Turniej Kongresowy K-2 - obok mikstów

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 1154Sławomir Henclik
Sylwester Walerowicz
18.0
15.0
PMANDRZEJKI Gdańsk
SDK Tczew
  63.7763150
 2168Aleksy Swoboda
Krzysztof Góra
7.0
5.0
SLOMEGA Jastrzębie  62.3360137
 3187Sławomir Czech
Jacek Radomski
5.0
9.0
MADomwaluty.pl Warszawa  61.6956127
 4156Tomasz Paluchowski
Marek Jaworski
13.0
12.0
MA
MP
Singleton Warszawa
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
  59.1953118
 5193Leszek Hejne
Jarosław Cieślak
5.0
17.0
KP
WP
Polgra Bydgoszcz
CONSUS Kalisz
  58.9751111
 6151Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
13.0
18.0
LD
WP
KDK1 Kutno
CONSUS CARBON Kalisz
  58.5648105
 7164Dariusz Brudnowski
Tomasz Buchnajzer
3.0
5.0
WPPAB Poznań
LIMAR Poznań
  58.354599
 8113Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
12.0
18.0
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE  58.344294
 9153Piotr Tuszyński
Ryszard Sakowicz
24.0
15.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  58.153989
 10136Maciej Wierzbicki
Mirosław Bublewicz
7.0
9.0
LBGOMAD Gorzów Wlkp.  58.113684
 11128Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
18.0
18.0
MA
WP
Singleton Warszawa
CONSUS CARBON Kalisz
  57.833380
 12189Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
18.0
13.0
PKElektromontaż Rzeszów  57.823076
 13111Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
13.0
13.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media  57.792872
 14120Piotr Brzeziński
Rafał Wolański
12.0
7.0
LB
DS
ZIEL-BRUK Zielona Góra
VALUE MEDIA KS AZS PW II WR
  57.632568
 15140Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
9.0
3.0
LDINTRA Łódź  57.022264
 16167Krzysztof Gawędzki
Krzysztof Zieliński
5.0
7.0
SL 
Senior I Katowice
  55.731960
 17169Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
4.0
5.0
WP
LB
KS UNIA II Leszno
SINGLETON Zielona Góra
  54.801656
 18134Andrzej Fronczak
Marek Bałdysz
18.0
13.0
WM
DS
GEOSTA Olsztyn
KS Turbo Flyback Wrocław
  54.711352
 19127Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPKTB Konin  54.681348
 20132Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
12.0
12.0
WPKS WINKHAUS UNIA Leszno  54.291245
 21139Cezary Jarmuł
Stanisław Grzyb
5.0
5.0
ZPSzczecin & SyNiS Opole
FLOTA II Świnoujście
  54.211242
 22148Michał Wróbel
Jacek Sikora
3.0
4.0
MA
PM
Domwaluty.pl Warszawa
DARLES SANTERM Gdańsk
  54.141139
 23188Tomasz Jarmoliński
Tomasz Wasilewski
5.0
5.0
WPLIMAR Poznań  54.041136
 24157Tadeusz Wasilewski
Piotr Proporowicz
5.0
4.0
KPForta Rogowo
Bemix Więcbork
  53.631033
 25121Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
7.0
5.0
SLOMEGA Jastrzębie
Senior I Katowice
  53.581030
 26190Kazimierz Pawłowski
Henryk Kopernok
4.0
5.0
SL 
DERBY Katowice
  53.41927
 27123Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
4.0
3.0
LUBKB Biała Podlaska  53.31924
 28161Paweł Zubiel
Marek Przybyła
7.0
5.0
LDCKM Łódź
 
  53.08821
 29131Henryk Radek
Fulvio Milic
5.0
 
DS
SBS Impas Lubin
 
  52.73818
 30144Marian Nieznański
Stanisław Kotas
5.0
5.0
LBMOSiR 1 Kostrzyn  51.96715
 31135Andrzej Dudzik
Andrzej Jeleniewski
12.0
18.0
MP
OP
KETZ Super Bond Kraków
MICHALAK Kolonowskie
  51.96712
 32125Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
5.0
7.0
DSERBUD KS AZS Polit.IX WR  51.8369
 33184Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
11.0
13.0
LDKDK1 Kutno  51.8066
 34147Andrzej Huńka
Maciej Mendrek
3.0
1.5
OP
SL
RIALEX Kluczbork
TRYTON Skoczów
  51.7753
 35118Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
LB
KP
Kart-El Gorzów
Chemik Bydgoszcz
  51.755 
 36165Ryszard Pałasz
Dariusz Lisiecki
7.0
3.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
KTB Konin
  51.384 
 37171Mirosław Miłaszewski
Maciej Bielawski
19.0
9.0
SL
DS
KONSTANTA Bielsko-Biała
KS AZS Polit.Wrocław
  50.864 
 38141Roman Chmielnicki
Daniel Fira
3.0
3.0
ZPFLOTA II Świnoujście
GENESIS
  50.733 
 39181Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSBKB II Pogrom Bolesławiec
KBS Miłkowice I Miłkowice
  50.663 
 40174Andrzej Gelberg
Andrzej Kondeja
9.0
13.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media
KBS Legionowianin
  50.402 
 41152Marcin Pastudzki
Arkadiusz Poziemski
2.0
1.0
DSKS AZS Polit.VI Wrocław  50.332 
 42178Roman Klejny
Radosław Liskowiak
11.0
5.0
LBMKBS Sława Gorzów Wlkp.  49.741 
 43150Jan Romot
Jacek Kowalski
9.0
5.0
WM
MA
KRAJEWSKI Pisz
GEOBEJUR Radom
  49.601 
 44170Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
0.5
LB   49.47  
 45155Grzegorz Superson
Wit Klapper
9.0
21.0
MP
WP
Wincor Nixdorf Cracovia
KS WINKHAUS UNIA Leszno
  49.40  
 46117Kamil Nowak
Mateusz Sobczak
5.0
5.0
WP
DS
KS WINKHAUS UNIA Leszno
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
  49.33  
 47138Tadeusz Nędzi
Jerzy Radomski
7.0
12.0
SLSILESIA Gliwice
Sekcja Brydżowa ŚLZBS
  48.96  
 48149Maurycy Biernat
Sebastian Piepióra
5.0
9.0
MA
PM
 
DARLES SANTERM Gdańsk
  48.73  
 49115Artur Pomarański
Wojciech Biegajło
3.0
13.0
LB
MA
Kart-El Gorzów
INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
  48.63  
 50179Hubert Jaworowski
Piotr Stopa
13.0
13.0
MPTS Wisła Kraków  48.50  
 51137Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
 
 

WP
   48.42  
 52112Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
13.0
13.0
PM
WM
ANDRZEJKI Gdańsk
OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński
  48.42  
 53175Stanisław Urbanowski
Józef Barczyk
7.0
5.0
MPKETZ Super Bond Kraków  48.24  
 54182Robert Sikora
Andrzej Łagosz
3.0
11.0
LBZIEL-BRUK Zielona Góra  48.16  
 55192Stanisław Gawryszczak
Mirosław Hryszko
5.0
4.0
PDDolina Narwi MOSiR Łomża
Zachęta Białystok
  47.97  
 56159Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
4.0
3.0
DSZKBS Zgorzelec
KBS Miłkowice I Miłkowice
  47.67  
 57163Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSBKB II Pogrom Bolesławiec  47.29  
 58129Leszek Latocki
Stanisław Pryputniewicz
5.0
5.0
LBGKT NAFTA Zielona Góra  47.09  
 59133Zbigniew Tymków
Aleksander Drabczyk
12.0
2.5
SLSILESIA-STOKROTKA Gliwice  46.30  
 60146Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
19.0
15.0
SLSILESIA I Gliwice  46.08  
 61173Waldemar Siuda
Grzegorz Bajek
12.0
9.0
DSBKB I Bolesławiec
Comfort SA KS AZS Polit.IV WR
  45.69  
 62114Aleksander Lewandowski
Mariusz Maruszczyk
1.0
2.0
SL 
DERBY Katowice
  45.61  
 63186Andrzej Jarecki
Andrzej Sładki
5.0
9.0
SLSenior I Katowice  44.81  
 64195Krzysztof Krajewski
Tomasz Zaleski
7.0
2.5
PDDolina Narwi MOSiR Łomża  44.53  
 65183Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
3.0
2.5
LBMOSiR 1 Kostrzyn
MOSiR 2 Kostrzyn
  44.33  
 66158Eugeniusz Konik
Leszek Szymaniec
4.0
5.0
OPBLOTKA Dobrodzień
MKS Strzelce Opolskie
  44.20  
 67143Maciej Zembrzuski
Wacław Stefluk
7.0
3.0
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin
AMATOR Szczecin
  44.13  
 68177Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
13.0
9.0
ZPSzczecin & SyNiS Opole
GENESIS
  43.94  
 69145Yan Shpuntou
Maciej Superson
5.0
4.0
MPWincor Nixdorf Cracovia  43.86  
 70194Tomasz Baj
Paweł Górzyński
3.0
2.0
DSKS Konfeks I Legnica
SBS Impas Lubin
  43.73  
 71180Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
MPKETZ Super Bond Kraków  43.42  
 72162Stanisław Drabczyk
Roman Zabłocki
5.0
5.0
SL
OP
PŁATOS KATOWICE
RIALEX Kluczbork
  43.34  
 73142Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
9.0
LB
SL
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
TRYTON Skoczów
  43.22  
 74191Jerzy Ronke
Jarosław Łaszczuk
13.0
5.0
LD 
LKS Piast Sieradz
  42.87  
 75119Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0
SL
MA
Sekcja Brydżowa ŚLZBS
Domwaluty.pl Warszawa
  42.46  
 76116Zdzisław Rzucidło
Marek Matwijewicz
5.0
3.0
LBSINGLETON Zielona Góra
KS SM GRYMAS 3 Zielona Góra
  42.36  
 77160Edward Wojewoda
Mirosław Roesler
2.0
11.0
WMZORRO-15 Olsztyn  41.98  
 78166Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MPMilo Kraków
Dyktator Kraków
  41.97  
 79185Jerzy Słomski
Gerhard Langenmayr
2.5
6.0
MA
NZ
Gok Bielsk II
 
  40.11  
 80130Waldemar Pietrasiewicz
Gracjan Bednarski
2.0
 
LB
NZ
  -0.50 39.70  
 81124Paweł Szymonik
Paweł Marczak
5.0
3.0
MA
ZP
Domwaluty.pl Warszawa
 
  39.19  
 82122Marek Michalczyk
Waldemar Haponiuk
2.5
5.0
LU
SW
BKB Biała Podlaska
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
  39.06  
 83126Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSMKS Zakrzów Wrocław  38.39  
 84176Jan Ślipek
Roman Kurzydłowski
9.0
4.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice
 
  33.94  
 85172Piotr Walczak
Piotr Ilczuk
19.0
18.0
WPCONSUS CARBON Kalisz  28.00  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-04 o 19:53:34