Turniej Kongresowy K-6

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 1105Andrzej Jaszczak
Marcin Leśniewski
13.0
24.0
MA
SW
Domwaluty.pl Warszawa
SPS CONSTRUCTION KIELCE
67.7858150
 219Przemysław Zawada
Wojciech Strzemecki
13.0
18.0
PKElektromontaż Rzeszów 64.6555138
 3103Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
21.0
13.0
MABridge24.pl 2
Bridge24.pl
62.9953129
 476Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
18.0
18.0
SL
DS
KS ENERGETYK Jaworzno
RAG AZS PWR VII Wrocław
62.3950121
 581Piotr Walczak
Artur Wasiak
19.0
12.0
WP
LD
CONSUS CARBON Kalisz
 
59.7548115
 626Urszula Kędzierska
Katarzyna Dufrat
4.0
7.0
MAK2 Delta Raszyn
Bridge24.pl 2
59.6345110
 789Maciej Dąbrowski
Marek Bałdysz
3.0
13.0
MA
LB
SKS Mazovia Warszawa
SINGLETON Zielona Góra
59.6043105
 845Janusz Pawlicki
Longin Bartnik
5.0
7.0
DS
OP
KBS Kolejarz Wrocław
MULTI Opole
59.0241101
 949Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
4.0
MPKETZ Super Bond -x Kraków 58.663897
 1061Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
18.0
12.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 58.033693
 1134Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
13.0
13.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 57.553490
 1263Karol Gałązka
Jan Betley
7.0
7.0
MASpójnia I Warszawa
AZS UW Warszawa
57.243187
 1337Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
2.5
2.0
ZPMATOPOS Szczecinek 56.772984
 1428Marek Jaworski
Jan Blajda
9.0
15.0
MPKS Cracovia 1906
Wincor Nixdorf Cracovia
56.722781
 1580Piotr Korecki
Aleksander Kud
5.0
7.0
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 56.662478
 1695Franciszek Miazga
Paweł Ofman
3.0
4.0
DS 
SBS Impas I Lubin
55.892275
 1729Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław 55.842072
 1854Wojciech Gaweł
Dominik Filipowicz
15.0
17.0
MA
WP
Bridge24.pl
CONSUS Kalisz
55.701769
 1952Cathy Bałdysz
Rob Helle
15.0
6.0
MA
Bridge24.pl 2
 
55.581566
 2065Jerzy Rymwid
Marek Wójcicki
12.0
18.0
WP
PK
KS UNIA WINKHAUS Leszno
Elektromontaż Rzeszów
55.441363
 2151Robert Sikora
Andrzej Łagosz
3.0
7.0
LBZIEL-BRUK Zielona Góra 55.201260
 2233Lech Warężak
Piotr Klubiński
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec
KS AZS PWR VIII Wrocław
54.981157
 2387Agnieszka Sławenta
Jacek Kalita
3.0
21.0
PM
KP
LOS Gdynia
Konkret Chełmno
54.981154
 2478Jacek Sikora
Sebastian Piepióra
3.0
7.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk 54.581151
 2539Zbigniew Tymków
Ryszard Makuch
12.0
5.0
SL
DS
Silesia IV-Stokrotka Gliwice
BKB Pogrom Bolesławiec
54.401048
 2668Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
7.0
WPOAZA Kórnik 54.111046
 27102Piotr Krawczyk
Bogumił Wegner
7.0
9.0
DSKS Konfeks I Legnica 53.73944
 2822Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
5.0
5.0
LDCKM Łódź 53.67942
 2982Błażej Krawczyk
Maciej Grabiec
4.0
4.0
MPMPEC I Tarnów 53.59940
 3064Józef Barczyk
Stanisław Mierzwa
5.0
7.0
MPKETZ Super Bond -x Kraków
Ekspans Kraków
53.55838
 3156Justyna Stachowiak
Tomasz Kluz
3.0
9.0
WP
MP
PAB Poznań
KS Cracovia 1906
53.26836
 3290Jakub Domeracki
Marcin Szymański
1.5
2.5
WPDąbrówka Gimbaza Poznań 52.78734
 33104Aleksandra Jarosz
Justyna Żmuda
4.0
13.0
WP
MA
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
Bridge24.pl 2
52.75732
 3488Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
1.0
0.5
LB  52.54730
 3518Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LBGKT NAFTA Zielona Góra 52.51628
 3655Mirosław Bubiłek
Kazimierz Sługocki
13.0
12.0
LBWDK Bez Atu Wolsztyn 52.35626
 3758Jerzy Ronke
Grzegorz Lewaciak
12.0
18.0
LB
WP
Kart-El Gorzów
CONSUS CARBON Kalisz
52.27524
 3892Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
4.0
4.0
DS
MA
KS AZS PWR III Wrocław
AZS UW Warszawa
52.11522
 3917Jakub Zawada
Kamil Nowak
3.0
4.0
PKJowita - Janlex Rzeszów
Elektromontaż Rzeszów
51.95520
 4094Michał Klukowski
Maciej Terpiłowski
13.0
5.0
DSKS AZS PWR I Wrocław
KS AZS PWR III Wrocław
51.67418
 4140Rafał Marks
Zuzanna Moszczyńska
5.0
3.0
MAAZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa VII
51.47416
 4238Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
4.0
5.0
DSERBUD AZS PWR IX Wrocław 51.47314
 4332Marek Rużyło
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny
MKS Zakrzów Wrocław
51.05312
 4474Dominika Piotrowska
Monika Suchodolska
2.0
1.5
DS
PM
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
GAME OVER Gdańsk
50.97310
 4579Aleksy Swoboda
Krzysztof Góra
5.0
5.0
SLOMEGA Jastrzębie 50.6928
 4616Jerzy Ignyś
Andrzej Wojnarowski
5.0
7.0
OPMKS Strzelce Opolskie
SPARTA Lubliniec
50.4626
 4766Agata Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
5.0
4.0
MPMilo Kraków
Last Minute Kraków
50.4114
 4844Jerzy Nowak
Sylwester Cieślak
12.0
9.0
WP
MA
RADIO-HIT
KS Wesoła Warszawa
50.0512
 4923Waldemar Burakowski
Włodzimierz Ilnicki
15.0
15.0
MAMBIKE Rowery Warszawa
Singleton Warszawa
49.99  
 5069Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
13.0
13.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 49.85  
 5130Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
18.0
7.0
SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE
BATMIX AZS UW Warszawa
49.78  
 5248Daniela Jędrychowska
Antoni Zdzienicki
7.0
13.0
LDINTRA Łódź 49.44  
 5373Tomasz Winciorek
Stanisław Gołębiowski
18.0
18.0
DSCOMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
KS AZS PWR I Wrocław
49.43  
 5420Jacek Leśniczak
Janko Katerbau
13.0
3.0
LBKart-El Gorzów 49.13  
 5567Wit Klapper
Jacek Poletyło
21.0
18.0
MP
SW
KS Cracovia 1906
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
48.73  
 5697Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
3.0
4.0
MPMTS Piast - CKiS Skawina II 48.47  
 5771Michał Drankiewicz
Sammy Bałdysz
1.5
3.0
DSKS AZS PWR XV Wrocław
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
48.21  
 5815Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
7.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 47.93  
 5942Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0
SL
MA
EDGAS Chorzów
Domwaluty.pl Warszawa
47.87  
 6060Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
2.0
2.0
WPKTB Konin 47.70  
 6159Ryszard Chmiel
Sławomir Polak
7.0
4.0
LB
WP
SINGLETON Zielona Góra
KS Unia II Leszno
47.44  
 6227Rafał Molenda
Waldemar Siuda
2.0
9.0
DSBKB Pogrom Bolesławiec
BKB Bolesławiec
47.44  
 6347Paweł Płocki
Maciej Boczar
 
 
MAAZS UW Klub 47.27  
 6483Andrzej Byzdra
Jan Sączawa
4.0
4.0
PKSzlemik San Nisko 47.26  
 6572Krystian Dowolski
Zdzisław Kunc
2.0
7.0
MA
DS
AZS UW Warszawa VIII
KS Zdrowie Kudowa-Ziębice
46.94  
 6691Łukasz Pląder
Przemysław Kurzak
2.0
2.0
MPMTS Piast - CKiS Skawina II
UKS Jocker Oświęcim
46.49  
 67101Michał Wieteska
Anna Morgiel
3.0
4.0
MAAZS UW Warszawa V
BATMIX AZS UW Warszawa
46.36  
 6813Andrzej Kondeja
Łukasz Kalbarczyk
13.0
5.0
MAKBS Legionowianin
BATMIX AZS UW Warszawa
46.29  
 6946Krzysztof Golanko
Waldemar Haponiuk
2.0
5.0
LU
SW
BKB Biała Podlaska
WIST KIELCE
46.28  
 7084Edward Wojewoda
Mirosław Roesler
2.0
7.0
WMZORRO-14 Olsztyn 46.03  
 7135Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
4.0
SL
MP
Senior I Katowice
Ekspans Kraków
45.67  
 7298Mateusz Strzelczyk
Anna Jankowska
1.5
1.5
DSKS AZS PWR XV Wrocław 45.45  
 7321Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
12.0
5.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 45.44  
 7411Aleksander Krych
Stanisław Mączka
7.0
2.0
MASingleton Warszawa
AZS UW Warszawa II
45.28  
 7575Zofia Bałdysz
Wojciech Makarewicz
2.0
2.0
DS
MA
BKB Pogrom Bolesławiec
SKS Mazovia Warszawa
45.23  
 7624Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
9.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 44.96  
 7770Leszek Latocki
Zygmunt Sanocki
4.0
5.0
LBGKT NAFTA Zielona Góra 44.72  
 7836Kazimierz Róg
Jerzy Lamirowski
7.0
 
SLSilesia II Gliwice
 
44.62  
 7953Anna Sztyber
Krystian Bączek
4.0
1.5
MAAZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa V
44.20  
 8041Marek Michalczyk
Witold Grochulski
2.0
4.0
LUBKB Biała Podlaska 43.73  
 8125Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0
MATRASER Warszawa 42.57  
 82100Ryszard Jakubowski
Tadeusz Masłowski
7.0
7.0
OP
WP
POMOLOGIA Prószków
KS Unia II Leszno
42.27  
 8343Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
18.0
4.0
MA
ZP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
PIĄTECZEK Szczecin
42.24  
 8499Wojciech Nowacki
Jakub Moczulski
1.0
1.5
DSBKS Miles II Milicz 41.67  
 8512Renata Dancewicz
Wojciech Kaźmierczak
4.0
9.0
MASKS Mazovia Warszawa
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
41.55  
 8686Dominik Jastrzębski
Karolina Walędzik
3.0
1.5
MAAZS UW Warszawa VII 41.54  
 8785Mateusz Stępiński
Anna Makarewicz
5.0
1.5
MAAZS UW Warszawa
SKS Mazovia Warszawa
41.30  
 8862Ewa Mielcarzewicz
Barbara Podgórska
4.0
3.0
WPSystem Poznań
IOR III Poznań
41.23  
 89106Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
2.0
2.0
LB  40.88  
 9077Jerzy Małek
Krzysztof Komenda
3.0
4.0
DSKS Konfeks II Legnica
MKS Nysa II Zgorzelec
40.85  
 9114Curt Sjolin
Roman Kurzydłowski
1.5
4.0
LB
DS
GOMAD Gorzów Wlkp.
 
40.27  
 9250Maciej Janeczko
Jakub Kowal
5.0
9.0
SL
MP
JOCKER Oświęcim
Petroactiv Piast Skawina
39.54  
 9396Łukasz Kostek
Ryszard Zwolak
3.0
3.0
SLJOCKER Oświęcim 39.27  
 9457Jakub Andruszkiewicz
Rafał Maszenda
1.5
2.0
MAAZS UW Warszawa VIII
Piast I Feliksów
39.25  
 9593Krzysztof Superson
Maciej Kita
3.0
4.0
MPMTS Piast - CKiS Skawina II
MPEC I Tarnów
36.91  
 9631Katarzyna Perkowska
Lena Ostrowska
1.5
1.0
MAAZS UW Warszawa VII
DRIM TIM Beta Warszawa
36.62  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-10 o 12:24:53