Turniej Wczasowy W-6

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynikPKLPDF
 16Piotr Tuczyński
Curt Sjolin
13.0
1.5

MA
LB
Bridge24.pl
GOMAD Gorzów Wlkp.
58.5639150
 267Piotr Brzeziński
Florian Fabiś
12.0
5.0
 
LBMKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 58.0937137
 3102Katarzyna Dufrat
Jacek Ciechomski
7.0
18.0

 
MA
SW
Bridge24.pl 2
SPS CONSTRUCTION KIELCE
47.6535127
 4110Marek Pieczka
Tomasz Pilch
7.0
18.0
 
 
SLSILESIA I Gliwice 42.3732118
 54Piotr Krawczyk
Andrzej Wojnarowski
7.0
7.0

DS
OP
KS Konfeks I Legnica
SPARTA Lubliniec
37.8230111
 69Bartosz Chmurski
Waldemar Burakowski
21.0
15.0
 
MABridge24.pl 2
MBIKE Rowery Warszawa
37.0228105
 7103Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
9.0

 
MPMilo Kraków
Petroactiv Piast Skawina
33.512699
 811Waldemar Siuda
Przemysław Kubicki
9.0
4.0
 
 
DSBKB Bolesławiec
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
27.282494
 981Roman Jagielski
Sylwester Sokół
1.5
1.5

 
LDOlimpia Chąśno 25.392289
 1064Andrzej Byzdra
Jan Sączawa
4.0
4.0

PKSzlemik San Nisko 23.742084
 1172Piotr Marcinowski
Mateusz Stępiński
4.0
5.0

 
DS
MA
KS AZS PWR III Wrocław
AZS UW Warszawa
23.301881
 1228Andrzej Huńka
Aleksy Swoboda
3.0
5.0
 
 
OP
SL
KKS Kluczbork
OMEGA Jastrzębie
22.351678
 13101Cathy Bałdysz
Rob Helle
15.0
6.0

 
MA
Bridge24.pl 2
 
21.351475
 1444Krzysztof Góra
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
 
SLOMEGA Jastrzębie
KS ENERGETYK Jaworzno
17.831272
 1521Marek Wójcicki
Jakub Zawada
18.0
3.0
 
PKElektromontaż Rzeszów
Jowita - Janlex Rzeszów
16.271069
 161Skarbimir Kozar
Krzysztof Gromadziński
5.0
3.0

 
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 14.77866
 17107Maciej Grabiec
Maciej Kita
4.0
4.0

MPMPEC I Tarnów 14.72863
 1845Jerzy Lamirowski
Krzysztof Tumielewicz
 
7.0

 
SL
LB
 
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
12.68860
 1984Monika Suchodolska
Edmund Czubak
1.5
7.0
KJ 
PM
MA
GAME OVER Gdańsk
BATMIX AZS UW Warszawa
12.06757
 20111Sylwester Cieślak
Krzysztof Komenda
9.0
4.0
 
 
MA
DS
KS Wesoła Warszawa
MKS Nysa II Zgorzelec
11.48754
 2153Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
2.0
12.0

SLSilesia IV-Stokrotka Gliwice 11.17651
 2222Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
18.0
4.0

MA
ZP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
PIĄTECZEK Szczecin
10.99648
 233Andrzej Kondeja
Wit Klapper
13.0
21.0

MA
MP
KBS Legionowianin
KS Cracovia 1906
10.52645
 2463Joanna Kazmucha
Piotr Śmieliński
3.0
3.0
KJ 
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań 10.12542
 2568Łukasz Kostek
Maciej Janeczko
3.0
5.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim 9.09539
 2649Michał Nowosadzki
Radosław Liskowiak
21.0
4.0
 
 
KP
LB
Konkret Chełmno
MKBS Sława/FajneMeble.pl - Gorzów Wlkp.
8.92536
 2725Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
3.0
4.0
KJ 
KJ 
MPMTS Piast - CKiS Skawina II 8.76433
 2830Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
2.0
2.5
KJ 
 
ZPMATOPOS Szczecinek 7.42430
 2947Barbara Podgórska
Ewa Mielcarzewicz
3.0
4.0
KS 
KS 
WPIOR III Poznań
System Poznań
7.07427
 3041Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
7.0
4.0
 
 
WPKS Unia II Leszno 6.64324
 3182Tadeusz Szczepański
Dariusz Kosiorek
1.0
 

 
LDOlimpia Chąśno 6.15321
 3283Jerzy Znajdek
Piotr Trębski
1.0
1.0

 
LDOlimpia Chąśno 5.91318
 3365Piotr Ilczuk
Kazimierz Sługocki
18.0
12.0
 
WP
LB
CONSUS CARBON Kalisz
WDK Bez Atu Wolsztyn
4.04215
 3442Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0

 
SL
MA
EDGAS Chorzów
Domwaluty.pl Warszawa
3.60212
 3533Kamil Nowak
Jacek Poletyło
4.0
18.0

PK
SW
Elektromontaż Rzeszów
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
3.4829
 3651Wojciech Grodziski
Stefan Waga
 
3.0
 

LB
 
HUTNIK GŁogów
3.2516
 37104Aleksandra Jarosz
Justyna Żmuda
4.0
13.0
KJ 
KJ 
WP
MA
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
Bridge24.pl 2
1.9313
 3846Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
 
LB
SL
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
Silesia II Gliwice
-0.01  
 3988Marek Przybyła
Paweł Zubiel
4.0
5.0
 
 
LD 
CKM Łódź
-0.28  
 4012Ryszard Makuch
Artur Winkler
5.0
7.0

 
DSBKB Pogrom Bolesławiec
BKB Bolesławiec
-0.30  
 4170Ryszard Chmiel
Mirosław Bubiłek
7.0
13.0

LBSINGLETON Zielona Góra
WDK Bez Atu Wolsztyn
-0.93  
 4223Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Kalbarczyk
9.0
5.0

 
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
BATMIX AZS UW Warszawa
-1.19  
 4310Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
 
DSKBS Kolejarz II Wrocław -1.57  
 4491Rafał Marks
Jan Betley
5.0
7.0

 
MAAZS UW Warszawa -1.72  
 4566Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
9.0
3.0
 
KJ 
MP
WP
KS Cracovia 1906
PAB Poznań
-2.20  
 4643Ryszard de Lewin-Lewiński
Halina Szymańska
1.5
1.0
 
ZPPOJEZIERZE I Drawsko -2.72  
 4726Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
 
 
DSKBS Kolejarz II Wrocław -4.78  
 488Marek Rużyło
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
 
DSMKS Rokita Brzeg Dolny
MKS Zakrzów Wrocław
-5.14  
 4962Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
4.0
 
 
MPKETZ Super Bond -x Kraków -5.21  
 5032Rafał Molenda
Jarosław Molenda
2.0
7.0

 
DSBKB Pogrom Bolesławiec
BKB Bolesławiec
-8.68  
 5127Przemysław Zawada
Wojciech Strzemecki
13.0
18.0
 
 
PKElektromontaż Rzeszów -9.30  
 52109Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
13.0
3.0
 
MA
PM
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
LOS Gdynia
-9.83  
 535Ryszard Zubiel
Grzegorz Lewaciak
5.0
18.0

LD
WP
CKM Łódź
CONSUS CARBON Kalisz
-11.60  
 5490Dominika Piotrowska
Adam Waszkiewicz
2.0
3.0
KJ 
DSTEKO KS AZS PWR V Wrocław -12.43  
 5529Marek Jaworski
Jan Blajda
9.0
15.0

MPKS Cracovia 1906
Wincor Nixdorf Cracovia
-13.02  
 56105Renata Dancewicz
Anna Makarewicz
4.0
1.5

MASKS Mazovia Warszawa -13.50  
 57108Piotr Nawrocki
Jacek Sikora
13.0
3.0
 
 
MA
PM
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
DARLES SANTERM Gdańsk
-15.03  
 5889Błażej Krawczyk
Łukasz Pląder
4.0
2.0

MPMPEC I Tarnów
MTS Piast - CKiS Skawina II
-16.28  
 5969Sebastian Piepióra
Mirosław Fechner
7.0
5.0
 
 
PM
DS
DARLES SANTERM Gdańsk
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
-16.65  
 6061Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
2.5
2.5
 
 
WPKTB Konin -17.19  
 6150Leszek Latocki
Stanisław Pryputniewicz
4.0
4.0

LBGKT NAFTA Zielona Góra
ANNEBERG Zielona Góra
-17.19  
 6252Zbigniew Skórecki
Halina Pietrzykowska
3.0
1.5

DSKB Zabobrze Jelenia Góra -19.80  
 632Tomasz Jagła
Ryszard Sakowicz
2.5
13.0
 
 
LBMKBS Sława/FajneMeble.pl - Gorzów Wlkp.
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
-19.95  
 6471Joanna Kokot
Józef Sławenta
0.5
4.0
KJ 
DSBKS Miles II Milicz -24.74  
 6586Krystian Dowolski
Rafał Maszenda
2.0
2.0

MAAZS UW Warszawa VIII
Piast I Feliksów
-27.29  
 6648Jan Pawlikaniec
Jan Sadowski
5.0
3.0

 
DS
WP
Stow. Klub Log. Piechowice
PAB Poznań
-35.02  
 6731Janusz Pawlicki
Longin Bartnik
5.0
7.0

 
DS
OP
KBS Kolejarz Wrocław
MULTI Opole
-35.30  
 68106Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
1.5
1.0

MAAZS UW Warszawa VIII
AZS UW Warszawa IV
-36.94  
 697Agnieszka Skrybant-Jaworska
Tomasz Jaworski
3.0
7.0

 
DSPROMOST KS AZS PWR X Wrocław -38.56  
 7085Anna Morgiel
Anna Sztyber
4.0
4.0
KJ 
MABATMIX AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa
-38.75  
 7113Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.0
5.0

 
DSBKB II Bolesławiec
BKB Bolesławiec
-41.46  
 7273Zygmunt Adamski
Adam Adamski
2.0
 
 
 
DSKS Gwardia II Wrocław
 
-57.89  
 7387Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
0.5
 
 
LB  -58.47  
 7424Paweł Ofman
Franciszek Miazga
4.0
3.0

DSSBS Impas I Lubin
 
-64.38  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-10 o 19:33:28