayr
Curt Sjolin
6.0
2.0
 
GER
LB
 
GOMAD Gorzów Wlkp.
  46.96  
 16679Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0

DSMKS Pogoń Oleśnica  46.91  
 167178Roman Jagielski
Sylwester Sokół
3.0
3.0

 
LDOlimpia Chąśno  46.73  
 16887Marek Michalczyk
Waldemar Haponiuk
2.5
5.0
 
 
LU
SW
BKB Biała Podlaska
CK Kielce
  46.49  
 16944Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
4.0
11.0
KS 
SLPZITB Bielsko-Biała  46.31  
 170201Michał Błach
Artur Guła
4.0
15.0
 
 
SLPONAR SILESIA  46.30  
 17147Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
11.0
9.0
 
 
LBGOMAD Gorzów Wlkp.  46.25  
 17255Marek Giża
Tomasz Latos
7.0
7.0
 
 
KPPAAK Bydgoszcz  45.90  
 173136Krzysztof Sinicki
Zenon Hasiej
4.0
1.5
 
 
LB
UKS CZARNI Żagań
 
  45.90  
 17446Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
21.0
4.0

SLKS ENERGETYK Jaworzno  45.74  
 175112Lena Ostrowska
Joanna Kokot
2.0
1.5

KJ 
MA
DS
NADBUD Warszawa
BKS Miles II Milicz
  45.74  
 176216Marcin Motykiewicz
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0

DSKS Gwardia I Wrocław
KS Skrzydlaci Wrocław
  45.65  
 177192Zdzisław Rzucidło
Leszek Latocki
5.0
5.0

LBSINGLETON Zielona Gora  45.51  
 178124Lech Warężak
Marek Drecki
9.0
7.0

DSBKB II Bolesławiec
BKB III Pogrom Bolesławiec
  45.48  
 179101Maja Żabierek
Honorata Sobolewska
4.0
2.0

SW
LB
KAMIENNA
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
  45.31  
 180131Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0

WPChaos Gniezno  45.26  
 18171Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
 
DSKBS Kolejarz II Wrocław  45.14  
 18212Waldemar Siuda
Marta Makarewicz
12.0
2.0
 
DS
MA
BKB II Bolesławiec
NADBUD Warszawa
  45.12  
 18320Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
5.0
7.0
 
 
DSErbud AZS Wratislavia IX  45.04  
 18488Olga Wrzos
Leszek Jędrzejczak
3.0
1.0

 
MAWIST Pomiechówek
Singleton Warszawa
  44.99  
 185125Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
13.0
13.0

LDKDK1 Kutno  44.93  
 186155Robert Księżopolski
Bartłomiej Okopiński
4.0
2.0

 
DSAZS Wratislavia XVI
AZS Wratislavia
  44.69  
 187147Aleksander Drabczyk
Jan Styczyński
2.5
5.0

SLSILESIA II STOKROTKA Gliwice
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
  44.68  
 18858Jerzy Zatorski
Jan Niebudek
3.0
2.5

DS 
KS Konfeks II Legnica
  44.68  
 189215Radosław Liskowiak
Waldemar Pietrasiewicz
5.0
2.0
 
 
LBZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp.
 
  44.67  
 190159Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
7.0
5.0

OPSPARTA Lubliniec
RIALEX Kluczbork
  44.61  
 19117Kazimierz Róg
Maciej Mendrek
9.0
1.5

 
SLTRYTON Skoczów  44.58  
 19242Andrzej Kaźmierczak
Rafał Molenda
12.0
2.5

DSBKB II Bolesławiec  44.43  
 193153Zofia Diakowska
Arkadiusz Jaranowski
2.0
1.5
KS 
 
DS
LB
KS Bazalt Sulików
Instalko 3 SBS Międzyrzecz
  44.43  
 194209Jan Sadowski
Zygmunt Adamski
4.0
2.0
 
 
WP
DS
PAB Poznań
KS Gwardia IV Wrocław
  44.36  
 19586Piotr Matuszewski
Witold Grochulski
3.0
5.0
 
 
LUBKB Biała Podlaska  44.23  
 196110Jacek Wojnarowicz
Maciej Dorabiała
9.0
9.0
 
 
DSVALUE MEDIA AZS Wratislavia II  43.84  
 197193Marek Jaworski
Paweł Klapper
12.0
3.0

 
MP
WP
Milo Kraków
CONSUS CARBON Kalisz
  43.80  
 19845Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
9.0
4.0

DSMKS Zakrzów Wrocław  43.76  
 199233Waldemar Gałek
Kazimierz Adamski
4.0
2.5
 
 
LDBrydż Quartet Lechia Tomaszów Maz.  43.68  
 20074Tadeusz Pogwizd
Halina Pietrzykowska
5.0
2.0

DSKB Zabobrze Jelenia Góra  43.63  
 201175Maryla Zdrojewska
Tadeusz Gawroński
2.0
4.0

MAGOK Bielsk
Gok Bielsk II
  43.51  
 202139Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
9.0
1.0

ZPGEOTECH Stargard  43.35  
 20366Łukasz Pląder
Maja Mrozek
3.0
2.0

KJ 
MPCKiS Skawina
UKS Olimpia Dwójka Kraków
  43.32  
 204103Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
5.0
3.0

OPBLOTKA Dobrodzień  43.23  
 205210Hanna Ciuńczyk
Michał Witkowski
1.5
4.0
KJ 
 
MA
OP
AZS UW Warszawa V
MODERNALODZ.pl
  42.93  
 206156Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5

KS 
DSBKB Bolesławiec  42.80  
 20739Henryk Bogucki
Andrzej Parmonik
4.0
5.0

 
LBInstalko 2 SBS Międzyrzecz
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
  42.68  
 208228Lidia Gapińska
Marek Gapiński
0.5
0.5

 
WPNaukabrydza.pl  42.50  
 209123Zdzisław Klimczak
Sławomir Bogdanowicz
3.0
2.0
 
 
DSZKBS II Zgorzelec  42.50  
 210167Łukasz Wieczorek
Bartosz Gajewski
2.5
3.0
 
 
LBMOSiR 1 Kostrzyn  41.98  
 211232Marcin Witkowski
Mateusz Witkowski
 
 

DSAZS Wratislavia XIV  41.83  
 21291Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
5.0
5.0

DSMKS Zakrzów Wrocław  41.77  
 213126Karolina Kupczyk
Kinga Kiraga
2.0
2.0
KJ 
KJ 
MAPiast III Feliksów  41.48  
 214174Piotr Sobczak
Iwona Zielińska
5.0
2.0
 
MAGok Bielsk II
GOK Bielsk
  41.47  
 215107Jacek Kowalski
Krzysztof Komenda
5.0
4.0
 
 
MA
DS
GEOBEJUR Radom
ZKBS II Zgorzelec
-0.30 41.29  
 216111Tomasz Kiełbasa
Paweł Hulanicki
2.0
1.5

MAAZS UW Warszawa III L  41.10  
 217169Stanisław Kotas
Marian Nieznański
5.0
5.0

LBMOSiR 1 Kostrzyn  40.47  
 218188Wiesław Skupiński
Jerzy Słomski
3.0
2.5

MAGok Bielsk II  40.10  
 219217Henryk Gayny
Andrzej Augustyniak
1.5
5.0
 
DSMKS Nysa Zgorzelec  37.60  
 22032Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
1.5
12.0

 
MACORALILLOS Warszawa
KBS Legionowianin
  36.61  
 22176Łukasz Żmiejko
Dominika Gierczyńska
0.5
1.5
 
KJ 
ZP 
ZZBS Szczecin
  35.77  
 222212Mikołaj Kowalski
Maksymilian Grochowski
 
 

MAAZS UW Klub  34.49  
 223170Bartłomiej Pentacz
Jacek Bednarczyk
 
 
 
 
    32.38  
 224190Stanisław Hapel
Wiesław Pytka
2.5
2.5

DSSBS Impas Lubin  15.83  

 

 Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-07-03 o 19:11:26