Turniej Wczasowy W-3

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub±wynikPKLPDF
 165Tomasz Pilch
Marek Pieczka
18.0
7.0
SLSilesia I Gliwice  46.2025150
 249Tomasz Jarmoliński
Tomasz Buchnajzer
4.0
4.0
LB
WP
SYRENA Zbąszynek
Poznańska Asocjacja Brydżowa
  35.0024137
 31Piotr Wiankowski
Sandra Różańska
12.0
2.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
ABNEGAT Warszawa
  31.0021123
  64Jacek Leśniczak
Tadeusz Kaczanowski
13.0
18.0
WPUnia I Leszno  31.0021123
 529Adam Matyasik
Józef Barczyk
4.0
4.0
MPABCD Kraków  30.4019111
 666Łukasz Golder
Andrzej Kozikowski
4.0
12.0
SL
LD
GKS Piast I Gliwice
KDK 1 Kutno
  30.2017105
 771Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1  30.001699
 826Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
4.0
7.0
DS
MP
KS AZS PWR. III Wrocław
CKiS Skawina I
  27.401494
 968Tomasz Wasilewski
Marek Klatkiewicz
4.0
4.0
WPLimar-Kleks Poznań-Szamotuły  27.001389
 1030Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
12.0
18.0
MPKosmos Kraków
TS Wisła Kraków
  24.401184
 1125Barbara Rosłon
Edmund Czubak
2.5
7.0
MAAZS UW 2
Singleton Warszawa
  22.40976
  27Marta Janeczek
Piotr Kalinowski
7.0
7.0
PM
DS
DARLES SANTERM Gdańsk
KBS Kolejarz II Wrocław
  22.40976
  81Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa
K2 OLDERSI Raszyn
  22.40976
 1473Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
  20.00568
 1528Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
2.5
4.0
MPCKiS Skawina II  19.40564
 1612Jacek Piątek
Damian Burek
4.0
4.0
SLDERBY Katowice  17.00560
 17101Marek Michalczyk
Waldemar Haponiuk
1.5
4.0
LU
SW
TWA BIAŁA PODLASKA
KSS-R Brydż Końskie
  16.40556
 1882Rafał Marks
Piotr Dybicz
2.5
7.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW 2
  15.40452
 1970Grzegorz Bajek
Danuta Krupnik
7.0
4.0
DS
MP
COMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW
Singleton Kraków
  15.20448
 2083Sylwester Cieślak
Beata Pacak
7.0
1.0
MA
DS
Singleton Warszawa
KS AZS Politechnika Wrocławska
  13.40444
 2187Kazimierz Komorowicz
Jan Gardocki
2.0
4.0
DS
PD
KS Gwardia III Wrocław
SM Zachęta Białystok
  13.40440
 2246Jacek Ciechomski
Frank Svindahl
18.0
5.0
MA
NOR
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
 
  12.00334
  52Jacek Bryja
Jarosław Kostrzewa
4.0
7.0
SL
MA
 
Spójnia - Koźmiński Bridge Team
  12.00334
 2450Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSKS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH  11.00328
 2569Krystyna Augustyniak
Aleksander Kud
2.0
7.0
DSKS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH  10.00324
 2624Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
LB
SL
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
Silesia II Gliwice
  9.40221
 2733Urszula Kędzierska
Łukasz Kalbarczyk
4.0
4.0
MAK2 Delta Raszyn
AZS UW 1
  9.40218
 2821Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WPConnector Poznań  8.40215
 2985Artur Pomarański
Wojciech Waszkiewicz
2.0
2.5
ZPZZBS Szczecin
MOSiK Dziwnów
-1.00 7.40212
 3051Arkadiusz Ciechomski
Sławomir Zimniak
4.0
4.0
MA
DS
MILAN CPK Milanówek
BKB Bolesławiec
  4.0019
 3131Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
4.0
2.5
SLDERBY Katowice  3.4016
 322Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz
Wincor Nixdorf Cracovia
  1.0013
 3313Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
4.0
12.0
SLEDGAS Chorzów
Silesia Gliwice
  -1.00  
  72Leszek Latocki
Zygmunt Sanocki
4.0
4.0
LBGKT NAFTA  -1.00  
 35107Maciej Bojarski
Adam Waszkiewicz
2.5
2.0
DSKS AZS PWR V Wrocław  -1.60  
 3647Piotr Walczak
Michał Nowosadzki
19.0
19.0
WP
MA
Consus II Kalisz
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
  -3.00  
 37105Marek Bałdysz
Zofia Bałdysz
12.0
1.0
LB
DS
SINGLETON Zielona Góra
KS AZS PWR X Wrocław
  -3.60  
 38106Kazimierz Sługocki
Lech Kurowski
12.0
7.0
LB
DS
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
KS AZS PWR II WROCŁAW
  -3.60  
 396Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DSMKS Zakrzów Wrocław  -6.00  
 4086Mieke Plath
Felix Schadendorf
5.0
5.0
NZ   -6.60  
 4132Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
  -8.60  
  103Zuzanna Moszczyńska
Anna Morgiel
2.0
2.5
MAKU AZS UW Warszawa
AZS UW 2
  -8.60  
 43102Joanna Sroka
Mateusz Sobczak
2.0
2.5
WP
MA
UKB Kleks Szamotuły
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  -10.60  
 4411Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź  -11.00  
  61Roman Jagielski
Jerzy Znajdek
 
 
NZ   -11.00  
 4653Przemysław Teleszyński
Grzegorz Lewaciak
12.0
18.0
LD
WP
Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź
Consus II Kalisz
  -11.20  
 4710Izabella Jaworska
Agnieszka Sławenta
2.5
1.5
LD
DS
 
KS AZS PWR V Wrocław
  -14.00  
 4848Ryszard Suder
Albina Suder
2.0
1.5
DSBKB Liceum Bolesławiec  -15.00  
  62Rafał Molenda
Jarosław Molenda
1.5
7.0
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec
BKB Bolesławiec
  -15.00  
 507Michał Bojanowski
Barbara Lesiecka
7.0
7.0
SLSenior I Katowice  -17.00  
 5123Maja Żabierek
Tatiana Verkhos
2.5
2.0
MAGOK Grójec  -19.60  
 5245Tadeusz Biskup
Andrzej Sładki
4.0
7.0
SLAKCES (MORIS) KATOWICE
Senior I Katowice
  -20.00  
 5322Ryszard Olenderek
Roman Zabłocki
7.0
4.0
WP
OP
Progress I Ostrzeszów
BLOTKA Dobrodzień
  -23.40  
 5441Jan Styczyński
Robert Cimr
4.0
4.0
SLSenior I Katowice  -24.40  
 559Anna Bułat
Jan Sadowski
2.0
2.5
MP
WP
Singleton Kraków
Poznańska Asocjacja Brydżowa
  -26.00  
 564Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
5.0
5.0
SWE   -27.00  
  67Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław  -27.00  
 5863Piotr Zawiślak
Wiesław Skubisz
4.0
4.0
LUYAMIT ZAMOŚĆ  -28.00  
 59104Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBGSBS Sekret 1 Gorzów
GSBS Agenci Gorzów
  -29.40  
 6043Stanisław Nowak
Józef Brutkowski
2.0
2.0
SLMASKÓR Żywiec  -30.00  
 615Bogusław Gierulski
Krzysztof Tomczyński
19.0
1.5
WM
MA
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
Singleton Warszawa
  -32.00  
 623Eugeniusz Konik
Piotr Krawczyk
2.5
7.0
OP
DS
BLOTKA Dobrodzień
KS KONFEKS I LEGNICA
  -46.00  
  42Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
2.5
7.0
MPABCD Kraków  -46.00  
 6444Maciej Janeczko
Wojciech Kaźmierczak
4.0
7.0
SL
MA
JOCKER Oświęcim
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  -78.00  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-10 o 14:15:29