Turniej Kongresowy K2 - Miksty

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 143Lena Ostrowska
Jacek Ciechomski
1.5
19.0

 
MA
SW
NADBUD Warszawa
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
63.3050150
 247Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
7.0
11.0

 
DSStow.BONA FIDE Świebodzice 62.7246137
 315Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik-Buze
18.0
4.0

MA
ZP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
GENESIS
60.8943127
 421Jacek Leśniczak
Danuta Kaczmarek
13.0
6.0

 
LB
GER
Kart-El Gorzów
 
59.5840118
 557Anna Kowalska
Marek Tyran
13.0
11.0
KS 
 
LDINWIT Pabianice 59.2036111
 658Agnieszka Piesiewicz
Rafał Marks
1.5
7.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa VIII
AZS UW Warszawa
58.9333105
 728Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
7.0
5.0

 
DSKS AZS Polit.III Wrocław 58.783099
 826Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
3.0
 
DSKS AZS Polit.VIII Wrocław 57.712694
 923Sławomir Zawiślak
Grażyna Busse
21.0
13.0

LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy 57.532389
 1068Zofia Mikołajczyk
Marek Szukała
3.0
19.0

WPSystem Poznań
OAZA Kórnik
57.412084
 1140Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
5.0
2.0

KS 
MAMASOVIA Płock
SINGLETON Płock
56.611680
 1238Joanna Michalska
Łukasz Gaweł
2.0
5.0
KJ 
 
DSTEKO KS AZS Polit.V Wrocław
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
56.281376
 1345Jacek Szczerbowski
Beata Madej
7.0
2.0
 
SLJOCKER Oświęcim
BOSMAL Bielsko-Biała
55.521072
 1454Stanisław Iwanicki
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
5.0
5.0

KS 
LBGKT NAFTA Zielona Góra 54.641068
 1517Maria Tomczewska
Przemysław Teleszyński
7.0
13.0

PM
LD
WIMPEL Gdańsk
 
54.58964
  27Karolina Walędzik
Dominik Jastrzębski
2.0
3.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa V 54.58960
  35Jakub Zawada
Anna Burda
4.0
2.0

KJ 
PK
DS
Elektromontaż Rzeszów
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
54.58856
 1833Pavla Svobodova
Otakar Svoboda
6.0
6.0
 
 
CZ  54.20852
  67Zofia Miechowicz
Aleksander Kud
2.5
11.0

 
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 54.20748
 2014Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
13.0
3.0
 
MA
PM
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
LOS Gdynia
53.30644
 2153Tomasz Bartnicki
Honorata Sobolewska
2.5
0.5
 
LB
MA
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
Singleton Warszawa
53.24640
 2259Justyna Stachowiak
Tomasz Kluz
4.0
12.0

 
WP
MP
Chaos Gniezno
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
53.18536
 2339Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.5
2.5

MATRASER Warszawa 52.83532
 2422Jakub Kowal
Agata Kowal
12.0
5.0
 
MPPetroactiv Piast Skawina
CKiS Skawina
51.85428
 2562Maciej Dąbrowski
Anna Makarewicz
4.0
2.0
 
MA
DS
SKS Mazovia Warszawa
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
51.83424
 2651Stanisław Janik
Ewa Mielcarzewicz
12.0
5.0
 
KS 
LB
WP
Kart-El Gorzów
System Poznań
51.70320
 2730Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0

DSMKS Pogoń Oleśnica 51.52216
 2865Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
7.0
11.0

 
MAK2 Raszyn 51.38212
 2944Agnieszka Chudy
Krzysztof Mielnik
3.0
5.0

 
DS
PM
TEKO KS AZS Polit.V Wrocław
SDK Tczew
51.0818
 3031Eva Bahnikova
Petr Bahnik
6.0
6.0
 
 
CZ  50.8614
 3118Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0

 
DSKS AZS Polit.III Wrocław 50.63  
 3264Wojciech Paszko
Patrycja Romanowicz
7.0
0.5
 
KJ 
PK
DS
SKOBUD Tarnobrzeg
BKS Miles II Milicz
50.40  
 3319Anna Jankowska
Lech Warężak
2.0
9.0
KJ 
DSKS AZS Polit.XV Wrocław
BKB I Bolesławiec
50.27  
 3461Łukasz Wysłouch
Beata Bojarska
3.0
5.0
 
DS
WP
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
Chaos Gniezno
49.74  
 3537Magda Budzyńska
Piotr Marcinowski
2.0
5.0
KJ 
MA
DS
AZS UW Warszawa VI
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
49.61  
 3669Joanna Kokot
Andrzej Byzdra
1.0
5.0
KJ 
DS
PK
BKS Miles II Milicz
Szlemik San Nisko
49.38  
 3750Marta Maj-Rudnicka
Mariusz Kraśnicki
13.0
7.0

 
LDKDK1 Kutno
 
48.79  
 3825Walentyna Jaskuła
Kazimierz Jaskuła
5.0
7.0
KN 
LBANNEBERG Zielona Góra 48.48  
 3966Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
3.0
12.0
KJ 
 
MA
LD
AZS UW Warszawa II
 
48.27  
 4041Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
15.0
2.0
 
KJ 
LB
MA
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
AZS UW Warszawa V
47.78  
 4155Aleksandra Maślanka
Arkadiusz Majcher
0.5
5.0

MANADBUD Warszawa
BATMIX AZS UW Warszawa
47.05  
 4246Agnieszka Pietrzyk
Maciej Janeczko
3.0
7.0

 
SLOMEGA Jastrzębie
JOCKER Oświęcim
46.95  
 4352Roman Gazduła
Hanna Zembrzuska
2.0
9.0

KN 
ZPAMATOR Szczecin 46.70  
 4432Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0

 
DSBKB III Bolesławiec
BKB I Bolesławiec
46.28  
 4513Karol Ruszkiewicz
Joanna Kucińska
5.0
3.0
 
SLTB Szombierki DM UKS 45.80  
 4616Grażyna Gruszczyńska
Andrzej Garczyński
3.0
4.0
KS 
LBGSBS Tolex
MKBS Sława Gorzów Wlkp.
44.73  
  60Anna Zaręba
Karol Konopko
1.0
1.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa IX
AZS UW Warszawa VII
44.73  
 4848Maryla Zdrojewska
Tadeusz Gawroński
2.0
4.0

MAGOK Bielsk
Gok Bielsk II
44.30  
 4963Ewelina Zieleniewska
Mateusz Stępiński
1.5
5.0
KJ 
 
MAAZS UW Warszawa VII
AZS UW Warszawa
43.23  
 5056Dominika Piotrowska
Przemysław Piotrowski
2.0
12.0

 
DSTEKO KS AZS Polit.V Wrocław
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
42.47  
 5120Barbara Soroko
Arkadiusz Jaranowski
1.5
1.0
KS 
 
LBInstalko SBS 3 Międzyrzecz 41.37  
 5212Waldemar Burakowski
Marta Makarewicz
15.0
0.5

SL
MA
KS ENERGETYK Jaworzno
NADBUD Warszawa
41.04  
 5311Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
 
 
 
 
   40.65  
 5442Łukasz Kalbarczyk
Sandra Różańska
5.0
3.0
 
MABATMIX AZS UW Warszawa
MILAN Milanówek
39.65  
 5529Hanna Ciuńczyk
Łukasz Frąckowiak
1.0
2.0
KJ 
MA
LB
AZS UW Warszawa VII
OSiR 1 Skwierzyna
38.39  
 5624Karol Humiński
Elżbieta Humińska
3.0
 

 
LB
ANNEBERG Zielona Góra
 
38.30  
 5734Sławomir Bogdanowicz
Zofia Diakowska
2.0
1.5
 
KS 
DSKS Bazalt Sulików
BKB III Bolesławiec
38.13  
 5836Bożena Rakuzy
Bogumił Wegner
1.5
12.0

 
DSMKS Nysa -Kluk Kłodzko
KS Konfeks I Legnica
37.95  
 5949Iwona Zielińska
Aleksander Marciniak
2.0
5.0

 
MAGOK Bielsk 35.31  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-05 o 12:32:36