Turniej Kongresowy K-5

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynikPKLPDF
 186Michał Gulczyński
Michał Klukowski
4.0
7.0
WP
DS
Dąbrówka Poznań
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
97.0040150
 249Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 87.0038137
 339Kazimierz Sługocki
Piotr Brzeziński
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 53.0036127
 464Marek Michalczyk
Waldemar Haponiuk
1.5
4.0
LU
SW
TWA BIAŁA PODLASKA
KSS-R Brydż Końskie
52.0033118
 519Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz
Wincor Nixdorf Cracovia
50.0031111
 661Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSBKB Bolesławiec 47.0029105
 781Bohdan Mazur
Janusz Pawlicki
13.0
4.0
OP
DS
MKS Strzelce Opolskie
KBS Kolejarz Wrocław
43.402799
 813Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
0.5
WMZorro12 Olsztyn 34.002493
  26Sławomir Polak
Ryszard Chmiel
2.5
7.0
WP
LB
Unia II Leszno
SYRENA Zbąszynek
34.002493
 1030Tadeusz Kaczanowski
Wit Klapper
18.0
19.0
WP
MP
Unia I Leszno
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
33.002187
 1156Stanisław Adamczyk
Zbigniew Tymków
4.0
12.0
SLSenior I Katowice
Silesia Gliwice
30.001984
 1262Rafał Marks
Jan Betley
2.5
7.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW 1
27.001781
 1379Tomasz Żmiejko
Krzysztof Lipowski
1.0
1.5
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno
AOS Koszalin
26.001578
 1472Cezary Szadkowski
Jan Gardocki
18.0
4.0
LB
PD
INSTALKO SBS 1 Międzyrzecz
SM Zachęta Białystok
23.001375
 1568Bartosz Pędziński
Michał Górny
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 22.001172
 1618Grzegorz Lewaciak
Danuta Krupnik
18.0
4.0
WP
MP
Consus II Kalisz
Singleton Kraków
19.20969
 1748Tadeusz Masłowski
Ryszard Jakubowski
7.0
7.0
WP
OP
Unia II Leszno
POMOLOGIA Prószków
19.00866
 1845Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
4.0
7.0
DS
MP
KS AZS PWR. III Wrocław
CKiS Skawina I
17.00863
 1935Andrzej Kozikowski
Marta Maj-Rudnicka
12.0
12.0
LD
WP
KDK 1 Kutno
Consus II Kalisz
15.00860
  58Andrzej Sładki
Stanisław Drabczyk
7.0
4.0
SLSenior I Katowice
EDGAS Chorzów
15.00757
 2125Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
7.0
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 11.00754
 2274Aleksander Kud
Curt Sjolin
7.0
1.5
DS
LB
KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH
UKS Jedynka Gomad Gorzów
9.00651
 2312Izabella Jaworska
Agnieszka Sławenta
2.5
1.5
LD
DS
 
KS AZS PWR V Wrocław
8.00647
  57Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
4.0
7.0
SLAKCES (MORIS) KATOWICE
Senior I Katowice
8.00647
 2521Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź 7.00542
 2682Mirosław Miłaszewski
Marek Bałdysz
18.0
12.0
DS
LB
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
SINGLETON Zielona Góra
6.80539
 2754Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
6.00535
 2834Sławomir Piechocki
Zbigniew Halat
4.0
12.0
WP
LB
Budowlani Chodzież
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
5.00435
 2970Piotr Wiankowski
Michał Nowosadzki
12.0
19.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa 4.00430
 3044Maja Żabierek
Artur Wasiak
2.5
12.0
MA
SL
GOK Grójec
GKS Piast I Gliwice
3.00427
 3122Aneta Jarmocik
Włodzimierz Buze
2.5
18.0
ZP
MA
JAGÓDKA Szczecin
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
2.00321
  32Jarosław Molenda
Artur Winkler
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 2.00321
  80Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
18.0
7.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
Singleton Warszawa
2.00321
 3411Ewa Banaszkiewicz
Frank Svindahl
13.0
5.0
MA
NOR
NOWOGAMES Warszawa
 
1.00212
  20Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
4.0
MA
WP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
PAB Poznań
1.00212
  24Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0
MANETFRIENDS 1.00212
 3714Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
13.0
19.0
WPUnia I Leszno
Consus II Kalisz
0.0016
  17Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
12.0
18.0
MPKosmos Kraków
TS Wisła Kraków
0.0013
 3960Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMilo Kraków
Last Minute Kraków
-1.00  
 4073Beata Golec
Waldemar Madejski
2.5
1.5
LB
PK
GSBS Agenci Gorzów
Singleton Podkarpacki
-1.80  
 4116Piotr Dybicz
Anna Morgiel
7.0
2.5
MAAZS UW 2 -3.00  
  47Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa
K2 OLDERSI Raszyn
-3.00  
 4351Bogusław Gierulski
Jerzy Sukow
19.0
7.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
SBS Pale Franki Elbląg
-4.00  
 4437Ryszard Urbański
Kazimierz Szlachta
4.0
7.0
ZPRYSIE Szczecin
ZZBS Szczecin
-5.00  
  50Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
4.0
SL
MP
Senior I Katowice
Ekspans Kraków
-5.00  
 4676Sławomir Rokicki
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MAKS Wesoła Warszawa -6.40  
 4738Wiesław Tabiszewski
Lech Warężak
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec
KS Turbo III FlyBack Wrocław
-8.00  
  43Tatiana Verkhos
Piotr Zbyszewski
2.0
1.5
MAGOK Grójec
Singleton Warszawa
-8.00  
  69Karolina Skubich
Marcin Szymański
1.5
1.5
WPDąbrówka Ladies Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
-8.00  
 5077Adam Marcinowski
Piotr Marcinowski
4.0
1.5
DSKS AZS PWR. III Wrocław -16.00  
 5152Karol Gałązka
Anna Sztyber
7.0
2.5
MASpójnia II Warszawa
AZS UW 1
-17.00  
 5223Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
12.0
12.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media -18.00  
  66Kacper Pędziński
Konrad Kubzdela
1.5
0.5
WPDąbrówka GD I Poznań
Dąbrówka GB Poznań
-18.00  
 5436Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
-19.00  
  55Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
5.0
5.0
SWE  -19.00  
  75Jerzy Małek
Krzysztof Komenda
2.5
4.0
DSKS Konfeks II Legnica
MKS Nysa II Zgorzelec
-19.00  
 5763Mieke Plath
Felix Schadendorf
5.0
5.0
NZ  -20.00  
 5871Piotr Kalinowski
Manfred Schuhmann
7.0
5.0
DS
GER
KBS Kolejarz II Wrocław
 
-21.00  
 5928Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
2.5
4.0
MPCKiS Skawina II -22.00  
 6053Zuzanna Moszczyńska
Anna Puczyńska
2.0
2.0
MAKU AZS UW Warszawa
Spójnia - Koźmiński Bridge Team
-26.00  
 6133Stanisław Wachel
Zdzisław Szyszkowski
4.0
7.0
DS
LB
MKS Zakrzów Wrocław
MILTON-MASTER Głogów
-27.20  
 6246Urszula Kędzierska
Sylwester Cieślak
4.0
7.0
MAK2 Delta Raszyn
Singleton Warszawa
-30.00  
 6365Radosław Liskowiak
Wiesław Krzyżanek
4.0
2.0
LBGSBS Agenci Gorzów
GSBS Sekret 1 Gorzów
-33.00  
 6427Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
0.5
0.5
LB  -35.00  
 6540Roman Zabłocki
Piotr Krawczyk
4.0
7.0
OP
DS
BLOTKA Dobrodzień
KS KONFEKS I LEGNICA
-37.00  
 6678Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice -39.00  
 6759Anna Burda
Zofia Bałdysz
0.5
1.5
MP
DS
KSOS Kraków
KS AZS PWR X Wrocław
-42.00  
 6815Zbigniew Gmoch
Henryk Radek
7.0
4.0
OP
DS
OTB Opole
 
-44.00  
 6931Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.0
4.0
DSBKB Liceum Bolesławiec
BKB Bolesławiec
-45.00  
  41Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
4.0
4.0
WPLimar-Kleks Poznań-Szamotuły
Poznańska Asocjacja Brydżowa
-45.00  
  84Agnieszka Skrybant-Jaworska
Tomasz Jaworski
2.5
7.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław -45.00  
 7283Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WPConnector Poznań -46.00  
 7367Aleksander Żelazny
Tadeusz Miesiąc
2.0
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań
UKB Kleks Szamotuły
-63.00  
 7485Ewa Bumbar
Józef Brutkowski
2.5
2.0
SLBIESY Czechowice-Dziedzice
MASKÓR Żywiec
-65.00  
 7542Mieczysław Kuza
Anna Bułat
2.5
2.0
SL
MP
DDK Brzeziny Śląskie
Singleton Kraków
-87.00  
 7629Stanisław Borowiec
Jan Stoklasek
4.0
4.0
LBMILTON-MASTER Głogów-100.00  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-11 o 21:48:16