Turniej Dodatkowy EX-5

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 171Ryszard Sakowicz
Anna Maduzia
13.0
2.0
 
KJ 
LB
ZP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
MATOPOS Szczecinek
64.5234
 275Marek Bałdysz
Andrzej Jeleniewski
13.0
18.0

 
LBSINGLETON Zielona Góra
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
64.4632
 368Ireneusz Lachowicz
Eugeniusz Szczepański
5.0
7.0
 
 
LBSBS DAWID Nowa Sól 64.3330
 462Tadeusz Miesiąc
Marcin Szymański
2.5
2.5

WPDąbrówka Gimbaza Poznań 61.2127
 54Wojciech Strzemecki
Michał Nowosadzki
18.0
21.0
 
 
PK
KP
Elektromontaż Rzeszów
Konkret Chełmno
60.0425
 669Paweł Zubiel
Sylwester Cieślak
5.0
9.0
 
 
LD
MA
CKM Łódź
KS Wesoła Warszawa
59.9923
 75Roman Grzelak
Jacek Romański
11.0
24.0
 
WPRAL Poznań 59.7921
 811Anna Makarewicz
Dominik Filipowicz
1.5
17.0

 
MA
WP
SKS Mazovia Warszawa
CONSUS Kalisz
59.6619
 932Matthias Stenneken
Gerhard Langenmayr
0.5
6.0
 
 
LB
GER
  59.5117
 101Piotr Wiankowski
Edmund Czubak
13.0
7.0
 
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
BATMIX AZS UW Warszawa
58.5815
 1163Michał Wieteska
Sławomir Niajko
3.0
9.0

MA
WP
AZS UW Warszawa V
CONNECTOR Poznań
58.5813
 1276Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
7.0
 
 
WPOAZA Kórnik 57.5411
 1374Edward Sucharda
Jakub Andruszkiewicz
1.0
1.5

MAAZS UW Warszawa IV
AZS UW Warszawa VIII
57.249
 1442Dominik Jastrzębski
Rafał Marks
3.0
5.0

MAAZS UW Warszawa VII
AZS UW Warszawa
56.867
 1516Sebastian Piepióra
Mirosław Fechner
7.0
5.0
 
 
PM
DS
DARLES SANTERM Gdańsk
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
56.077
 167Tomasz Baj
Paweł Grocholski
3.0
2.0
 
 
DSSBS Impas I Lubin 55.266
 176Renata Dancewicz
Włodzimierz Starkowski
4.0
21.0

 
MA
DS
SKS Mazovia Warszawa
KS AZS PWR I Wrocław
55.206
 1824Anna Sztyber
Artur Wasiak
4.0
12.0

 
MA
LD
AZS UW Warszawa
 
54.036
 1973Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
5.0
4.0

 
MPKETZ Super Bond -x Kraków 53.885
 2010Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
9.0
5.0

 
DSBKB Bolesławiec 53.255
 2161Agnieszka Sławenta
Piotr Nawrocki
3.0
13.0

 
PM
MA
LOS Gdynia
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
52.505
 2233Bronisław Tabisz
Marek Drecki
3.0
7.0

DSKBS Miłkowice I Miłkowice
BKB Pogrom Bolesławiec
52.404
 2367Maciej Janeczko
Aleksy Swoboda
5.0
5.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim
OMEGA Jastrzębie
52.344
 2413Joanna Sroka
Magda Budzyńska
3.0
2.0
KJ 
KJ 
WP
MA
UKB Kleks Szamotuły
AZS UW Warszawa V
52.294
 2526Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
13.0
2.0
 
LB
SL
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
OMEGA Jastrzębie
52.153
 263Marek Wójcicki
Przemysław Zawada
18.0
13.0
 
 
PKElektromontaż Rzeszów 51.893
 2727Marcin Dobrowolski
Maciej Dąbrowski
2.5
3.0
 
 
ZP
MA
MATOPOS Szczecinek
SKS Mazovia Warszawa
51.532
 2856Bartosz Chmurski
Sammy Bałdysz
21.0
3.0
 
MA
DS
Bridge24.pl 2
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
50.882
 2941Jerzy Znajdek
Piotr Trębski
1.0
1.0

 
LDOlimpia Chąśno 50.682
 3023Zbigniew Halat
Bogusław Barański
12.0
3.0
 
 
LB
WP
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
JARDOB Murowana Goślina
50.421
 3152Łukasz Gaweł
Kacper Wilczak
5.0
5.0
 
DS
LB
RAG AZS PWR VII Wrocław
OSiR 2 Skwierzyna
50.371
 328Anna Puczyńska
Karol Gałązka
3.0
7.0
KJ 
 
MAZięba Spójnia ALK
Spójnia I Warszawa
50.231
 3364Michał Witkowski
Aleksander Drabczyk
3.0
2.0
 
MA
SL
Domwaluty.pl Warszawa
Silesia IV-Stokrotka Gliwice
50.18 
 3422Wojciech Makarewicz
Lena Ostrowska
2.0
1.0
 
MASKS Mazovia Warszawa
DRIM TIM Beta Warszawa
50.10 
 3551Krzysztof Zajączkowski
Krystian Dowolski
1.5
2.0
 
MAAZS UW Warszawa VIII 49.83 
 3672Jan Sączawa
Andrzej Byzdra
4.0
4.0

PKSzlemik San Nisko 49.70 
 3743Rafał Maszenda
Karolina Walędzik
2.0
1.5

KJ 
MAPiast I Feliksów
AZS UW Warszawa VII
49.10 
 3834Artur Winkler
Ryszard Zwolak
7.0
3.0
 
 
DS
SL
BKB Bolesławiec
JOCKER Oświęcim
48.43 
 3965Jakub Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
9.0
4.0
 
 
MPPetroactiv Piast Skawina
Last Minute Kraków
48.34 
 4015Marta Maj-Rudnicka
Małgorzata Sokołowska
13.0
4.0

LDKDK1 Kutno
INWIT Pabianice
47.69 
 4153Zofia Bałdysz
Mateusz Strzelczyk
2.0
1.5
KJ 
DSBKB Pogrom Bolesławiec
KS AZS PWR XV Wrocław
47.48 
 4247Waldemar Pietrasiewicz
Ralf Wollenberg
2.0
1.0
 
 
LB  46.76 
 4312Jacek Leśniczak
Danuta Kaczmarek
13.0
 

 
LB
NZ
Kart-El Gorzów
 
46.24 
 4425Mateusz Stępiński
Andrzej Kozikowski
5.0
13.0
 
 
MA
LD
AZS UW Warszawa
A-Media Sieradz
46.11 
 4521Krzysztof Góra
Beata Madej
5.0
1.5
 
SLOMEGA Jastrzębie
BOSMAL Bielsko-Biała
45.86 
 462Kamil Nowak
Jakub Zawada
4.0
3.0

PKElektromontaż Rzeszów
Jowita - Janlex Rzeszów
45.11 
 4770Agnieszka Ciepielewska
Ewa Wieczorek
0.5
 
KJ 
KJ 
MAAZS UW Warszawa IV 44.82 
 4835Paweł Szymaszczyk
Małgorzata Kurkowska
7.0
1.0

KJ 
MA
PM
AZS UW Warszawa
GAME OVER Gdańsk
44.65 
 499Joanna Kazmucha
Jan Betley
3.0
7.0
KJ 
 
WP
MA
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
AZS UW Warszawa
44.57 
 5066Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
3.0
2.5
KJ 
KJ 
MAAZS UW Warszawa VII 44.12 
 5131Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0

MATRASER Warszawa 44.00 
 5229Krystian Bączek
Monika Suchodolska
1.5
1.5

KJ 
MA
PM
AZS UW Warszawa V
GAME OVER Gdańsk
43.82 
 5355Karol Konopko
Karol Koryciński
 
1.0

MAAZS UW Klub
AZS UW Warszawa V
43.50 
 5446Sylwester Sokół
Tadeusz Szczepański
1.5
1.0
 
LDOlimpia Chąśno 43.20 
 5514Jarosław Molenda
Dorota Kwintkiewicz
7.0
2.0
 
DSBKB Bolesławiec
BKB II Bolesławiec
43.06 
 5645Kazimierz Róg
Zbigniew Mącior
7.0
18.0

SLSilesia II Gliwice
KS ENERGETYK Jaworzno
42.91 
 5728Katarzyna Dufrat
Anna Burda
7.0
2.0

KJ 
MA
MP
Bridge24.pl 2
Jordanów Rabka-Zdrój Kraków
42.59 
 5850Dagmara Leśniak
Adam Trzaskowski
1.5
2.0
KJ 
SL
MA
SENIOR II Katowice
AZS UW Warszawa II
40.11 
 5944Adam Adamski
Zygmunt Adamski
 
2.0
 
 
DS 
KS Gwardia II Wrocław
39.38 
 6036Tomasz Jagła
Wojciech Wyrębski
2.5
 
 
 
LB
NZ
MKBS Sława/FajneMeble.pl - Gorzów Wlkp.
 
38.19 
 6130Janko Katerbau
Anna Morgiel
3.0
4.0
 
KJ 
LB
MA
Kart-El Gorzów
BATMIX AZS UW Warszawa
37.28 
 6248Dominika Piotrowska
Piotr Tuczyński
2.0
13.0
KJ 
DS
MA
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
Bridge24.pl
37.26 
 6349Bartosz Pędziński
Jakub Domeracki
2.0
1.5

WPDąbrówka Gimbaza Poznań 29.46 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-11 o 00:24:26