Turniej Kongresowy K9 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 50 | Jacek Poletyło Marek Wójcicki | 18.0 18.0 | S | SW PK | HOTEL SENATOR STARACHOWICE Elektromontaż Rzeszów | 63.65 | 50 | 150 | |
2 | 53 | Maciej Dąbrowski Waldemar Burakowski | 3.0 15.0 | S | MA | SKS Mazovia Warszawa MBIKE Rowery Warszawa | 61.21 | 46 | 137 | |
3 | 30 | Ryszard Sakowicz Andrzej Jeleniewski | 13.0 18.0 | | LB | LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 60.47 | 43 | 127 | |
4 | 11 | Aneta Jarmocik-Buze Włodzimierz Buze | 4.0 18.0 | K S | ZP MA | PIĄTECZEK Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 59.25 | 40 | 118 | |
5 | 69 | Kazimierz Sługocki Sylwester Cieślak | 12.0 9.0 | S | LB MA | WDK Bez Atu Wolsztyn KS Wesoła Warszawa | 57.65 | 36 | 111 | |
6 | 48 | Marta Wójcik Krystian Dowolski | 2.0 2.0 | KJ J | MA | AZS UW Warszawa VIII | 57.52 | 33 | 105 | |
7 | 24 | Kamil Nowak Jakub Zawada | 4.0 3.0 | J J | PK | Elektromontaż Rzeszów Jowita - Janlex Rzeszów | 56.75 | 30 | 99 | |
8 | 17 | Zbigniew Halat Bogusław Barański | 12.0 3.0 | | LB WP | Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 JARDOB Murowana Goślina | 56.55 | 26 | 94 | |
9 | 35 | Przemysław Saliński Ryszard Lachowicz | 7.0 7.0 | S | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | 56.37 | 23 | 89 | |
10 | 20 | Łukasz Pląder Maciej Grabiec | 2.0 4.0 | J J | MP | MTS Piast - CKiS Skawina II MPEC I Tarnów | 56.29 | 20 | 84 | |
11 | 43 | Mirosław Miłaszewski Zbigniew Mącior | 18.0 18.0 | S S | DS SL | RAG AZS PWR VII Wrocław KS ENERGETYK Jaworzno | 55.96 | 16 | 80 | |
12 | 33 | Wit Klapper Andrzej Kozikowski | 21.0 13.0 | S | MP LD | KS Cracovia 1906 A-Media Sieradz | 55.95 | 13 | 76 | |
13 | 58 | Ryszard Pałasz Ryszard Jaśkiewicz | 7.0 7.0 | | WP MP | RADIO-HIT Leskowiec Wadowice | 55.94 | 10 | 72 | |
14 | 66 | Ewa Dziekańska Krzysztof Dziekański | 7.0 9.0 | K | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | 55.56 | 10 | 68 | |
15 | 55 | Andrzej Huńka Ryszard Jakubowski | 3.0 7.0 | N | OP | KKS Kluczbork POMOLOGIA Prószków | 55.34 | 9 | 64 | |
16 | 44 | Rafał Maszenda Adam Trzaskowski | 2.0 2.0 | J J | MA | Piast I Feliksów AZS UW Warszawa II | 55.13 | 9 | 60 | |
17 | 16 | Krzysztof Rogoziński Krzysztof Tumielewicz | 12.0 7.0 | | LB | Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 Instalko SBS 1 Międzyrzecz | 54.64 | 8 | 56 | |
18 | 22 | Robert Sikora Andrzej Łagosz | 3.0 7.0 | | LB | ZIEL-BRUK Zielona Góra | 54.58 | 8 | 52 | |
19 | 56 | Anna Sztyber Karol Gałązka | 4.0 7.0 | K | MA | AZS UW Warszawa Spójnia I Warszawa | 54.55 | 7 | 48 | |
20 | 40 | Wojciech Gaweł Dominik Filipowicz | 15.0 17.0 | | MA WP | Bridge24.pl CONSUS Kalisz | 54.11 | 6 | 44 | |
21 | 29 | Krzysztof Kapturkiewicz Marek Matwijewicz | 5.0 3.0 | N S | LB | KS SM GRYMAS 3 Zielona Góra ANNEBERG Zielona Góra | 53.55 | 6 | 40 | |
22 | 18 | Daniela Jędrychowska Antoni Zdzienicki | 7.0 13.0 | KS S | LD | INTRA Łódź | 53.49 | 5 | 36 | |
23 | 57 | Anna Puczyńska Jan Betley | 3.0 7.0 | KJ | MA | Zięba Spójnia ALK AZS UW Warszawa | 53.05 | 5 | 32 | |
24 | 51 | Małgorzata Turska-Marcinowska Adam Marcinowski | 5.0 5.0 | K | DS | KS AZS PWR III Wrocław | 52.75 | 4 | 28 | |
25 | 61 | Jerzy Mścisz Marcin Pędziński | 13.0 15.0 | S | WP | PAB Poznań DĄBRÓWKA STARKA Poznań | 52.55 | 4 | 24 | |
26 | 38 | Tadeusz Masłowski Marek Bałdysz | 7.0 13.0 | S | WP LB | KS Unia II Leszno SINGLETON Zielona Góra | 52.44 | 3 | 20 | |
27 | 41 | Andrzej Kondeja Marcin Dobrowolski | 13.0 2.5 | S | MA ZP | KBS Legionowianin MATOPOS Szczecinek | 51.99 | 2 | 16 | |
28 | 13 | Stanisław Iwanicki Łucja Frąckowiak-Iwanicka | 5.0 5.0 | S KS | LB | GKT NAFTA Zielona Góra | 51.61 | 2 | 12 | |
29 | 15 | Jerzy Małek Krzysztof Komenda | 3.0 4.0 | S | DS | KS Konfeks II Legnica MKS Nysa II Zgorzelec | 51.48 | 1 | 8 | |
30 | 52 | Aleksy Swoboda Krzysztof Góra | 5.0 5.0 | | SL | OMEGA Jastrzębie | 51.44 | 1 | 4 | |
31 | 34 | Paweł Ofman Franciszek Miazga | 4.0 3.0 | S S | DS | SBS Impas I Lubin | 51.05 | |||
32 | 62 | Jacek Sikora Sebastian Piepióra | 3.0 7.0 | | PM | DARLES SANTERM Gdańsk | 50.78 | |||
33 | 59 | Przemysław Kubicki Mirosław Fechner | 4.0 5.0 | | DS | ERBUD AZS PWR IX Wrocław | 50.78 | |||
34 | 64 | Mirosław Bublewicz Maciej Wierzbicki | 7.0 7.0 | | LB | GOMAD Gorzów Wlkp. | 50.26 | |||
35 | 67 | Agata Kowal Jakub Kowal | 5.0 9.0 | K | MP | Milo Kraków Petroactiv Piast Skawina | 50.11 | |||
36 | 49 | Agnieszka Pietrzyk Andrzej Pawlak | 2.0 13.0 | K | SL LB | OMEGA Jastrzębie LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin | 49.83 | |||
37 | 37 | Edward Sucharda Jakub Andruszkiewicz | 1.0 1.5 | J J | MA | AZS UW Warszawa IV AZS UW Warszawa VIII | 48.52 | |||
38 | 25 | Bronisław Tabisz Ryszard Makuch | 3.0 5.0 | S S | DS | KBS Miłkowice I Miłkowice BKB Pogrom Bolesławiec | 48.06 | |||
39 | 31 | Aleksandra Jurkiewicz Barbara Lesiecka | 4.0 7.0 | KN KS | MP SL | Ekspans Kraków Senior I Katowice | 47.77 | |||
40 | 19 | Marek Jaworski Jan Blajda | 9.0 15.0 | S S | MP | KS Cracovia 1906 Wincor Nixdorf Cracovia | 47.57 | |||
41 | 46 | Mateusz Stępiński Artur Wasiak | 5.0 12.0 | | MA LD | AZS UW Warszawa | 47.44 | |||
42 | 70 | Sammy Bałdysz Michał Drankiewicz | 3.0 1.5 | J J | DS | TEKO KS AZS PWR V Wrocław KS AZS PWR XV Wrocław | 47.12 | |||
43 | 39 | Ryszard Zwolak Maciej Janeczko | 3.0 5.0 | | SL | JOCKER Oświęcim | 46.67 | |||
44 | 36 | Sławomir Polak Zygmunt Sanocki | 4.0 5.0 | S | WP LB | KS Unia II Leszno GKT NAFTA Zielona Góra | 46.40 | |||
45 | 23 | Marek Drecki Andrzej Kaźmierczak | 7.0 9.0 | S S | DS | BKB Pogrom Bolesławiec BKB Bolesławiec | 46.39 | |||
46 | 60 | Błażej Krawczyk Michał Krysa | 4.0 3.0 | J J | MP | MPEC I Tarnów | 46.30 | |||
47 | 45 | Janusz Pawlicki Longin Bartnik | 5.0 7.0 | S | DS OP | KBS Kolejarz Wrocław MULTI Opole | 44.96 | |||
48 | 27 | Ryszard Bartosz Henryk Fienger | | | 44.92 | |||||
49 | 14 | Tomasz Jagła Wojtek Wyrębski | 2.5 | | LB Slawa | MKBS Sława/FajneMeble.pl - Gorzów Wlkp. | 44.67 | |||
50 | 26 | Justyna Stachowiak Tomasz Kluz | 3.0 9.0 | KJ | WP MP | PAB Poznań KS Cracovia 1906 | 44.07 | |||
51 | 68 | Kazimierz Dziadkowiec Józef Barczyk | 4.0 5.0 | S | MP | KETZ Super Bond -x Kraków | 42.33 | |||
52 | 42 | Liliana Pałczyńska Joanna Dziekańska | 1.5 0.5 | KJ KJ | WP MA | AZS UW Warszawa IV | 42.08 | |||
53 | 28 | Dominika Piotrowska Agnieszka Sławenta | 2.0 3.0 | KJ K | DS PM | TEKO KS AZS PWR V Wrocław LOS Gdynia | 40.75 | |||
54 | 32 | Ryszard de Lewin-Lewiński Halina Szymańska | 1.5 1.0 | K | ZP | POJEZIERZE I Drawsko | 40.13 | |||
55 | 12 | Dagmara Leśniak Ewa Wieczorek | 1.5 | KJ KJ | SL MA | SENIOR II Katowice AZS UW Warszawa IV | 39.94 | |||
56 | 63 | Małgorzata Kurkowska Monika Suchodolska | 1.0 1.5 | KJ KJ | PM | GAME OVER Gdańsk | 38.94 | |||
57 | 47 | Michał Wieteska Karol Konopko | 3.0 | J J | MA | AZS UW Warszawa V AZS UW Klub | 37.59 | |||
58 | 21 | Urszula Cwyl Marek Palubiński | 2.0 2.0 | K S | MA | TRASER Warszawa | 35.56 | |||
59 | 54 | Adam Adamski Zygmunt Adamski | 2.0 | | DS | KS Gwardia II Wrocław | 27.31 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-11 o 20:06:14