Turniej Kongresowy K-5

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 160Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
12.0
12.0
WPKS WINKHAUS UNIA Leszno  61.3059150
 277Jacek Radomski
Sławomir Czech
9.0
5.0
MADomwaluty.pl Warszawa  60.3556138
 324Ryszard Makuch
Mirosław Fechner
5.0
7.0
DSBKB II Pogrom Bolesławiec
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
  60.0253129
 447Piotr Kuc-Dzierżawski
Robert Różak
5.0
5.0
MPDyktator Kraków
Last Minute Kraków
  59.3550121
 582Jan Borychowski
Stanisław Janik
12.0
12.0
WP
LB
KTB Konin
Kart-El Gorzów
  59.0647115
 679Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
12.0
4.0
MP
WP
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
Chaos Gniezno
  58.8544110
 776Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
18.0
15.0
WP
LB
CONSUS CARBON Kalisz
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  58.4241105
 840Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
13.0
13.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media  57.8938101
 954Wit Klapper
Andrzej Jeleniewski
21.0
18.0
WP
OP
KS WINKHAUS UNIA Leszno
MICHALAK Kolonowskie
  57.853698
 1065Paweł Płocki
Honorata Sobolewska
1.5
0.5
MAAZS UW Warszawa VI
Singleton Warszawa
  57.213394
 1132Kamil Nowak
Łukasz Witkowski
5.0
11.0
WP
SW
KS WINKHAUS UNIA Leszno
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
  56.963091
 1290Mateusz Sobczak
Piotr Marcinowski
5.0
5.0
DSRag KS AZS Polit.VII Wrocław  56.952788
 1355Piotr Tuszyński
Ryszard Sakowicz
24.0
15.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  56.752485
 1473Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
19.0
11.0
SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
BATMIX AZS UW Warszawa
  56.552182
 1583Arkadiusz Majcher
Maciej Bielawski
5.0
9.0
MA
DS
BATMIX AZS UW Warszawa
KS AZS Polit.Wrocław
  56.421979
 1631Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
13.0
19.0
LB
WP
Kart-El Gorzów
CONSUS CARBON Kalisz
  56.301676
 1762Przemysław Teleszyński
Marek Drukier
13.0
4.0
LD
WP
   56.131373
 1859Dariusz Brudnowski
Tomasz Jarmoliński
3.0
5.0
WPPAB Poznań
LIMAR Poznań
  55.761270
 1934Waldemar Siuda
Dawid Permus
12.0
2.0
DSBKB I Bolesławiec
KS AZS Polit.XV Wrocław
  55.141167
 2046Piotr Ilczuk
Maciej Terpiłowski
18.0
5.0
WP
DS
CONSUS CARBON Kalisz
KS AZS Polit.III Wrocław
  54.711164
 2189Ryszard Jakubowski
Alfred Czech
11.0
7.0
OPPOMOLOGIA Prószków
SPARTA Lubliniec
  54.711061
 2237Anna Kowalska
Marek Tyran
13.0
11.0
LDINWIT Pabianice  54.691058
 2341Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
12.0
MPCKiS Skawina
Petroactiv Piast Skawina
  54.56956
 2480Zbigniew Słaby
Roman Goszcz
5.0
4.0
SLTB Szombierki DM UKS
JOCKER Oświęcim
  54.28953
 2563Maciej Boczek
Jerzy Ignyś
3.0
5.0
OP 
BLOTKA Dobrodzień
  53.50950
 2681Henryk Radek
Fulvio Milić
5.0
 
DS
LB
SBS Impas Lubin
 
  53.37847
 2738Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0
SL
MA
Sekcja Brydżowa ŚLZBS
Domwaluty.pl Warszawa
  52.87844
 2884Marek Jaroszkiewicz
Bogdan Kaczyński
2.0
4.0
MATEAM Natolin Warszawa
K2 Alfa Raszyn
  52.86741
 2933Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
19.0
15.0
SLSILESIA I Gliwice  52.39738
 3042Kazimierz Zdebski
Andrzej Huńka
2.0
3.0
SL
OP
TRYTON Skoczów
RIALEX Kluczbork
  52.31635
 3152Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
3.0
12.0
MA
LD
AZS UW Warszawa II
 
  52.28632
 3286Krzysztof Dziekański
Stanisław Wawszczyk
11.0
5.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice  52.00529
 3364Bogumił Wegner
Jerzy Małek
12.0
3.0
DSKS Konfeks I Legnica
KBS Miłkowice I Miłkowice
  51.87526
 3430Michał Robak
Przemysław Kubicki
5.0
5.0
DSERBUD KS AZS Polit.IX WR  51.82423
 3523Dariusz Kiewlicz
Jacek Śliwiński
2.5
0.5
LBKS SM GRYMAS 2 Zielona Góra  51.34420
 3650Marek Bałdysz
Tadeusz Garbacik
13.0
12.0
DS
MP
KS Turbo Flyback Wrocław
KETZ Super Bond Kraków
  50.81317
 3720Andrzej Parmonik
Robert Sikora
5.0
3.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz
ZIEL-BRUK Zielona Góra
  50.75315
 3812Andrzej Fronczak
Waldemar Burakowski
18.0
15.0
WM
SL
GEOSTA Olsztyn
KS ENERGETYK Jaworzno
  50.70212
 3926Grzegorz Lewaciak
Przemysław Błaszczyk
18.0
13.0
WP
LD
CONSUS CARBON Kalisz
KDK1 Kutno
  50.5929
 4044Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
3.0
2.5
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra  50.4616
 4125Zdzisław Kunc
Artur Winkler
11.0
9.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice
BKB I Bolesławiec
  50.3913
 4272Piotr Brzeziński
Witold Miłoszewski
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK Zielona Góra  50.01  
 4358Arkadiusz Poziemski
Adam Waszkiewicz
1.0
3.0
DSKS AZS Polit.VI Wrocław
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
  49.91  
 4449Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
5.0
5.0
WPLIMAR Poznań  49.65  
 4553Jerzy Ronke
Mirosław Roesler
13.0
11.0
LD
WM
 
ZORRO-15 Olsztyn
  49.64  
 4639Jerzy Ujma
Aleksy Swoboda
12.0
7.0
SLOMEGA Jastrzębie  49.63  
 4711Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSBKB I Bolesławiec
KS AZS Polit.VIII Wrocław
  49.60  
 4815Włodzimierz Buze
Curt Sjolin
18.0
2.0
MA
LB
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
GOMAD Gorzów Wlkp.
  49.38  
 4975Zbigniew Halat
Paweł Szymonik
12.0
5.0
LB
MA
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
Domwaluty.pl Warszawa
  48.75  
 5014Jakub Zawada
Stanisław Pająk
4.0
12.0
PK
SW
Elektromontaż Rzeszów
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
  48.63  
  51Jan Kadula
Andrzej Proczkowski
12.0
1.5
PKPDEM - TWORZYWA.PL I Rzeszów
Singleton Podkarpacki
  48.63  
 5278Witold Tomaszek
Lena Leszczyńska
11.0
7.0
MAK2 Raszyn  48.60  
 5356Paweł Szymaszczyk
Rafał Marks
7.0
7.0
MAAZS UW Warszawa  48.56  
 5422Wojciech Ciepliński
Paweł Zubiel
9.0
7.0
LDINTRA Łódź
CKM Łódź
  48.52  
 5527Piotr Matuszewski
Witold Grochulski
3.0
4.0
LUBKB Biała Podlaska  48.19  
 5618Ryszard Zwolak
Leszek Hejne
3.0
5.0
SL
KP
JOCKER Oświęcim
Polgra Bydgoszcz
  47.94  
 5735Grzegorz Bajek
Jarosław Molenda
9.0
9.0
DSComfort SA KS AZS Polit.IV WR
BKB I Bolesławiec
  47.69  
 5819Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
7.0
5.0
OPSPARTA Lubliniec
RIALEX Kluczbork
  47.40  
 5988Waldemar Pietrasiewicz
Bernd Gahntz
2.0
0.5
LB   47.23  
 6036Artur Janeczko
Maciej Janeczko
4.0
7.0
SLJOCKER Oświęcim  46.00  
 6169Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
9.0
3.0
DSPromost KS AZS Polit.X WR  45.85  
 6228Marek Michalczyk
Waldemar Haponiuk
2.5
5.0
LU
SW
BKB Biała Podlaska
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
  45.79  
 6317Grzegorz Pogodziński
Dariusz Lisiecki
5.0
3.0
LB
WP
MKBS Sława Gorzów Wlkp.
KTB Konin
  45.79  
 6491Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.5
2.5
MATRASER Warszawa  45.55  
 6529Lena Ostrowska
Marta Makarewicz
1.5
1.0
MANADBUD Warszawa  45.36  
 6668Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
0.5
LB   44.61  
 6785Anna Makarewicz
Marek Jaworski
2.5
12.0
DS
MP
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
  44.16  
 6874Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
5.0
12.0
SLPŁATOS KATOWICE
SILESIA-STOKROTKA Gliwice
  44.13  
 6961Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
2.5
3.0
DSKS Konfeks II Legnica  44.12  
 7057Jerzy Adamczak
Henryk Bogucki
3.0
3.0
LBWDK Bez Atu Wolsztyn
Instalko SBS 2 Międzyrzecz
-0.50 44.11  
 7170Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
 
 
    44.09  
 7221Radosław Liskowiak
Daniel Fira
5.0
3.0
LB
ZP
MKBS Sława Gorzów Wlkp.
GENESIS
  43.83  
 7316Cezary Bura
Sławomir Polak
7.0
4.0
WPKS UNIA II Leszno  43.32  
 7487Joanna Michalska
Sandra Różańska
2.0
3.0
DS
MA
TEKO KS AZS Polit.V Wrocław
MILAN Milanówek
  43.23  
 7513Jerzy Rymwid
Andrzej Gelberg
12.0
9.0
WP
MA
KS WINKHAUS UNIA Leszno
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
  41.75  
 7667Marek Czerniawski
Krzysztof Komenda
3.0
4.0
DSKS Konfeks II Legnica
ZKBS Zgorzelec
  40.39  
 7766Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
9.0
5.0
DSMKS Zakrzów Wrocław  39.53  
 7843Carl Norling
Galina Nilsson
5.0
6.0
SWE   37.54  
 7948Anna Jankowska
Bożena Rakuzy
2.0
1.5
DSKS AZS Polit.XV Wrocław
MKS Nysa -Kluk Kłodzko
  37.31  
 8071Beata Bojarska
Ewa Mielcarzewicz
5.0
5.0
WPChaos Gniezno
System Poznań
  36.08  
 8145Lars-Erik Moberg
Lars Gunnar Anderson
6.0
5.0
SWE   28.02  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-08 o 12:50:22