Turniej Kongresowy K-10 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 26 | Andrzej Byzdra Marek Witek | 5.0 21.0 | S | PK LB | Szlemik San I Nisko Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 63.83 | 82 | 150 | |
2 | 50 | Zuzanna Moszczyńska Rafał Marks | 3.0 7.0 | KJ J | WP MA | CONSUS CARBON Kalisz AZS UW Warszawa | 62.45 | 77 | 138 | |
3 | 46 | Andrzej Jeleniewski Jarosław Wachnowski | 18.0 18.0 | S S | WP LB | KS UNIA WINKHAUS Leszno ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp. | 61.45 | 73 | 129 | |
4 | 38 | Andrzej Kondeja Waldemar Burakowski | 13.0 15.0 | N S | MA | KBS Legionowianin NOTUS Bridge Team Warszawa | 60.50 | 69 | 121 | |
5 | 83 | Aneta Buze Włodzimierz Buze | 4.0 18.0 | K S | ZP MA | GENESIS Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 60.28 | 65 | 115 | |
6 | 65 | Stanisław Wawszczyk Mariusz Ilnicki | 5.0 5.0 | | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | 60.11 | 60 | 110 | |
7 | 28 | Anna Gałązka Karol Gałązka | 3.0 9.0 | K | MA | AZS UW Warszawa | 58.87 | 56 | 105 | |
8 | 48 | Bożena Rakuzy Krzysztof Komenda | 2.0 4.0 | K | DS | MKS Nysa-Kluk Kłodzko ZKBS II Zgorzelec | 58.56 | 52 | 101 | |
9 | 55 | Justyna Stachowiak-Kluz Tomasz Kluz | 5.0 12.0 | K | MP | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | 57.61 | 48 | 97 | |
10 | 18 | Jakub Zawada Wojciech Strzemecki | 5.0 19.0 | J | PK WM | Elektromontaż Rzeszów SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo | 57.52 | 44 | 93 | |
11 | 80 | Piotr Zatorski Kamil Nowak | 19.0 7.0 | J | DS LB | AZS Wratislavia I Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 57.47 | 40 | 90 | |
12 | 54 | Agata Kowal Jakub Kowal | 5.0 12.0 | K | MP | CKiS Skawina MTS Piast Skawina | 56.62 | 36 | 87 | |
13 | 66 | Cezary Bura Bogdan Grzelak | 9.0 5.0 | S N | WP | KS UNIA II Leszno | 55.11 | 32 | 84 | |
14 | 12 | Stanisław Pająk Mirosław Rafalski | 13.0 18.0 | S | SW | HOTEL SENATOR STARACHOWICE | 55.10 | 28 | 81 | |
15 | 77 | Dariusz Lisiecki Piotr Śmieliński | 3.0 3.0 | | WP | PAB Poznań Dąbrówka MBIT Solutions Poznań | 55.06 | 24 | 78 | |
16 | 75 | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz Sławomir Piechocki | 11.0 7.0 | | WP LB | Fundacja Taurus KART-EL Gorzów Wlkp. | 54.52 | 20 | 75 | |
17 | 68 | Paweł Górzyński Mirosław Miłaszewski | 2.0 19.0 | S | DS | SBS Impas Lubin RAG AZS Wratislavia VII | 54.47 | 17 | 72 | |
18 | 17 | Tomasz Jaworski Piotr Ilczuk | 9.0 18.0 | | DS WP | PROMOST AZS Wratislavia X CONSUS Kalisz | 54.38 | 16 | 69 | |
19 | 81 | Przemysław Teleszyński Marek Drukier | 13.0 4.0 | S S | LD WP | PAB Poznań | 54.31 | 15 | 66 | |
20 | 79 | Grzegorz Adamski Przemysław Klęsk | 4.0 4.0 | | ZP | ENTUZJAŚCI Szczecin | 54.23 | 15 | 63 | |
21 | 25 | Andrzej Kaźmierczak Artur Winkler | 12.0 9.0 | S | DS | BKB II Bolesławiec | 54.08 | 14 | 60 | |
22 | 60 | Piotr Brzeziński Jerzy Trembowski | 12.0 11.0 | S | LB | ZIEL-BRUK Zielona Gora | 53.72 | 13 | 57 | |
23 | 52 | Piotr Tuszyński Ryszard Sakowicz | 24.0 17.0 | S | LB | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 53.66 | 13 | 54 | |
24 | 30 | Wiesław Andruk Paweł Chindelewicz | 9.0 12.0 | | MA PM | DRYL TEAM Warszawa SDK Tczew | 53.64 | 12 | 50 | |
74 | Stanisław Janik Jacek Leśniczak | 12.0 15.0 | S | LB | KART-EL Gorzów Wlkp. | 53.64 | 12 | 50 | ||
26 | 13 | Anna Kowalska Marek Tyran | 13.0 11.0 | KS | LD | INWIT Pabianice | 53.61 | 11 | 45 | |
27 | 39 | Tadeusz Masłowski Sławomir Polak | 7.0 5.0 | S S | WP | KS UNIA II Leszno | 53.45 | 10 | 42 | |
28 | 62 | Jerzy Sieracki Wiesław Lisowski | 12.0 7.0 | N | WP | KS UNIA WINKHAUS Leszno KS UNIA II Leszno | 53.02 | 9 | 39 | |
29 | 58 | Mirosław Bublewicz Krzysztof Rogoziński | 11.0 12.0 | S | LB | GOMAD Gorzów Wlkp. Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin | 52.74 | 8 | 36 | |
30 | 53 | Tytus Bisping Zbigniew Papierniak | 5.0 13.0 | S | MP SL | MPEC I Tarnów SILESIA I Gliwice | 52.67 | 8 | 33 | |
31 | 59 | Łukasz Kalbarczyk Wojciech Kaźmierczak | 5.0 12.0 | J | MA LD | BATMIX AZS UW Warszawa BINŻ Bełchatów | 52.66 | 7 | 30 | |
32 | 84 | Tomasz Kiełbasa Paweł Hulanicki | 2.0 1.5 | J J | MA | AZS UW Warszawa III L | 52.13 | 6 | 27 | |
33 | 56 | Roman Klejny Mieczysław Stefański | 11.0 7.0 | S | LB | ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp. | 51.80 | 6 | 24 | |
34 | 90 | Sammy Bałdysz Marek Bałdysz | 4.0 13.0 | J S | DS | AZS Wratislavia XV KS Turbo Flyback Wrocław | 51.76 | 5 | 21 | |
35 | 44 | Lena Ostrowska Marta Makarewicz | 2.0 2.0 | K K | MA | NADBUD Warszawa | 51.65 | 4 | 18 | |
36 | 78 | Justyna Żmuda Michał Klukowski | 13.0 24.0 | KJ J | MA DS | Bridge24.pl 2 AZS Wratislavia I | 51.53 | 4 | 15 | |
37 | 23 | Kazimierz Róg Zbigniew Halat | 9.0 12.0 | S S | SL LB | TRYTON Skoczów Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin | 51.17 | 3 | 12 | |
38 | 36 | Gerard Langenmayr Romuald Arndt | 6.0 | | GER | 50.89 | 2 | 9 | ||
39 | 69 | Piotr Walczak Artur Wasiak | 21.0 12.0 | S | WP | CONSUS Kalisz CONSUS CARBON Kalisz | 50.62 | 2 | 6 | |
40 | 19 | Dorota Kwintkiewicz Sławomir Zimniak | 2.5 5.0 | K | DS | KS Bazalt Sulików BKB II Bolesławiec | 50.47 | 1 | 3 | |
41 | 40 | Zofia Miechowicz Tomasz Bartnicki | 3.0 3.0 | K | LB | KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra | 50.43 | |||
42 | 20 | Ryszard Makuch Bronisław Tabisz | 5.0 3.0 | S S | DS | BKB III Pogrom Bolesławiec | 50.39 | |||
43 | 24 | Tadeusz Birecki Mirosław Miłaszewicz | 5.0 5.0 | S S | LB | SBSZG MILTON Głogów | 50.23 | |||
44 | 14 | Jarosław Molenda Rafał Molenda | 9.0 2.5 | J | DS | BKB II Bolesławiec | 49.82 | |||
45 | 86 | Piotr Jasiński Piotr Dybicz | 2.5 11.0 | J | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa AZS UW Warszawa III L | 49.76 | |||
46 | 89 | Zofia Bałdysz Maciej Dąbrowski | 3.0 5.0 | KJ | WP MA | DĄBRÓWKA SENIOR Poznań Domwaluty.pl Warszawa | 49.42 | |||
47 | 32 | Danuta Kaczmarek Zbigniew Sieszycki | 6.0 0.5 | S | GER MA | Singleton Warszawa | 49.38 | |||
48 | 87 | Adam Krysa Mateusz Sobczak | 9.0 7.0 | J J | MP DS | MTS Piast Skawina RAG AZS Wratislavia VII | 49.12 | |||
49 | 45 | Marcin Szymański Błażej Krawczyk | 4.0 4.0 | J J | WP MP | DĄBRÓWKA SENIOR Poznań MPEC I Tarnów | 49.02 | |||
50 | 11 | Zdzisław Kulesza Ryszard Beleć | 9.0 3.0 | N | LB | SBSZG MILTON Głogów | 48.89 | |||
51 | 21 | Stanisław Gołębiowski Maciej Bielawski | 24.0 9.0 | | DS | AZS Wratislavia I AZS Wratislavia | 48.16 | |||
52 | 49 | Tomasz Winciorek Edmund Czubak | 18.0 11.0 | S | WP MA | ELEKTROWNIA Żelichowo BATMIX AZS UW Warszawa | 48.12 | |||
53 | 64 | Karolina Kupczyk Kinga Kiraga | 2.0 2.0 | KJ KJ | MA | Piast III Feliksów | 47.83 | |||
54 | 34 | Andrzej Janowicz Franciszek Pieprzyk | 5.0 5.0 | S N | WP | KS UNIA II Leszno | 47.71 | |||
55 | 27 | Maciej Janeczko Ryszard Zwolak | 7.0 3.0 | | OP | JOCKER Oświęcim | 47.66 | |||
56 | 51 | Jacek Ciechomski Arkadiusz Majcher | 19.0 7.0 | J | SW MA | SPS CONSTRUCTION KIELCE. BATMIX AZS UW Warszawa | 47.15 | |||
57 | 43 | Zbigniew Stachniuk Krystyna Augustyniak | 1.5 3.0 | KS | MA DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | 46.87 | |||
58 | 22 | Jerzy Ryndak Sławomir Rutecki | 5.0 7.0 | N S | LB | SBSZG MILTON Głogów | 46.58 | |||
59 | 31 | Leszek Urbańczyk Ireneusz Siemieniako | 4.0 4.0 | N | DS | ŚSS Bolko-Dolgaz Wałbrzych | 46.12 | |||
60 | 47 | Aleksander Drabczyk Zbigniew Tymków | 2.5 12.0 | S N | SL | SILESIA II STOKROTKA Gliwice | 45.84 | |||
61 | 29 | Jolanta Wiśniewska Sławomir Wiśniewski | 3.0 3.0 | K | MA | GOK Bielsk | 45.45 | |||
62 | 72 | Waldemar Pietrasiewicz Ralf Wollenberg | 2.0 1.0 | | LB | 44.48 | ||||
63 | 57 | Beata Bojarska Jerzy Nowak | 5.0 12.0 | K S | WP | Chaos Gniezno KTB Konin | 44.46 | |||
64 | 63 | Olgierd Chmielewski Jan Stoklasek | 2.5 4.0 | S S | LB | KB Qrnik Wschowa | 44.04 | |||
65 | 82 | Krzysztof Cichy Karolina Melkonyan | 1.0 | M KJ | MA | AZS UW Warszawa VII AZS UW Klub | 43.80 | |||
66 | 16 | Anna Maduzia Marcin Dobrowolski | 4.0 4.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa | 43.44 | |||
67 | 42 | Przemysław Zawada Piotr Marcinowski | 15.0 7.0 | J | WM DS | SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo RAG AZS Wratislavia VII | 43.05 | |||
68 | 73 | Łukasz Pląder Maja Mrozek | 3.0 2.0 | J KJ | MP | CKiS Skawina UKS Olimpia Dwójka Kraków | 42.24 | |||
69 | 88 | Bogusław Jakóbczyk Robert Krawczyk | 5.0 4.0 | | LD PM | LKS Piast Sieradz BLACKWOOD Gdańsk | 42.01 | |||
70 | 35 | Hanna Ciuńczyk Aleksander Krych | 1.5 7.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa V Singleton Warszawa | 41.79 | |||
71 | 61 | Urszula Cwyl Marek Palubiński | 3.0 3.0 | K S | MA | TRASER Warszawa | 40.78 | |||
72 | 71 | Ewa Dziekańska Krzysztof Dziekański | 7.0 12.0 | K | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | 40.77 | |||
73 | 76 | Andrzej Proczkowski Jan Styczyński | 1.5 5.0 | S | PK SL | Singleton Podkarpacki IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 40.53 | |||
74 | 41 | Andrzej Wojciuszkiewicz Jadwiga Pętlak | | | 40.19 | |||||
75 | 15 | Tadeusz Pogwizd Halina Pietrzykowska | 5.0 2.0 | S K | DS | KB Zabobrze Jelenia Góra | 38.96 | |||
76 | 67 | Anna Makarewicz Tomasz Kłys | 3.0 4.0 | K | DS SL | Erbud AZS Wratislavia IX PZITB Bielsko-Biała | 38.89 | |||
77 | 33 | Ireneusz Jędrzejewski Krystyna Jędrzejewska | | S KS | MA | Singleton Warszawa | 38.73 | |||
78 | 70 | Maciej Grabiec Edward Sucharda | 5.0 2.5 | J J | MP MA | MPEC I Tarnów AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 38.12 | |||
79 | 37 | Radosław Liskowiak Eugeniusz Pogodziński | 5.0 | | LB | ZM Mestil (dawny MKBS Sława Gorzów Wlkp. | 38.04 |
Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-07-09 o 16:14:50