Turniej Kongresowy K-2 - miksty

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 168Justyna Żmuda
Michał Klukowski
13.0
13.0
MA
DS
Bridge24.pl 2
KS AZS PWR I Wrocław
  62.9050150
 231Paula Svobodova
Otakar Svoboda
5.0
5.0
CZ   61.2947137
 380Cathy Bałdysz
Rob Helle
15.0
5.0
MA
Bridge24.pl 2
 
  59.1544127
 419Agnieszka Sławenta
Piotr Wiankowski
3.0
13.0
PM
MA
LOS Gdynia
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  58.8441118
 577Sandra Różańska
Jakub Wojcieszek
2.5
15.0
MAMILAN CPK Milanówek
BATMIX AZS UW Warszawa
  58.3738111
 659Barbara Lesiecka
Wit Klapper
7.0
21.0
SL
MP
Senior I Katowice
KS Cracovia 1906
  58.2335105
 745Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
7.0
9.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice  57.253399
 871Maciej Terpiłowski
Halina Klukowska
5.0
7.0
DSKS AZS PWR III Wrocław  56.963094
 935Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
24.0
18.0
WPRAL Poznań
CONNECTOR Poznań
  56.772789
 1032Eva Bahnikova
Petr Bahnik
5.0
5.0
CZ   56.322484
 1175Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
7.0
9.0
MAK2 Raszyn  56.182280
 1227Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
5.0
9.0
MAWKRA Żuromin  55.741976
 1358Zofia Bałdysz
Michał Drankiewicz
2.0
1.5
DSBKB Pogrom Bolesławiec
KS AZS PWR XV Wrocław
  55.621672
 1438Bożena Rakuzy
Zdzisław Kunc
1.5
7.0
DSKS Zdrowie Kudowa-Ziębice  55.421368
 1511Maria Tomczewska
Tomasz Jochymski
7.0
7.0
PM
MA
WIMPEL Gdańsk
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  55.211064
 1672Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
3.0
12.0
MA
LD
AZS UW Warszawa VII
 
  54.821060
 1734Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
9.0
MPMilo Kraków
Petroactiv Piast Skawina
  54.811057
 1855Jan Betley
Anna Sztyber
7.0
4.0
MAAZS UW Warszawa  54.59954
 1963Michał Kania
Anna Morgiel
7.0
4.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
BATMIX AZS UW Warszawa
  54.46951
 2018Małgorzata Kurkowska
Jacek Sikora
1.0
3.0
PMGAME OVER Gdańsk
DARLES SANTERM Gdańsk
  54.17848
 2140Joanna Sroka
Bartosz Chmurski
3.0
21.0
WP
MA
UKB Kleks Szamotuły
Bridge24.pl 2
  54.14845
 2249Agnieszka Grocholska
Tomasz Baj
2.0
3.0
DS 
SBS Impas I Lubin
  54.07742
 2356Katarzyna Dufrat
Dominik Filipowicz
7.0
17.0
MA
WP
Bridge24.pl 2
CONSUS Kalisz
  54.06739
 2429Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
9.0
3.0
MP
WP
KS Cracovia 1906
PAB Poznań
  53.89636
 2565Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
2.0
2.0
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra  53.44633
 2661Magda Budzyńska
Mateusz Stępiński
2.0
5.0
MAAZS UW Warszawa V
AZS UW Warszawa
  53.28530
 2769Karolina Walędzik
Kacper Kacperski
1.5
4.0
MAAZS UW Warszawa VII
AZS UW Warszawa
  53.17527
 2815Dominik Jarmocik
Aneta Jarmocik
3.0
4.0
ZPPORTOWIEC Szczecin
PIĄTECZEK Szczecin
  52.69424
  42Elżbieta Gazdecka
Kamil Gazdecki
 
 
NZ   52.69421
 3062Liliana Pałczyńska
Jacek Kalita
1.5
21.0
WP
KP
 
Konkret Chełmno
  52.68318
 3143Artur Winkler
Anna Jankowska
7.0
1.5
DSBKB Bolesławiec
KS AZS PWR XV Wrocław
  52.53315
 3236Joanna Dziekańska
Edmund Czubak
0.5
7.0
MAAZS UW Warszawa IV
BATMIX AZS UW Warszawa
  52.01212
 3324Ewa Mielcarzewicz
Stanisław Janik
4.0
12.0
WP
LB
System Poznań
Kart-El Gorzów
  51.9229
 3426Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LBGKT NAFTA Zielona Góra  51.8816
 3570Dominika Piotrowska
Przemysław Piotrowski
2.0
12.0
DSTEKO KS AZS PWR V Wrocław
RAG AZS PWR VII Wrocław
  51.4613
 3630Monika Suchodolska
Paweł Grocholski
1.5
2.0
PM
DS
GAME OVER Gdańsk
SBS Impas I Lubin
  51.37  
 3766Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
5.0
5.0
DSKS AZS PWR III Wrocław  51.31  
 3846Dorota Sosinowicz
Ryszard Pawłowski
1.5
5.0
ZPPORTOWIEC Szczecin
GEOTECH Stargard
  51.21  
 3944Anna Sarniak
Tomasz Sielicki
18.0
4.0
MABridge24.pl 2  50.96  
 4051Andrzej Kozikowski
Małgorzata Sokołowska
13.0
4.0
LDA-Media Sieradz
INWIT Pabianice
  50.09  
 4178Agnieszka Skrybant-Jaworska
Robert Biel
3.0
7.0
DSPROMOST KS AZS PWR X Wrocław -0.33 49.77  
 4216Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
9.0
21.0
WPRADIO-HIT
CONNECTOR Poznań
  49.56  
 4323Anna Pełszyńska
Jacek Leśniczak
4.0
13.0
SL
LB
 
Kart-El Gorzów
  49.24  
 4417Marta Wójcik
Marcin Szymański
2.0
2.5
MA
WP
AZS UW Warszawa VIII
Dąbrówka Gimbaza Poznań
  49.14  
 4533Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSBKS Miles II Milicz  48.44  
 4614Jacek Ciechomski
Katarzyna Perkowska
18.0
1.5
SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE
AZS UW Warszawa VII
  47.97  
 4776Jan Sadowski
Aleksandra Jurkiewicz
3.0
4.0
WP
MP
PAB Poznań
Ekspans Kraków
  47.76  
 4850Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
3.0
4.0
DSKS AZS PWR VIII Wrocław  47.67  
 4920Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
2.0
2.5
ZPMATOPOS Szczecinek  47.47  
 5057Lena Ostrowska
Wojciech Kaźmierczak
1.0
9.0
MADRIM TIM Beta Warszawa
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  47.44  
 5152Waldemar Siuda
Joanna Zarzycka
9.0
1.0
DSBKB Bolesławiec
KS AZS PWR XV Wrocław
  46.85  
 5221Piotr Tuczyński
Joanna Michalska
13.0
1.5
MA
DS
Bridge24.pl
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
  46.43  
 5364Heiko Schwierz
Ariane Greubel
0.5
5.0
DS
DE
   46.17  
 5460Anna Puczyńska
Karol Gałązka
3.0
7.0
MAZięba Spójnia ALK
Spójnia I Warszawa
  46.02  
 5525Mariusz Ilnicki
Krystyna Augustyniak
4.0
2.5
DSStow.BONA FIDE Świebodzice  45.94  
 5612Anna Makarewicz
Waldemar Burakowski
1.5
15.0
MASKS Mazovia Warszawa
MBIKE Rowery Warszawa
  45.77  
 5739Małgorzata Augustyn
Piotr Surdyk
1.5
1.5
WPSystem Poznań  45.25  
 5822Kazimierz Jaskuła
Walentyna Jaskuła
7.0
4.0
LBANNEBERG Zielona Góra  43.34  
 5948Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
7.0
LBANNEBERG Zielona Góra  43.29  
 6047Anna Burda
Piotr Ilczuk
2.0
18.0
MP
WP
Jordanów Rabka-Zdrój Kraków
CONSUS CARBON Kalisz
  42.58  
 6141Renata Dancewicz
Maciej Dąbrowski
4.0
3.0
MASKS Mazovia Warszawa  41.74  
 6274Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
2.0
2.0
LB   41.30  
 6354Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.0
5.0
DSBKB II Bolesławiec
BKB Bolesławiec
  40.83  
 6413Stanisław Mączka
Ewa Wieczorek
2.0
 
MAAZS UW Warszawa II
AZS UW Warszawa IV
  40.19  
 6528Agnieszka Kamińska
Janko Katerbau
2.5
3.0
SL
LB
BUKS MDK MOSM II Bytom
Kart-El Gorzów
  39.88  
 6673Zofia Mikołajczyk
Marek Szukała
3.0
15.0
WPSystem Poznań
OAZA Kórnik
  38.20  
 6779Halina Pietrzykowska
Zbigniew Skórecki
1.5
3.0
DSKB Zabobrze Jelenia Góra  37.29  
 6837Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
0.5
1.0
DSKS Gwardia IV Wrocław  33.96  
 6953Ireneusz Lachowicz
Irena Hoffmann
5.0
2.0
LBSBS DAWID Nowa Sól
KS SM GRYMAS 3 Zielona Góra
  33.01  
 7067Joanna Kokot
Jakub Moczulski
0.5
1.5
DSBKS Miles II Milicz  31.87  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-06 o 19:19:13