Turniej dodatkowy EX-6

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 18Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marcin Dobrowolski
7.0
2.5
 
 
WP
ZP
OAZA Kórnik
MATOPOS Szczecinek
66.9628
 23Bronisław Tabisz
Andrzej Kaźmierczak
3.0
9.0

DSKBS Miłkowice I Miłkowice
BKB Bolesławiec
60.8625
 361Kazimierz Dziadkowiec
Józef Barczyk
4.0
5.0
 
MPKETZ Super Bond -x Kraków 57.9122
 426Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0

 
WPPAB Poznań
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
57.6719
 54Renata Dancewicz
Janko Katerbau
4.0
3.0

 
MA
LB
SKS Mazovia Warszawa
Kart-El Gorzów
56.5916
 622Katarzyna Dufrat
Tomasz Klukowski
7.0
7.0

 
MA
DS
Bridge24.pl 2
KS AZS PWR III Wrocław
56.5413
 743Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
2.0
12.0

SLSilesia IV-Stokrotka Gliwice 55.0210
 847Jacek Leśniczak
Danuta Kaczmarek
13.0
 

 
LB
Kart-El Gorzów
 
55.007
 966Krystian Bączek
Agnieszka Piesiewicz
1.5
1.5

KJ 
MAAZS UW Warszawa V 54.716
 1041Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
13.0
2.0
 
LB
SL
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
OMEGA Jastrzębie
54.545
 1130Tomasz Winciorek
Andrzej Jeleniewski
18.0
18.0
 
 
DS
LB
COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
54.325
 121Barbara Rosłon
Michał Zimniewicz
3.0
3.0
KJ 
MA
WP
AZS UW Warszawa VII
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
53.174
 1348Wojciech Makarewicz
Rafał Maszenda
2.0
2.0
 
MASKS Mazovia Warszawa
Piast I Feliksów
52.974
 149Łukasz Kostek
Ryszard Zwolak
3.0
3.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim 52.963
 1527Roman Grzelak
Jacek Romański
11.0
24.0
 
WPRAL Poznań 52.953
 165Mirosław Fechner
Anna Makarewicz
5.0
1.5
 
DS
MA
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
SKS Mazovia Warszawa
52.882
 1721Anna Sztyber
Jan Betley
4.0
7.0

 
MAAZS UW Warszawa 52.612
 1810Marta Maj-Rudnicka
Andrzej Kozikowski
13.0
13.0

 
LDKDK1 Kutno
A-Media Sieradz
52.341
 1946Krzysztof Komenda
Bożena Rakuzy
4.0
1.5
 
DSMKS Nysa II Zgorzelec
KS Zdrowie Kudowa-Ziębice
51.36 
 2064Adam Waszkiewicz
Sammy Bałdysz
3.0
3.0

DSTEKO KS AZS PWR V Wrocław 50.24 
 2128Agnieszka Sławenta
Piotr Wiankowski
3.0
13.0

 
PM
MA
LOS Gdynia
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
49.71 
 222Anna Burda
Maciej Dąbrowski
2.0
3.0
KJ 
 
MP
MA
Jordanów Rabka-Zdrój Kraków
SKS Mazovia Warszawa
49.70 
 2363Jacek Sikora
Marta Wójcik
3.0
2.0
 
KJ 
PM
MA
DARLES SANTERM Gdańsk
AZS UW Warszawa VIII
49.12 
 2467Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
1.5
1.0

MAAZS UW Warszawa VIII
AZS UW Warszawa IV
48.50 
 2562Tadeusz Rejdych
Stanisław Mierzwa
7.0
7.0
 
MPKETZ Super Bond -x Kraków
Ekspans Kraków
48.02 
 2642Andrzej Kondeja
Sylwester Cieślak
13.0
9.0

 
MAKBS Legionowianin
KS Wesoła Warszawa
47.27 
 2768Dagmara Leśniak
Krystian Dowolski
1.5
2.0
KJ 
SL
MA
SENIOR II Katowice
AZS UW Warszawa VIII
46.15 
 2845Piotr Trębski
Sylwester Sokół
1.0
1.5
 
 
LDOlimpia Chąśno 44.54 
 2944Aleksandra Talaczek
Edmund Czubak
1.5
7.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa V
BATMIX AZS UW Warszawa
44.16 
 3023Kamil Nowak
Jakub Zawada
4.0
3.0

PKElektromontaż Rzeszów
Jowita - Janlex Rzeszów
42.89 
 3129Zbigniew Mącior
Marzena Ropska
18.0
5.0

SLKS ENERGETYK Jaworzno
 
42.88 
 3265Michał Witkowski
Ryszard Łazikiewicz
3.0
7.0
 
MA
SL
Domwaluty.pl Warszawa
EDGAS Chorzów
40.49 
 3325Dorota Kwintkiewicz
Ryszard Makuch
2.0
5.0

DSBKB II Bolesławiec
BKB Pogrom Bolesławiec
39.54 
 3424Justyna Stachowiak
Tomasz Kluz
3.0
9.0
KJ 
 
WP
MP
PAB Poznań
KS Cracovia 1906
37.68 
 356Katarzyna Perkowska
Lena Ostrowska
1.5
1.0
KJ 
MAAZS UW Warszawa VII
DRIM TIM Beta Warszawa
34.90 
 367Zbigniew Halat
Bogusław Barański
12.0
3.0
 
 
LB
WP
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
JARDOB Murowana Goślina
34.03 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-12 o 01:03:47