Turniej Dodatkowy EX-1

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKL
 18Jakub Zawada
Kamil Nowak
3.0
4.0
PKJowita - Janlex Rzeszów
Elektromontaż Rzeszów
  68.9430
 264Olech Bestrzyński
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań  68.0527
 367Jan Ślipek
Roman Kurzydłowski
7.0
4.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice
 
  64.7425
 411Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
5.0
5.0
SLEDGAS Chorzów
Senior I Katowice
  62.6022
 547Zofia Bałdysz
Anna Jankowska
2.0
1.5
DSBKB Pogrom Bolesławiec
KS AZS PWR XV Wrocław
  59.5020
 61Anna Makarewicz
Maciej Dąbrowski
1.5
3.0
MASKS Mazovia Warszawa  59.0817
 746Przemysław Błaszczyk
Andrzej Kozikowski
13.0
13.0
LDKDK1 Kutno
A-Media Sieradz
  58.5415
 812Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
2.0
2.5
ZPMATOPOS Szczecinek  57.8012
 96Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSBKS Miles II Milicz  54.9510
 1013Kacper Kacperski
Monika Suchodolska
4.0
1.5
MA
PM
AZS UW Warszawa
GAME OVER Gdańsk
  53.607
 1165Zbigniew Mącior
Andrzej Pawlak
18.0
13.0
SL
LB
KS ENERGETYK Jaworzno
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  53.386
 1263Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
2.0
12.0
SLSilesia IV-Stokrotka Gliwice  52.976
 133Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
13.0
PKElektromontaż Rzeszów  52.355
 1410Anna Burda
Janko Katerbau
2.0
3.0
MP
LB
Jordanów Rabka-Zdrój Kraków
Kart-El Gorzów
  51.365
 1532Piotr Kulesza
Krzysztof Lewandowski
4.0
5.0
DS
WP
KS AZS PWR VIII Wrocław
Limar Poznań
  50.594
 1669Heiko Schwierz
Ariane Greubel
0.5
 
DS
   50.594
 172Przemysław Teleszyński
Jan Moszyński
13.0
15.0
LD
WP
CKM Łódź
CONSUS Kalisz
  50.294
 187Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
 
 
WP
NZ
   49.613
 194Maurycy Biernat
Łukasz Gaweł
5.0
5.0
MA
DS
 
RAG AZS PWR VII Wrocław
  49.463
 205Piotr Marcinowski
Magda Budzyńska
4.0
2.0
DS
MA
KS AZS PWR III Wrocław
AZS UW Warszawa V
  49.412
 219Paweł Marczak
Krzysztof Hajkowski
3.0
7.0
ZP
LB
 
Promet Cargo Słubice
  49.362
 2230Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
13.0
3.0
MA
PM
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
LOS Gdynia
  49.331
 2343Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
4.0
3.0
LDPOLMAX IMPAS HERBY Częstochowa  49.301
 2442Stanisław Mączka
Rafał Maszenda
2.0
2.0
MAAZS UW Warszawa II
Piast I Feliksów
  49.19 
 2524Piotr Kuc-Dzierżawski
Robert Różak
4.0
4.0
MPLast Minute Kraków
Milo Kraków
  49.00 
 2623Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
2.0
3.0
SLTRYTON Skoczów  48.78 
 2726Joanna Michalska
Kacper Wilczak
1.5
5.0
DS
LB
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
OSiR 2 Skwierzyna
  48.24 
 2841Artur Winkler
Sławomir Zimniak
7.0
5.0
DSBKB Bolesławiec  48.18 
 2929Stanisław Janik
Artur Wójcik
12.0
12.0
LB
WP
Kart-El Gorzów
 
  48.09 
 3048Sammy Bałdysz
Joanna Zarzycka
3.0
1.0
DSTEKO KS AZS PWR V Wrocław
KS AZS PWR XV Wrocław
  47.93 
  50Beata Bojarska
Przemysław Kubicki
4.0
4.0
WP
DS
Chaos Gniezno
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
  47.93 
 3221Sylwester Cieślak
Tomasz Kozłowski
9.0
2.0
MAKS Wesoła Warszawa
SKS Mazovia Warszawa
  47.84 
 3370Dorota Kwintkiewicz
Rafał Molenda
2.0
2.0
DSBKB II Bolesławiec
BKB Pogrom Bolesławiec
  47.20 
 3428Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
7.0
7.0
SLSenior I Katowice  46.81 
 3531Jacek Bryja
Romuald Gabrysz
4.0
3.0
SL 
DERBY Katowice
  46.43 
 3633Karolina Walędzik
Dominik Jastrzębski
1.5
3.0
MAAZS UW Warszawa VII  45.99 
 3749Marek Rużyło
Łukasz Wysłouch
4.0
3.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
-0.19 45.68 
 3866Krzysztof Komenda
Teresa Szul-Nowak
4.0
13.0
DSMKS Nysa II Zgorzelec
KBS Kolejarz I Wrocław
  45.33 
 3945Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
5.0
3.0
SLDERBY Katowice  44.18 
 4061Edward Sucharda
Jakub Andruszkiewicz
1.0
1.5
MAAZS UW Warszawa IV
AZS UW Warszawa VIII
  43.72 
 4144Jacek Sikora
Małgorzata Kurkowska
3.0
1.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
GAME OVER Gdańsk
  42.38 
 4268Marek Bałdysz
Maciej Janeczko
13.0
5.0
LB
SL
SINGLETON Zielona Góra
JOCKER Oświęcim
  42.30 
 4322Bogdan Wrzosek
Artur Janeczko
1.5
4.0
PM
SL
SPÓJNIA 2 Gdańsk
JOCKER Oświęcim
  40.42 
 4462Dariusz Dulka
Ewa Wieczorek
 
 
MAAZS UW Warszawa III
AZS UW Warszawa IV
  38.73 
 4525Sandra Różańska
Małgorzata Sokołowska
2.5
4.0
MA
LD
MILAN CPK Milanówek
INWIT Pabianice
  38.73 
 4627Agnieszka Kamińska
Katarzyna Bąk
2.5
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom
BUKS MDK MOSM III Bytom
  31.33 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-07-05 o 00:24:44