Turniej Otwarty O-4

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 143Bernd Gahntz
Ralph Vitters
0.5
5.0

 
LB
SWE
  65.1232
 214Anna Makarewicz
Marek Bałdysz
2.5
13.0

DSERBUD KS AZS Polit.IX WR
KS Turbo Flyback Wrocław
64.1529
 322Przemysław Zawada
Jakub Wojcieszek
15.0
15.0
 
 
SL
LB
SILESIA I Gliwice
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
63.5427
 444Robert Stoliński
Andrzej Zientarski
15.0
 
 
 
LD
NZ
INWIT Pabianice
 
62.5525
 561Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
5.0
7.0
 
 
DSERBUD KS AZS Polit.IX WR 61.0422
 629Stanisław Pająk
Andrzej Kondeja
12.0
13.0
 
SW
MA
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
KBS Legionowianin
59.7720
 724Jacek Bryja
Bogusław Jakóbczyk
4.0
5.0

 
SL
LD
  59.1617
 833Kamil Nowak
Tomasz Klukowski
5.0
9.0

 
WP
DS
KS WINKHAUS UNIA Leszno
KS AZS Polit.III Wrocław
59.1115
 962Joanna Kucińska
Jacek Radomski
3.0
9.0

 
SL
MA
TB Szombierki DM UKS
Domwaluty.pl Warszawa
57.0213
 102Anna Jankowska
Artur Winkler
2.0
9.0
KJ 
 
DSKS AZS Polit.XV Wrocław
BKB I Bolesławiec
56.5310
 1163Roman Zabłocki
Mirosław Sokołowski
5.0
4.0

 
OP
LD
RIALEX Kluczbork
POLMAX IMPAS HERBY Częstochowa
55.808
 1210Honorata Sobolewska
Jacek Leśniczak
0.5
13.0

MA
LB
Singleton Warszawa
Kart-El Gorzów
55.257
 1342Maciej Boczar
Paweł Płocki
1.5
1.5
 
MAAZS UW Warszawa VI 55.156
 1465Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
12.0

 
MPCKiS Skawina
Petroactiv Piast Skawina
54.756
 151Dariusz Kiewlicz
Jacek Śliwiński
2.5
0.5
 
 
LBKS SM GRYMAS 2 Zielona Góra 54.395
 1625Anna Puczyńska
Karol Gałązka
3.0
7.0
KJ 
 
MAZięba Spójnia ALK
AZS UW Warszawa
53.785
 176Edmund Czubak
Sandra Różańska
11.0
3.0

MABATMIX AZS UW Warszawa
MILAN Milanówek
53.625
 184Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0

DSKBS Miłkowice I Miłkowice
BKB II Pogrom Bolesławiec
53.454
 1911Grzegorz Bajek
Stanisław Janik
9.0
12.0
 
 
DS
LB
Comfort SA KS AZS Polit.IV WR
Kart-El Gorzów
53.114
 2026Anna Sztyber
Michał Wieteska
4.0
3.0

MAAZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa VII
52.113
 2167Łukasz Trendak
Piotr Jasiński
2.0
2.0

MAAZS UW Warszawa II 50.793
 2247Stanisław Mączka
Piotr Dybicz
3.0
11.0

 
MAAZS UW Warszawa II
BATMIX AZS UW Warszawa
50.723
 233Jarosław Molenda
Rafał Molenda
9.0
2.0
 
DSBKB I Bolesławiec
BKB II Pogrom Bolesławiec
50.722
 2468Piotr Marcinowski
Hanna Ciuńczyk
5.0
1.5

KJ 
DS
MA
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
AZS UW Warszawa VII
50.172
 2521Jakub Zawada
Wojciech Strzemecki
4.0
19.0

 
PK
SL
Elektromontaż Rzeszów
SILESIA I Gliwice
50.101
 267Ralf Wollenberg
Ulrike Koeppchen
1.0
 
 
 
LB
NZ
  50.091
 2727Jan Betley
Rafał Marks
7.0
7.0
 
MAAZS UW Warszawa 49.32 
 2815Roman Goszcz
Zbigniew Słaby
4.0
5.0
 
SLJOCKER Oświęcim
TB Szombierki DM UKS
49.19 
 2912Waldemar Siuda
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
 
 
DSBKB I Bolesławiec 48.67 
 3048Mateusz Strzelczyk
Piotr Klubiński
2.0
9.0

 
DSKS AZS Polit.XV Wrocław
KS AZS Polit.VIII Wrocław
48.58 
 3131Karolina Walędzik
Dominik Jastrzębski
2.0
3.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa V 48.14 
 329Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
12.0
21.0

MP
WP
KETZ Super Bond Kraków
KS WINKHAUS UNIA Leszno
47.65 
 3370Iwona Zielińska
Tadeusz Gawroński
2.0
4.0

MAGOK Bielsk
Gok Bielsk II
47.56 
 3449Anna Zaręba
Karol Konopko
1.0
1.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa IX
AZS UW Warszawa VII
47.50 
 3532Piotr Ilczuk
Lena Ostrowska
18.0
1.5
 
WP
MA
CONSUS CARBON Kalisz
NADBUD Warszawa
47.20 
 3646Marian Ladonski
Jerzy Adamczak
 
3.0
 
NZ
LB
 
WDK Bez Atu Wolsztyn
47.18 
 3766Elżbieta Gołdyn
Joanna Gołdyn
1.0
1.0
KJ 
KJ 
DSKS AZS Polit.XVII Wrocław 45.77 
 385Marek Jaroszkiewicz
Bogdan Kaczyński
2.0
4.0

MATEAM Natolin Warszawa
K2 Alfa Raszyn
45.51 
 398Philip Calder
Matthias Stenneken
 
0.5
 
 
NZ
LB
  45.34 
 4050Aleksander Marciniak
Wiesław Skupiński
5.0
2.5
 
MAGOK Bielsk
Gok Bielsk II
45.07 
 4164Angelika Gravert
Martin Gravert
 
 
 
 
   44.79 
 4241Aleksander Klimaszewski
Daniel Fira
4.0
3.0

 
LB
ZP
 
GENESIS
44.54 
 4330Marta Wójcik
Paweł Szymaszczyk
2.0
7.0
KJ 
 
MAAZS UW Warszawa V
AZS UW Warszawa
44.21 
 4428Marta Makarewicz
Piotr Walczak
1.0
19.0

MA
WP
NADBUD Warszawa
CONSUS CARBON Kalisz
44.05 
 4523Tomasz Winciorek
Zofia Miechowicz
18.0
2.5
 
WP
LB
CONSUS CARBON Kalisz
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
43.38 
 4645Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
9.0
 
LB
SL
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
TRYTON Skoczów
42.70 
 4769Maryla Zdrojewska
Jerzy Słomski
2.0
2.5

MAGOK Bielsk
Gok Bielsk II
42.12 
 4871Sammy Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
4.0
1.0

DSKS AZS Polit.XV Wrocław
KS AZS Polit.VI Wrocław
41.53 
 4951Agnieszka Piesiewicz
Krystian Bączek
1.5
2.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa VIII
AZS UW Warszawa II
39.54 
 5013Mateusz Krawczyk
Magda Budzyńska
 
2.0
 
KJ 
NZ
MA
 
AZS UW Warszawa VI
35.81 
 5134Michał Kasperek
Tran Tuan Anh
 
 
 
 
   31.74 
 5235Jan Sadowski
Jerzy Matyjaszek
3.0
1.5
 
WP
SL
PAB Poznań
SILESIA Gliwice
31.29 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-08 o 09:09:40