Turniej wczasowy W-5

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 189Roman Jagielski
Sylwester Sokół
2.0
2.0

 
LDOlimpia Chąśno 66.2237150
 281Tomasz Pilch
Marek Pieczka
18.0
11.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice 65.6235137
 3113Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
12.0
4.0
 
MP
WP
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
Chaos Gniezno
62.0432128
 44Andrzej Fronczak
Waldemar Burakowski
18.0
15.0

WM
SL
GEOSTA Olsztyn
KS ENERGETYK Jaworzno
61.9730119
 542Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
12.0

 
MPCKiS Skawina
Petroactiv Piast Skawina
61.1728113
 686Zdzisław Kunc
Wiesław Puton
11.0
5.0

DSStow.BONA FIDE Świebodzice
ŚSS Bolko Dolgaz I Wałbrzych
58.9226107
 741Ryszard Zwolak
Maciej Janeczko
3.0
7.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim 58.2324102
 88Jerzy Ronke
Grzegorz Lewaciak
13.0
18.0

LD
WP
 
CONSUS CARBON Kalisz
58.062297
 961Roman Goszcz
Artur Janeczko
4.0
4.0
 
SLJOCKER Oświęcim 56.862093
 1091Łukasz Trendak
Piotr Dybicz
2.0
11.0

 
MAAZS UW Warszawa II
BATMIX AZS UW Warszawa
56.651888
 1162Anna Makarewicz
Arkadiusz Ciechomski
2.5
4.0

 
DS
MA
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
Singleton Warszawa
56.401685
 1267Stanisław Mączka
Piotr Jasiński
3.0
2.0

MAAZS UW Warszawa II 56.391381
 1311Kamil Nowak
Przemysław Zawada
5.0
15.0

 
WP
SL
KS WINKHAUS UNIA Leszno
SILESIA I Gliwice
56.351178
 1422Andrzej Wojnarowski
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0

OP
SL
SPARTA Lubliniec
SILESIA Gliwice
55.86974
 1523Kazimierz Bednarek
Henryk Masłowski
9.0
4.0

DSMKS Zakrzów Wrocław 55.75871
 1692Arkadiusz Poziemski
Anna Jankowska
1.0
2.0

KJ 
DSKS AZS Polit.VI Wrocław
KS AZS Polit.XV Wrocław
55.63767
 1730Rafał Marks
Marta Wójcik
7.0
2.0

KJ 
MAAZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa V
55.36764
 18112Piotr Marcinowski
Krystian Bączek
5.0
2.0

DS
MA
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
AZS UW Warszawa II
54.89760
 1913Piotr Ilczuk
Zofia Miechowicz
18.0
2.5
 
WP
LB
CONSUS CARBON Kalisz
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
54.53656
 2045Radosław Liskowiak
Andrzej Kondeja
5.0
13.0
 
LB
MA
MKBS Sława Gorzów Wlkp.
KBS Legionowianin
54.27653
 211Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
13.0
13.0

 
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 54.15649
 2231Jakub Wojcieszek
Jacek Leśniczak
15.0
13.0
 
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
Kart-El Gorzów
54.02546
 2383Przemysław Kubicki
Beata Bojarska
5.0
5.0
 
DS
WP
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
Chaos Gniezno
53.56542
 246Krzysztof Komenda
Marek Czerniawski
4.0
3.0
 
 
DSZKBS Zgorzelec
KS Konfeks II Legnica
53.33439
 2593Arkadiusz Majcher
Lena Ostrowska
5.0
1.5

MABATMIX AZS UW Warszawa
NADBUD Warszawa
52.36435
 2610Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
19.0
4.0
 
SL
PK
SILESIA I Gliwice
Elektromontaż Rzeszów
52.04432
 2712Edmund Czubak
Marta Makarewicz
11.0
1.0

MABATMIX AZS UW Warszawa
NADBUD Warszawa
51.81328
 28105Edward Wojewoda
Mirosław Roesler
2.0
11.0

WMZORRO-15 Olsztyn 51.81325
 29111Maciej Boczar
Paweł Płocki
1.5
1.5
 
MAAZS UW Warszawa VI 51.55321
 3066Marek Drukier
Wojciech Ciepliński
4.0
9.0

WP
LD
 
INTRA Łódź
51.52218
 31108Adam Kozłowski
Jan Borychowski
12.0
12.0
 
LB
WP
Kart-El Gorzów
KTB Konin
51.51214
 3243Tomasz Jarmoliński
Tomasz Wasilewski
5.0
5.0
 
 
WPLIMAR Poznań 51.37211
 33104Mateusz Stępiński
Sandra Różańska
5.0
3.0
 
MAAZS UW Warszawa
MILAN Milanówek
51.3517
 3433Anna Kowalska
Robert Stoliński
13.0
15.0
KS 
 
LDINWIT Pabianice 51.3014
 3532Jan Kadula
Andrzej Proczkowski
12.0
1.5

 
PKPDEM - TWORZYWA.PL I Rzeszów
Singleton Podkarpacki
51.22  
 3682Ewa Mielcarzewicz
Stanisław Janik
5.0
12.0
KS 
 
WP
LB
System Poznań
Kart-El Gorzów
51.09  
 3763Dariusz Brudnowski
Tomasz Buchnajzer
3.0
5.0
 
 
WPPAB Poznań
LIMAR Poznań
50.52  
 3829Piotr Matuszewski
Witold Grochulski
3.0
4.0
 
 
LUBKB Biała Podlaska 49.84  
 39101Jacek Bryja
Curt Sjolin
4.0
2.0

SL
LB
 
GOMAD Gorzów Wlkp.
49.66  
 4044Robert Różak
Piotr Kuc-Dzierżawski
5.0
5.0
 
 
MPLast Minute Kraków
Dyktator Kraków
49.27  
 4124Piotr Śmieliński
Paweł Szczygieł
3.0
2.5

WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań
Dąbrówka Student Poznań
48.95  
 4248Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
 
MPKETZ Super Bond Kraków 47.76  
 4326Jerzy Rymwid
Tadeusz Masłowski
12.0
7.0

 
WPKS WINKHAUS UNIA Leszno
KS UNIA II Leszno
47.71  
 44107Skarbimir Kozar
Wiesław Pastuszko
5.0
7.0

LBLatteria Tinis Steinpol Rzepin
WDK Bez Atu Wolsztyn
47.65  
 4587Michał Wieteska
Hanna Ciuńczyk
3.0
1.5

KJ 
MAAZS UW Warszawa VII 46.90  
 465Stanisław Pająk
Roman Zabłocki
12.0
5.0
 
SW
OP
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
RIALEX Kluczbork
46.78  
 4788Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
5.0
12.0

SLPŁATOS KATOWICE
SILESIA-STOKROTKA Gliwice
46.65  
 489Paweł Zubiel
Marek Przybyła
7.0
5.0
 
LDCKM Łódź
 
46.28  
 493Zbigniew Halat
Marek Tyran
12.0
11.0
 
 
LB
LD
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
INWIT Pabianice
45.53  
 50102Carl Norling
Lars Gunnar Anderson
5.0
5.0
 
 
SWE  45.10  
 5127Dawid Permus
Artur Winkler
2.0
9.0

 
DSKS AZS Polit.XV Wrocław
BKB I Bolesławiec
45.06  
 5268Kazimierz Róg
Marek Bałdysz
9.0
13.0

SL
DS
TRYTON Skoczów
KS Turbo Flyback Wrocław
44.11  
 5328Marek Michalczyk
Waldemar Haponiuk
2.5
5.0
 
 
LU
SW
BKB Biała Podlaska
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
43.02  
 5465Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
6.0
6.0
 
 
SWE  42.28  
 55103Bożena Rakuzy
Jan Sadowski
1.5
3.0

 
DS
WP
MKS Nysa -Kluk Kłodzko
PAB Poznań
42.05  
 562Grzegorz Czapulak
Jan Niebudek
5.0
2.5

DSKS Konfeks II Legnica 41.30  
 5785Zbigniew Słaby
Stanisław Hapel
5.0
2.5

SL
DS
TB Szombierki DM UKS
SBS Impas Lubin
41.08  
 5825Ryszard Bartosz
Henryk Fienger
 
 
 
 
NZ  40.99  
 5964Jerzy Adamczak
Marian Ładoński
3.0
 

 
LB
NZ
WDK Bez Atu Wolsztyn
 
40.97  
 6084Marek Rużyło
Aleksander Skorupa
5.0
5.0
 
DSMKS Rokita Brzeg Dolny
MKS Zakrzów Wrocław
40.88  
 61106Grzegorz Witkowski
Jan Szewc
3.0
1.0
 
 
MAAZS UW Warszawa VIII
BATMIX AZS UW Warszawa
40.55  
 62109Halina Szymańska
Ryszard de Lewin-Lewiński
1.5
2.0

 
ZPPOJEZIERZE Drawsko 40.25  
 63110Philip Calder
Gerhard Langenmayr
 
 
 
 
NZ
  40.15  
 6421Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
 
 
 
 
   39.54  
 657Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0

 
SL
MA
Sekcja Brydżowa ŚLZBS
Domwaluty.pl Warszawa
39.27  
 6647Paweł Hulanicki
Tran Tuan Anh
1.0
 

 
MA
AZS UW Warszawa VIII
 
38.98  
 6790Tadeusz Szczepański
Dariusz Kosiorek
1.5
0.5

 
LDOlimpia Chąśno 35.87  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-08 o 20:28:47