Turniej wczasowy W-7

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 123Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
7.0
15.0

 
MA
LB
AZS UW Warszawa
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
63.3039150
 24Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
19.0
4.0
 
SL
PK
SILESIA I Gliwice
Elektromontaż Rzeszów
62.7336136
 327Roman Jagielski
Sylwester Sokół
2.0
2.0

 
LDOlimpia Chąśno 60.8133125
 446Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
12.0
4.0
 
MP
WP
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
Chaos Gniezno
60.0530116
 55Kamil Nowak
Przemysław Zawada
5.0
15.0

 
WP
SL
KS WINKHAUS UNIA Leszno
SILESIA I Gliwice
59.4126108
 628Andrzej Kondeja
Stanisław Pająk
13.0
12.0

 
MA
SW
KBS Legionowianin
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
58.8823101
 732Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
19.0
15.0

 
WP
LB
KS WINKHAUS UNIA Leszno
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
57.822094
 81Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
18.0
11.0

 
WP
LD
CONSUS CARBON Kalisz
INWIT Pabianice
57.281788
 944Arkadiusz Poziemski
Sammy Bałdysz
1.0
4.0

DSKS AZS Polit.VI Wrocław
KS AZS Polit.XV Wrocław
56.581483
 102Alfred Czech
Andrzej Wojnarowski
7.0
7.0

OPSPARTA Lubliniec 56.251177
 1111Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0

 
SL
MA
Sekcja Brydżowa ŚLZBS
Domwaluty.pl Warszawa
56.21872
 1241Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
12.0

 
MPCKiS Skawina
Petroactiv Piast Skawina
55.96867
 1349Marek Pieczka
Tomasz Pilch
11.0
18.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice 55.49762
 1448Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
4.0
13.0

WP
LD
  54.87758
 1571Robert Różak
Piotr Kuc-Dzierżawski
5.0
5.0
 
 
MPLast Minute Kraków
Dyktator Kraków
54.09653
 1621Paweł Zubiel
Jacek Ciechomski
7.0
19.0
 
 
LD
SW
CKM Łódź
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
54.01648
 1767Arkadiusz Majcher
Edmund Czubak
5.0
11.0

MABATMIX AZS UW Warszawa 53.95543
 1872Aleksander Kozłowski
Zdzisław Świątek
3.0
12.0

LBPromet Cargo Słubice
Kart-El Gorzów
53.90538
 1933Halina Klukowska
Renata Dancewicz
7.0
5.0

DS
MA
KS AZS Polit.III Wrocław
Domwaluty.pl Warszawa
53.41434
 2050Michał Wieteska
Marta Wójcik
3.0
2.0

KJ 
MAAZS UW Warszawa VII
AZS UW Warszawa V
52.23429
 2152Zbigniew Halat
Bogusław Barański
12.0
3.0
 
 
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
Jardob Murowana Goślina
51.86324
 226Andrzej Fronczak
Waldemar Burakowski
18.0
15.0

WM
SL
GEOSTA Olsztyn
KS ENERGETYK Jaworzno
51.30319
 2322Wojciech Ciepliński
Marek Przybyła
9.0
5.0

LDINTRA Łódź
 
51.09214
 2465Przemysław Klęsk
Grzegorz Adamski
4.0
3.0
 
 
ZPENTUZJAŚCI Szczecin 51.03210
 2570Włodzimierz Stachowiak
Andrzej Łabuń
3.0
2.5
 
 
LBKSGU TĘCZA 1 Krosno Odrzańskie 50.8915
 2661Anna Makarewicz
Tadeusz Garbacik
2.5
12.0

DS
MP
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
KETZ Super Bond Kraków
50.81  
 2764Marek Witek
Andrzej Byzdra
21.0
5.0
 
SL
PK
KONSTANTA Bielsko-Biała
Szlemik San Nisko
49.67  
 2862Kamila Kukuła
Piotr Ilczuk
4.0
18.0

 
DS
WP
KS AZS Polit.VIII Wrocław
CONSUS CARBON Kalisz
49.67  
 297Arkadiusz Ciechomski
Curt Sjolin
4.0
2.0
 
MA
LB
Singleton Warszawa
GOMAD Gorzów Wlkp.
49.33  
 3066Marek Rużyło
Marian Ładoński
5.0
 
 
 
DS
NZ
MKS Rokita Brzeg Dolny
 
48.64  
 3129Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
12.0
13.0
 
LBKart-El Gorzów 48.38  
 3268Halina Szymańska
Ryszard de Lewin-Lewiński
1.5
2.0

 
ZPPOJEZIERZE Drawsko 48.34  
 3369Jerzy Ignyś
Grzegorz Toboła
5.0
2.5

 
OP
LB
BLOTKA Dobrodzień
 
48.27  
 3451Halina Pietrzykowska
Zbigniew Skórecki
2.0
3.0

DSKB Zabobrze Jelenia Góra 47.18  
 3542Mateusz Polaszek-Pińkowski
Witold Chmarzyński
 
 
 
 
NZ  47.14  
 3624Bronisław Tabisz
Grzegorz Czapulak
3.0
5.0

DSKBS Miłkowice I Miłkowice
KS Konfeks II Legnica
46.44  
 3710Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
5.0
12.0

SLPŁATOS KATOWICE
SILESIA-STOKROTKA Gliwice
46.37  
 388Aneta Jarmocik-Buze
Włodzimierz Buze
4.0
18.0

ZP
MA
GENESIS
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
46.21  
 3930Jan Kadula
Andrzej Proczkowski
12.0
1.5

 
PKPDEM - TWORZYWA.PL I Rzeszów
Singleton Podkarpacki
46.13  
 4063Adam Kozłowski
Andrzej Gelberg
12.0
9.0
 
LB
MA
Kart-El Gorzów
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
45.68  
 4113Ryszard Zwolak
Maciej Janeczko
3.0
7.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim 45.66  
 4247Krzysztof Komenda
Bożena Rakuzy
4.0
1.5
 
DSZKBS Zgorzelec
MKS Nysa -Kluk Kłodzko
44.49  
 439Grzegorz Witkowski
Jan Szewc
3.0
1.0
 
 
MAAZS UW Warszawa VIII
BATMIX AZS UW Warszawa
44.12  
 4431Bernd Gahntz
Gracjan Bednarski
0.5
 

 
LB
  41.84  
 4525Dawid Permus
Ryszard Makuch
2.0
5.0

DSKS AZS Polit.XV Wrocław
BKB II Pogrom Bolesławiec
39.83  
 4643Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
6.0
6.0
 
 
SWE  37.36  
 473Jerzy Zatorski
Jan Niebudek
3.0
2.5

DSKS Konfeks II Legnica 36.10  
 4826Piotr Trębski
Dariusz Kosiorek
1.5
0.5
 
 
LDOlimpia Chąśno 36.00  
 4945Carl Norling
Lars Gunnar Anderson
5.0
5.0
 
 
SWE  31.84  
 5012Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
 
 
 
 
   31.06  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-11 o 09:13:30