Turniej dodatkowy EX-4

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 144Krystian Dowolski
Zdzisław Kunc
2.0
7.0

MA
DS
AZS UW Warszawa VIII
KS Zdrowie Kudowa-Ziębice
69.4926
 226Małgorzata Sokołowska
Artur Wasiak
4.0
12.0

 
LDINWIT Pabianice
 
60.6223
 329Renata Dancewicz
Michał Witkowski
4.0
3.0

 
MASKS Mazovia Warszawa
Domwaluty.pl Warszawa
59.9121
 49Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
7.0
9.0
 
 
DSBKB Bolesławiec 59.8518
 546Jan Betley
Edward Sucharda
7.0
1.0
 
MAAZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa IV
59.8216
 61Rafał Marks
Maciej Dąbrowski
5.0
3.0

 
MAAZS UW Warszawa
SKS Mazovia Warszawa
58.2413
 733Maciej Boczar
Paweł Płocki
 
 

MAAZS UW Klub 58.1410
 830Piotr Kuc-Dzierżawski
Agata Kowal
4.0
5.0
 
MPLast Minute Kraków
Milo Kraków
57.878
 923Anna Morgiel
Dominik Jastrzębski
4.0
3.0
KJ 
MABATMIX AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa VII
56.206
 1065Aleksandra Jarosz
Kacper Kacperski
4.0
4.0
KJ 
WP
MA
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
AZS UW Warszawa
55.805
 1128Piotr Marcinowski
Magda Budzyńska
4.0
2.0

KJ 
DS
MA
KS AZS PWR III Wrocław
AZS UW Warszawa V
55.145
 123Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
18.0
3.0
 
PKElektromontaż Rzeszów
Jowita - Janlex Rzeszów
55.014
 1345Przemysław Kurzak
Ryszard Zwolak
2.0
3.0

 
MP
SL
UKS Jocker Oświęcim
JOCKER Oświęcim
53.824
 1447Sylwester Cieślak
Kamil Nowak
9.0
4.0
 
MA
PK
KS Wesoła Warszawa
Elektromontaż Rzeszów
53.623
 1525Agnieszka Sławenta
Sebastian Piepióra
3.0
7.0

 
PMLOS Gdynia
DARLES SANTERM Gdańsk
53.053
 1621Mateusz Stępiński
Karolina Walędzik
5.0
1.5
 
KJ 
MAAZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa VII
52.802
 1763Zofia Bałdysz
Adam Waszkiewicz
2.0
3.0
KJ 
DSBKB Pogrom Bolesławiec
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
51.452
 1831Marta Maj-Rudnicka
Zuzanna Moszczyńska
13.0
3.0

KJ 
LD
MA
KDK1 Kutno
AZS UW Warszawa VII
51.282
 1924Sammy Bałdysz
Jan Sadowski
3.0
3.0

 
DS
WP
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
PAB Poznań
51.081
 2027Leonard Hinc
Grzegorz Trojanowski
 
3.0
 
 

ZP
  51.031
 2161Jakub Domeracki
Bartosz Pędziński
1.5
2.0

WPDąbrówka Gimbaza Poznań 50.68 
 226Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
 
LB
SL
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
Silesia II Gliwice
50.07 
 2364Marzena Ropska
Bożena Rakuzy
5.0
1.5

SL
DS
 
KS Zdrowie Kudowa-Ziębice
49.26 
 2441Rafał Maszenda
Adam Trzaskowski
2.0
2.0

MAPiast I Feliksów
AZS UW Warszawa II
49.19 
 2532Ryszard Sakowicz
Anna Maduzia
13.0
2.0
 
KJ 
LB
ZP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
MATOPOS Szczecinek
48.63 
 2666Anna Sztyber
Wojciech Makarewicz
4.0
2.0

 
MAAZS UW Warszawa
SKS Mazovia Warszawa
47.92 
 278Krystian Bączek
Agnieszka Piesiewicz
1.5
1.5

KJ 
MAAZS UW Warszawa V 46.90 
 282Edmund Czubak
Przemysław Zawada
7.0
13.0

 
MA
PK
BATMIX AZS UW Warszawa
Elektromontaż Rzeszów
46.88 
 2913Urszula Kędzierska
Michał Wieteska
4.0
3.0

MAK2 Delta Raszyn
AZS UW Warszawa V
45.58 
 3043Marek Bałdysz
Anna Jankowska
13.0
1.5

KJ 
LB
DS
SINGLETON Zielona Góra
KS AZS PWR XV Wrocław
45.45 
 317Joanna Zarzycka
Rafał Molenda
1.0
2.0
KJ 
DSKS AZS PWR XV Wrocław
BKB Pogrom Bolesławiec
44.11 
 325Romuald Paszkowski
Radosław Liskowiak
4.0
4.0

 
ZP
LB
Wojskowe Koło Brydża Sport. Choszczno
MKBS Sława/FajneMeble.pl - Gorzów Wlkp.
42.94 
 3322Mateusz Strzelczyk
Piotr Klubiński
1.5
7.0

 
DSKS AZS PWR XV Wrocław
KS AZS PWR VIII Wrocław
42.23 
 3410Sławomir Zimniak
Artur Winkler
5.0
7.0
 
 
DSBKB Bolesławiec 41.94 
 3542Dominika Piotrowska
Joanna Kokot
2.0
0.5
KJ 
KJ 
DSTEKO KS AZS PWR V Wrocław
BKS Miles II Milicz
40.62 
 3612Jakub Andruszkiewicz
Stanisław Mączka
1.5
2.0

MAAZS UW Warszawa VIII
AZS UW Warszawa II
39.38 
 374Marek Drecki
Ryszard Makuch
7.0
5.0

DSBKB Pogrom Bolesławiec 36.40 
 3811Dorota Kwintkiewicz
Andrzej Kaźmierczak
2.0
9.0

DSBKB II Bolesławiec
BKB Bolesławiec
36.25 
 3962Dariusz Lisiecki
Paweł Łuczak
2.5
1.5
 
WPKTB Konin
 
33.90 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-12-09 o 19:50:57