Turniej Kongresowy K-3
Grand Prix Polski Par
Sława, 5 lipca 2015 r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 185Andrzej Dudzik
Andrzej Jeleniewski
12.0
18.0
 
 
MP
OP
KETZ Super Bond Kraków
MICHALAK Kolonowskie
61.25200240
 2127Maciej Bielawski
Mirosław Miłaszewski
9.0
19.0

DS
SL
KS AZS Polit.Wrocław
KONSTANTA Bielsko-Biała
61.14195225
 379Kamila Szczepańska
Marta Maj-Rudnicka
13.0
13.0

LDKDK1 Kutno 60.40190214
 455Sławomir Niajko
Łukasz Witkowski
12.0
11.0

ZP
SW
ZOIM Szczecin
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
60.37185205
 5125Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
11.0
13.0
 
 
LDKDK1 Kutno 60.35180198
 6166Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
18.0
13.0
 
 
PKElektromontaż Rzeszów 59.95176192
 711Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
13.0
13.0
 
 
PM
WM
ANDRZEJKI Gdańsk
OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński
59.93172187
 850Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
13.0
18.0
 
LD
WP
KDK1 Kutno
CONSUS CARBON Kalisz
59.83168182
 9123Piotr Wiankowski
Wojciech Gaweł
15.0
17.0
 
 
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
Bridge24.pl
59.52164178
 1073Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
12.0
18.0
 
 
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE 59.32160174
 1133Włodzimierz Buze
Władysław Tomasiak
18.0
13.0

MA
ZP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
Szczecin & SyNiS Opole
58.39156170
 1276Paweł Szymaszczyk
Maciej Dąbrowski
7.0
4.0
 
 
MAAZS UW Warszawa
SKS Mazovia Warszawa
58.25152167
 13203Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
17.0
7.0
 
 
WP
LD
CONSUS Kalisz
 
58.16148164
 14122Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
5.0
4.0

 
LBUKS CZARNI Żagań 58.08144161
 1594Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
19.0
5.0
 
SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
BATMIX AZS UW Warszawa
57.80140158
 1635Piotr Walczak
Piotr Ilczuk
19.0
18.0

 
WPCONSUS CARBON Kalisz 57.76136155
 17191Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
5.0
4.0

MPWincor Nixdorf Cracovia 57.71132152
 18177Tomasz Włodarczak
Jerzy Sieracki
12.0
12.0
 
 
WPKS WINKHAUS UNIA Leszno 57.70128149
 1956Jacek Bryja
Jan Sucharkiewicz
4.0
18.0

SL 
KS ENERGETYK Jaworzno
57.54124146
 20148Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
7.0
9.0

SLOMEGA Jastrzębie
Senior I Katowice
57.24120143
 21186Mateusz Sobczak
Piotr Marcinowski
5.0
5.0

DSRag KS AZS Polit.VII Wrocław 56.21116140
 2216Wit Klapper
Grzegorz Superson
21.0
9.0

 
WP
MP
KS WINKHAUS UNIA Leszno
Wincor Nixdorf Cracovia
56.17112137
 23116Tomasz Wasilewski
Dariusz Brudnowski
5.0
3.0
 
 
WPLIMAR Poznań
PAB Poznań
55.96108134
 2491Roman Jagielski
Sylwester Sokół
2.0
2.0

 
LDOlimpia Chąśno 55.95104131
 2549Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0

SLSILESIA-STOKROTKA Gliwice
PŁATOS KATOWICE
55.95100128
 2614Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
 
 
DSBKB I Bolesławiec 55.8396125
 2768Tomasz Pilch
Marek Pieczka
18.0
9.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice 55.7992122
 2812Maciej Wręczycki
Grzegorz Bajek
15.0
9.0
 
 
DSComfort SA KS AZS Polit.IV WR 55.6688119
 2998Janusz Miakisz
Jerzy Kurianowicz
4.0
5.0

 
DSMKS Nysa Zgorzelec
ZKBS Zgorzelec
55.5984116
 30104Zdzisław Kunc
Wiesław Puton
11.0
5.0

DSStow.BONA FIDE Świebodzice
ŚSS Bolko Dolgaz I Wałbrzych
55.4480113
 3132Sławomir Polak
Tadeusz Masłowski
4.0
7.0
 
 
WPKS UNIA II Leszno 55.2376110
 32195Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0

 
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy 55.0072107
 33110Robert Różak
Marek Bałdysz
5.0
13.0
 
MP
DS
Last Minute Kraków
KS Turbo Flyback Wrocław
54.8568104
 34206Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0

 
SL
MA
Sekcja Brydżowa ŚLZBS
Domwaluty.pl Warszawa
54.6864101
 35139Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
3.0
12.0
KJ 
 
MA
LD
AZS UW Warszawa II
 
54.586098
 3680Robert Stoliński
Bogumił Wegner
15.0
12.0
 
 
LD
DS
INWIT Pabianice
KS Konfeks I Legnica
54.525695
 37163Petr Bahnik
Otakar Svoboda
6.0
6.0
 
 
NZ  54.475292
 38159Justyna Stachowiak
Tomasz Kluz
4.0
12.0

 
WP
MP
Chaos Gniezno
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
54.444889
 39201Tadeusz Nędzi
Jerzy Radomski
7.0
12.0

SLSILESIA Gliwice
Sekcja Brydżowa ŚLZBS
54.334486
 40175Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0

MPKETZ Super Bond Kraków 54.304083
 41184Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
9.0
3.0

 
LDINTRA Łódź 54.294080
 42162Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
5.0
5.0
 
MAGOK Bielsk
MASOVIA Płock
54.003977
 4341Kamil Nowak
Jakub Zawada
5.0
4.0

WP
PK
KS WINKHAUS UNIA Leszno
Elektromontaż Rzeszów
53.993874
 44133Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
13.0
9.0
 
ZPSzczecin & SyNiS Opole
GENESIS
53.903872
 45167Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
9.0
4.0

DSMKS Zakrzów Wrocław 53.783770
 46112Maciej Boczar
Paweł Płocki
1.0
1.5
 
MAAZS UW Warszawa VI 53.673668
 4717Anna Kowalska
Marek Tyran
13.0
11.0
KS 
 
LDINWIT Pabianice 53.633666
 48198Piotr Jurek
Jakub Wojcieszek
18.0
15.0
 
 
MA
LB
 
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
53.483564
 4970Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
13.0
11.0
 
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
WKRA Żuromin
53.433462
 5084Tomasz Szymczyk
Henryk Kopernok
3.0
5.0
 
 
SLDERBY Katowice 53.433460
 51103Maciej Chrobot
Grzegorz Rybacki
2.5
5.0
 
 
ZPUZDROWISKO Połczyn Zdrój
POD WIEŻĄ Szczecin
53.393358
 5257Marek Jaworski
Tomasz Paluchowski
12.0
13.0

 
MP
MA
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
Singleton Warszawa
53.293256
 5397Ryszard Jakubowski
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0

OP
DS
POMOLOGIA Prószków
KS Gwardia I Wrocław
53.273254
 54143Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
9.0
7.0
 
 
LBGOMAD Gorzów Wlkp. 53.243152
 5561Jan Kadula
Andrzej Proczkowski
12.0
1.5

 
PKPDEM - TWORZYWA.PL I Rzeszów
Singleton Podkarpacki
53.223050
 56115Beata Bojarska
Ewa Mielcarzewicz
5.0
5.0

KS 
WPChaos Gniezno
System Poznań
52.863048
 57119Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
3.0
2.0

MAAZS UW Warszawa II 52.772946
 58174Maciej Boczek
Jerzy Ignyś
3.0
5.0
 
OP 
BLOTKA Dobrodzień
52.582844
 5999Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
5.0
7.0
 
 
SLOMEGA Jastrzębie 52.442842
 60192Roman Chmielnicki
Daniel Fira
3.0
3.0
 
 
ZPFLOTA II Świnoujście
GENESIS
52.412740
 61144Robert Księżopolski
Bożena Rakuzy
4.0
1.5

DSKS AZS Polit.XVI Wrocław
MKS Nysa -Kluk Kłodzko
52.382638
 62190Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
5.0
7.0
 
 
DSStow.BONA FIDE Świebodzice 52.332536
 63160Zbigniew Słaby
Roman Goszcz
5.0
4.0

 
SLTB Szombierki DM UKS
JOCKER Oświęcim
52.302534
 6430Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
12.0

 
MPCKiS Skawina
Petroactiv Piast Skawina
52.222432
 6527Ilya Shpuntou
Przemysław Piotrowski
7.0
12.0
 
 
WP
DS
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
52.212330
 6696Stefan Kowalczyk
Jerzy Ujma
18.0
12.0

SLKS ENERGETYK Jaworzno
OMEGA Jastrzębie
52.182328
 6745Skarbimir Kozar
Jerzy Poślednik
5.0
5.0

 
LBLatteria Tinis Steinpol Rzepin 52.182226
 68137Lidia Wilczak
Andrzej Rękosiak
4.0
7.0

 
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz 52.092124
 69140Roman Szlachetka
Artur Pomarański
12.0
3.0
 
 
ZP
LB
POMORZANIN Nowogard
Kart-El Gorzów
52.022122
 7036Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
3.0
5.0

 
SLTB Szombierki DM UKS 51.952020
 7152Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
3.0
9.0

 
DSKS AZS Polit.VIII Wrocław 51.891918
 72113Piotr Tuszyński
Ryszard Sakowicz
24.0
15.0

 
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 51.811916
 73169Jacek Mazurkiewicz
Dariusz Zbieg
3.0
4.0
 
 
OPLABTAR Tarnów Opolski
KB Rodło Opole
51.791814
 74156Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
5.0
9.0
 
 
LBSBS DAWID Nowa Sól 51.611712
 75121Michał Wróbel
Jacek Sikora
3.0
4.0
 
 
MA
PM
Domwaluty.pl Warszawa
DARLES SANTERM Gdańsk
51.591710
 76194Jacek Radomski
Sławomir Czech
9.0
5.0
 
 
MADomwaluty.pl Warszawa 51.31168
 77161Eva Bahnikova
Pavla Svobodova
6.0
6.0
 
 
NZ  51.28156
 78114Honorata Sobolewska
Konrad Wójcik
0.5
3.0

 
MA
LB
Singleton Warszawa
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
51.26154
 7967Yan Shpuntou
Maciej Superson
5.0
4.0

MPWincor Nixdorf Cracovia 51.26142
 80172Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
7.0
11.0

 
MAK2 Raszyn 51.2513 
 8169Ryszard Zwolak
Artur Janeczko
3.0
4.0
 
SLJOCKER Oświęcim 51.2312 
 8283Tomasz Buchnajzer
Tomasz Jarmoliński
5.0
5.0
 
 
WPLIMAR Poznań 51.2212 
 83146Ireneusz Lachowicz
Andrzej Grygorczuk
5.0
5.0
 
LBSBS DAWID Nowa Sól 51.1311 
 84173Marian Nieznański
Stanisław Kotas
5.0
5.0

LBMOSiR 1 Kostrzyn 51.0810 
 8548Krystian Bączek
Piotr Jasiński
2.0
2.0

MAAZS UW Warszawa II 51.0310 
 8638Jacek Szczerbowski
Jan Romot
7.0
9.0
 
SL
WM
JOCKER Oświęcim
KRAJEWSKI Pisz
50.969 
 87135Tomasz Winciorek
Bogdan Szulejewski
18.0
18.0
 
 
WP
MA
CONSUS CARBON Kalisz
Singleton Warszawa
50.958 
 8874Stanisław Wawszczyk
Aleksander Kud
5.0
11.0
 
 
DS
LB
Stow.BONA FIDE Świebodzice
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
50.948 
 89205Jan Styczyński
Jan Sadowski
5.0
3.0

 
SL
WP
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
PAB Poznań
50.907 
 9044Robert Cimr
Andrzej Jarecki
5.0
5.0
 
SLSenior I Katowice 50.406 
 9118Agnieszka Sławenta
Dominika Piotrowska
3.0
2.0

PM
DS
LOS Gdynia
TEKO KS AZS Polit.V Wrocław
50.356 
 9221Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
13.0
13.0

 
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 50.285 
 9326Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
5.0
5.0
 
 
DSERBUD KS AZS Polit.IX WR 50.134 
 9493Ryszard Smejda
Damian Wroński
5.0
11.0
 
 
ZPZOIM Szczecin 50.094 
 95130Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
4.0
3.0
 
 
LUBKB Biała Podlaska 50.083 
 9654Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
 
DSKS AZS Polit.III Wrocław 50.072 
 97180Sławomir Henclik
Sylwester Walerowicz
18.0
15.0
 
PMANDRZEJKI Gdańsk
SDK Tczew
50.062 
 98151Andrzej Fronczak
Waldemar Burakowski
18.0
15.0

WM
SL
GEOSTA Olsztyn
KS ENERGETYK Jaworzno
49.961 
 99131Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.5
2.5

MATRASER Warszawa 49.93  
 10086Marek Jaroszkiewicz
Bogdan Kaczyński
2.0
4.0

MATEAM Natolin Warszawa
K2 Alfa Raszyn
49.81  
 101155Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
5.0

 
SLTCK Tarnowskie Góry 49.79  
 102187Piotr Proporowicz
Tadeusz Wasilewski
4.0
5.0
 
KPBemix Więcbork
Forta Rogowo
49.69  
 103107Andrzej Byzdra
Wojciech Paszko
5.0
7.0

 
PKSzlemik San Nisko
SKOBUD Tarnobrzeg
49.62  
 10442Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
19.0
15.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice 49.57  
 105188Ralph Vitters
Bernd Gahntz
6.0
0.5
 
NZ
LB
  49.54  
 106154Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
2.5
3.0

 
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 49.50  
 107142Hanna Zembrzuska
Roman Gazduła
9.0
2.0
KN 
ZPAMATOR Szczecin 49.33  
 108136Arkadiusz Skonieczny
Tadeusz Wolniczak
2.0
5.0
 
LB  49.27  
 109117Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
 
 
LB
KP
Kart-El Gorzów
Chemik Bydgoszcz
49.20  
 110124Paweł Zubiel
Marek Przybyła
7.0
5.0
 
LDCKM Łódź
 
49.14  
 111109Jerzy Ronke
Jarosław Łaszczuk
13.0
5.0

 
LD 
LKS Piast Sieradz
49.13  
 112134Krzysztof Krajewski
Tomasz Zaleski
7.0
2.5
 
 
PDDolina Narwi MOSiR Łomża 49.13  
 113200Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
3.0
11.0

WPSBS Polonia Nowy Tomyśl
PAB Poznań
49.10  
 11424Jacek Leśniczak
Stanisław Janik
13.0
12.0

 
LBKart-El Gorzów 49.09  
 11582Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0

DSBKB II Pogrom Bolesławiec
KBS Miłkowice I Miłkowice
49.04  
 11640Mateusz Stępiński
Rafał Marks
5.0
7.0
 
MAAZS UW Warszawa 48.95  
 11781Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
4.0
3.0
 
DSZKBS Zgorzelec
KBS Miłkowice I Miłkowice
48.83  
 118204Cezary Jarmuł
Stanisław Grzyb
5.0
5.0
 
 
ZPSzczecin & SyNiS Opole
FLOTA II Świnoujście
48.82  
 119106Anna Makarewicz
Anna Burda
2.0
2.0

KJ 
DSERBUD KS AZS Polit.IX WR 48.82  
 12066Agnieszka Chudy
Krzysztof Mielnik
3.0
5.0

 
DS
PM
TEKO KS AZS Polit.V Wrocław
SDK Tczew
48.78  
 121176Robert Sikora
Andrzej Łagosz
3.0
11.0
 
 
LBZIEL-BRUK Zielona Góra 48.71  
 122128Marek Michalczyk
Waldemar Haponiuk
2.5
5.0
 
 
LU
SW
BKB Biała Podlaska
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
48.59  
 12375Andrzej Kondeja
Andrzej Gelberg
13.0
9.0

MAKBS Legionowianin
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
48.53  
 12488Ryszard Pałasz
Dariusz Lisiecki
7.0
2.5
 
 
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
KTB Konin
48.48  
 125132Andrzej Bondarewicz
Jacek Wojnarowicz
13.0
9.0
 
 
DSVALUE MEDIA KS AZS PW II WR 48.46  
 12620Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
5.0
7.0
 
 
MPDyktator Kraków
Milo Kraków
48.44  
 12722Andrzej Wojnarowski
Alfred Czech
7.0
7.0

OPSPARTA Lubliniec 48.40  
 128178Tadeusz Garbacik
Kazimierz Dziadkowiec
12.0
5.0

 
MPKETZ Super Bond Kraków 48.11  
 129152Maciej Zembrzuski
Wacław Stefluk
7.0
3.0

 
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin
AMATOR Szczecin
48.07  
 13060Karolina Walędzik
Dominik Jastrzębski
2.0
3.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa V 47.99  
 131199Aleksander Drabczyk
Kazimierz Pawłowski
2.5
4.0

SLSILESIA-STOKROTKA Gliwice
 
47.91  
 132196Anna Zaręba
Karol Konopko
1.0
1.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa IX
AZS UW Warszawa VII
47.86  
 133183Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0

LBZIEL-BRUK Zielona Góra 47.86  
 13463Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0

WPKTB Konin 47.86  
 13578Edward Wojewoda
Mirosław Roesler
2.0
11.0

WMZORRO-15 Olsztyn 47.83  
 136126Stanisław Gawryszczak
Mirosław Hryszko
5.0
4.0
 
 
PDDolina Narwi MOSiR Łomża
Zachęta Białystok
47.76  
 13731Grażyna Gruszczyńska
Andrzej Garczyński
3.0
4.0
KS 
LBGSBS Tolex
MKBS Sława Gorzów Wlkp.
47.63  
 13890Sammy Bałdysz
Marta Wójcik
4.0
2.0

KJ 
DS
MA
KS AZS Polit.XV Wrocław
AZS UW Warszawa V
47.59  
 139141Rafał Wolański
Maciej Dorabiała
7.0
7.0
 
 
DSVALUE MEDIA KS AZS PW II WR 47.53  
 140149Sławomir Zubrycki
Stefan Kubies
4.0
7.0
 
 
LBUKS CZARNI Żagań 47.40  
 14143Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
4.0
9.0
 
LBGKT NAFTA Zielona Góra 47.27  
 142197Łukasz Wieczorek
Bartosz Gajewski
2.5
3.0
 
 
LBMOSiR 2 Kostrzyn
MOSiR 1 Kostrzyn
47.07  
 143170Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
 
 
WPKTB Konin
LIMAR Poznań
46.73  
 14428Jarosław Wachnowski
Roman Klejny
18.0
11.0

 
LBMeprozet Stare Kurowo
MKBS Sława Gorzów Wlkp.
46.58  
 145150Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
11.0
12.0

 
MPMilo Kraków
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
46.58  
 14637Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
2.0
3.0

SLBOSMAL Bielsko-Biała
OMEGA Jastrzębie
46.57  
 14723Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
9.0
4.0

 
WPLIMAR Poznań
SBS Polonia Nowy Tomyśl
46.54  
 14864Piotr Stopa
Hubert Jaworowski
13.0
13.0

MPTS Wisła Kraków 46.52  
 149185Maurycy Biernat
Sebastian Piepióra
5.0
9.0
 
 
MA
PM
 
DARLES SANTERM Gdańsk
46.42  
 150102Ryszard Konopka
Jacek Piotrowski
12.0
12.0

 
PMFESTIWAL Słupsk
ESTIMA Sopot
46.33  
 151120Leszek Hejne
Maciej Janeczko
5.0
7.0
 
 
KP
SL
Polgra Bydgoszcz
JOCKER Oświęcim
46.27  
 15271Gerhard Langenmayr
Marek Lehmann
6.0
0.5
 
 
NZ
KP
  46.17  
 153193Jacek Kowalski
Łukasz Wysłouch
5.0
3.0
 
 
MA
DS
GEOBEJUR Radom
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
46.10  
 15429Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
0.5
 
 
LB  45.92  
 15589Paweł Marczak
Paweł Szymonik
3.0
5.0
 
 
ZP
MA
 
Domwaluty.pl Warszawa
45.85  
 15647Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0

DSKS Turbo Flyback Wrocław 45.80  
 15777Cezary Kmiecik
Józef Grewling
4.0
5.0
 
WPDama Pik Trzcianka
RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
45.77  
 15825Krzysztof Gawędzki
Krzysztof Zieliński
5.0
7.0
 
 
SL 
Senior I Katowice
45.76  
 159181Mariusz Maruszczyk
Aleksander Lewandowski
2.0
1.0
 
 
SLDERBY Katowice
 
45.68  
 160157Wiesław Lisowski
Janusz Przybysz
7.0
9.0

WPKS UNIA II Leszno
Budowlani Chodzież
45.46  
 16162Łukasz Kalbarczyk
Michał Wieteska
5.0
3.0
 
MABATMIX AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa VII
45.35  
 16253Kazimierz Róg
Maciej Mendrek
9.0
1.5

 
SLTRYTON Skoczów 45.20  
 163182Przemysław Teleszyński
Marek Drukier
13.0
4.0

LD
WP
  45.18  
 164145Robert Komar
Piotr Stanikowski
2.0
2.0
 
 
WPFikot Trefl Poznań 45.13  
 165165Halina Szymańska
Ryszard de Lewin-Lewiński
1.5
2.0

 
ZPPOJEZIERZE Drawsko 45.07  
 166153Piotr Krawczyk
Roman Zabłocki
9.0
5.0

DS
OP
KS Konfeks I Legnica
RIALEX Kluczbork
44.93  
 16734Krzysztof Obłój
Anna Jankowska
3.0
2.0
 
KJ 
DSKS Gwardia I Wrocław
KS AZS Polit.XV Wrocław
44.88  
 168129Fulvio Milic
Henryk Radek
 
5.0
 

DS
 
SBS Impas Lubin
44.82  
 16958Józef Grybel
Marek Czerniawski
3.0
3.0

 
DSKBS Miłkowice II Miłkowice
KS Konfeks II Legnica
44.74  
 17046Kazimierz Maroszek
Józef Kubat
 
1.5

SL  44.59  
 171202Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
 
 
 
 

WP
  44.53  
 172168Lechosław Błaziński
Marian Siwy
12.0
11.0

ZPPOMORZANIN Nowogard 44.35  
 173118Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
13.0
9.0

LBANNEBERG Zielona Góra 44.27  
 174171Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
5.0
5.0

DSMKS Zakrzów Wrocław 44.14  
 17592Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0

DSMKS Pogoń Oleśnica 44.12  
 17672Robert Pogorzelski
Piotr Solecki
5.0
7.0
 
 
WPGOK Kaczory
RCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
44.09  
 17739Waldemar Pietrasiewicz
Arkadiusz Bednarski
2.0
0.5
 
 
LB
WP
  43.72  
 178164Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
2.5
1.5
 
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 43.59  
 179147Eugeniusz Konik
Leszek Szymaniec
4.0
5.0
 
 
OPBLOTKA Dobrodzień
MKS Strzelce Opolskie
43.53  
 18019Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
 
12.0

 
MANADBUD Warszawa
KBS Legionowianin
43.04  
 18165Ryszard Bartosz
Sławomir Bogdanowicz
 
2.0
 
 
NZ
DS
 
KS Bazalt Sulików
43.02  
 182138Arkadiusz Poziemski
Marcin Pastudzki
1.0
2.0

 
DSKS AZS Polit.VI Wrocław 42.66  
 18313Jan Stoklasek
Henryk Krzymiński
4.0
4.0

LBSINGLETON Zielona Góra
GKS FADOM Nowogród Bobrzański
42.65  
 184108Krzysztof Hajkowski
Zbigniew Halat
9.0
12.0

 
LBPromet Cargo Słubice
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
42.48  
 18515Waldemar Siuda
Rafał Molenda
12.0
2.0
 
DSBKB I Bolesławiec
BKB II Pogrom Bolesławiec
42.18  
 186158Andrzej Parmonik
Krzysztof Kapturkiewicz
5.0
5.0
 
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz
KS SM GRYMAS 3 Zielona Góra
41.98  
 187100Lena Ostrowska
Marta Makarewicz
1.5
0.5

MANADBUD Warszawa 41.98  
 18851Jerzy Słomski
Wiesław Skupiński
2.5
2.5

MAGok Bielsk II 41.75  
 189101Joanna Kokot
Patrycja Romanowicz
1.0
0.5
KJ 
KJ 
DSBKS Miles II Milicz 40.09  
 19087Arkadiusz Jaranowski
Zofia Diakowska
1.0
1.5
 
KS 
LB
DS
Instalko SBS 3 Międzyrzecz
BKB III Bolesławiec
39.71  
 191179Jerzy Matyjaszek
Jerzy Adamczak
1.5
3.0

SL
LB
SILESIA Gliwice
WDK Bez Atu Wolsztyn
39.47  
 192111Tadeusz Szczepański
Piotr Trębski
1.5
1.5

 
LDOlimpia Chąśno 39.17  
 193189Mateusz Strzelczyk
Łukasz Frąckowiak
2.0
2.0

DS
LB
KS AZS Polit.XV Wrocław
OSiR 1 Skwierzyna
37.91  
 19459Kazimierz Zdebski
Andrzej Huńka
2.0
3.0

 
SL
OP
TRYTON Skoczów
RIALEX Kluczbork
36.70  
 19595Krzysztof Dziekański
Ewa Dziekańska
11.0
7.0
 
DSStow.BONA FIDE Świebodzice 23.67  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-05 o 19:39:13