Turniej kongresowy K-8

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub± %wynik %PKLPDF
 180Tomasz Włodarczak
Jerzy Sieracki
12.0
12.0
 
 
WPKS WINKHAUS UNIA Leszno  66.2156150
 229Tomasz Jaworski
Piotr Ilczuk
9.0
18.0
 
 
DS
WP
Promost KS AZS Polit.X WR
CONSUS CARBON Kalisz
  62.0453138
 364Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
11.0
15.0

 
SW
LB
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  61.0349129
 415Andrzej Fronczak
Waldemar Burakowski
18.0
15.0

WM
SL
GEOSTA Olsztyn
KS ENERGETYK Jaworzno
  60.2746120
 543Kamil Nowak
Jakub Zawada
5.0
4.0

WP
PK
KS WINKHAUS UNIA Leszno
Elektromontaż Rzeszów
  59.2143114
 677Piotr Walczak
Maciej Bielawski
19.0
9.0

WP
DS
CONSUS CARBON Kalisz
KS AZS Polit.Wrocław
  58.5241109
 782Andrzej Łabuń
Janusz Dworzecki
2.5
3.0
 
 
LBKSGU TĘCZA 1 Krosno Odrzańskie  57.4238104
 822Paweł Zubiel
Wojciech Ciepliński
7.0
9.0
 
LDCKM Łódź
INTRA Łódź
  57.133599
 965Piotr Marcinowski
Piotr Dybicz
5.0
11.0

 
DS
MA
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
BATMIX AZS UW Warszawa
  56.983295
 1036Arkadiusz Majcher
Rafał Marks
5.0
7.0

MABATMIX AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa
  56.842991
 1167Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
12.0
4.0
 
MP
WP
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
Chaos Gniezno
  56.752688
 1226Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
18.0
13.0

WP
LD
CONSUS CARBON Kalisz
 
  55.642384
 1366Andrzej Byzdra
Marek Witek
5.0
21.0

 
PK
SL
Szlemik San Nisko
KONSTANTA Bielsko-Biała
  55.432081
 1424Aneta Jarmocik-Buze
Włodzimierz Buze
4.0
18.0

ZP
MA
GENESIS
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
  55.271778
 1575Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
9.0
 
LB
SL
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
TRYTON Skoczów
  54.771475
 1656Bogumił Wegner
Marek Czerniawski
12.0
3.0
 
 
DSKS Konfeks I Legnica
KS Konfeks II Legnica
  54.661271
 1735Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
9.0
5.0
 
 
DSBKB I Bolesławiec  54.621168
 1874Stanisław Mączka
Krystian Bączek
3.0
2.0

MAAZS UW Warszawa II  54.431165
 1948Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.5
2.5

MATRASER Warszawa  54.381062
 2052Tadeusz Kaczanowski
Andrzej Jeleniewski
19.0
18.0

 
WP
OP
KS WINKHAUS UNIA Leszno
MICHALAK Kolonowskie
  54.021058
 2142Ulrike Koeppchen
Philip Calder
 
 
 
 
NZ   53.61955
 2262Ralph Vitters
Bernd Gahntz
5.0
0.5
 
SWE
LB
   53.47952
 2359Piotr Tuszyński
Ryszard Sakowicz
24.0
15.0

 
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  53.47849
 2430Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
3.0
12.0
KJ 
 
MA
LD
AZS UW Warszawa II
 
  53.36845
 2528Florian Fabiś
Janusz Łunis
5.0
13.0

LBKSGU TĘCZA 1 Krosno Odrzańskie  52.19742
 2676Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0

 
MPKETZ Super Bond Kraków  52.05739
 2718Wojciech Strzemecki
Marek Pieczka
19.0
11.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice  51.98636
 2878Aleksander Kozłowski
Włodzimierz Stachowiak
3.0
3.0

 
LBPromet Cargo Słubice
KSGU TĘCZA 1 Krosno Odrzańskie
  51.77632
 2919Stanisław Drabczyk
Jacek Radomski
5.0
9.0

 
SL
MA
PŁATOS KATOWICE
Domwaluty.pl Warszawa
  51.60529
 3032Jan Kadula
Andrzej Proczkowski
12.0
1.5

 
PKPDEM - TWORZYWA.PL I Rzeszów
Singleton Podkarpacki
  51.54526
 3179Łukasz Trendak
Piotr Jasiński
2.0
2.0

MAAZS UW Warszawa II  51.42423
 3211Anna Kowalska
Marek Tyran
13.0
11.0
KS 
 
LDINWIT Pabianice  51.42419
 3323Edmund Czubak
Renata Dancewicz
11.0
5.0

MABATMIX AZS UW Warszawa
Domwaluty.pl Warszawa
  51.13316
 3454Robert Różak
Piotr Kuc-Dzierżawski
5.0
5.0
 
 
MPLast Minute Kraków
Dyktator Kraków
  51.13313
 3555Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
12.0

 
MPCKiS Skawina
Petroactiv Piast Skawina
  51.03210
 3646Adam Kozłowski
Zdzisław Świątek
12.0
12.0
 
LBKart-El Gorzów  51.0326
 3717Ryszard Zwolak
Maciej Janeczko
3.0
7.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim  50.8013
 3816Robert Sikora
Andrzej Łagosz
3.0
11.0
 
 
LBZIEL-BRUK Zielona Góra  50.48  
 3927Stanisław Pająk
Andrzej Kondeja
12.0
13.0
 
SW
MA
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
KBS Legionowianin
  50.39  
 4071Jerzy Małek
Krzysztof Komenda
3.0
4.0

 
DSKBS Miłkowice I Miłkowice
ZKBS Zgorzelec
  50.13  
 4184Przemysław Teleszyński
Marek Drukier
13.0
4.0

LD
WP
  -0.83 50.13  
 4245Beata Bojarska
Ewa Mielcarzewicz
5.0
5.0

KS 
WPChaos Gniezno
System Poznań
  49.89  
 4361Michał Wieteska
Łukasz Kalbarczyk
3.0
5.0

 
MAAZS UW Warszawa VII
BATMIX AZS UW Warszawa
  49.83  
 4451Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0

DSBKB II Pogrom Bolesławiec
KBS Miłkowice I Miłkowice
  49.38  
 4558Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
19.0
18.0
 
 
SW
WP
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
CONSUS CARBON Kalisz
  49.27  
 4620Zbigniew Nahorski
Stanisław Pryputniewicz
11.0
5.0

LBGKT NAFTA Zielona Góra  48.99  
 4744Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
5.0
4.0

 
LBUKS CZARNI Żagań  48.72  
 4825Grzegorz Bajek
Artur Winkler
9.0
9.0
 
 
DSComfort SA KS AZS Polit.IV WR
BKB I Bolesławiec
  47.87  
 4968Eugeniusz Pogodziński
Waldemar Pietrasiewicz
 
2.0
 
 

LB
   47.70  
 5040Cezary Bura
Sławomir Polak
7.0
4.0

 
WPKS UNIA II Leszno  47.59  
 5134Sławomir Rutecki
Jerzy Ryndak
7.0
4.0

LBSBSZG 1 MILTON Głogów  47.57  
 5253Gerhard Langenmayr
Romuald Arndt
 
 
 
 

NZ
   47.48  
 5339Fulvio Milić
Henryk Radek
 
5.0

LB
DS
 
SBS Impas Lubin
  47.09  
 5483Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
0.5
 
 
LB   46.95  
 5547Jan Pawlikaniec
Sławomir Bogdanowicz
5.0
2.0

 
WP
DS
Budowlani Chodzież
KS Bazalt Sulików
  46.32  
 5660Jerzy Ignyś
Tadeusz Wolniczak
5.0
5.0

OP
LB
BLOTKA Dobrodzień
 
  45.77  
 5763Lars-Erik Moberg
L. Andersson
6.0
 
 
 
SWE
NZ
   45.08  
 5812Kamila Kukuła
Lech Warężak
4.0
9.0

DSKS AZS Polit.VIII Wrocław
BKB I Bolesławiec
  45.04  
 5933Stanisław Miłaszewicz
Tadeusz Birecki
5.0
5.0

LBDOM KULTURY Góra
SBSZG 1 MILTON Głogów
  45.04  
 6014Tomasz Pilch
Przemysław Zawada
18.0
15.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice  43.84  
 6137Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
12.0
13.0
 
LBKart-El Gorzów  43.60  
 6221Jan Niebudek
Grzegorz Czapulak
2.5
5.0

DSKS Konfeks II Legnica  42.80  
 6372Przemysław Klęsk
Grzegorz Adamski
4.0
3.0
 
 
ZPENTUZJAŚCI Szczecin  42.34  
 6450Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
 
 
LBWSBS Wschowa
 
  42.18  
 6538Witold Chmarzyński
Mateusz Polaszek-Pińkowski
 
 
 
 
NZ   42.01  
 6631Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0

 
SL
MA
Sekcja Brydżowa ŚLZBS
Domwaluty.pl Warszawa
  41.91  
 6769Tadeusz Lisiecki
Janusz Szmagaj
2.0
0.5

 
LB   41.87  
 6857Karolina Walędzik
Dominik Jastrzębski
2.0
3.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa V  41.35  
 6973Michał Putz
Tadeusz Telicki
0.5
 

LB   40.43  
 7081Karol Humiński
Marek Matwijewicz
3.0
3.0

LBANNEBERG Zielona Góra
KS SM GRYMAS 3 Zielona Góra
  39.55  
 7170Tomasz Klukowski
Lena Ostrowska
9.0
1.5
 
DS
MA
KS AZS Polit.III Wrocław
NADBUD Warszawa
  38.36  
 7241Grzegorz Witkowski
Jan Szewc
3.0
1.0
 
 
MAAZS UW Warszawa VIII
BATMIX AZS UW Warszawa
  37.50  
 7349Jacek Bryja
Bogusław Barański
4.0
3.0

 
SL
WP
 
Jardob Murowana Goślina
  35.46  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-11 o 10:25:04