Turniej Wczasowy W-5

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 134Aleksander Kud
Marek Bałdysz
7.0
12.0
DS
LB
KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH
SINGLETON Zielona Góra
62.0725150
 274Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
2.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Alpol Poznań
60.4623136
 347Bogusław Gierulski
Jerzy Sukow
19.0
7.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
SBS Pale Franki Elbląg
60.1822125
 423Katarzyna Perkowska
Aleksander Krych
1.5
7.0
PM
MA
 
AZS UW ROZJAZD Warszawa
60.0720115
 575Anna Pełszyńska
Maurycy Biernat
4.0
4.0
SL
MA
GKS Piast I Gliwice
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
59.6118107
 625Grzegorz Lewaciak
Piotr Walczak
18.0
19.0
WPConsus II Kalisz 58.8917101
 712Piotr Wiankowski
Jacek Ciechomski
12.0
18.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa 58.771595
 869Andrzej Kozikowski
Łukasz Golder
12.0
4.0
LD
SL
KDK 1 Kutno
GKS Piast I Gliwice
58.221390
 91Halina Klukowska
Edmund Czubak
7.0
7.0
DS
MA
KS AZS PWR. III Wrocław
Singleton Warszawa
58.141285
 1073Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 57.521080
 1144Ryszard de Lewin-Lewiński
Halina Szymańska
1.5
 
ZPZZBS Szczecin 56.73876
 1228Andrzej Kondeja
Wit Klapper
12.0
19.0
MA
MP
K2 OLDERSI Raszyn
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
56.27772
 1366Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław 55.78568
 1445Jan Gardocki
Kazimierz Komorowicz
4.0
2.5
PD
DS
SM Zachęta Białystok
KS Gwardia III Wrocław
55.75564
 1533Jarosław Molenda
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSBKB Bolesławiec 55.43560
 1654Kazimierz Szlachta
Ryszard Urbański
7.0
4.0
ZPZZBS Szczecin
RYSIE Szczecin
55.10556
 1726Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
7.0
2.5
DSMKS Zakrzów Wrocław 54.90452
 1851Aleksander Nowakowski
Justyna Stachowiak
7.0
2.0
WPe-shuster.pl
Budowlani Poznań
54.17448
 192Frank Svindahl
Urszula Kędzierska
5.0
4.0
NOR
MA
 
K2 Delta Raszyn
53.87444
 206Roman Jagielski
Jerzy Znajdek
 
 
NZ  53.48340
 2165Piotr Brzeziński
Florian Fabiś
12.0
4.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
KS TĘCZA Krosno Odrz.
53.47336
 225Tadeusz Kaczanowski
Jacek Leśniczak
18.0
13.0
WPUnia I Leszno 52.91332
 234Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
52.75328
 2470Sergij Zabuga
Bohdan Mazur
5.0
13.0
NZ
OP
 
MKS Strzelce Opolskie
52.52224
 2552Roman Szlachetka
Jarosław Nawrot
7.0
4.0
ZPLKS POMORZANIN Nowogard
HETMAN Resko
52.51220
 2664Andrzej Libera
Jerzy Sosiński
4.0
4.0
LBMeprozet Stare Kurowo
 
52.49216
 2724Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
12.0
18.0
MPKosmos Kraków
TS Wisła Kraków
52.11112
 2829Barbara Rosłon
Łukasz Witkowski
2.5
7.0
MAAZS UW 2
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
51.5318
 2931Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz
Wincor Nixdorf Cracovia
51.4414
 3030Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
50.44  
 3127Piotr Krawczyk
Jerzy Małek
7.0
2.5
DSKS KONFEKS I LEGNICA
KS Konfeks II Legnica
49.58  
 3253Michał Gulczyński
Mateusz Sobczak
4.0
2.5
WP
MA
Dąbrówka Poznań
AZS UW ROZJAZD Warszawa
49.55  
 3310Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
4.0
7.0
DS
MP
KS AZS PWR. III Wrocław
CKiS Skawina I
49.35  
 3449Anna Bułat
Jan Sadowski
2.0
2.5
MP
WP
Singleton Kraków
Poznańska Asocjacja Brydżowa
49.08  
 3561Lech Kurowski
Janusz Pawlicki
7.0
4.0
DSKS AZS PWR II WROCŁAW
KBS Kolejarz Wrocław
48.96  
 3632Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
2.5
4.0
MPCKiS Skawina II 48.84  
 3743Stanisław Nowak
Józef Brutkowski
2.0
2.0
SLMASKÓR Żywiec 48.23  
 3811Tomasz Jagła
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBGSBS Agenci Gorzów 47.83  
 3968Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
5.0
5.0
SWE  47.52  
 4050Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
4.0
7.0
MP
SL
Ekspans Kraków
Senior I Katowice
47.28  
 4122Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź 45.95  
 428Wojciech Wyrębski
Grzegorz Pogodziński
 
4.0
NZ
LB
  45.43  
 437Piotr Śmieliński
Łukasz Kalbarczyk
2.0
4.0
WP
MA
Dąbrówka Absolwent Poznań
AZS UW 1
45.42  
 4446Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
2.0
2.5
MAGOK Grójec 45.17  
 459Waldemar Burakowski
Sylwester Cieślak
13.0
7.0
MANOWOGAMES Warszawa
Singleton Warszawa
45.05  
 4672Karolina Walędzik
Dominik Jastrzębski
0.5
2.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
44.68  
 4741Danuta Krupnik
Lech Warężak
4.0
7.0
MP
DS
Singleton Kraków
KS Turbo III FlyBack Wrocław
44.39  
 4862Tomasz Żmiejko
Krzysztof Lipowski
1.0
1.5
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno
AOS Koszalin
44.37  
 4935Stanisław Janik
Tomasz Toboła
12.0
1.0
WPBridge Club MOSiR Wałcz
Pil-Building Piła
44.18  
 5048Zbigniew Halat
Bogusław Barański
12.0
2.5
LB
WP
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
RCK Rogoźno
44.14  
 5114Kazimierz Sługocki
Roman Zabłocki
12.0
4.0
LB
OP
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
BLOTKA Dobrodzień
44.13  
 5242Albina Suder
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec 44.08  
 5371Rafał Marks
Maciej Bojarski
2.5
2.5
MA
DS
AZS UW ROZJAZD Warszawa
KS AZS PWR V Wrocław
43.68  
 5421Artur Wasiak
Sławomir Zimniak
12.0
4.0
SL
DS
GKS Piast I Gliwice
BKB Bolesławiec
39.06  
 5567Leszek Latocki
Ryszard Chmiel
4.0
7.0
LBGKT NAFTA
SYRENA Zbąszynek
38.70  
 5663Paweł Łęcki
Przemysław Kacprzak
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek 37.25  
 5713Beata Golec
Wiesław Krzyżanek
2.5
2.0
LBGSBS Agenci Gorzów
GSBS Sekret 1 Gorzów
36.60  
 5815Marek Kolasiński
Sławomir Rokicki
2.0
7.0
MADRYL TEAM Warszawa
KS Wesoła Warszawa
35.67  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-12 o 13:30:27