Turniej kongresowy K-7

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 152Ingeborg Lehmann
Ralph Vitters
5.0
5.0
 
 
SWE  62.3259
 219Jan Betley
Rafał Marks
7.0
7.0
 
MAAZS UW Warszawa 59.6055
 323Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0

WP
LB
Prosna Kalisz
SBSZG 2 HUTNIK Głogów
58.9451
 445Andrzej Kondeja
Andrzej Gelberg
13.0
9.0

MAKBS Legionowianin
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
58.8348
 518Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
 
 
DSKBS Kolejarz II Wrocław 58.5745
 679Tomasz Włodarczak
Jerzy Sieracki
12.0
12.0
 
 
WPKS WINKHAUS UNIA Leszno 58.3941
 780Marek Czerniawski
Marek Bałdysz
3.0
13.0
 
DSKS Konfeks II Legnica
KS Turbo Flyback Wrocław
57.8438
 841Piotr Tuszyński
Ryszard Sakowicz
24.0
15.0

 
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 57.6035
 953Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
19.0
11.0
 
SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
BATMIX AZS UW Warszawa
57.0031
 1064Tomasz Jarmoliński
Tomasz Wasilewski
5.0
5.0
 
 
WPLIMAR Poznań 56.5528
 1166Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
12.0
4.0
 
MP
WP
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
Chaos Gniezno
56.3824
 1273Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
9.0
 
LB
SL
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
TRYTON Skoczów
56.2721
 1312Kamil Nowak
Jakub Zawada
5.0
4.0

WP
PK
KS WINKHAUS UNIA Leszno
Elektromontaż Rzeszów
55.7918
 1426Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
 
 
DSBKB I Bolesławiec 55.6814
 1560Mateusz Stępiński
Piotr Marcinowski
5.0
5.0
 
MA
DS
AZS UW Warszawa
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
55.4612
 1639Tomasz Jaworski
Piotr Ilczuk
9.0
18.0
 
 
DS
WP
Promost KS AZS Polit.X WR
CONSUS CARBON Kalisz
54.8811
 1778Piotr Zatorski
Maciej Bielawski
17.0
9.0
 
SW
DS
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
KS AZS Polit.Wrocław
54.5311
 1859Stanisław Iwanicki
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
5.0
5.0

KS 
LBGKT NAFTA Zielona Góra 54.2210
 1922Waldemar Siuda
Grzegorz Bajek
12.0
9.0
 
 
DSBKB I Bolesławiec
Comfort SA KS AZS Polit.IV WR
53.9510
 2030Halina Klukowska
Renata Dancewicz
7.0
5.0

DS
MA
KS AZS Polit.III Wrocław
Domwaluty.pl Warszawa
53.519
 2149Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
11.0
15.0

 
SW
LB
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
53.459
 2255Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.5
2.5

MATRASER Warszawa 53.418
 2314Andrzej Fronczak
Waldemar Burakowski
18.0
15.0

WM
SL
GEOSTA Olsztyn
KS ENERGETYK Jaworzno
53.137
 2411Tomasz Pilch
Stanisław Pająk
18.0
12.0
 
 
SL
SW
SILESIA I Gliwice
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
53.057
 2567Bernd Gahntz
Ulrike Koeppchen
0.5
 

 
LB
NZ
  52.936
 2675Andrzej Byzdra
Jan Kadula
5.0
12.0

PKSzlemik San Nisko
PDEM - TWORZYWA.PL I Rzeszów
51.836
 2756Tadeusz Kaczanowski
Piotr Walczak
19.0
19.0

WPKS WINKHAUS UNIA Leszno
CONSUS CARBON Kalisz
51.585
 2838Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
3.0
12.0
KJ 
 
MA
LD
AZS UW Warszawa II
 
51.505
 2925Rafał Molenda
Arkadiusz Poziemski
2.0
1.0

DSBKB II Pogrom Bolesławiec
KS AZS Polit.VI Wrocław
51.434
 3077Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
 
MPKETZ Super Bond Kraków 51.423
 3147Agata Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
5.0
5.0

 
MPCKiS Skawina
Dyktator Kraków
50.973
 3242Andrzej Jeleniewski
Marek Witek
18.0
21.0
 
 
OP
SL
MICHALAK Kolonowskie
KONSTANTA Bielsko-Biała
50.952
 3340Jan Obuchowicz
Mirosław Bubiłek
9.0
13.0

LBGKT NAFTA Zielona Góra
ANNEBERG Zielona Góra
50.372
 3424Anna Sztyber
Karol Gałązka
4.0
7.0

 
MAAZS UW Warszawa 50.201
 3513Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
19.0
15.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice 50.15 
 3615Włodzimierz Buze
Tadeusz Masłowski
18.0
7.0

 
MA
WP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
KS UNIA II Leszno
49.93 
 3736Paweł Zubiel
Przemysław Teleszyński
7.0
13.0
 
LDCKM Łódź
 
49.81 
 3820Ewa Mielcarzewicz
Beata Bojarska
5.0
5.0
KS 
WPSystem Poznań
Chaos Gniezno
49.60 
 3965Ulrike Koeppchen
Ralf Wollenberg
 
1.0
 
 
NZ
LB
  49.60 
 4069Paweł Płocki
Maciej Boczar
1.5
1.5

 
MAAZS UW Warszawa VI 49.43 
 4146Andrzej Góźdź
Michał Konopka
3.0
 

 
WP
SL
PAB Poznań
 
49.29 
 4276Roman Jagielski
Piotr Trębski
2.0
1.5

 
LDOlimpia Chąśno 48.91 
 4321Marek Drukier
Marek Tyran
4.0
11.0

 
WP
LD
 
INWIT Pabianice
48.76 
 4437Marcin Woźniak
Paweł Szczygieł
7.0
2.5
 
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań
Dąbrówka Student Poznań
48.73 
 4574Matthias Stenneken
Gerhard Langenmayr
0.5
 
 
 
LB
  48.68 
 4616Łukasz Trendak
Karol Konopko
2.0
1.0

MAAZS UW Warszawa II
AZS UW Warszawa VII
48.24 
 4731Jan Niebudek
Grzegorz Czapulak
2.5
5.0

DSKS Konfeks II Legnica 47.74 
 4828Robert Stoliński
Bogumił Wegner
15.0
12.0
 
 
LD
DS
INWIT Pabianice
KS Konfeks I Legnica
47.63 
 4951Jakub Kowal
Maciej Janeczko
12.0
7.0
 
 
MP
SL
Petroactiv Piast Skawina
JOCKER Oświęcim
47.19 
 5057Tomasz Winciorek
Arkadiusz Majcher
18.0
5.0
 
WP
MA
CONSUS CARBON Kalisz
BATMIX AZS UW Warszawa
47.07 
 5163Dariusz Brudnowski
Tomasz Buchnajzer
3.0
5.0
 
 
WPPAB Poznań
LIMAR Poznań
47.05 
 5268Łukasz Kalbarczyk
Michał Wieteska
5.0
3.0
 
MABATMIX AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa VII
46.93 
 5334Angelika Gravert
Martin Gravert
 
 
 
 
   46.17 
 5454Zdzisław Świątek
Aleksander Kozłowski
12.0
3.0

LBKart-El Gorzów
Promet Cargo Słubice
45.96 
 5572Zygmunt Adamski
Jan Sadowski
2.0
3.0
 
 
DS
WP
KS Gwardia IV Wrocław
PAB Poznań
45.85 
 5627Andrzej Łagosz
Robert Sikora
11.0
3.0
 
 
LBZIEL-BRUK Zielona Góra 45.66 
 5743Adam Kozłowski
Stanisław Janik
12.0
12.0
 
 
LBKart-El Gorzów 45.05 
 5844Kamila Kukuła
Agnieszka Skrybant-Jaworska
4.0
3.0

DSKS AZS Polit.VIII Wrocław
Promost KS AZS Polit.X WR
44.34 
 5929Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
4.0
3.0
 
DSZKBS Zgorzelec
KBS Miłkowice I Miłkowice
44.24 
 6061Jerzy Ronke
Grzegorz Lewaciak
13.0
18.0

LD
WP
 
CONSUS CARBON Kalisz
44.15 
 6132Mirosław Sokołowski
Andrzej Wojnarowski
4.0
7.0
 
LD
OP
POLMAX IMPAS HERBY Częstochowa
SPARTA Lubliniec
43.88 
 6262Jan Szewc
Grzegorz Witkowski
1.0
3.0
 
 
MABATMIX AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa VIII
42.22 
 6335Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0

 
SL
MA
Sekcja Brydżowa ŚLZBS
Domwaluty.pl Warszawa
41.76 
 6450Sammy Bałdysz
Mateusz Strzelczyk
4.0
2.0

DSKS AZS Polit.XV Wrocław 41.62 
 6558Zbigniew Nahorski
Stanisław Pryputniewicz
11.0
5.0

LBGKT NAFTA Zielona Góra 40.89 
 6671Anna Makarewicz
Przemysław Kubicki
2.5
5.0

 
DSERBUD KS AZS Polit.IX WR 40.74 
 6717Ewelina Zieleniewska
Anna Puczyńska
1.5
3.0
KJ 
KJ 
MAAZS UW Warszawa VII
Zięba Spójnia ALK
37.96 
 6848Mateusz Polaszek-Pińkowski
Witold Chmarzyński
 
 
 
 
NZ  33.65 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-09 o 19:51:38