Turniej Kongresowy K-7
im. Leszka Jaworskiego

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub± %wynik %PKLPDF
 185Michał Klukowski
Jakub Wojcieszek
13.0
15.0

DS
MA
KS AZS PWR I Wrocław
BATMIX AZS UW Warszawa
  67.3762150
 213Piotr Walczak
Piotr Ilczuk
19.0
18.0
 
 
WPCONSUS CARBON Kalisz  65.3159138
 360Jerzy Ronke
Grzegorz Lewaciak
12.0
18.0

LB
WP
Kart-El Gorzów
CONSUS CARBON Kalisz
  64.3556129
 498Dominik Filipowicz
Wojciech Gaweł
17.0
15.0
 
 
WP
MA
CONSUS Kalisz
Bridge24.pl
  64.2553121
 529Przemysław Zawada
Wojciech Strzemecki
13.0
18.0
 
 
PKElektromontaż Rzeszów  64.1751115
 655Piotr Wiankowski
Piotr Nawrocki
13.0
13.0
 
 
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa  62.8448110
 714Waldemar Skóra
Witold Turant
9.0
18.0
 
LDINWIT Pabianice  61.3746105
 8106Lech Kurowski
Aleksander Krych
7.0
7.0
 
 
DS
MA
KS AZS PWR Wrocław
Singleton Warszawa
  59.8943101
 989Andrzej Jaszczak
Marcin Leśniewski
13.0
24.0
 
MA
SW
Domwaluty.pl Warszawa
SPS CONSTRUCTION KIELCE
  59.874197
 1069Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
18.0
13.0
 
 
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  58.733893
 1184Jacek Kalita
Michał Kania
21.0
7.0
 
KP
MA
Konkret Chełmno
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  58.623590
 1231Jerzy Lamirowski
Krzysztof Tumielewicz
 
7.0

 
SL
LB
 
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
  58.573387
 1319Marek Jaworski
Jan Blajda
9.0
15.0

MPKS Cracovia 1906
Wincor Nixdorf Cracovia
  57.753084
 1424Mirosław Miłaszewski
Zbigniew Mącior
18.0
18.0

DS
SL
RAG AZS PWR VII Wrocław
KS ENERGETYK Jaworzno
-0.17 57.042881
 1577Cathy Bałdysz
Rob Helle
15.0
6.0

 
MA
Bridge24.pl 2
 
  56.742578
 16101Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
21.0
18.0
 
 
DSKS AZS PWR I Wrocław  56.312375
 1743Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
4.0
4.0

DS
MA
KS AZS PWR III Wrocław
AZS UW Warszawa
  56.272072
 1891Ewa Harasimowicz
Andrzej Pawlak
15.0
13.0
KS 
 
MA
LB
 
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  55.891869
 1999Justyna Żmuda
Aleksandra Jarosz
13.0
4.0
KJ 
KJ 
MA
WP
Bridge24.pl 2
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
  55.831566
 2039Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
5.0
3.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim  55.161363
 2180Jacek Leśniczak
Janko Katerbau
13.0
3.0

 
LBKart-El Gorzów  55.071260
 2268Daniela Jędrychowska
Antoni Zdzienicki
7.0
13.0
KS 
LDINTRA Łódź  55.061257
 2342Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0

 
SL
MA
EDGAS Chorzów
Domwaluty.pl Warszawa
  54.951154
 2463Jerzy Rymwid
Marek Bałdysz
12.0
13.0

WP
LB
KS UNIA WINKHAUS Leszno
SINGLETON Zielona Góra
  54.581151
 2526Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
12.0
12.0
 
LBMKS TĘCZA Krosno Odrzańskie
WDK Bez Atu Wolsztyn
  54.521148
 2627Monika Suchodolska
Tomasz Winciorek
1.5
18.0
KJ 
 
PM
DS
GAME OVER Gdańsk
COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
  54.221045
 2734Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
4.0
KS 
KN 
SL
MP
Senior I Katowice
Ekspans Kraków
  54.141042
 2881Tomasz Klukowski
Renata Dancewicz
7.0
4.0
 
DS
MA
KS AZS PWR III Wrocław
SKS Mazovia Warszawa
  54.04940
 2992Tomasz Włodarczak
Jerzy Sieracki
9.0
9.0
 
 
WPKS UNIA WINKHAUS Leszno  53.87938
 3066Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
7.0
 
 
WPOAZA Kórnik  53.53836
 3150Justyna Stachowiak
Tomasz Kluz
3.0
9.0
KJ 
 
WP
MP
PAB Poznań
KS Cracovia 1906
  53.40834
 3245Waldemar Siuda
Andrzej Kaźmierczak
9.0
9.0
 
DSBKB Bolesławiec  53.10832
 3323Sammy Bałdysz
Marcin Dobrowolski
3.0
2.5

 
DS
ZP
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
MATOPOS Szczecinek
  52.99730
 3435Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0

MATRASER Warszawa  52.38728
 3570Krzysztof Superson
Olga Długosz
3.0
3.0

KJ 
MPMTS Piast - CKiS Skawina II  52.30626
 3667Anna Maduzia
Zofia Bałdysz
2.0
2.0
KJ 
KJ 
ZP
DS
MATOPOS Szczecinek
BKB Pogrom Bolesławiec
  51.73624
 3744Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
2.5
2.5
 
 
WPKTB Konin  51.66522
 3836Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
7.0
 
 
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  51.45520
 3983Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
21.0
13.0
 
MABridge24.pl 2
Bridge24.pl
  51.34418
 4097Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
2.0

WMZORRO-14 Olsztyn  51.29416
 4128Leszek Latocki
Stanisław Pryputniewicz
4.0
4.0

LBGKT NAFTA Zielona Góra
ANNEBERG Zielona Góra
  50.99414
 4294Ralf Wollenberg
Waldemar Pietrasiewicz
1.0
2.0
 
 
LB   50.63312
 43102Rafał Maszenda
Stanisław Mączka
2.0
2.0

MAPiast I Feliksów
AZS UW Warszawa II
  50.51310
 44100Paweł Grocholski
Paweł Górzyński
2.0
1.5
 
 
DSSBS Impas I Lubin
SBS Impas II Lubin
  50.4328
 4565Paweł Zubiel
Andrzej Kozikowski
5.0
13.0
 
 
LDCKM Łódź
A-Media Sieradz
  50.3626
 4676Rafał Marks
Artur Wasiak
5.0
12.0

 
MA
LD
AZS UW Warszawa
 
  50.2614
 4746Dominika Piesiewicz
Paweł Szymaszczyk
2.5
7.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa VII
AZS UW Warszawa
  50.0812
 4858Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
9.0
21.0

 
WPRADIO-HIT
CONNECTOR Poznań
  50.07  
 4912Robert Sikora
Andrzej Łagosz
3.0
7.0
 
 
LBZIEL-BRUK Zielona Góra  50.01  
 5011Wojciech Makarewicz
Piotr Kuc-Dzierżawski
2.0
4.0
 
 
MA
MP
SKS Mazovia Warszawa
Last Minute Kraków
  49.44  
 5147Sebastian Piepióra
Jacek Sikora
7.0
3.0
 
 
PMDARLES SANTERM Gdańsk  48.96  
 5225Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
 
DSKBS Kolejarz II Wrocław  48.87  
 5354Marek Wójcicki
Jacek Poletyło
18.0
18.0
 
PK
SW
Elektromontaż Rzeszów
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
  48.85  
 5451Marek Matwijewicz
Konrad Wójcik
3.0
3.0

 
LBANNEBERG Zielona Góra
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
  48.78  
 5552Sylwester Cieślak
Jan Pawlikaniec
9.0
5.0
 
MA
DS
KS Wesoła Warszawa
Stow. Klub Log. Piechowice
  48.49  
 5661Maciej Dąbrowski
Włodzimierz Ilnicki
3.0
15.0
 
MASKS Mazovia Warszawa
Singleton Warszawa
  48.33  
 5796Tadeusz Miesiąc
Marcin Szymański
2.5
2.5

WPDąbrówka Gimbaza Poznań  47.95  
 5859Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
5.0
5.0

 
DSKS AZS PWR III Wrocław  47.51  
 5988Bartosz Pędziński
Jakub Domeracki
2.0
1.5

WPDąbrówka Gimbaza Poznań  47.44  
 6095Roman Siwiec
Jerzy Małek
2.5
3.0

DSKS Konfeks II Legnica -0.17 47.30  
 6133Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
 
LB
SL
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
Silesia II Gliwice
  47.29  
 6248Bożena Rakuzy
Ryszard Makuch
1.5
5.0

DSKS Zdrowie Kudowa-Ziębice
BKB Pogrom Bolesławiec
  46.83  
 6320Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
 
 
DSKBS Kolejarz II Wrocław  46.61  
 6437Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
9.0

 
MPMilo Kraków
Petroactiv Piast Skawina
  46.49  
 6538Zuzanna Moszczyńska
Anna Makarewicz
3.0
1.5
KJ 
MAAZS UW Warszawa VII
SKS Mazovia Warszawa
  45.78  
 66105Zygmunt Adamski
Jan Sadowski
2.0
3.0
 
 
DS
WP
KS Gwardia II Wrocław
PAB Poznań
  45.57  
 6732Wit Klapper
Andrzej Kondeja
21.0
13.0

MP
MA
KS Cracovia 1906
KBS Legionowianin
  45.41  
 6818Kamil Nowak
Jakub Zawada
4.0
3.0

PKElektromontaż Rzeszów
Jowita - Janlex Rzeszów
  45.37  
 69103Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
1.5
2.0

SLBOSMAL Bielsko-Biała
OMEGA Jastrzębie
  45.19  
 7074Stanisław Mierzwa
Józef Barczyk
7.0
5.0

MPEkspans Kraków
KETZ Super Bond -x Kraków
  45.17  
 7186Karolina Walędzik
Dominik Jastrzębski
1.5
3.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa VII  45.13  
 7275Katarzyna Dufrat
Jacek Ciechomski
7.0
18.0

 
MA
SW
Bridge24.pl 2
SPS CONSTRUCTION KIELCE
  45.04  
 7371Tadeusz Masłowski
Włodzimierz Buze
7.0
18.0
 
WP
MA
KS Unia II Leszno
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
  44.94  
 7416Lena Ostrowska
Urszula Kędzierska
1.0
4.0

MADRIM TIM Beta Warszawa
K2 Delta Raszyn
  44.62  
 7573Anna Burda
Aneta Jarmocik
2.0
4.0
KJ 
MP
ZP
Jordanów Rabka-Zdrój Kraków
PIĄTECZEK Szczecin
  44.51  
 7617Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
KS 
LBGKT NAFTA Zielona Góra  44.48  
 7756Mateusz Strzelczyk
Michał Drankiewicz
1.5
1.5

DSKS AZS PWR XV Wrocław  44.48  
 7862Janusz Pawlicki
Longin Bartnik
5.0
7.0

 
DS
OP
KBS Kolejarz Wrocław
MULTI Opole
  44.31  
 7921Ryszard Zubiel
Marek Przybyła
5.0
4.0

 
LDCKM Łódź
 
  43.59  
 8064Aleksy Swoboda
Krzysztof Góra
5.0
5.0
 
 
SLOMEGA Jastrzębie  43.02  
 8190Maciej Terpiłowski
Tomasz Jaworski
5.0
7.0
 
 
DSKS AZS PWR III Wrocław
PROMOST KS AZS PWR X Wrocław
  41.81  
 8230Piotr Krawczyk
Andrzej Wojnarowski
7.0
7.0

DS
OP
KS Konfeks I Legnica
SPARTA Lubliniec
  41.10  
 8379Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
4.0
5.0
 
 
DSERBUD AZS PWR IX Wrocław  41.02  
 8449Anna Jankowska
Piotr Klubiński
1.5
7.0
KJ 
 
DSKS AZS PWR XV Wrocław
KS AZS PWR VIII Wrocław
  40.94  
 8553Dominika Piotrowska
Agnieszka Sławenta
2.0
3.0
KJ 
DS
PM
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
LOS Gdynia
  40.92  
 86104Edward Sucharda
Jakub Andruszkiewicz
1.0
1.5

MAAZS UW Warszawa IV
AZS UW Warszawa VIII
  40.75  
 8741Jan Obuchowicz
Sławomir Polak
7.0
4.0

 
LB
WP
ANNEBERG Zielona Góra
KS Unia II Leszno
  40.21  
 8878Edmund Czubak
Wojciech Kaźmierczak
7.0
9.0

MABATMIX AZS UW Warszawa
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  39.96  
 8915Tomasz Jagła
Wojciech Wyrębski
2.5
 
 
 
LB
NZ
MKBS Sława/FajneMeble.pl - Gorzów Wlkp.
 
  39.73  
 9093Marek Drecki
Bronisław Tabisz
7.0
3.0

DSBKB Pogrom Bolesławiec
KBS Miłkowice I Miłkowice
  39.71  
 9122Łukasz Kalbarczyk
Waldemar Burakowski
5.0
15.0
 
MABATMIX AZS UW Warszawa
MBIKE Rowery Warszawa
  39.17  
 9287Andrzej Byzdra
Jan Sączawa
4.0
4.0

PKSzlemik San Nisko  37.44  
 9357Krystian Bączek
Adam Waszkiewicz
1.5
3.0

MA
DS
AZS UW Warszawa V
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
  35.38  
 9440Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
13.0
7.0

LBWDK Bez Atu Wolsztyn
SINGLETON Zielona Góra
  32.62  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-10 o 19:59:24