Turniej Kongresowy K-6

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 140Stanisław Nowak
Józef Brutkowski
2.0
2.0
SLMASKÓR Żywiec  62.9840150
 274Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
2.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Alpol Poznań
  62.1938138
 359Piotr Krawczyk
Andrzej Wojnarowski
7.0
7.0
DS
OP
KS KONFEKS I LEGNICA
SPARTA Lubliniec
  60.7436129
 487Artur Wasiak
Łukasz Golder
12.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice  60.4834121
 534Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
2.5
4.0
MPCKiS Skawina II  59.8932115
 658Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
  59.4330110
 795Michał Gulczyński
Michał Klukowski
4.0
7.0
WP
DS
Dąbrówka Poznań
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
  59.3329105
 846Kazimierz Sługocki
Piotr Brzeziński
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra  58.0627101
 916Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
18.0
7.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
Singleton Warszawa
  57.452597
 1072Bogusław Gierulski
Jerzy Sukow
19.0
7.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
SBS Pale Franki Elbląg
  56.322393
 1120Wit Klapper
Jacek Leśniczak
19.0
13.0
MP
WP
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Unia I Leszno
  56.102190
 1228Ryszard Zwolak
Maciej Janeczko
2.0
4.0
SLJOCKER Oświęcim  55.891987
 1339Sławomir Polak
Jan Obuchowicz
2.5
7.0
WP
LB
Unia II Leszno
SYRENA Zbąszynek
  55.771884
 1426Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0
MANETFRIENDS  55.771681
 1533Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz
Wincor Nixdorf Cracovia
  55.691478
 1656Anna Sztyber
Mateusz Stępiński
2.5
4.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  55.671275
 1766Piotr Zbyszewski
Waldemar Haponiuk
1.5
4.0
MA
SW
Singleton Warszawa
KSS-R Brydż Końskie
  55.261072
 1854Jan Betley
Anna Morgiel
7.0
2.5
MAAZS UW 1
AZS UW 2
  55.25869
 1992Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
0.5
0.5
LB   55.18866
 2082Sławomir Piechocki
Zbyszko Paluczek
4.0
2.5
WPBudowlani Chodzież
AZS AE Poznań
  55.13863
 2194Bohdan Mazur
Janusz Pawlicki
13.0
4.0
OP
DS
MKS Strzelce Opolskie
KBS Kolejarz Wrocław
  54.51860
 2227Urszula Kędzierska
Waldemar Burakowski
4.0
13.0
MAK2 Delta Raszyn
NOWOGAMES Warszawa
  54.30757
 2331Stanisław Wachel
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DSMKS Zakrzów Wrocław  54.26754
 2417Frank Svindahl
Ewa Banaszkiewicz
5.0
13.0
NOR
MA
 
NOWOGAMES Warszawa
  54.01751
 2562Tadeusz Kaczanowski
Piotr Walczak
18.0
19.0
WPUnia I Leszno
Consus II Kalisz
  53.88648
 2690Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
7.0
7.0
WPUnia I Leszno  53.46645
 2761Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
  53.29642
 2813Eugeniusz Wilniewiec
Kazimierz Jaskuła
4.0
7.0
LBALMAR Zielona Góra  53.28539
 2996Beata Golec
Marek Bałdysz
2.5
12.0
LBGSBS Agenci Gorzów
SINGLETON Zielona Góra
  52.86536
 3057Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMilo Kraków
Last Minute Kraków
  52.75533
 3147Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław  52.70430
 3237Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
12.0
12.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media  52.62427
 3381Justyna Stachowiak
Aleksander Nowakowski
2.0
7.0
WPBudowlani Poznań
e-shuster.pl
  52.55424
 3444Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSBKB Bolesławiec  52.50321
 3585Rafał Marks
Piotr Dybicz
2.5
7.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW 2
  52.44318
 3621Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź  52.44316
 3723Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
4.0
MA
WP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
PAB Poznań
  51.99314
 3829Sylwester Cieślak
Andrzej Kondeja
7.0
12.0
MASingleton Warszawa
K2 OLDERSI Raszyn
  51.91212
 3960Ryszard Urbański
Kazimierz Szlachta
4.0
7.0
ZPRYSIE Szczecin
ZZBS Szczecin
  51.90210
 4045Andrzej Libera
Jerzy Sosiński
4.0
4.0
LBMeprozet Stare Kurowo
 
  51.8928
 4164Jerzy Rymwid
Tadeusz Masłowski
12.0
7.0
WPUnia I Leszno
Unia II Leszno
  51.8716
 4267Adam Marcinowski
Piotr Marcinowski
4.0
1.5
DSKS AZS PWR. III Wrocław  51.8214
 4388Maurycy Biernat
Anna Pełszyńska
4.0
4.0
MA
SL
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
GKS Piast I Gliwice
-0.17 51.7012
 4491Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WPConnector Poznań  51.17  
 4577Michał Nowosadzki
Piotr Wiankowski
19.0
12.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa  50.97  
 4615Katarzyna Perkowska
Aleksander Krych
1.5
7.0
PM
MA
 
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  50.27  
 4724Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
0.5
WMZorro12 Olsztyn  50.27  
 4879Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
2.5
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław  50.17  
 4925Grzegorz Lewaciak
Lech Kurowski
18.0
7.0
WP
DS
Consus II Kalisz
KS AZS PWR II WROCŁAW
  49.78  
 5075Stanisław Janik
Tomasz Toboła
12.0
1.0
WPBridge Club MOSiR Wałcz
Pil-Building Piła
  49.04  
 5135Jan Stoklasek
Jerzy Adamczak
4.0
2.0
LBMILTON-MASTER Głogów
SYRENA Zbąszynek
  48.77  
 5268Stanisław Koniuszkiewicz
Skarbimir Kozar
7.0
4.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 2  48.69  
 5349Aleksandra Jurkiewicz
Jan Sadowski
4.0
2.5
MP
WP
Ekspans Kraków
Poznańska Asocjacja Brydżowa
  48.32  
 5450Barbara Lesiecka
Anna Bułat
7.0
2.0
SL
MP
Senior I Katowice
Singleton Kraków
  48.17  
 5571Ryszard de Lewin-Lewiński
Waldemar Madejski
1.5
1.5
ZP
PK
ZZBS Szczecin
Singleton Podkarpacki
  48.13  
 5676Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
4.0
SLSilesia Gliwice
EDGAS Chorzów
  47.99  
 5789Marta Maj-Rudnicka
Andrzej Kozikowski
12.0
12.0
WP
LD
Consus II Kalisz
KDK 1 Kutno
  47.48  
 5883Tadeusz Miesiąc
Marcin Szymański
1.5
1.5
WPUKB Kleks Szamotuły
Dąbrówka VII LO Poznań
  47.34  
 5970Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
 
 
NZ   47.26  
 6073Zbigniew Halat
Bogusław Barański
12.0
2.5
LB
WP
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
RCK Rogoźno
  47.01  
 6112Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
5.0
5.0
NZ   46.69  
 6265Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBGSBS Sekret 1 Gorzów
GSBS Agenci Gorzów
  46.53  
 6330Roman Zabłocki
Zbigniew Gmoch
4.0
7.0
OPBLOTKA Dobrodzień
OTB Opole
  46.30  
 6442Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
4.0
7.0
DS
MP
KS AZS PWR. III Wrocław
CKiS Skawina I
  46.18  
 6563Włodzimierz Buze
Jolanta Latała
18.0
4.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media
TEAM - Natolin Warszawa
  46.11  
 6651Cezary Szadkowski
Jan Gardocki
18.0
4.0
LB
PD
INSTALKO SBS 1 Międzyrzecz
SM Zachęta Białystok
  46.04  
 6718Łukasz Kalbarczyk
Sandra Różańska
4.0
2.0
MAAZS UW 1
ABNEGAT Warszawa
  45.86  
 6848Ryszard Chmiel
Leszek Latocki
7.0
4.0
LBSYRENA Zbąszynek
GKT NAFTA
  45.83  
 6932Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
4.0
2.5
DSMKS Nysa II Zgorzelec
KS Konfeks II Legnica
  45.55  
 7055Karol Gałązka
Anna Puczyńska
7.0
2.0
MASpójnia II Warszawa
Spójnia - Koźmiński Bridge Team
  45.26  
 7143Anna Burda
Rafał Molenda
0.5
1.5
MP
DS
KSOS Kraków
BKB MDK-I LO Bolesławiec
  45.20  
 7252Jarosław Nawrot
Roman Szlachetka
4.0
7.0
ZPHETMAN Resko
LKS POMORZANIN Nowogard
  44.81  
 7380Michał Górny
Aleksander Żelazny
1.5
2.0
WPDąbrówka VII LO Poznań  44.19  
 7469Olgierd Chmielewski
Barbara Chmielewska
2.0
2.0
LB   42.96  
 7511Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
7.0
LBALMAR Zielona Góra  42.09  
 7636Jarosław Molenda
Lech Warężak
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec
KS Turbo III FlyBack Wrocław
  41.93  
 7714Aneta Jarmocik
Curt Sjolin
2.5
1.5
ZP
LB
JAGÓDKA Szczecin
UKS Jedynka Gomad Gorzów
  41.79  
 7853Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1  41.68  
 7922Wojciech Wyrębski
Tomasz Jagła
 
2.0
NZ
LB
 
GSBS Agenci Gorzów
  40.87  
 8093Przemysław Polowczyk
Karolina Skubich
2.0
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań
Dąbrówka Ladies Poznań
  40.27  
 8178Izabella Jaworska
Agnieszka Sławenta
2.5
1.5
LD
DS
 
KS AZS PWR V Wrocław
  38.81  
 8284Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
2.0
2.5
MAGOK Grójec  37.33  
 8338Ryszard Suder
Albina Suder
2.0
1.5
DSBKB Liceum Bolesławiec  34.38  
 8486Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
2.5
7.0
MAKS Wesoła Warszawa  33.80  
 8519Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
12.0
18.0
MPKosmos Kraków
TS Wisła Kraków
  32.61  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-13 o 09:58:29