Turniej Wczasowy W-7

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 165Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
7.0
7.0
DSSBS Impas I Lubin 64.9028150
 268Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 64.3226137
 347Piotr Walczak
Michał Klukowski
19.0
7.0
WP
DS
Consus II Kalisz
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
63.7324127
 423Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz
Wincor Nixdorf Cracovia
63.3722118
 581Michał Nowosadzki
Piotr Wiankowski
19.0
12.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa 58.8621111
 6106Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
58.6919105
 725Marek Witek
Adam Robak
18.0
12.0
SLKONSTANTA Bielsko-Biała
ZTB 7TREFL Zawiercie
57.931799
 867Wojciech Rozwadowski
Jacek Leśniczak
4.0
13.0
DS
WP
KS AZS PWR II WROCŁAW
Unia I Leszno
57.101594
 929Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
MA
PM
INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
WIMPEL Gdańsk
56.411389
 1048Edward Wojewoda
Mirosław Roesler
0.5
7.0
WMZorro12 Olsztyn 55.331284
 1164Beata Bojarska
Stanisław Janik
4.0
12.0
WPChaos Gniezno
Bridge Club MOSiR Wałcz
55.301080
 1232Włodzimierz Buze
Wit Klapper
18.0
19.0
MA
MP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
55.04876
 1389Jerzy Nowak
Tomasz Toboła
12.0
1.0
WPBudowlani Chodzież
Pil-Building Piła
54.94672
 1466Piotr Dybicz
Michał Gulczyński
7.0
4.0
MA
WP
AZS UW 2
Dąbrówka Poznań
54.39668
 1586Kazimierz Sługocki
Waldemar Pietrasiewicz
12.0
2.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
 
54.30564
 163Frank Svindahl
Ewa Banaszkiewicz
5.0
13.0
NOR
MA
 
NOWOGAMES Warszawa
53.74560
 17108Jacek Kokociński
Tomasz Nowakowski
4.0
4.0
WP
LB
KTB Konin
 
53.74556
 1887Piotr Brzeziński
Marek Bogusz
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 53.67552
 1922Zdzisław Kunc
Marek Bałdysz
7.0
12.0
DS
LB
KS Zdrowie -Kudowa Kudowa Zdrój
SINGLETON Zielona Góra
53.34448
 20101Krzysztof Gromadziński
Marian Strep
2.5
4.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 2 52.25444
 215Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
4.0
MA
WP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
PAB Poznań
52.12440
 2245Jacek Wędrychowicz
Dominik Malkowski
12.0
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Budowlani Poznań
51.84336
 2388Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBGSBS Sekret 1 Gorzów
GSBS Agenci Gorzów
51.39332
 247Ryszard Zwolak
Maciej Janeczko
2.0
4.0
SLJOCKER Oświęcim 51.38328
 2524Piotr Marcinowski
Adam Marcinowski
1.5
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 51.23224
 2633Zbigniew Halat
Bogusław Barański
12.0
2.5
LB
WP
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
RCK Rogoźno
50.79220
 2712Jarosław Molenda
Andrzej Kaźmierczak
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 50.64216
 2810Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa
K2 OLDERSI Raszyn
50.42112
 2982Agnieszka Sławenta
Izabella Jaworska
1.5
2.5
DS
LD
KS AZS PWR V Wrocław
 
50.3818
 3027Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
2.5
4.0
MPCKiS Skawina II 50.1614
 316Maciej Dorabiała
Piotr Kulesza
4.0
2.5
DSKS AZS PWR II WROCŁAW
KS AZS PWR VIII Wrocław
50.12  
 32107Ryszard Urbański
Kazimierz Szlachta
4.0
7.0
ZPRYSIE Szczecin
ZZBS Szczecin
50.03  
 3343Jacek Ciechomski
Urszula Kędzierska
18.0
4.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
K2 Delta Raszyn
49.86  
 344Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
4.0
SLSilesia Gliwice
EDGAS Chorzów
49.42  
 3526Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
18.0
12.0
WP
LB
Unia I Leszno
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
49.32  
 36105Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
5.0
5.0
SWE  49.31  
 371Łukasz Kalbarczyk
Aleksander Krych
4.0
7.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
49.03  
 3828Tomasz Jaworski
Piotr Ilczuk
7.0
18.0
DS
SL
KS AZS PWR. III Wrocław
GKS Piast I Gliwice
48.99  
 3931Waldemar Siuda
Artur Winkler
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 48.42  
 4084Ireneusz Lachowicz
Jan Pawlikaniec
4.0
4.0
LBSBS DAWID Nowa Sól 48.31  
 4146Jarosław Ostrowski
Wojciech Kaźmierczak
13.0
7.0
WP
MA
Connector Poznań
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
47.46  
 4211Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.0
4.0
DSBKB Liceum Bolesławiec
BKB Bolesławiec
47.41  
 43102Bohdan Mazur
Nina Olejnikowa
13.0
5.0
OP
NZ
MKS Strzelce Opolskie
 
47.09  
 4462Aleksander Kozłowski
Skarbimir Kozar
2.5
4.0
LBSushi Bar provincia Słubice
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 2
46.46  
 4513Edmund Czubak
Tomasz Klukowski
7.0
7.0
MA
DS
Singleton Warszawa
KS AZS PWR. III Wrocław
46.10  
 4683Jan Stoklasek
Zdzisław Szyszkowski
4.0
7.0
LBMILTON-MASTER Głogów 45.71  
 4761Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek 45.50  
 488Justyna Żmuda
Katarzyna Dufrat
7.0
4.0
MP
DS
CKiS Skawina I
KS AZS PWR. III Wrocław
45.35  
 49104Kazimierz Komorowicz
Alina Talaga-Drabik
2.5
4.0
DS
ZP
KS Gwardia III Wrocław
AMATOR Szczecin
44.83  
 502Andrzej Wojnarowski
Zbigniew Gmoch
7.0
7.0
OPSPARTA Lubliniec
OTB Opole
44.65  
 5142Roman Jagielski
Jerzy Znajdek
 
 
NZ  44.58  
 5285Andrzej Kozikowski
Łukasz Golder
12.0
4.0
LD
SL
KDK 1 Kutno
GKS Piast I Gliwice
44.21  
 5321Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
4.0
7.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław
KS Turbo III FlyBack Wrocław
44.19  
 5441Anna Bułat
Barbara Lesiecka
2.0
7.0
MP
SL
Singleton Kraków
Senior I Katowice
42.60  
 55103Stanisław Gromulski
Dorota Sosinowicz
2.5
 
LB
ZP
SINGLETON Zielona Góra
 
42.29  
 5663Anna Burda
Rafał Molenda
0.5
1.5
MP
DS
KSOS Kraków
BKB MDK-I LO Bolesławiec
41.64  
 579Albina Suder
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec 40.37  
 5830Marek Drecki
Bronisław Tabisz
7.0
2.0
DSBKB Bolesławiec
KBS Miłkowice I Miłkowice
40.03  
 5949Sebastian Piepióra
Maurycy Biernat
7.0
4.0
PM
MA
SDK Tczew
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
39.51  
 6044Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
Kosmos Kraków
36.95  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-14 o 15:19:50