Turniej kongresowy K-6

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynikPKLPDF
 126Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
5.0
5.0
DSRag KS AZS Polit.VII Wrocław 57.9754150
 224Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
19.0
15.0
SLSILESIA I Gliwice 53.5051138
 322Marek Michalczyk
Waldemar Haponiuk
2.5
5.0
LU
SW
BKB Biała Podlaska
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
50.8548129
 457Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.5
2.5
MATRASER Warszawa 46.3645121
 515Andrzej Fronczak
Waldemar Burakowski
18.0
15.0
WM
SL
GEOSTA Olsztyn
KS ENERGETYK Jaworzno
43.5943115
 625Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
4.0
3.0
LUBKB Biała Podlaska 41.4940110
 755Piotr Tuszyński
Ryszard Sakowicz
24.0
15.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 38.9938105
 846Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
18.0
21.0
OP
WP
MICHALAK Kolonowskie
KS WINKHAUS UNIA Leszno
38.7635101
 960Ryszard Zwolak
Maciej Janeczko
3.0
7.0
SLJOCKER Oświęcim 37.203297
 1062Jerzy Ronke
Grzegorz Lewaciak
13.0
18.0
LD
WP
 
CONSUS CARBON Kalisz
37.053093
 1181Henryk Radek
Fulvio Milić
5.0
 
DS
LB
SBS Impas Lubin
 
33.822790
 1242Tomasz Wasilewski
Dariusz Brudnowski
5.0
3.0
WPLIMAR Poznań
PAB Poznań
32.322487
 1313Jerzy Rymwid
Ryszard Jakubowski
12.0
11.0
WP
OP
KS WINKHAUS UNIA Leszno
POMOLOGIA Prószków
29.382284
 1463Stanisław Drabczyk
Jacek Radomski
5.0
9.0
SL
MA
PŁATOS KATOWICE
Domwaluty.pl Warszawa
27.701981
 1575Sławomir Bogdanowicz
Philip Calder
2.0
 
DS
NZ
KS Bazalt Sulików
 
27.571778
 1640Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
2.5
3.0
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 26.731475
 1787Roman Jagielski
Sylwester Sokół
2.0
2.0
LDOlimpia Chąśno 25.561172
 1870Ralph Vitters
Bernd Gahntz
5.0
0.5
SWE
LB
  24.701169
 1951Mateusz Strzelczyk
Sammy Bałdysz
2.0
4.0
DSKS AZS Polit.XV Wrocław 23.521066
 2052Robert Różak
Piotr Kuc-Dzierżawski
5.0
5.0
MPLast Minute Kraków
Dyktator Kraków
21.081063
 2147Maciej Bielawski
Łukasz Witkowski
9.0
11.0
DS
SW
KS AZS Polit.Wrocław
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
20.49960
 2278Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
0.5
LB  19.10957
 2368Piotr Jasiński
Krystian Bączek
2.0
2.0
MAAZS UW Warszawa II 17.06954
 2443Marek Bałdysz
Stanisław Janik
13.0
12.0
DS
LB
KS Turbo Flyback Wrocław
Kart-El Gorzów
15.15851
 2589Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
12.0
4.0
MP
WP
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
Chaos Gniezno
13.84848
 2664Arkadiusz Majcher
Edmund Czubak
5.0
11.0
MABATMIX AZS UW Warszawa 13.40745
 2790Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
5.0
7.0
DSERBUD KS AZS Polit.IX WR 12.45742
 2876Tadeusz Garbacik
Kazimierz Dziadkowiec
12.0
5.0
MPKETZ Super Bond Kraków 12.37639
 2948Jacek Ciechomski
Jakub Wojcieszek
19.0
15.0
SW
LB
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
11.39636
 3053Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
3.0
5.0
SLTB Szombierki DM UKS 8.87533
 3171Jan Borychowski
Adam Kozłowski
12.0
12.0
WP
LB
KTB Konin
Kart-El Gorzów
8.54530
 3223Robert Stoliński
Bogumił Wegner
15.0
12.0
LD
DS
INWIT Pabianice
KS Konfeks I Legnica
7.05527
 3388Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
3.0
12.0
MA
LD
AZS UW Warszawa II
 
6.97424
 3430Piotr Zatorski
Paweł Górzyński
17.0
2.0
SW
DS
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
SBS Impas Lubin
6.64421
 3586Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
4.0
13.0
WP
LD
  6.37318
 3667Łukasz Trendak
Anna Zaręba
2.0
1.0
MAAZS UW Warszawa II
AZS UW Warszawa IX
6.12315
 3728Marek Czerniawski
Jerzy Małek
3.0
3.0
DSKS Konfeks II Legnica
KBS Miłkowice I Miłkowice
4.11212
 3880Tadeusz Nędzi
Alfred Czech
7.0
7.0
SL
OP
SILESIA Gliwice
SPARTA Lubliniec
3.9029
 3931Zbigniew Halat
Anna Kowalska
12.0
13.0
LB
LD
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
INWIT Pabianice
3.6416
 4059Andrzej Gelberg
Andrzej Kondeja
9.0
13.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media
KBS Legionowianin
3.6113
 4129Michał Wieteska
Ewelina Zieleniewska
3.0
1.5
MAAZS UW Warszawa VII 2.95  
 4212Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0
SL
MA
Sekcja Brydżowa ŚLZBS
Domwaluty.pl Warszawa
2.31  
 4358Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPKETZ Super Bond Kraków 1.55  
 4411Marek Jaworski
Marek Tyran
12.0
11.0
MP
LD
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
INWIT Pabianice
1.40  
 4514Włodzimierz Buze
Roman Zabłocki
18.0
5.0
MA
OP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
RIALEX Kluczbork
-1.35  
 4672Angelika Gravert
Martin Gravert
 
 
   -3.22  
 4732Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
2.5
3.0
DSKS Konfeks II Legnica -3.61  
 4877Honorata Sobolewska
Maciej Boczar
0.5
1.5
MASingleton Warszawa
AZS UW Warszawa VI
-4.24  
 4917Ryszard Makuch
Artur Winkler
5.0
9.0
DSBKB II Pogrom Bolesławiec
BKB I Bolesławiec
-4.29  
 5019Andrzej Góźdź
Tomasz Konopka
3.0
2.5
WPPAB Poznań
 
-4.71  
 5134Jarosław Molenda
Rafał Molenda
9.0
2.0
DSBKB I Bolesławiec
BKB II Pogrom Bolesławiec
-5.78  
 5266Skarbimir Kozar
Wiesław Pastuszko
5.0
7.0
LBLatteria Tinis Steinpol Rzepin
WDK Bez Atu Wolsztyn
-6.39  
 5316Jan Betley
Paweł Szymaszczyk
7.0
7.0
MAAZS UW Warszawa -7.51  
 5485Zbigniew Słaby
Roman Goszcz
5.0
4.0
SLTB Szombierki DM UKS
JOCKER Oświęcim
-8.19  
 5541Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
12.0
MPCKiS Skawina
Petroactiv Piast Skawina
-9.67  
 5661Beata Bojarska
Ewa Mielcarzewicz
5.0
5.0
WPChaos Gniezno
System Poznań
-10.16  
 5735Grzegorz Bajek
Lech Warężak
9.0
9.0
DSComfort SA KS AZS Polit.IV WR
BKB I Bolesławiec
-10.67  
 5839Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DSKS AZS Polit.VIII Wrocław -14.99  
 5936Karol Konopko
Hanna Ciuńczyk
1.0
1.5
MAAZS UW Warszawa VII -16.60  
 6079Waldemar Pietrasiewicz
Ulrike Koeppchen
2.0
 
LB
NZ
  -16.66  
 6138Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
4.0
5.0
WP
LB
KS UNIA II Leszno
SINGLETON Zielona Góra
-18.07  
 6256Tomasz Buchnajzer
Tomasz Jarmoliński
5.0
5.0
WPLIMAR Poznań -19.07  
 6320Anna Jankowska
Jan Sadowski
2.0
3.0
DS
WP
KS AZS Polit.XV Wrocław
PAB Poznań
-19.14  
 6483Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSMKS Zakrzów Wrocław -19.62  
 6518Waldemar Siuda
Dawid Permus
12.0
2.0
DSBKB I Bolesławiec
KS AZS Polit.XV Wrocław
-24.40  
 6621Piotr Walczak
Stanisław Pająk
19.0
12.0
WP
SW
CONSUS CARBON Kalisz
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
-25.56  
 6784Krzysztof Komenda
Bożena Rakuzy
4.0
1.5
DSZKBS Zgorzelec
MKS Nysa -Kluk Kłodzko
-28.31  
 6882Wojciech Ciepliński
Marek Przybyła
9.0
5.0
LDINTRA Łódź
 
-31.01  
 6950Piotr Ilczuk
Jacek Leśniczak
18.0
13.0
WP
LB
CONSUS CARBON Kalisz
Kart-El Gorzów
-34.15  
 7069Rafał Marks
Paweł Hulanicki
7.0
1.0
MAAZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa VIII
-35.67  
 7174Jan Szewc
Grzegorz Witkowski
1.0
3.0
MABATMIX AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa VIII
-37.49  
 7227Jan Kadula
Andrzej Proczkowski
12.0
1.5
PKPDEM - TWORZYWA.PL I Rzeszów
Singleton Podkarpacki
-37.70  
 7365Gerhard Langenmayr
Ingeborg Lehmann
 
5.0

SWE
  -39.02  
 7433Marek Jaroszkiewicz
Bogdan Kaczyński
2.0
4.0
MATEAM Natolin Warszawa
K2 Alfa Raszyn
-39.79  
 7554Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
3.0
5.0
DSPromost KS AZS Polit.X WR
KS AZS Polit.III Wrocław
-43.32  
 7645Anna Makarewicz
Wyra Wyra
2.5
 
DS
NZ
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
 
-47.02  
 7773Lena Ostrowska
Marta Makarewicz
1.5
1.0
MANADBUD Warszawa -56.56  
 7837Ryszard Bartosz
Henryk Fienger
 
 
NZ  -61.44  
 7949Kamil Nowak
Jakub Zawada
5.0
4.0
WP
PK
KS WINKHAUS UNIA Leszno
Elektromontaż Rzeszów
-66.18  
 8044Lars-Erik Moberg
Carl Norling
6.0
5.0
SWE  -79.89  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-09 o 14:51:14