Turniej Kongresowy K-2 - boczny

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 196Grzegorz Gardynik
Krzysztof Kujawa
19.0
18.0
SW
LU
SPS CONSTRUCTION KIELCE
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
  62.4663150
 237Jerzy Skwark
Marek Witek
9.0
19.0
SLKONSTANTA Bielsko-Biała  62.2561138
 332Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
13.0
13.0
PM
LD
ANDRZEJKI Gdańsk
KDK1 Kutno
  60.1458129
 4101Tomasz Stryszawski
Maciej Rodzaj
5.0
5.0
MPMilo Kraków  60.1055121
 580Ihar Radziukevich
Andrei Kavalenka
7.0
4.0
PDKatok SL Mińsk  59.8653115
 621Aleksy Swoboda
Krzysztof Góra
5.0
5.0
SLOMEGA Jastrzębie  59.7751110
 794Edward Wojewoda
Mirosław Roesler
2.0
7.0
WMZORRO-14 Olsztyn  59.4649105
 855Marek Jaworski
Jan Blajda
9.0
15.0
MPKS Cracovia 1906
Wincor Nixdorf Cracovia
  59.4647101
 919Piotr Stopa
Mirosław Kołton
13.0
7.0
MPTS Wisła Kraków
Wincor Nixdorf Cracovia
  59.354497
 1053Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
7.0
3.0
SL
MA
EDGAS Chorzów
Domwaluty.pl Warszawa
  59.284294
 1170Michał Bojanowski
Robert Cimr
7.0
5.0
SLSenior I Katowice  58.464092
 1252Jacek Janowski
Grzegorz Superson
18.0
7.0
SW
MP
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
Wincor Nixdorf Cracovia
  57.873890
 1345Zbigniew Lasocki
Włodzimierz Mysłek
9.0
4.0
ZPRYSIE Szczecin  57.713688
 1424Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
13.0
13.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media  57.473386
 1595Ryszard Zwolak
Grzegorz Plewniak
3.0
5.0
SLJOCKER Oświęcim  57.373184
 1688Jerzy Ujma
Zbigniew Mącior
9.0
18.0
SLOMEGA Jastrzębie
KS ENERGETYK Jaworzno
  57.272982
 17118Jakub Zawada
Kamil Nowak
3.0
4.0
PKJowita - Janlex Rzeszów
Elektromontaż Rzeszów
  56.742780
 1877Cezary Jarmuł
Roman Chmielnicki
5.0
3.0
ZPSANTE & SyNiS Opole
FLOTA Świnoujście
  56.502578
 1946Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
18.0
13.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  56.402276
 2083Wojciech Gaweł
Piotr Nawrocki
15.0
13.0
MABridge24.pl
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  56.282074
 2175Andrzej Wielowieyski
Aleksander Downar-Zapolski
1.5
7.0
ZPZZBS Szczecin  56.181872
 2239Maksymilian Chodacki
Maciej Superson
3.0
4.0
SL
MP
KONSTANTA Bielsko-Biała
Wincor Nixdorf Cracovia
  56.161670
 2318Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
7.0
4.0
LB
DS
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
Stow.BONA FIDE Świebodzice
  56.071468
 2433Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPKTB Konin  55.491366
 2536Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
7.0
3.0
LB
ZP
Promet Cargo Słubice
 
  55.401264
 26117Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
4.0
3.0
LDPOLMAX IMPAS HERBY Częstochowa  55.011262
 27113Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
13.0
PKElektromontaż Rzeszów  54.981260
 2835Leszek Szymaniec
Jerzy Ignyś
5.0
5.0
OPMKS Strzelce Opolskie  54.961158
 2934Piotr Walczak
Andrzej Pawlak
19.0
13.0
WP
LB
CONSUS CARBON Kalisz
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  54.701156
 3029Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
7.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  54.481154
 3113Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Kaźmierczak
12.0
9.0
WP
DS
KTB Konin
BKB Bolesławiec
  54.331052
 3216Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
5.0
4.0
DSERBUD AZS PWR IX Wrocław  54.111050
 33116Błażej Krawczyk
Maciej Grabiec
4.0
4.0
MPMPEC I Tarnów  53.95948
 34121Tomasz Buchnajzer
Tomasz Jarmoliński
4.0
4.0
WP
LB
Limar Poznań
WDK Bez Atu Wolsztyn
  53.95946
 3520Marek Giża
Tomasz Latos
7.0
7.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz  53.47944
 3676Zbigniew Tymków
Aleksander Drabczyk
12.0
2.0
SLSilesia IV-Stokrotka Gliwice  53.45842
 37103Andrzej Jaszczak
Marcin Leśniewski
13.0
24.0
MA
SW
Domwaluty.pl Warszawa
SPS CONSTRUCTION KIELCE
  53.28840
 38120Artur Wójcik
Jan Moszyński
12.0
15.0
WP 
CONSUS Kalisz
  52.68738
 3951Andrzej Łagosz
Robert Sikora
7.0
3.0
LBZIEL-BRUK Zielona Góra  52.67736
 4098Rafał Maszenda
Jakub Andruszkiewicz
2.0
1.5
MAPiast I Feliksów
AZS UW Warszawa VIII
  52.65734
 4167Marek Pieczka
Tomasz Pilch
7.0
18.0
SLSILESIA I Gliwice  52.65632
 4299Maciej Janeczko
Artur Janeczko
5.0
4.0
SLJOCKER Oświęcim  52.24630
 4349Andrzej Choniawko
Władysław Tomasiak
13.0
13.0
ZPSANTE & SyNiS Opole  52.22628
 4459Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
7.0
18.0
WP
DS
CONNECTOR Poznań
KS AZS PWR I Wrocław
  52.17526
 4582Michał Nowosadzki
Ryszard Jaśkiewicz
21.0
7.0
KP
MP
Konkret Chełmno
Leskowiec Wadowice
  52.14524
 46122Artur Rutkowski
Tadeusz Laszczak
18.0
7.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media  51.99422
 47105Ewa Harasimowicz
Ewa Sobolewska
15.0
13.0
MA
DS
 
KS AZS PWR Wrocław
  51.95420
 4890Ralph Vitters
Bernd Gahntz
6.0
0.5
GER
LB
   51.78418
 4974Waldemar Skóra
Witold Turant
9.0
18.0
LDINWIT Pabianice  51.42316
 5041Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
LB
KP
Kart-El Gorzów
Chemik Bydgoszcz
  51.30314
 5131Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
2.0
3.0
SLTRYTON Skoczów  51.17312
 5242Marek Rużyło
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny
MKS Zakrzów Wrocław
  50.97210
 5348Zdzisław Świątek
Paweł Siwiński
12.0
9.0
LBKart-El Gorzów  50.9428
 5425Lech Warężak
Piotr Klubiński
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec
KS AZS PWR VIII Wrocław
  50.9116
 5514Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
13.0
18.0
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Płock  50.8814
 5693Grzegorz Kułak
Cezary Komajda
9.0
7.0
LUKS CKFiS Bełżyce
SYNERGIA Lublin
  50.7712
 57109Sylwester Cieślak
Krzysztof Lewandowski
9.0
5.0
MA
WP
KS Wesoła Warszawa
Limar Poznań
  50.70  
 58119Dariusz Brudnowski
Tomasz Wasilewski
3.0
5.0
WPPAB Poznań
Limar Poznań
  50.67  
 59107Janusz Pawlicki
Longin Bartnik
5.0
7.0
DS
OP
KBS Kolejarz Wrocław
MULTI Opole
  50.64  
 6071Andrzej Huńka
Eugeniusz Konik
3.0
4.0
OPKKS Kluczbork
BLOTKA Dobrodzień
  50.63  
 6162Rafał Wolański
Wojciech Rozwadowski
5.0
4.0
DSKS AZS PWR II Wrocław  50.12  
 6291Kazimierz Dziadkowiec
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPKETZ Super Bond -x Kraków
Ekspans Kraków
  50.02  
 6379Grzegorz Bajek
Jarosław Molenda
7.0
7.0
DSCOMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
BKB Bolesławiec
  49.88  
 6486Adolf Bocheński
Marek Krajewski
12.0
1.5
WMOSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
PDM PTBS Pisa Pisz
  49.84  
 65108Przemysław Teleszyński
Marek Przybyła
13.0
4.0
LDCKM Łódź
 
  49.77  
 6678Jacek Bryja
Romuald Gabrysz
4.0
3.0
SL 
DERBY Katowice
  49.72  
 6781Andrzej Kokoryka
Paweł Zaleski
7.0
3.0
LUYAMIT Zamość
Rycho Kraśnik
  49.49  
 6817Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMilo Kraków  49.12  
 6947Łukasz Sobkiewicz
Maciej Kowalski
3.0
7.0
MASKS Mazovia Warszawa
WKRA Żuromin
  49.07  
 70106Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
0.5
1.0
LB   48.69  
 7143Jan Niebudek
Grzegorz Czapulak
2.0
4.0
DSKS Konfeks Legnica
KS Konfeks II Legnica
  48.62  
 7211Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
5.0
5.0
LDCKM Łódź  48.61  
 7361Jacek Poletyło
Marek Wójcicki
18.0
18.0
SW
PK
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
Elektromontaż Rzeszów
  47.47  
 74112Łukasz Brede
Mariusz Kraśnicki
15.0
7.0
MA
LD
Bridge24.pl 2
A-Media Sieradz
-0.17 47.44  
 7560Andrzej Sładki
Stanisław Adamczyk
7.0
5.0
SLSenior I Katowice
EDGAS Chorzów
  47.03  
 76102Piotr Kuc-Dzierżawski
Robert Różak
4.0
4.0
MPLast Minute Kraków
Milo Kraków
  46.82  
 7712Roman Kurzydłowski
Jan Ślipek
4.0
7.0
DS 
Stow.BONA FIDE Świebodzice
  46.66  
 7838Bogumił Wegner
Robert Stoliński
9.0
15.0
DS
WP
KS Konfeks I Legnica
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  46.45  
 7968Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
12.0
12.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 2  46.32  
 8058Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
5.0
12.0
WPKTB Konin
RADIO-HIT
  46.25  
 8163Michał Kułakowski
Michał Wróbel
1.5
3.0
MADomwaluty.pl Warszawa  45.80  
 82110Andrzej Kondeja
Włodzimierz Ilnicki
13.0
15.0
MAKBS Legionowianin
Singleton Warszawa
  45.68  
 8384Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
18.0
12.0
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
  45.65  
 8450Jacek Michalski
Roman Goszcz
3.0
4.0
SLJOCKER Oświęcim  45.56  
 8515Roman Gazduła
Michał Szelągowski
1.5
1.5
ZPAMATOR Szczecin
ZIELONI Stargard
  45.32  
 86111Łukasz Pląder
Przemysław Kurzak
2.0
2.0
MPMTS Piast - CKiS Skawina II
UKS Jocker Oświęcim
  45.26  
 8772Andrzej Parmonik
Czesław Plachimowicz
4.0
4.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz  45.04  
 88100Jerzy Siwicki
Tadeusz Parylak
4.0
5.0
SLGKS PIAST III Gliwice  44.59  
 8930Jacek Batóg
Robert Cylwik
5.0
4.0
ZPASKO-TECH Szczecin  44.52  
 9092Witold Grochulski
Marek Michalczyk
4.0
2.0
LUBKB Biała Podlaska  44.46  
 91104Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LDBINŻ Bełchatów  44.03  
 9254Andrzej Waszyński
Adam Hintertan
1.0
9.0
ZP
LB
ZZBS Szczecin
GSBS Singleton Gorzów Wlkp.
  43.88  
 9387Edward Sucharda
Adam Trzaskowski
1.0
2.0
MAAZS UW Warszawa IV
AZS UW Warszawa II
  42.56  
 9444Łukasz Gaweł
Sławomir Niajko
5.0
9.0
DS
WP
RAG AZS PWR VII Wrocław
CONNECTOR Poznań
  42.53  
 9585Mirosław Rafalski
Kamil Walczyk
18.0
4.0
SW
MA
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
Pomtech Zwoleń
  42.34  
 9664Piotr Solecki
Zdzisław Romaniszyn
7.0
7.0
WPGIFT & RCK Rogoźno  42.21  
 97114Mateusz Strzelczyk
Sammy Bałdysz
1.5
3.0
DSKS AZS PWR XV Wrocław
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
  42.10  
 9866Rafał Marks
Krystian Bączek
5.0
1.5
MAAZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa V
  42.02  
 9956Sebastian Piepióra
Maurycy Biernat
7.0
5.0
PM
MA
DARLES SANTERM Gdańsk
 
  41.24  
 10026Kazimierz Róg
Jerzy Lamirowski
7.0
 
SLSilesia II Gliwice
 
  40.96  
 10123Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
2.5
2.5
WPKTB Konin  40.25  
 10297Krzysztof Golanko
Waldemar Haponiuk
2.0
5.0
LU
SW
BKB Biała Podlaska
WIST KIELCE
  39.86  
 10357Zdzisław Pleskot
Daniel Fira
7.0
2.5
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin  39.66  
 10440Tytus Bisping
Józef Barczyk
5.0
5.0
MPSingleton Kraków
KETZ Super Bond -x Kraków
  39.40  
 10522Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
4.0
4.0
LBGKT NAFTA Zielona Góra
SINGLETON Zielona Góra
  39.37  
 10665Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
 
 
WP
NZ
   39.15  
 10769Jacek Corn
Radosław Liskowiak
4.0
4.0
LBSINGLETON Żary
MKBS Sława/FajneMeble.pl - Gorzów Wlkp.
  38.70  
 108115Karol Konopko
Karol Koryciński
 
1.0
MAAZS UW Klub
AZS UW Warszawa V
  38.69  
 10928Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
4.0
3.0
OPBLOTKA Dobrodzień  38.56  
 11027Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
4.0
5.0
WP
LB
KS Unia II Leszno
GKT NAFTA Zielona Góra
  37.37  
 11189Jan Pawlikaniec
Gerhard Langenmayr
5.0
6.0
DS
GER
Stow. Klub Log. Piechowice
 
  34.73  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-06 o 15:58:55