Turniej otwarty O-6

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub± %wynik %PKL
 130Maciej Janeczko
Agata Kowal
7.0
5.0
 
SL
MP
JOCKER Oświęcim
CKiS Skawina
  66.3334
 266Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
13.0
19.0

LB
WP
Kart-El Gorzów
CONSUS CARBON Kalisz
  65.4031
 333Paweł Zubiel
Jerzy Ronke
7.0
13.0
 
LDCKM Łódź
 
  60.6627
 467Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
4.0
13.0

WP
LD
  -0.38 60.4924
 526Karol Gałązka
Anna Puczyńska
7.0
3.0
 
KJ 
MAAZS UW Warszawa
Zięba Spójnia ALK
  60.0621
 625Sammy Bałdysz
Andrzej Jeleniewski
4.0
18.0

 
DS
OP
KS AZS Polit.XV Wrocław
MICHALAK Kolonowskie
  58.2418
 79Anna Sztyber
Jakub Wojcieszek
4.0
15.0

 
MA
LB
AZS UW Warszawa
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  57.5715
 829Jakub Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
12.0
5.0
 
 
MPPetroactiv Piast Skawina
Dyktator Kraków
  56.6212
 94Grzegorz Pogodziński
Eugeniusz Pogodziński
5.0
 
 
 
LB
MKBS Sława Gorzów Wlkp.
 
  56.579
 108Ewa Mielcarzewicz
Stanisław Janik
5.0
12.0
KS 
 
WP
LB
System Poznań
Kart-El Gorzów
  56.267
 115Stanisław Pająk
Przemysław Zawada
12.0
15.0
 
 
SW
SL
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
SILESIA I Gliwice
  55.946
 1265Marek Bałdysz
Andrzej Kondeja
13.0
13.0

DS
MA
KS Turbo Flyback Wrocław
KBS Legionowianin
  55.536
 1363Marek Witek
Andrzej Byzdra
21.0
5.0
 
SL
PK
KONSTANTA Bielsko-Biała
Szlemik San Nisko
  54.495
 1441Adam Kozłowski
Zdzisław Świątek
12.0
12.0
 
LBKart-El Gorzów  53.825
 1543Ulrike Koeppchen
Bernd Gahntz
 
0.5
 
NZ
LB
   53.144
 1631Renata Dancewicz
Edmund Czubak
5.0
11.0

MADomwaluty.pl Warszawa
BATMIX AZS UW Warszawa
  52.824
 1732Bronisław Tabisz
Sławomir Zimniak
3.0
5.0

 
DSKBS Miłkowice I Miłkowice
BKB I Bolesławiec
  52.123
 1828Jan Betley
Jakub Kasprzak
7.0
11.0
 
 
MA
PM
AZS UW Warszawa
KOSMETERIA Żukowo
  51.683
 1968Ralph Vitters
Philip Calder
5.0
 
 
 
SWE
NZ
   51.482
 2042Wojciech Ciepliński
Marek Przybyła
9.0
5.0

LDINTRA Łódź
 
  51.382
 2127Dominik Jastrzębski
Ewelina Zieleniewska
3.0
1.5

KJ 
MAAZS UW Warszawa V
AZS UW Warszawa VII
  51.371
 2248Przemysław Klęsk
Grzegorz Adamski
4.0
3.0
 
 
ZPENTUZJAŚCI Szczecin  49.30 
 2362Zbigniew Halat
Bogusław Barański
12.0
3.0
 
 
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
Jardob Murowana Goślina
  48.94 
 2410Mateusz Stępiński
Karol Konopko
5.0
1.0
 
MAAZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa VII
  48.60 
 2524Jacek Radomski
Zbigniew Tymków
9.0
12.0
 
MA
SL
Domwaluty.pl Warszawa
SILESIA-STOKROTKA Gliwice
  48.36 
 266Wojciech Strzemecki
Lena Ostrowska
19.0
1.5
 
SL
MA
SILESIA I Gliwice
NADBUD Warszawa
  47.70 
 2746Waldemar Pietrasiewicz
Gracjan Bednarski
2.0
 
 
 
LB
NZ
   47.11 
 2811Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
1.5
1.0
KJ 
KJ 
MAAZS UW Warszawa VII
AZS UW Warszawa IX
  46.91 
 2961Karolina Walędzik
Marta Wójcik
2.0
2.0
KJ 
KJ 
MAAZS UW Warszawa V  46.20 
 301Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
 
 
 
 
    45.96 
 3123Michał Witkowski
Beata Bojarska
3.0
5.0
 
MA
WP
Domwaluty.pl Warszawa
Chaos Gniezno
  44.17 
 3213Urszula Polak
Sławomir Polak
 
4.0
 
 
NZ
WP
 
KS UNIA II Leszno
  42.69 
 3344Romuald Arndt
Ralf Wollenberg
 
1.0
 
 
NZ
LB
  -0.38 42.66 
 3412Dorota Kwintkiewicz
Rafał Molenda
2.5
2.0

DSBKB III Bolesławiec
BKB II Pogrom Bolesławiec
  42.44 
 3564Rafał Marks
Kamil Nowak
7.0
5.0

MA
WP
AZS UW Warszawa
KS WINKHAUS UNIA Leszno
  41.41 
 362Marek Drecki
Artur Winkler
7.0
9.0

 
DSBKB II Pogrom Bolesławiec
BKB I Bolesławiec
  41.23 
 3745Angelika Gravert
Martin Gravert
 
 
 
 
    40.34 
 3822Witold Chmarzyński
Mateusz Polaszek-Pińkowski
 
 
 
 
NZ   40.00 
 393Dawid Permus
Jarosław Molenda
2.0
9.0

 
DSKS AZS Polit.XV Wrocław
BKB I Bolesławiec
  39.44 
 4047Mikołaj Woyna
Grzegorz Sokołowski
4.0
4.0
 
 
KP   37.67 
 4121Kazimierz Róg
Stanisław Drabczyk
9.0
5.0

SLTRYTON Skoczów
PŁATOS KATOWICE
  36.19 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-11 o 11:47:36