Turniej Kongresowy K-7

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 155Jan Betley
Karol Gałązka
7.0
7.0
MAAZS UW 1
Spójnia II Warszawa
64.7143150
 282Sławomir Rokicki
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MAKS Wesoła Warszawa 61.3041138
 367Marek Bogusz
Piotr Brzeziński
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 61.2238129
 411Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
7.0
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 60.1136121
 552Lech Warężak
Wiesław Tabiszewski
7.0
7.0
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
BKB Bolesławiec
60.1134115
 632Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz
Wincor Nixdorf Cracovia
60.0832110
 787Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
7.0
7.0
WPUnia I Leszno 59.6530105
 878Maurycy Biernat
Anna Pełszyńska
4.0
4.0
MA
SL
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
GKS Piast I Gliwice
59.5628101
 968Piotr Ilczuk
Tomasz Jaworski
18.0
7.0
SL
DS
GKS Piast I Gliwice
KS AZS PWR. III Wrocław
57.742697
 1013Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
18.0
7.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
Singleton Warszawa
57.202493
 1136Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa
K2 OLDERSI Raszyn
56.932290
 1214Andrzej Wojnarowski
Zbigniew Gmoch
7.0
7.0
OPSPARTA Lubliniec
OTB Opole
56.702087
 1393Michał Klukowski
Michał Gulczyński
7.0
4.0
DS
WP
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
Dąbrówka Poznań
56.431884
 1412Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
4.0
MA
WP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
PAB Poznań
55.831681
 1545Urszula Kędzierska
Michał Nowosadzki
4.0
19.0
MAK2 Delta Raszyn
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
55.631478
 1642Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 55.481275
 1716Grzegorz Lewaciak
Lech Kurowski
18.0
7.0
WP
DS
Consus II Kalisz
KS AZS PWR II WROCŁAW
55.041072
 1822Piotr Walczak
Artur Wasiak
19.0
12.0
WP
SL
Consus II Kalisz
GKS Piast I Gliwice
54.94969
 1984Zbyszko Paluczek
Sławomir Piechocki
2.5
4.0
WPAZS AE Poznań
Budowlani Chodzież
54.71966
 2050Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
12.0
12.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 54.58863
 2165Frank Svindahl
Ewa Banaszkiewicz
5.0
13.0
NOR
MA
 
NOWOGAMES Warszawa
54.51860
 2263Piotr Wiankowski
Wit Klapper
12.0
19.0
MA
MP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
54.44757
 2386Tomasz Jagła
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBGSBS Agenci Gorzów 54.38754
 2443Jarosław Wachnowski
Andrzej Jeleniewski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 54.19751
 2526Zdzisław Kunc
Jacek Bryja
7.0
4.0
DS
SL
KS Zdrowie -Kudowa Kudowa Zdrój
 
54.05647
  51Włodzimierz Buze
Tadeusz Masłowski
18.0
7.0
MA
WP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
Unia II Leszno
54.05647
 2730Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
12.0
4.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 2
54.05642
 2871Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WPConnector Poznań 53.53539
 2921Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
4.0
7.0
DS
MP
KS AZS PWR. III Wrocław
CKiS Skawina I
53.33536
 3077Łukasz Golder
Jacek Leśniczak
4.0
13.0
SL
WP
GKS Piast I Gliwice
Unia I Leszno
53.29533
 3180Anna Morgiel
Barbara Rosłon
2.5
2.5
MAAZS UW 2 52.63430
 3229Krzysztof Król
Henryk Krzymiński
4.0
4.0
LBZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
52.33427
 3381Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
5.0
5.0
NZ  52.23424
 3459Albina Suder
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec 52.00321
 3570Jerzy Małek
Krzysztof Komenda
2.5
4.0
DSKS Konfeks II Legnica
MKS Nysa II Zgorzelec
51.48318
 3617Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
18.0
12.0
WP
LB
Unia I Leszno
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
51.33315
 3746Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
4.0
12.0
SLEDGAS Chorzów
Silesia Gliwice
51.14212
 3891Sylwester Cieślak
Jan Pawlikaniec
7.0
4.0
MA
LB
Singleton Warszawa
SBS DAWID Nowa Sól
50.8229
 3988Tomasz Nowakowski
Jacek Kokociński
4.0
4.0
LB
WP
 
KTB Konin
50.7026
 4054Sandra Różańska
Anna Sztyber
2.0
2.5
MAABNEGAT Warszawa
AZS UW 1
50.2314
 4120Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0
MANETFRIENDS 50.1412
 4289Bohdan Mazur
Janusz Pawlicki
13.0
4.0
OP
DS
MKS Strzelce Opolskie
KBS Kolejarz Wrocław
50.12  
 4360Krzysztof Lipowski
Tomasz Żmiejko
1.5
1.0
ZPAOS Koszalin
MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno
49.82  
 4469Piotr Marcinowski
Adam Marcinowski
1.5
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 49.73  
 4556Mateusz Stępiński
Rafał Marks
4.0
2.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa 49.72  
 4631Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
0.5
WMZorro12 Olsztyn 49.66  
 4738Kazimierz Szlachta
Ryszard Urbański
7.0
4.0
ZPZZBS Szczecin
RYSIE Szczecin
49.16  
 4890Piotr Kulesza
Maciej Dorabiała
2.5
4.0
DSKS AZS PWR VIII Wrocław
KS AZS PWR II WROCŁAW
48.74  
 4972Bogusław Barański
Aleksander Kozłowski
2.5
2.5
WP
LB
RCK Rogoźno
Sushi Bar provincia Słubice
48.73  
 5044Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
48.69  
 5147Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
MA
PM
INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
WIMPEL Gdańsk
48.64  
 5235Łukasz Kalbarczyk
Aleksander Krych
4.0
7.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
48.61  
 5358Bronisław Tabisz
Marek Drecki
2.0
7.0
DSKBS Miłkowice I Miłkowice
BKB Bolesławiec
48.44  
 5453Adam Cukier
Bogdan Kaczyński
4.0
4.0
LB
MA
WDK Bez Atu Wolsztyn
K2 Raszyn
48.44  
 5576Anna Burda
Rafał Molenda
0.5
1.5
MP
DS
KSOS Kraków
BKB MDK-I LO Bolesławiec
48.14  
 5679Marek Witek
Adam Robak
18.0
12.0
SLKONSTANTA Bielsko-Biała
ZTB 7TREFL Zawiercie
48.13  
 5774Tadeusz Miesiąc
Michał Górny
1.5
1.5
WPUKB Kleks Szamotuły
Dąbrówka VII LO Poznań
48.05  
 5833Jerzy Rymwid
Kazimierz Sługocki
12.0
12.0
WP
LB
Unia I Leszno
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
47.51  
 5927Ryszard Zwolak
Maciej Janeczko
2.0
4.0
SLJOCKER Oświęcim 47.28  
 6023Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
7.0
2.5
LB
WP
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
Unia II Leszno
46.85  
 6119Dorota Sosinowicz
Stanisław Gromulski
 
2.5
ZP
LB
 
SINGLETON Zielona Góra
46.48  
 6275Mirosław Miłaszewski
Marek Bałdysz
18.0
12.0
DS
LB
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
SINGLETON Zielona Góra
46.47  
 6349Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
7.0
7.0
DS
LB
MKS Zakrzów Wrocław
MILTON-MASTER Głogów
46.39  
 6462Bogusław Gierulski
Jerzy Sukow
19.0
7.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
SBS Pale Franki Elbląg
46.28  
 6566Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
4.0
18.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 46.19  
 6648Marta Maj-Rudnicka
Andrzej Kozikowski
12.0
12.0
WP
LD
Consus II Kalisz
KDK 1 Kutno
46.19  
 6724Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
Kosmos Kraków
45.86  
 6841Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 45.18  
 6934Ryszard de Lewin-Lewiński
Waldemar Madejski
1.5
1.5
ZP
PK
ZZBS Szczecin
Singleton Podkarpacki
44.89  
 7018Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
2.5
4.0
MPCKiS Skawina II 43.61  
 7185Beata Bojarska
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPChaos Gniezno
Budowlani Chodzież
43.41  
 7215Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź 42.22  
 7392Andrzej Witkowski
Włodzimierz Kwiatkowski
18.0
12.0
WPPAB Poznań 41.52  
 7461Stanisław Janik
Tomasz Toboła
12.0
1.0
WPBridge Club MOSiR Wałcz
Pil-Building Piła
41.44  
 7583Stanisław Iwanicki
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
4.0
4.0
LBGKT NAFTA 41.40  
 7657Karolina Walędzik
Dominik Jastrzębski
0.5
2.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
41.25  
 7740Alina Talaga-Drabik
Zygmunt Sanocki
4.0
4.0
ZP
LB
AMATOR Szczecin
GKT NAFTA
39.46  
 7837Maja Żabierek
Tatiana Verkhos
2.5
2.0
MAGOK Grójec 39.37  
 7939Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek 38.79  
 8064Agnieszka Sławenta
Izabella Jaworska
1.5
2.5
DS
LD
KS AZS PWR V Wrocław
 
38.65  
 8173Aleksander Żelazny
Marcin Szymański
2.0
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 38.44  
 8228Jerzy Adamczak
Jan Stoklasek
2.0
4.0
LBSYRENA Zbąszynek
MILTON-MASTER Głogów
32.64  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-13 o 19:36:50