Turniej Dodatkowy EX-3

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub±wynikPKL
 146Waldemar Pietrasiewicz
Ralph Vitters
2.0
6.0
LB
GER
   50.3027
 243Sammy Bałdysz
Jan Sadowski
3.0
3.0
DS
WP
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
PAB Poznań
  35.7624
 37Piotr Klubiński
Krzysztof Lewandowski
7.0
5.0
DS
WP
KS AZS PWR VIII Wrocław
Limar Poznań
  33.4721
 424Łukasz Pląder
Błażej Krawczyk
2.0
4.0
MPMTS Piast - CKiS Skawina II
MPEC I Tarnów
  31.7119
 528Tomasz Winciorek
Edmund Czubak
18.0
7.0
DS
MA
COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
BATMIX AZS UW Warszawa
  31.4716
 62Anna Makarewicz
Paweł Szymaszczyk
1.5
7.0
MASKS Mazovia Warszawa
AZS UW Warszawa
  30.7913
 78Jacek Bryja
Romuald Gabrysz
4.0
3.0
SL 
DERBY Katowice
  29.4210
 862Dariusz Lisiecki
Piotr Śmieliński
2.5
3.0
WPKTB Konin
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
  27.888
 963Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
9.0
MPMilo Kraków
Petroactiv Piast Skawina
  26.726
 1011Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
2.5
2.0
ZPMATOPOS Szczecinek  24.065
 1161Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SL 
KS ENERGETYK Jaworzno
  23.385
 126Anna Burda
Wojciech Makarewicz
2.0
2.0
MP
MA
Jordanów Rabka-Zdrój Kraków
SKS Mazovia Warszawa
  22.134
 1313Grzegorz Bajek
Andrzej Kaźmierczak
7.0
9.0
DSCOMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
BKB Bolesławiec
  20.054
 145Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
13.0
3.0
MA
PM
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
LOS Gdynia
  15.823
 1510Jarosław Molenda
Rafał Molenda
7.0
2.0
DSBKB Bolesławiec
BKB Pogrom Bolesławiec
  14.203
 161Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
1.5
1.0
MAAZS UW Warszawa VIII
AZS UW Warszawa IV
  10.702
 1730Jerzy Siwicki
Tadeusz Parylak
4.0
5.0
SLGKS PIAST III Gliwice  10.322
 1812Katarzyna Perkowska
Aleksander Krych
1.5
7.0
MAAZS UW Warszawa VII
Singleton Warszawa
  6.301
 1945Ryszard Zwolak
Przemysław Kurzak
3.0
2.0
SL
MP
JOCKER Oświęcim
UKS Jocker Oświęcim
  2.331
 209Jakub Zawada
Kamil Nowak
3.0
4.0
PKJowita - Janlex Rzeszów
Elektromontaż Rzeszów
  -0.40 
 2166Marta Wójcik
Mateusz Strzelczyk
2.0
1.5
MA
DS
AZS UW Warszawa VIII
KS AZS PWR XV Wrocław
  -1.18 
 2233Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
2.0
2.5
DS
WP
BKB Pogrom Bolesławiec
Dąbrówka Gimbaza Poznań
  -5.85 
 2322Bernd Gahntz
Gerhard Langenmayr
0.5
6.0
LB
GER
   -6.41 
 2464Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
13.0
PKElektromontaż Rzeszów  -7.31 
 2527Lena Ostrowska
Sandra Różańska
1.0
2.5
MADRIM TIM Beta Warszawa
MILAN CPK Milanówek
  -8.56 
 263Ilya Shpuntou
Przemysław Piotrowski
7.0
12.0
WP
DS
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
RAG AZS PWR VII Wrocław
  -10.60 
 2725Robert Jagodziński
Tomasz Sobczak
1.0
1.5
LDBrydż Quartet Lechia Tomaszów Maz.  -10.81 
 2865Monika Suchodolska
Małgorzata Kurkowska
1.5
1.0
PMGAME OVER Gdańsk  -14.19 
 2921Maciej Kowalski
Maciej Dąbrowski
7.0
3.0
MAWKRA Żuromin
SKS Mazovia Warszawa
  -15.54 
 3042Paweł Zubiel
Waldemar Gałek
5.0
4.0
LDCKM Łódź
Brydż Quartet Lechia Tomaszów Maz.
  -15.64 
 3123Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
LB
SL
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
Silesia II Gliwice
  -19.10 
 3247Maria Tomczewska
Tomasz Kozłowski
7.0
2.0
PM
MA
WIMPEL Gdańsk
SKS Mazovia Warszawa
  -21.46 
 3329Karol Konopko
Wojciech Racz
 
4.0
MAAZS UW Klub  -28.44 
 3467Jerzy Ujma
Jerzy Lamirowski
9.0
 
SLOMEGA Jastrzębie
 
  -28.45 
 3532Joanna Kokot
Wojciech Nowacki
0.5
1.0
DSBKS Miles II Milicz  -37.87 
 3626Dominika Piotrowska
Jakub Moczulski
2.0
1.5
DSTEKO KS AZS PWR V Wrocław
BKS Miles II Milicz
  -59.06 
 3731Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
5.0
4.0
DSERBUD AZS PWR IX Wrocław  -60.37 
 3841Tomasz Szymczyk
Henryk Kopernok
3.0
5.0
SLDERBY Katowice  -95.60 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-07 o 00:52:32