Turniej otwarty o5

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 169Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
7.0
15.0

 
MA
LB
AZS UW Warszawa
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
69.1834
 241Adam Kozłowski
Zdzisław Świątek
12.0
12.0
 
LBKart-El Gorzów 63.3731
 311Piotr Zatorski
Edmund Czubak
17.0
11.0
 
SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
BATMIX AZS UW Warszawa
62.9529
 463Andrzej Góźdź
Tomasz Konopka
3.0
2.5

 
WPPAB Poznań
 
61.2326
 532Anna Sztyber
Mateusz Stępiński
4.0
5.0

 
MAAZS UW Warszawa 60.8124
 666Łukasz Trendak
Piotr Jasiński
2.0
2.0

MAAZS UW Warszawa II 58.4322
 72Tomasz Winciorek
Jakub Zawada
18.0
4.0
 
WP
PK
CONSUS CARBON Kalisz
Elektromontaż Rzeszów
57.9319
 823Jacek Radomski
Michał Witkowski
9.0
3.0
 
 
MADomwaluty.pl Warszawa 57.5417
 950Agnieszka Piesiewicz
Paweł Szymaszczyk
1.5
7.0
KJ 
 
MAAZS UW Warszawa VIII
AZS UW Warszawa
57.3714
 1015Jan Betley
Piotr Śmieliński
7.0
3.0
 
MA
WP
AZS UW Warszawa
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
56.9812
 119Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
0.5
 
 
LB  55.569
 1210Gerhard Langenmayr
Ulrike Koeppchen
 
 
 
 

NZ
  55.247
 1364Jakub Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
12.0
5.0
 
 
MPPetroactiv Piast Skawina
Dyktator Kraków
55.127
 1427Jacek Ciechomski
Tomasz Klukowski
19.0
9.0
 
 
SW
DS
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
KS AZS Polit.III Wrocław
54.976
 158Eugeniusz Pogodziński
Gracjan Bednarski
 
 
 
 
   54.356
 1649Wojciech Ciepliński
Marek Przybyła
9.0
5.0

LDINTRA Łódź
 
54.136
 175Zbigniew Halat
Bogusław Barański
12.0
3.0
 
 
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
Jardob Murowana Goślina
53.545
 1862Stanisław Mączka
Dominik Jastrzębski
3.0
3.0

MAAZS UW Warszawa II
AZS UW Warszawa V
53.145
 1965Marek Witek
Andrzej Byzdra
21.0
5.0
 
SL
PK
KONSTANTA Bielsko-Biała
Szlemik San Nisko
52.794
 2071Przemysław Teleszyński
Marek Drukier
13.0
4.0

LD
WP
  52.594
 216Wojciech Strzemecki
Stanisław Pająk
19.0
12.0
 
 
SL
SW
SILESIA I Gliwice
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
52.303
 2242Bernd Gahntz
Waldemar Pietrasiewicz
0.5
2.0

 
LB  52.083
 2314Philip Calder
Sławomir Bogdanowicz
 
2.0
 
 
NZ
DS
 
KS Bazalt Sulików
51.973
 2448Przemysław Klęsk
Grzegorz Adamski
4.0
3.0
 
 
ZPENTUZJAŚCI Szczecin 51.862
 2545Stanisław Janik
Krzysztof Komenda
12.0
4.0
 
 
LB
DS
Kart-El Gorzów
ZKBS Zgorzelec
51.752
 2612Renata Dancewicz
Łukasz Kalbarczyk
5.0
5.0

 
MADomwaluty.pl Warszawa
BATMIX AZS UW Warszawa
51.371
 2729Marek Tyran
Jacek Leśniczak
11.0
13.0
 
LD
LB
INWIT Pabianice
Kart-El Gorzów
51.181
 283Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0

DSKBS Miłkowice I Miłkowice
BKB II Pogrom Bolesławiec
50.96 
 291Marek Drecki
Artur Winkler
7.0
9.0

 
DSBKB II Pogrom Bolesławiec
BKB I Bolesławiec
49.86 
 3026Sammy Bałdysz
Dawid Permus
4.0
2.0

DSKS AZS Polit.XV Wrocław 49.54 
 317Przemysław Zawada
Lena Ostrowska
15.0
1.5
 
SL
MA
SILESIA I Gliwice
NADBUD Warszawa
49.18 
 324Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
 
 
 
 
   48.88 
 3372Piotr Ilczuk
Anna Makarewicz
18.0
2.5
 
WP
DS
CONSUS CARBON Kalisz
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
48.82 
 3461Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0

SLSILESIA-STOKROTKA Gliwice
PŁATOS KATOWICE
48.81 
 3531Ewelina Zieleniewska
Hanna Ciuńczyk
1.5
1.5
KJ 
KJ 
MAAZS UW Warszawa VII 48.24 
 3621Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
 
MPKETZ Super Bond Kraków 48.21 
 3734Angelika Gravert
Martin Gravert
 
 
 
 
   47.88 
 3835Jarosław Molenda
Grzegorz Bajek
9.0
9.0
 
 
DSBKB I Bolesławiec
Comfort SA KS AZS Polit.IV WR
47.86 
 3924Waldemar Siuda
Rafał Molenda
12.0
2.0
 
DSBKB I Bolesławiec
BKB II Pogrom Bolesławiec
47.58 
 4047Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
5.0
9.0
 
 
LBSBS DAWID Nowa Sól 47.46 
 4133Karolina Walędzik
Marta Wójcik
2.0
2.0
KJ 
KJ 
MAAZS UW Warszawa V 46.82 
 4251Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
3.0
5.0

 
SLTB Szombierki DM UKS 45.33 
 4368Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
3.0
5.0

 
DSPromost KS AZS Polit.X WR
KS AZS Polit.III Wrocław
44.86 
 4444Anna Zaręba
Karol Konopko
1.0
1.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa IX
AZS UW Warszawa VII
44.79 
 4543Kamil Nowak
Arkadiusz Majcher
5.0
5.0

WP
MA
KS WINKHAUS UNIA Leszno
BATMIX AZS UW Warszawa
44.71 
 4628Mateusz Polaszek-Pińkowski
Stanisław Bezdziecki
 
 
 
 
NZ  43.75 
 4770Piotr Dybicz
Maciej Boczar
11.0
1.5
 
 
MABATMIX AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa VI
42.83 
 4825Lars Gunnar Anderson
Galina Nilsson
5.0
6.0
 
 
SWE  42.63 
 4930Magda Budzyńska
Piotr Marcinowski
2.0
5.0
KJ 
MA
DS
AZS UW Warszawa VI
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
40.93 
 5046Michał Zimpel
Paweł Szczygieł
1.5
2.5
 
WPCybinka Poznań
Dąbrówka Student Poznań
39.67 
 5113Krystian Bączek
Mateusz Krawczyk
2.0
 

 
MA
NZ
AZS UW Warszawa II
 
34.30 
 5222Carl Norling
Lars-Erik Moberg
5.0
6.0
 
 
SWE  27.08 
 5352Michał Kasperek
Tuan Tran
 
 
 

MA
 
AZS UW Klub
22.69 
 5467Jerzy Matyjaszek
Aleksander Kozłowski
1.5
3.0

SL
LB
SILESIA Gliwice
Promet Cargo Słubice
13.34 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-10 o 12:53:45