Turniej Kongresowy K-4

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 161Jerzy Rymwid
Tadeusz Kaczanowski
12.0
18.0
WPUnia I Leszno 62.8540150
 277Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
4.0
WPBudowlani Chodzież 61.4038138
 364Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
0.5
0.5
LB  59.3436129
 411Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
4.0
MA
WP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
PAB Poznań
59.3434121
 590Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
LB
SL
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
Silesia II Gliwice
59.1832115
 675Michał Klukowski
Michał Gulczyński
7.0
4.0
DS
WP
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
Dąbrówka Poznań
58.7230110
 733Andrzej Kozikowski
Marta Maj-Rudnicka
12.0
12.0
LD
WP
KDK 1 Kutno
Consus II Kalisz
58.2928105
 812Łukasz Kalbarczyk
Igor Łosiewicz
4.0
4.0
MAAZS UW 1
Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team
58.0227101
 958Jan Betley
Artur Wasiak
7.0
12.0
MA
SL
AZS UW 1
GKS Piast I Gliwice
57.652597
 1017Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
7.0
12.0
LDCKM Łódź
Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź
57.552393
 1132Ewa Banaszkiewicz
Frank Svindahl
13.0
5.0
MA
NOR
NOWOGAMES Warszawa
 
57.542190
 1286Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
7.0
7.0
WPUnia I Leszno 57.221987
 1339Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
7.0
4.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa 56.791784
 1448Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
55.691681
 1529Piotr Wiankowski
Jacek Leśniczak
12.0
13.0
MA
WP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
Unia I Leszno
55.681478
 1644Zbigniew Tymków
Andrzej Sładki
12.0
7.0
SLSilesia Gliwice
Senior I Katowice
55.581275
 1776Lech Kurowski
Grzegorz Lewaciak
7.0
18.0
DS
WP
KS AZS PWR II WROCŁAW
Consus II Kalisz
55.181072
 1878Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
54.97869
 1965Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
 
 
NZ  54.76866
 2070Michał Górny
Marcin Szymański
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 54.69863
 2137Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
7.0
2.5
LB
WP
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
Unia II Leszno
54.49760
 2281Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
5.0
5.0
SWE  53.76757
 2366Piotr Walczak
Michał Nowosadzki
19.0
19.0
WP
MA
Consus II Kalisz
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
53.51754
 2452Piotr Brzeziński
Tadeusz Masłowski
12.0
7.0
LB
WP
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
Unia II Leszno
53.48751
 2545Stanisław Adamczyk
Tadeusz Biskup
4.0
4.0
SLSenior I Katowice
AKCES (MORIS) KATOWICE
53.37648
 2618Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
18.0
7.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
Singleton Warszawa
53.13645
 2726Jan Blajda
Marek Jaworski
13.0
7.0
MPWincor Nixdorf Cracovia
SBS Alf Tarnów Nowy Sącz
53.08642
 2846Tomasz Pilch
Marek Pieczka
18.0
7.0
SLSilesia I Gliwice 53.08539
 2941Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 53.02536
 3059Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WPConnector Poznań 52.81533
 3179Stanisław Bąk
Tadeusz Przybyło
4.0
7.0
PKCOME-BACK 52.53430
 3283Marek Michalczyk
Waldemar Haponiuk
1.5
4.0
LU
SW
TWA BIAŁA PODLASKA
KSS-R Brydż Końskie
52.15427
 3354Roman Zabłocki
Ryszard Makuch
4.0
4.0
OP
DS
BLOTKA Dobrodzień
BKB Pogrom Bolesławiec
51.94424
 3440Tomasz Jarmoliński
Marek Klatkiewicz
4.0
4.0
LB
WP
SYRENA Zbąszynek
Limar-Kleks Poznań-Szamotuły
51.70321
 3560Ryszard Urbański
Kazimierz Szlachta
4.0
7.0
ZPRYSIE Szczecin
ZZBS Szczecin
51.59318
 3688Marek Rużyło
Marian Ładonski
4.0
 
DS
NZ
MKS Rokita Brzeg Dolny
 
51.11315
 3784Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice 50.89212
 3851Maciej Bojarski
Adam Waszkiewicz
2.5
2.0
DSKS AZS PWR V Wrocław 50.85210
 3914Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
12.0
12.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 50.8228
 4019Andrzej Wojnarowski
Mirosław Sokołowski
7.0
4.0
OP
LD
SPARTA Lubliniec
JUPITER REMA TIP TOP Bełchatów
50.5816
 4182Wit Klapper
Marek Bałdysz
19.0
12.0
MP
LB
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
SINGLETON Zielona Góra
50.5414
 4263Jacek Piątek
Zbigniew Szuster
4.0
2.5
SLDERBY Katowice 50.4412
 4357Karol Gałązka
Anna Puczyńska
7.0
2.0
MASpójnia II Warszawa
Spójnia - Koźmiński Bridge Team
50.41  
 4421Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
4.0
4.0
DSMKS Zakrzów Wrocław 50.38  
 4572Jan Styczyński
Robert Cimr
4.0
4.0
SLSenior I Katowice 50.37  
 4634Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław 50.17  
 4756Maciej Terpiłowski
Tomasz Jaworski
4.0
7.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 50.04  
 4874Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa
K2 OLDERSI Raszyn
49.65  
 4930Jerzy Małek
Krzysztof Komenda
2.5
4.0
DSKS Konfeks II Legnica
MKS Nysa II Zgorzelec
49.59  
 5067Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
0.5
WMZorro12 Olsztyn 49.32  
 5124Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź 48.96  
 5238Grzegorz Bajek
Janusz Pawlicki
7.0
4.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW
KBS Kolejarz Wrocław
48.85  
 5373Cezary Szadkowski
Jan Gardocki
18.0
4.0
LB
PD
INSTALKO SBS 1 Międzyrzecz
SM Zachęta Białystok
48.84  
 5494Aleksander Kud
Bohdan Mazur
7.0
13.0
DS
OP
KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH
MKS Strzelce Opolskie
48.78  
 5571Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0
MANETFRIENDS 48.18  
 5622Kazimierz Sługocki
Zbigniew Gmoch
12.0
7.0
LB
OP
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
OTB Opole
47.84  
 5715Aneta Jarmocik
Tatiana Verkhos
2.5
2.0
ZP
MA
JAGÓDKA Szczecin
GOK Grójec
47.84  
 5820Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
12.0
18.0
MPKosmos Kraków
TS Wisła Kraków
47.71  
 5923Danuta Krupnik
Lech Warężak
4.0
7.0
MP
DS
Singleton Kraków
KS Turbo III FlyBack Wrocław
47.55  
 6016Włodzimierz Buze
Curt Sjolin
18.0
1.5
MA
LB
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
UKS Jedynka Gomad Gorzów
47.52  
 6136Wiesław Tabiszewski
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSBKB Bolesławiec 47.12  
 6280Piotr Marcinowski
Adam Marcinowski
1.5
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 47.11  
 6327Stanisław Nowak
Ewa Bumbar
2.0
2.5
SLMASKÓR Żywiec
BIESY Czechowice-Dziedzice
47.04  
 6453Anna Bułat
Aleksandra Jurkiewicz
2.0
4.0
MPSingleton Kraków
Ekspans Kraków
46.92  
 6587Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBGSBS Sekret 1 Gorzów
GSBS Agenci Gorzów
46.17  
 6647Barbara Lesiecka
Mieczysław Kuza
7.0
2.5
SLSenior I Katowice
DDK Brzeziny Śląskie
46.10  
 6713Waldemar Madejski
Piotr Zbyszewski
1.5
1.5
PK
MA
Singleton Podkarpacki
Singleton Warszawa
45.59  
 6892Sylwester Cieślak
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MASingleton Warszawa
KS Wesoła Warszawa
45.57  
 6955Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
4.0
4.0
LBGKT NAFTA
SINGLETON Zielona Góra
45.35  
 7042Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
4.0
7.0
DS
MP
KS AZS PWR. III Wrocław
CKiS Skawina I
45.16  
 7189Piotr Kalinowski
Manfred Schuhmann
7.0
5.0
DS
GER
KBS Kolejarz II Wrocław
 
44.86  
 7249Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMilo Kraków
Last Minute Kraków
43.74  
 7350Michał Bojanowski
Stanisław Drabczyk
7.0
4.0
SLSenior I Katowice
EDGAS Chorzów
43.70  
 7443Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
2.5
4.0
MPCKiS Skawina II 42.72  
 7525Agnieszka Sławenta
Izabella Jaworska
1.5
2.5
DS
LD
KS AZS PWR V Wrocław
 
42.63  
 7662Mateusz Sobczak
Aleksander Żelazny
2.5
2.0
MA
WP
AZS UW ROZJAZD Warszawa
Dąbrówka VII LO Poznań
42.29  
 7728Jerzy Olenderek
Kazimierz Bednarek
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec
MKS Zakrzów Wrocław
41.15  
 7891Urszula Kędzierska
Beata Pacak
4.0
1.0
MA
DS
K2 Delta Raszyn
KS AZS Politechnika Wrocławska
39.82  
 7969Tadeusz Miesiąc
Przemysław Polowczyk
1.5
2.0
WPUKB Kleks Szamotuły
Dąbrówka VII LO Poznań
39.09  
 8031Jan Stoklasek
Jerzy Adamczak
4.0
2.0
LBMILTON-MASTER Głogów
SYRENA Zbąszynek
38.11  
 8193Łukasz Wasielewski
Bartosz Popiela
0.5
0.5
WPDąbrówka GB Poznań 38.01  
 8285Kacper Pędziński
Jakub Domeracki
1.5
1.0
WPDąbrówka GD I Poznań
Dąbrówka GB Poznań
37.04  
 8335Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
4.0
4.0
WPLimar-Kleks Poznań-Szamotuły
Poznańska Asocjacja Brydżowa
35.26  
 8468Wojciech Pazda
Konrad Kubzdela
1.0
0.5
WPDąbrówka Politechnika Poznań
Dąbrówka GB Poznań
30.50  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-11 o 11:20:41