Turniej Kongresowy K-8

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 167Michał Klukowski
Michał Gulczyński
7.0
4.0
DS
WP
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
Dąbrówka Poznań
62.2542150
 225Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
4.0
18.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 60.3340138
 372Wojciech Kaźmierczak
Jarosław Ostrowski
7.0
13.0
MA
WP
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
Connector Poznań
60.1337129
 463Maurycy Biernat
Anna Pełszyńska
4.0
4.0
MA
SL
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
GKS Piast I Gliwice
59.9235121
 550Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
0.5
WMZorro12 Olsztyn 59.5333115
 618Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
Kosmos Kraków
58.3531110
 724Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
4.0
19.0
DS
MA
KS AZS PWR. III Wrocław
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
58.3429105
 833Jacek Ciechomski
Ewa Banaszkiewicz
18.0
13.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
NOWOGAMES Warszawa
57.6027101
 913Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
4.0
MA
WP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
PAB Poznań
57.552597
 1085Jerzy Rymwid
Ryszard Jakubowski
12.0
7.0
WP
OP
Unia I Leszno
POMOLOGIA Prószków
56.982393
 1127Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
5.0
5.0
NZ  56.902190
 1234Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
4.0
7.0
MP
SL
Ekspans Kraków
Senior I Katowice
56.661987
 1380Zdzisław Kowalewski
Aneta Jarmocik
12.0
2.5
MA
ZP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
JAGÓDKA Szczecin
56.421784
 1430Maciej Terpiłowski
Tomasz Jaworski
4.0
7.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 56.371581
 1517Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa
K2 OLDERSI Raszyn
55.731378
 1660Andrzej Kozikowski
Marta Maj-Rudnicka
12.0
12.0
LD
WP
KDK 1 Kutno
Consus II Kalisz
55.651175
 1786Zdzisław Kunc
Jerzy Poślednik
7.0
4.0
DS
WP
KS Zdrowie -Kudowa Kudowa Zdrój
 
55.48972
 1840Piotr Wiankowski
Piotr Walczak
12.0
19.0
MA
WP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
Consus II Kalisz
55.40969
 1941Jarosław Molenda
Artur Winkler
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 54.28866
 2078Jerzy Nowak
Marek Bałdysz
12.0
12.0
WP
LB
Budowlani Chodzież
SINGLETON Zielona Góra
54.27863
 2149Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
54.13760
 2232Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz
Wincor Nixdorf Cracovia
54.08757
 2346Wojciech Rozwadowski
Piotr Ilczuk
4.0
18.0
DS
SL
KS AZS PWR II WROCŁAW
GKS Piast I Gliwice
54.05754
 2436Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
7.0
2.5
LB
WP
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
Unia II Leszno
53.77651
 2552Zygmunt Sanocki
Krzysztof Kapturkiewicz
4.0
4.0
LBGKT NAFTA
KO SM GRYMAS 2 Zielona Góra
53.12648
 2644Dominik Malkowski
Jacek Wędrychowicz
1.5
12.0
WPBudowlani Poznań
Poznańska Asocjacja Brydżowa
52.71645
 2711Edmund Czubak
Frank Svindahl
7.0
5.0
MA
NOR
Singleton Warszawa
 
52.59542
 2869Mateusz Stępiński
Mateusz Sobczak
4.0
2.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa 52.47539
 2931Łukasz Kalbarczyk
Aleksander Krych
4.0
7.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
51.85536
 3064Stanisław Janik
Tomasz Toboła
12.0
1.0
WPBridge Club MOSiR Wałcz
Pil-Building Piła
51.80433
 3156Anna Sztyber
Artur Wasiak
2.5
12.0
MA
SL
AZS UW 1
GKS Piast I Gliwice
51.78430
 3268Piotr Dybicz
Łukasz Golder
7.0
4.0
MA
SL
AZS UW 2
GKS Piast I Gliwice
51.72427
 3373Stanisław Iwanicki
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
4.0
4.0
LBGKT NAFTA 51.53324
 3479Zbyszko Paluczek
Sławomir Piechocki
2.5
4.0
WPAZS AE Poznań
Budowlani Chodzież
51.35321
 3535Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
4.0
SLSilesia Gliwice
EDGAS Chorzów
51.23318
 3661Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0
MANETFRIENDS 51.11215
 3716Beata Bojarska
Andrzej Pękala
4.0
2.0
WP
DS
Chaos Gniezno
KS Gwardia V Strachota Wrocław
50.87212
 3837Maciej Dorabiała
Piotr Kulesza
4.0
2.5
DSKS AZS PWR II WROCŁAW
KS AZS PWR VIII Wrocław
50.3629
 3988Jarosław Wachnowski
Andrzej Jeleniewski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 50.3416
 4062Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 50.3113
 4175Stanisław Gromulski
Dorota Sosinowicz
2.5
 
LB
ZP
SINGLETON Zielona Góra
 
50.27  
 4265Sławomir Zubrycki
Stanisław Stefański
2.5
4.0
LBUKS CZARNI Żagań 50.12  
 4319Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
7.0
12.0
DSSBS Impas I Lubin
KS KONFEKS I LEGNICA
50.02  
 4455Anna Morgiel
Jan Betley
2.5
7.0
MAAZS UW 2
AZS UW 1
49.62  
 4523Marian Strep
Krzysztof Gromadziński
4.0
2.5
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 2 49.38  
 4658Sandra Różańska
Rafał Marks
2.0
2.5
MAABNEGAT Warszawa
AZS UW ROZJAZD Warszawa
49.23  
 4766Ireneusz Lachowicz
Jan Pawlikaniec
4.0
4.0
LBSBS DAWID Nowa Sól 48.92  
 4847Piotr Marcinowski
Adam Marcinowski
1.5
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 48.88  
 4945Jacek Leśniczak
Tadeusz Masłowski
13.0
7.0
WPUnia I Leszno
Unia II Leszno
48.55  
 5054Anna Puczyńska
Karol Gałązka
2.0
7.0
MASpójnia - Koźmiński Bridge Team
Spójnia II Warszawa
48.30  
 5138Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
4.0
7.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław
KS Turbo III FlyBack Wrocław
47.98  
 5259Katarzyna Perkowska
Urszula Kędzierska
1.5
4.0
PM
MA
 
K2 Delta Raszyn
47.69  
 5377Alina Talaga-Drabik
Kazimierz Komorowicz
4.0
2.5
ZP
DS
AMATOR Szczecin
KS Gwardia III Wrocław
47.35  
 5420Stanisław Koniuszkiewicz
Skarbimir Kozar
7.0
4.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 2 47.27  
 5584Marek Kolasiński
Sylwester Cieślak
2.0
7.0
MADRYL TEAM Warszawa
Singleton Warszawa
47.13  
 5651Wit Klapper
Włodzimierz Buze
19.0
18.0
MP
MA
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
47.07  
 5753Kazimierz Jaskuła
Zbigniew Reichert
7.0
2.5
LBALMAR Zielona Góra 47.00  
 5843Wiesław Tabiszewski
Andrzej Kaźmierczak
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 46.78  
 5987Florian Fabiś
Grzegorz Wichtowski
4.0
4.0
LB
WP
KS TĘCZA Krosno Odrz.
Polonia Nowy Tomyśl
46.11  
 6071Iga Pękala
Zofia Bałdysz
1.0
1.5
DSKS AZS Politechnika Wrocławska
KS AZS PWR X Wrocław
45.90  
 6114Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
18.0
12.0
WP
LB
Unia I Leszno
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
45.65  
 6228Grzegorz Jarząbek
Maciej Bojarski
4.0
2.5
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW
KS AZS PWR V Wrocław
45.62  
 6382Izabella Jaworska
Agnieszka Sławenta
2.5
1.5
LD
DS
 
KS AZS PWR V Wrocław
45.53  
 6489Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
0.5
0.5
LB  45.39  
 6570Marek Witek
Adam Robak
18.0
12.0
SLKONSTANTA Bielsko-Biała
ZTB 7TREFL Zawiercie
45.23  
 6621Zbigniew Halat
Jacek Bryja
12.0
4.0
LB
SL
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
 
45.15  
 6729Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
MA
PM
INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
WIMPEL Gdańsk
45.09  
 6883Sławomir Rokicki
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MAKS Wesoła Warszawa 44.21  
 6981Jan Stoklasek
Zdzisław Szyszkowski
4.0
7.0
LBMILTON-MASTER Głogów 44.00  
 7074Halina Szymańska
Ryszard de Lewin-Lewiński
 
1.5
ZPZZBS Szczecin 43.18  
 7115Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
4.0
2.0
SLJOCKER Oświęcim 43.09  
 7226Andrzej Latanowicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WPLimar-Kleks Poznań-Szamotuły
PAB Poznań
42.98  
 7312Wiesław Gotowicki
Aleksander Kozłowski
2.5
2.5
LD
LB
 
Sushi Bar provincia Słubice
42.88  
 7476Leszek Latocki
Zdzisław Korona
4.0
2.5
LBGKT NAFTA 42.21  
 7539Bronisław Tabisz
Marek Drecki
2.0
7.0
DSKBS Miłkowice I Miłkowice
BKB Bolesławiec
41.33  
 7642Waldemar Siuda
Rafał Molenda
7.0
1.5
DSBKB Bolesławiec
BKB MDK-I LO Bolesławiec
40.83  
 7748Ryszard Urbański
Kazimierz Szlachta
4.0
7.0
ZPRYSIE Szczecin
ZZBS Szczecin
40.11  
 7890Marek Bogusz
Waldemar Pietrasiewicz
12.0
2.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
 
38.47  
 7922Albina Suder
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec 35.23  
 8057Waldemar Madejski
Beata Golec
1.5
2.5
PK
LB
Singleton Podkarpacki
GSBS Agenci Gorzów
31.57  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-14 o 19:26:54