Turniej Kongresowy K-1

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub± %wynik %PKLPDF
 175Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
19.0
5.0
 
SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
BATMIX AZS UW Warszawa
  64.0361150
 274Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
13.0
3.0
 
MA
PM
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
LOS Gdynia
  63.1157137
 321Andrzej Huńka
Eugeniusz Konik
3.0
4.0
 
 
OPRIALEX Kluczbork
BLOTKA Dobrodzień
  62.4554127
 437Edward Wojewoda
Mirosław Roesler
2.0
11.0

WMZORRO-15 Olsztyn  61.9851118
 558Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
15.0
24.0
 
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  61.5447111
 680Leszek Hejne
Ryszard Zwolak
5.0
3.0
 
 
KP
SL
Polgra Bydgoszcz
JOCKER Oświęcim
  59.8144105
 768Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
2.5
3.0
KJ 
WPDąbrówka Gimbaza Poznań
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
  58.654199
 867Paweł Marczak
Krzysztof Hajkowski
3.0
9.0
 
ZP
LB
 
Promet Cargo Słubice
  57.983895
 945Piotr Jurek
Jakub Wojcieszek
18.0
15.0
 
 
MA
LB
 
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  57.793591
 1079Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
5.0
5.0
 
 
DSERBUD KS AZS Polit.IX WR  57.183287
 1129Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
 
MPKETZ Super Bond Kraków  57.052984
 1238Grzegorz Bajek
Patryk Patreuha
9.0
2.0
 
DSComfort SA KS AZS Polit.IV WR
BKB II Pogrom Bolesławiec
  56.842581
 1383Łukasz Witkowski
Rafał Marks
11.0
7.0

SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
AZS UW Warszawa
  55.732278
 1413Kamil Nowak
Jakub Zawada
5.0
4.0

WP
PK
KS WINKHAUS UNIA Leszno
Elektromontaż Rzeszów
  55.561975
 1540Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
12.0

 
MPCKiS Skawina
Petroactiv Piast Skawina
  55.211672
 1669Marta Wójcik
Sammy Bałdysz
2.0
4.0
KJ 
MA
DS
AZS UW Warszawa V
KS AZS Polit.XV Wrocław
  55.011369
 1753Wit Klapper
Marek Pietraszek
21.0
18.0

 
WP
PK
KS WINKHAUS UNIA Leszno
Elektromontaż Rzeszów
  55.001266
 1811Marek Jaroszkiewicz
Bogdan Kaczyński
2.0
4.0

MATEAM Natolin Warszawa
K2 Alfa Raszyn
  54.961263
 1914Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
19.0
15.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice  54.951160
 2042Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
12.0
13.0
 
LBKart-El Gorzów  54.811157
 2131Piotr Walczak
Piotr Ilczuk
19.0
18.0

 
WPCONSUS CARBON Kalisz  54.711054
 2228Stanisław Adamczyk
Andrzej Jarecki
7.0
5.0

SLOMEGA Jastrzębie
Senior I Katowice
  54.66951
 2355Rafał Wolański
Andrzej Bondarewicz
5.0
13.0
 
 
DSVALUE MEDIA KS AZS PW II WR  54.29948
 2478Mateusz Sobczak
Piotr Marcinowski
5.0
5.0

DSRag KS AZS Polit.VII Wrocław  54.01845
 2565Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
0.5
 
 
LB   53.43842
 2641Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
 
 
LB
KP
Kart-El Gorzów
Chemik Bydgoszcz
  52.96739
 2761Józef Sławenta
Jolanta Sławenta
5.0
5.0

DSMKS Pogoń Oleśnica  52.92736
 2830Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
 
 
MPMilo Kraków
Dyktator Kraków
  52.88633
 2927Paweł Zubiel
Marek Przybyła
7.0
5.0
 
LDCKM Łódź
 
  52.84630
 3064Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
13.0
11.0
 
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Płock
WKRA Żuromin
  52.55527
 3122Marek Bałdysz
Jan Romot
13.0
9.0

DS
WM
KS Turbo Flyback Wrocław
KRAJEWSKI Pisz
  52.19524
 3272Anna Zaręba
Karol Konopko
1.0
1.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa IX
AZS UW Warszawa VII
  51.92421
 3352Paula Svobodova
Otakar Svoboda
5.0
5.0
 
 
CZ   51.82318
 3417Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
13.0
18.0
 
LD
WP
KDK1 Kutno
CONSUS CARBON Kalisz
  51.60315
 3520Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
3.0
12.0
KJ 
 
MA
LD
AZS UW Warszawa II
 
  51.13212
 3656Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
17.0
7.0
 
 
WP
LD
CONSUS Kalisz
 
-0.50 51.1129
 3726Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0

 
SL
MA
Sekcja Brydżowa ŚLZBS
Domwaluty.pl Warszawa
  51.0316
 3832Roman Kurzydłowski
Jan Ślipek
4.0
9.0

 
DS 
Stow.BONA FIDE Świebodzice
  50.9113
 3960Marek Jaworski
Janusz Przybysz
12.0
9.0

MP
WP
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
Budowlani Chodzież
  50.54  
 4035Ryszard Chmiel
Mirosław Bubiłek
9.0
13.0

LBANNEBERG Zielona Góra  50.22  
 4150Tomasz Winciorek
Bogdan Szulejewski
18.0
18.0
 
 
WP
MA
CONSUS CARBON Kalisz
Singleton Warszawa
  50.22  
 4282Jan Styczyński
Mariusz Maruszczyk
5.0
2.0

 
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
DERBY Katowice
  50.00  
 4351Eva Bahnikova
Petr Bahnik
6.0
6.0
 
 
CZ   49.97  
 4457Anna Kowalska
Robert Stoliński
13.0
15.0
KS 
 
LDINWIT Pabianice  49.77  
 4554Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0

WPKTB Konin  49.66  
 4612Waldemar Siuda
Rafał Molenda
12.0
2.0
 
DSBKB I Bolesławiec
BKB II Pogrom Bolesławiec
  49.64  
 4777Wojciech Paszko
Andrzej Byzdra
7.0
5.0
 
PKSKOBUD Tarnobrzeg
Szlemik San Nisko
  49.37  
 4836Andrzej Jeleniewski
Roman Zabłocki
18.0
5.0
 
OPMICHALAK Kolonowskie
RIALEX Kluczbork
  49.29  
 4947Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0

 
DSKS AZS Polit.III Wrocław  49.29  
 5070Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.5
2.5

MATRASER Warszawa  48.60  
 5123Jarosław Molenda
Jakub Patreuha
9.0
2.0
 
DSBKB I Bolesławiec
BKB II Pogrom Bolesławiec
  48.56  
 5259Jacek Bryja
Marek Tyran
4.0
11.0

 
SL
LD
 
INWIT Pabianice
  47.31  
 5385Tomasz Klukowski
Maciej Terpiłowski
9.0
5.0
 
 
DSKS AZS Polit.III Wrocław  47.11  
 5449Andrzej Fronczak
Waldemar Burakowski
18.0
15.0

WM
SL
GEOSTA Olsztyn
KS ENERGETYK Jaworzno
  46.71  
 5534Tadeusz Wasilewski
Piotr Proporowicz
5.0
4.0

 
KPForta Rogowo
Bemix Więcbork
  46.18  
 5648Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
9.0
 
LB
SL
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
TRYTON Skoczów
  46.01  
 5784Artur Janeczko
Maciej Janeczko
4.0
7.0

 
SLJOCKER Oświęcim  45.44  
 5846Aleksander Nowakowski
Sławomir Piechocki
11.0
7.0

 
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
LIMAR Poznań
  45.41  
 5963Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
12.0
18.0
 
 
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE  45.36  
 6018Robert Cimr
Andrzej Sładki
5.0
9.0
 
SLSenior I Katowice  45.08  
 6181Tomasz Baj
Witold Pietrzak
3.0
2.0
 
 
DS
LD
KS Konfeks I Legnica
PTC - PAFANA Pabianice
  44.60  
 6219Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0

MPKETZ Super Bond Kraków  44.13  
 6316Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0

SLSILESIA-STOKROTKA Gliwice
PŁATOS KATOWICE
  43.81  
 6425Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
5.0
3.0

LBGKT NAFTA Zielona Góra
KS SM GRYMAS 3 Zielona Góra
  43.54  
 6566Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
 
 
 
 
NZ
WP
   42.65  
 6673Waldemar Pietrasiewicz
Radosław Liskowiak
2.0
5.0
 
 
LB 
MKBS Sława Gorzów Wlkp.
  41.78  
 6715Andrzej Proczkowski
Jan Kadula
1.5
12.0
 
PKSingleton Podkarpacki
PDEM - TWORZYWA.PL I Rzeszów
  39.88  
 6824Henryk Radek
Fulvio Milic
5.0
 

 
DS
   39.43  
 6943Arkadiusz Poziemski
Marcin Pastudzki
1.0
2.0

 
DSKS AZS Polit.VI Wrocław  38.74  
 7076Jerzy Słomski
Tadeusz Gawroński
2.5
4.0

MAGok Bielsk II  37.60  
 7144Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
5.0
2.0

KS 
MAMASOVIA Płock
SINGLETON Płock
  37.26  
 7262Joanna Kokot
Patrycja Romanowicz
1.0
0.5
KJ 
KJ 
DSBKS Miles II Milicz  36.36  
 7339Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
 
 
 
 
    34.74  
 7471Jacek Corn
Jacek Kowalski
4.0
5.0
 
 
LB
MA
SINGLETON Żary
GEOBEJUR Radom
  34.61  
 7533Janusz Kozioł
Marek Drecki
2.0
7.0

DSBKB III Bolesławiec
BKB II Pogrom Bolesławiec
  34.53  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-07-05 o 12:35:10