Turniej Wczasowy W-2

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 134Agnieszka Kamińska
Katarzyna Bąk
2.5
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom
BUKS MDK MOSM III Bytom
  64.8441150
 2111Tomasz Jaworski
Piotr Ilczuk
7.0
18.0
DS
WP
PROMOST KS AZS PWR X Wrocław
CONSUS CARBON Kalisz
  62.5439138
 3104Jerzy Ujma
Zbigniew Mącior
9.0
18.0
SLOMEGA Jastrzębie
KS ENERGETYK Jaworzno
  61.2737129
 410Piotr Nawrocki
Jakub Zawada
13.0
3.0
MA
PK
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
Jowita - Janlex Rzeszów
  59.3635121
 562Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
LB
KP
Kart-El Gorzów
Chemik Bydgoszcz
  59.1933115
 6107Marek Pieczka
Tomasz Pilch
7.0
18.0
SLSILESIA I Gliwice  58.9832110
 770Jacek Michalski
Krzysztof Gawędzki
3.0
5.0
SLJOCKER Oświęcim
DERBY Katowice
  58.9530105
 830Adolf Bocheński
Marek Krajewski
12.0
1.5
WMOSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
PDM PTBS Pisa Pisz
  58.6528101
 98Andrzej Kondeja
Waldemar Burakowski
13.0
15.0
MAKBS Legionowianin
MBIKE Rowery Warszawa
  58.602697
 1028Mariusz Kraśnicki
Łukasz Brede
7.0
15.0
LD
MA
A-Media Sieradz
Bridge24.pl 2
  58.402493
 1189Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
4.0
5.0
MPLast Minute Kraków
Milo Kraków
  58.172390
 12113Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
9.0
12.0
LBKart-El Gorzów  58.142187
 1323Roman Jagielski
Sylwester Sokół
1.5
1.5
LDOlimpia Chąśno  58.021984
 1481Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPKTB Konin  57.621781
 1529Włodzimierz Kwiatkowski
Marcin Dobrowolski
12.0
2.5
WP
ZP
KTB Konin
MATOPOS Szczecinek
  57.341678
 1631Aleksy Swoboda
Krzysztof Góra
5.0
5.0
SLOMEGA Jastrzębie  57.071475
 1725Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
5.0
7.0
LBSBS DAWID Nowa Sól  56.641272
 1868Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
13.0
13.0
PM
LD
ANDRZEJKI Gdańsk
KDK1 Kutno
  56.491069
 1971Jacek Leśniczak
Janko Katerbau
13.0
3.0
LBKart-El Gorzów  56.11966
 2047Mirosław Rafalski
Kamil Walczyk
18.0
4.0
SW
MA
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
Pomtech Zwoleń
  55.79863
 2167Artur Janeczko
Ryszard Zwolak
4.0
3.0
SLJOCKER Oświęcim  55.77860
 2241Jan Ślipek
Roman Kurzydłowski
7.0
4.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice
 
  55.40857
 2312Anna Maduzia
Zofia Bałdysz
2.0
2.0
ZP
DS
MATOPOS Szczecinek
BKB Pogrom Bolesławiec
  55.29754
 2465Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
7.0
7.0
SLSenior I Katowice  55.24751
 25106Jerzy Ronke
Grzegorz Lewaciak
12.0
18.0
LB
WP
Kart-El Gorzów
CONSUS CARBON Kalisz
  54.56748
 26103Cathy Bałdysz
Rob Helle
15.0
6.0
MA
Bridge24.pl 2
 
  54.51645
 2764Grzegorz Plewniak
Maciej Janeczko
5.0
5.0
SLJOCKER Oświęcim -0.38 53.70642
 2842Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
12.0
18.0
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
  53.65639
 29114Łukasz Pląder
Przemysław Kurzak
2.0
2.0
MPMTS Piast - CKiS Skawina II
UKS Jocker Oświęcim
  53.41636
 3053Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
4.0
5.0
DSERBUD AZS PWR IX Wrocław  53.30533
 3114Jan Styczyński
Aleksander Jonak
4.0
 
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
Silesia GLIWICE
  52.99530
 32115Mateusz Strzelczyk
Sammy Bałdysz
1.5
3.0
DSKS AZS PWR XV Wrocław
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
  52.98528
 3374Bożena Rakuzy
Andrzej Pawlak
1.5
13.0
DS
LB
KS Zdrowie Kudowa-Ziębice
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  52.70426
 3461Jacek Sikora
Michał Wróbel
3.0
3.0
PM
MA
DARLES SANTERM Gdańsk
Domwaluty.pl Warszawa
  52.59424
 3586Anna Sarniak
Tomasz Sielicki
18.0
4.0
MABridge24.pl 2  52.54422
 3682Eugeniusz Konik
Leszek Szymaniec
4.0
5.0
OPBLOTKA Dobrodzień
MKS Strzelce Opolskie
  51.92320
 37105Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
7.0
9.0
DSCOMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
BKB Bolesławiec
  51.86318
 387Zdzisław Romaniszyn
Piotr Solecki
7.0
7.0
WPGIFT & RCK Rogoźno  51.76316
 3973Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSBKS Miles II Milicz  51.31214
 40101Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
4.0
3.0
OPBLOTKA Dobrodzień  51.27212
 4188Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
9.0
MPMilo Kraków
Petroactiv Piast Skawina
  51.18210
 4290Kazimierz Sługocki
Waldemar Pietrasiewicz
12.0
2.0
LBWDK Bez Atu Wolsztyn
 
  51.1428
 4350Jacek Bryja
Przemysław Teleszyński
4.0
13.0
SL
LD
 
CKM Łódź
  50.8716
 4448Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
 
 
WP
NZ
   50.7914
 4527Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
12.0
12.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 2  50.7112
 4611Grzegorz Czapulak
Jan Niebudek
4.0
2.0
DSKS Konfeks II Legnica
KS Konfeks Legnica
  50.65  
 4744Tomasz Jarmoliński
Dariusz Brudnowski
4.0
3.0
LB
WP
WDK Bez Atu Wolsztyn
PAB Poznań
  50.54  
 48110Tadeusz Laszczak
Andrzej Zakrzewski
7.0
 
MA
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
 
  50.47  
 4983Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
4.0
7.0
PDKatok SL Mińsk  50.04  
 5087Stanisław Janik
Artur Wójcik
12.0
12.0
LB
WP
Kart-El Gorzów
 
  49.64  
 5113Krzysztof Lewandowski
Wojciech Racz
5.0
4.0
WP
MA
Limar Poznań
AZS UW Klub
  49.21  
 524Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
13.0
PKElektromontaż Rzeszów  49.11  
 539Tomasz Latos
Marek Giża
7.0
7.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz  48.61  
 54102Zbigniew Tymków
Aleksander Drabczyk
12.0
2.0
SLSilesia IV-Stokrotka Gliwice  47.99  
 552Janusz Pawlicki
Longin Bartnik
5.0
7.0
DS
OP
KBS Kolejarz Wrocław
MULTI Opole
  47.98  
 5663Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPKETZ Super Bond -x Kraków  47.59  
 5752Krzysztof Golanko
Waldemar Haponiuk
2.0
5.0
LU
SW
BKB Biała Podlaska
WIST KIELCE
  47.09  
 5891Joanna Sroka
Jakub Wojcieszek
3.0
15.0
WP
MA
UKB Kleks Szamotuły
BATMIX AZS UW Warszawa
  46.99  
 5945Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
18.0
13.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  46.87  
 6049Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
5.0
4.0
WPLimar Poznań  46.77  
 6132Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
7.0
3.0
LB
ZP
Promet Cargo Słubice
 
  46.62  
 6292Igor Łobodziński
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LDBINŻ Bełchatów  46.55  
 63108Stanisław Mączka
Jakub Andruszkiewicz
2.0
1.5
MAAZS UW Warszawa II
AZS UW Warszawa VIII
  46.53  
 6454Łukasz Sobkiewicz
Maciej Kowalski
3.0
7.0
MASKS Mazovia Warszawa
WKRA Żuromin
  46.17  
 655Stanisław Wawszczyk
Robert Biel
4.0
7.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice
PROMOST KS AZS PWR X Wrocław
  45.89  
 6635Piotr Krawczyk
Andrzej Wojnarowski
7.0
7.0
DS
OP
KS Konfeks I Legnica
SPARTA Lubliniec
  45.66  
 6743Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
2.0
3.0
SLTRYTON Skoczów  45.49  
 6821Andrzej Parmonik
Czesław Plachimowicz
4.0
4.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz  45.29  
 6972Jakub Moczulski
Wojciech Nowacki
1.5
1.0
DSBKS Miles II Milicz  45.20  
 7015Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
4.0
4.0
MPMPEC I Tarnów  45.07  
 7194Piotr Surdyk
Małgorzata Augustyn
1.5
1.5
WPSystem Poznań  45.02  
 7233Jacek Cebulski
Roman Goszcz
5.0
4.0
SLJOCKER Oświęcim  44.39  
 7351Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
2.5
2.5
WPKTB Konin  43.73  
 74109Maciej Rodzaj
Robert Różak
5.0
4.0
MPMilo Kraków  43.52  
 756Piotr Trębski
Dariusz Kosiorek
1.0
 
LDOlimpia Chąśno  43.40  
 7666Michał Kułakowski
Krzysztof Tomczyński
1.5
2.0
MADomwaluty.pl Warszawa  43.33  
 7769Marek Michalczyk
Witold Grochulski
2.0
4.0
LUBKB Biała Podlaska  43.07  
 7875Zdzisław Pleskot
Daniel Fira
7.0
2.5
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin  42.70  
 7955Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0
SL
MA
EDGAS Chorzów
Domwaluty.pl Warszawa
  41.82  
 8026Jerzy Znajdek
Tadeusz Szczepański
1.0
1.0
LDOlimpia Chąśno  41.19  
 8184Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
9.0
3.0
MP
WP
KS Cracovia 1906
PAB Poznań
  40.99  
 8224Konrad Wójcik
Paweł Pietrażycki
3.0
4.0
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra  40.45  
 8385Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
13.0
3.0
MA
PM
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
LOS Gdynia
  40.42  
 8422Kazimierz Róg
Jerzy Lamirowski
7.0
 
SLSilesia II Gliwice
 
  39.78  
 853Bogumił Wegner
Marek Michalski
9.0
4.0
DSKS Konfeks I Legnica  39.26  
 861Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
5.0
5.0
LDCKM Łódź  37.78  
 87112Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
5.0
3.0
SLDERBY Katowice  37.62  
 8846Józef Barczyk
Stanisław Mierzwa
5.0
7.0
MPKETZ Super Bond -x Kraków
Ekspans Kraków
  37.38  
 8993Sylwester Cieślak
Marek Bałdysz
9.0
13.0
MA
LB
KS Wesoła Warszawa
SINGLETON Zielona Góra
  32.41  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-05 o 14:56:57