Turniej Dodatkowy EX-9

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 162Jakub Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
4.0
MPSfora Cibora Kraków
Last Minute Kraków
69.6516
 21Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
7.0
MP
PK
TS Wisła Kraków
Elektromontaż Rzeszów
63.6414
 322Jakub Patreuha
Zofia Bałdysz
1.5
1.5
DSBKB Pogrom Bolesławiec
KS AZS PWR VI Wrocław
61.2611
 429Katarzyna Perkowska
Mateusz Stępiński
1.5
4.0
PM
MA
 
AZS II UW Warszawa
59.029
 565Ulrike Köppchen
Ralf Wollenberg
5.0
0.5
GER
LB
  56.737
 628Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
LB
SL
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
Silesia II Gliwice
56.224
 743Michał Wojciechowski
Anna Burda
2.5
1.0
WP
MP
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
MKS KSOS Kraków
55.863
 87Waldemar Siuda
Patryk Patreuha
7.0
1.5
DSBKB Bolesławiec
BKB Pogrom Bolesławiec
54.163
 923Artur Winkler
Jarosław Molenda
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 53.183
 1024Rafał Marks
Anna Sztyber
4.0
2.5
MAAZS II UW Warszawa
AZS UW Warszawa
52.722
 1121Łukasz Wysłouch
Andrzej Biliński
2.5
4.0
DS
MA
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
Singleton Warszawa
52.492
 1264Waldemar Pietrasiewicz
Phil Calder
2.0
5.0
LB
NZ
  52.151
 1342Radzisław Oczkowicz
Michał Krzywina
2.5
2.5
WPPhilips Piła 52.001
 1426Rafał Molenda
Andrzej Kaźmierczak
1.5
7.0
DSBKB Pogrom Bolesławiec
BKB Bolesławiec
50.93 
 152Maciej Dąbrowski
Anna Makarewicz
2.0
0.5
MACzwórka Warszawa
Singleton Warszawa
50.60 
 1625Anna Morgiel
Jan Betley
2.5
7.0
MAAZS I UW Warszawa
AZS UW Warszawa
49.87 
 174Marek Drecki
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSBKB Pogrom Bolesławiec
BKB Bolesławiec
49.85 
 185Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
 
 
NZ  46.91 
 1961Lech Rębisz
Adam Szuszkiewicz
1.5
0.5
DSKl.Log.Stowarzyszenie Piechowice 45.71 
 2063Anna Wiązecka
Agnieszka Ciepielewska
 
 
MAAzs UW Staszic Ib
AZS IV UW Warszawa
45.56 
 218Marek Pieczka
Zbigniew Papierniak
7.0
12.0
SLSilesia I Gliwice 44.84 
 2244Stanisław Mączka
Piotr Dybicz
1.5
7.0
MAAZS I UW Warszawa
AZS UW Warszawa
43.81 
 236Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
1.5
1.5
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 41.22 
 2445Grażyna Brewiak
Sebastian Piepióra
18.0
7.0
WP
PM
Connector Poznań
SDK Tczew
40.35 
 2527Jerzy Adamczak
Marian Ladonski
2.5
 
LB
NZ
WDK Bez Atu Wolsztyn
 
37.98 
 263Albina Suder
Dorota Kwintkiewicz
2.0
2.0
DSBKB II Bolesławiec 35.26 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-07-14 o 00:53:16