Turniej dodatkowy O-1

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 133Jakub Zawada
Kamil Nowak
4.0
5.0

PK
WP
Elektromontaż Rzeszów
KS WINKHAUS UNIA Leszno
66.2230
 251Przemysław Piotrowski
Maciej Bielawski
12.0
9.0
 
DSRag KS AZS Polit.VII Wrocław
KS AZS Polit.Wrocław
65.8127
 326Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
5.0
3.0
 
SLOMEGA Jastrzębie 62.6425
 452Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
11.0
2.0
 
MABATMIX AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa II
62.2523
 511Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
4.0
3.0
 
 
MASKS Mazovia Warszawa
Domwaluty.pl Warszawa
59.4120
 623Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
7.0
5.0

OPSPARTA Lubliniec
RIALEX Kluczbork
58.3718
 74Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
5.0
12.0

SLPŁATOS KATOWICE
SILESIA-STOKROTKA Gliwice
57.6016
 841Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
12.0
 
 
WP
LB
RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
Kart-El Gorzów
57.2613
 96Rafał Wolański
Andrzej Bondarewicz
7.0
13.0
 
 
DSVALUE MEDIA KS AZS PW II WR 56.8011
 1068Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
5.0
2.0
 
MAGOK Bielsk 55.689
 1146Andrzej Huńka
Jerzy Ignyś
3.0
5.0
 
OPRIALEX Kluczbork
BLOTKA Dobrodzień
54.206
 128Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
15.0
3.0
 
MA
PM
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
LOS Gdynia
53.996
 1371Marek Bałdysz
Jan Sadowski
13.0
3.0

 
DS
WP
KS Turbo Flyback Wrocław
PAB Poznań
53.486
 1467Maryla Zdrojewska
Tadeusz Gawroński
2.0
4.0

MAGOK Bielsk
Gok Bielsk II
53.275
 1521Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
7.0
9.0

SLOMEGA Jastrzębie
Senior I Katowice
53.235
 1649Tomasz Baj
Witold Pietrzak
3.0
2.0
 
 
DS
LD
KS Konfeks I Legnica
PTC - PAFANA Pabianice
53.114
 1762Maurycy Biernat
Łukasz Gaweł
5.0
5.0
 
 
MA
DS
 
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
52.764
 1827Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
3.0
5.0

 
SLTB Szombierki DM UKS 52.614
 1930Henryk Kopernok
Krzysztof Gawędzki
5.0
5.0
 
 
SLDERBY Katowice
 
52.573
 2050Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
3.0
3.0
KJ 
WPDąbrówka Gimbaza Poznań
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
51.443
 2163Curt Sjolin
Maria Tomczewska
2.0
7.0

LB
PM
GOMAD Gorzów Wlkp.
WIMPEL Gdańsk
50.932
 229Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
9.0
12.0
 
 
DSBKB I Bolesławiec 50.812
 2322Piotr Proporowicz
Tadeusz Wasilewski
4.0
5.0
 
KPBemix Więcbork
Forta Rogowo
50.672
 2444Dominik Jastrzębski
Rafał Marks
3.0
7.0

MAAZS UW Warszawa V
AZS UW Warszawa
50.161
 2565Kazimierz Zdebski
Aleksy Swoboda
2.0
7.0

 
SLTRYTON Skoczów
OMEGA Jastrzębie
49.901
 261Robert Cimr
Andrzej Jarecki
5.0
5.0
 
SLSenior I Katowice 49.60 
 2770Grzegorz Bajek
Mirosław Fechner
9.0
7.0
 
 
DSComfort SA KS AZS Polit.IV WR
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
49.14 
 287Dominika Piotrowska
Józef Sławenta
2.0
5.0

DSTEKO KS AZS Polit.V Wrocław
MKS Pogoń Oleśnica
48.80 
 2973Mariusz Maruszczyk
Aleksander Lewandowski
2.0
1.0
 
 
SLDERBY Katowice
 
48.59 
 3029Michał Witkowski
Jacek Radomski
3.0
9.0
 
 
MADomwaluty.pl Warszawa 48.08 
 3110Jarosław Łaszczuk
Bogusław Jakóbczyk
5.0
5.0
 
 
LDLKS Piast Sieradz
 
47.81 
 322Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
12.0
5.0
 
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
Latteria Tinis Steinpol Rzepin
47.52 
 3345Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
3.0
2.0

MAAZS UW Warszawa II 47.43 
 345Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
0.5
 
 
LB  47.22 
 3532Agnieszka Piesiewicz
Hanna Ciuńczyk
1.5
1.0
KJ 
KJ 
MAAZS UW Warszawa VIII
AZS UW Warszawa VII
47.11 
 3642Marta Wójcik
Krystian Bączek
2.0
2.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa V
AZS UW Warszawa II
47.02 
 3769Tadeusz Garbacik
Stanisław Urbanowski
12.0
7.0

MPKETZ Super Bond Kraków 46.81 
 3864Arkadiusz Poziemski
Marcin Pastudzki
1.0
2.0

 
DSKS AZS Polit.VI Wrocław 46.49 
 3961Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
5.0
5.0

 
MPKETZ Super Bond Kraków 46.15 
 4028Kazimierz Pawłowski
Aleksander Drabczyk
4.0
2.5

SL 
SILESIA-STOKROTKA Gliwice
46.01 
 4148Wiesław Skupiński
Jerzy Słomski
2.5
2.5

MAGok Bielsk II 45.99 
 423Ryszard Makuch
Artur Winkler
5.0
9.0

 
DSBKB II Pogrom Bolesławiec
BKB I Bolesławiec
44.91 
 4366Józef Kubat
Kazimierz Maroszek
1.5
 

SL  44.54 
 4447Michał Wieteska
Łukasz Kalbarczyk
3.0
5.0

 
MAAZS UW Warszawa VII
BATMIX AZS UW Warszawa
44.03 
 4543Agnieszka Chudy
Krzysztof Mielnik
3.0
5.0

 
DS
PM
TEKO KS AZS Polit.V Wrocław
SDK Tczew
43.93 
 4631Anna Makarewicz
Marta Makarewicz
2.5
0.5

DS
MA
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
NADBUD Warszawa
42.53 
 4724Waldemar Pietrasiewicz
Sarah Greener
2.0
 
 
 
LB
  42.20 
 4872Michał Kasperek
Tran Tuan Anh
 
 
 
 
   39.74 
 4912Bogumił Wegner
Jan Pawlikaniec
12.0
5.0
 
DS
WP
KS Konfeks I Legnica
Budowlani Chodzież
38.27 
 5025Beata Madej
Jacek Szczerbowski
2.0
7.0

 
SLBOSMAL Bielsko-Biała
JOCKER Oświęcim
36.09 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-05 o 14:28:27