Turniej Kongresowy K-3

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 119Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
7.0
12.0
LDCKM Łódź
Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź
62.8860150
 228Grzegorz Plewniak
Maciej Janeczko
4.0
4.0
SLJOCKER Oświęcim 62.1457138
 3115Marek Bałdysz
Bohdan Mazur
12.0
13.0
LB
OP
SINGLETON Zielona Góra
MKS Strzelce Opolskie
62.0354129
 446Tadeusz Masłowski
Ryszard Jakubowski
7.0
7.0
WP
OP
Unia II Leszno
POMOLOGIA Prószków
59.7352121
 570Marek Pieczka
Tomasz Pilch
7.0
18.0
SLSilesia I Gliwice 59.0751115
 6104Tadeusz Kaczanowski
Wit Klapper
18.0
19.0
WP
MP
Unia I Leszno
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
58.2050110
 779Piotr Walczak
Piotr Wiankowski
19.0
12.0
WP
MA
Consus II Kalisz
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
58.1249105
 854Maja Żabierek
Tatiana Verkhos
2.5
2.0
MAGOK Grójec 58.1248101
 991Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
12.0
18.0
MPKosmos Kraków
TS Wisła Kraków
57.614797
 1056Adam Marcinowski
Piotr Marcinowski
4.0
1.5
DSKS AZS PWR. III Wrocław 57.534693
 1122Jacek Ciechomski
Ewa Banaszkiewicz
18.0
13.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa
NOWOGAMES Warszawa
57.104590
 12120Andrzej Huńka
Jacek Szczerbowski
2.5
4.0
OP
SL
KKS Kluczbork
JOCKER Oświęcim
57.094488
 1349Tomasz Buchnajzer
Marek Klatkiewicz
4.0
4.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Limar-Kleks Poznań-Szamotuły
57.034386
 1492Piotr Tuszyński
Włodzimierz Starkowski
24.0
19.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
56.734284
 1586Leonard Hinc
Grzegorz Trojanowski
 
2.5
NZ
ZP
  56.664182
 1626Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
4.0
2.5
DSMKS Nysa II Zgorzelec
KS Konfeks II Legnica
56.254080
 1775Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa
K2 OLDERSI Raszyn
56.063978
 1885Michał Gulczyński
Michał Klukowski
4.0
7.0
WP
DS
Dąbrówka Poznań
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
55.983876
 1920Kazimierz Sługocki
Zbigniew Gmoch
12.0
7.0
LB
OP
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
OTB Opole
55.813774
 2018Kamila Szczepańska
Marta Maj-Rudnicka
7.0
12.0
MA
WP
 
Consus II Kalisz
55.793672
 2193Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
0.5
WMZorro12 Olsztyn 55.773570
 22102Michał Lewiński
Adam Kozłowski
12.0
12.0
LBKart-El Gorzów 55.673468
 23106Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
4.0
4.0
DSERBUD AZS PWR IX WROCŁAW 55.273366
 2447Łukasz Kalbarczyk
Piotr Dybicz
4.0
7.0
MAAZS UW 1
AZS UW 2
55.133264
 2584Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSKS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH 54.843162
 2652Jan Betley
Mateusz Stępiński
7.0
4.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
54.783060
 2730Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
18.0
18.0
WPConsus II Kalisz 54.742958
 2882Jan Blajda
Marek Jaworski
13.0
7.0
MPWincor Nixdorf Cracovia
SBS Alf Tarnów Nowy Sącz
54.182856
 29108Bogusław Gierulski
Krzysztof Tomczyński
19.0
1.5
WM
MA
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
Singleton Warszawa
53.962754
 3096Sławomir Polak
Andrzej Łagosz
2.5
7.0
WP
LB
Unia II Leszno
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
53.782652
 3142Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
4.0
SLSilesia Gliwice
EDGAS Chorzów
53.492550
 3237Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
7.0
4.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
Silesia Gliwice
53.212448
 33112Andrzej Wojnarowski
Piotr Krawczyk
7.0
7.0
OP
DS
SPARTA Lubliniec
KS KONFEKS I LEGNICA
52.912346
 3478Stanisław Bąk
Tadeusz Przybyło
4.0
7.0
PKCOME-BACK 52.542244
 3534Waldemar Siuda
Andrzej Kaźmierczak
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 52.512142
 36119Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBGSBS Sekret 1 Gorzów
GSBS Agenci Gorzów
52.182040
 3712Andrzej Syrek
Grzegorz Dembiński
12.0
4.0
WPMY PO-WA Poznań
KTB Konin
52.101938
 3881Jan Gardocki
Cezary Szadkowski
4.0
18.0
PD
LB
SM Zachęta Białystok
INSTALKO SBS 1 Międzyrzecz
52.101836
 3967Jacek Cebulski
Jacek Michalski
4.0
2.0
SLSilesia Gliwice
 
52.071734
 4043Jacek Piątek
Damian Burek
4.0
4.0
SLDERBY Katowice 51.831632
 4115Waldemar Madejski
Piotr Zbyszewski
1.5
1.5
PK
MA
Singleton Podkarpacki
Singleton Warszawa
51.631530
 4229Marta Janeczek
Piotr Kalinowski
7.0
7.0
PM
DS
DARLES SANTERM Gdańsk
KBS Kolejarz II Wrocław
51.561428
 4344Tomasz Jarmoliński
Tomasz Wasilewski
4.0
4.0
LB
WP
SYRENA Zbąszynek
Limar-Kleks Poznań-Szamotuły
51.531326
 4451Grzegorz Bajek
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW
BKB Bolesławiec
51.401224
 4594Piotr Brzeziński
Jerzy Rymwid
12.0
12.0
LB
WP
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
Unia I Leszno
51.291122
 4636Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
50.841020
 4768Eugeniusz Konik
Aleksy Swoboda
2.5
4.0
OP
SL
BLOTKA Dobrodzień
DŹWIG Szczyrk
50.76918
 4850Piotr Kruszewski
Anna Puczyńska
4.0
2.0
MASpójnia II Warszawa
Spójnia - Koźmiński Bridge Team
50.37816
 4958Michał Górny
Tadeusz Miesiąc
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań
UKB Kleks Szamotuły
50.33714
 5095Cezary Serek
Danuta Kazmucha
7.0
7.0
WPConnector Poznań 50.26612
 51117Aleksander Kud
Zofia Miechowicz
7.0
 
DS
NZ
KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH
 
50.24510
 5260Marcin Szymański
Aleksander Żelazny
1.5
2.0
WPDąbrówka VII LO Poznań 50.2048
 5390Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPBudowlani Chodzież 50.0136
 5453Artur Wasiak
Karol Gałązka
12.0
7.0
SL
MA
GKS Piast I Gliwice
Spójnia II Warszawa
50.0024
 5541Jan Styczyński
Robert Cimr
4.0
4.0
SLSenior I Katowice 49.9812
 5624Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
4.0
7.0
SLAKCES (MORIS) KATOWICE
Senior I Katowice
49.951 
 5733Jan Stoklasek
Jerzy Adamczak
4.0
2.0
LBMILTON-MASTER Głogów
SYRENA Zbąszynek
49.711 
 5845Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
4.0
4.0
DSMKS Zakrzów Wrocław 49.631 
 5916Ryszard Suder
Albina Suder
2.0
1.5
DSBKB Liceum Bolesławiec 49.531 
 60103Mieke Plath
Felix Schadendorf
5.0
5.0
NZ  49.511 
 6111Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź 49.501 
 62113Mirosław Sokołowski
Ryszard Beleć
4.0
2.5
LD
LB
JUPITER REMA TIP TOP Bełchatów
MILTON-MASTER Głogów
49.461 
 6374Zdzisław Kowalewski
Jarosław Gąsiorowski
12.0
12.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media 49.361 
 64110Jakub Domeracki
Bartosz Popiela
1.0
0.5
WPDąbrówka GB Poznań 49.331 
 6572Ralf Wollenberg
Manfred Schuhmann
0.5
5.0
LB
GER
  49.301 
 66107Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
5.0
5.0
NZ  48.681 
 6797Andrzej Kozikowski
Łukasz Golder
12.0
4.0
LD
SL
KDK 1 Kutno
GKS Piast I Gliwice
48.651 
 6883Krystyna Augustyniak
Robert Biel
2.0
7.0
DSKS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH
 
48.631 
 6913Waldemar Sroczyński
Marek Giża
4.0
4.0
WP
KP
PAB Poznań
PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz
48.601 
 7099Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
2.0
7.0
ZPZZBS Szczecin
MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno
48.501 
 7180Agnieszka Sławenta
Izabella Jaworska
1.5
2.5
DS
LD
KS AZS PWR V Wrocław
 
48.071 
 7265Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
7.0
7.0
WPUnia I Leszno 48.031 
 73116Jarosław Wachnowski
Andrzej Jeleniewski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 48.021 
 7498Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
5.0
5.0
SWE  47.841 
 7548Anna Bułat
Jan Sadowski
2.0
2.5
MP
WP
Singleton Kraków
Poznańska Asocjacja Brydżowa
47.771 
 7664Tomasz Klukowski
Maciej Terpiłowski
7.0
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 47.481 
 7776Adam Waszkiewicz
Maciej Bojarski
2.0
2.5
DSKS AZS PWR V Wrocław 47.361 
 7817Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
2.5
7.0
MPABCD Kraków 47.171 
 7969Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMilo Kraków
Last Minute Kraków
47.061 
 8023Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
4.0
7.0
SLSenior I Katowice 46.801 
 8125Lech Warężak
Wiesław Tabiszewski
7.0
7.0
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
BKB Bolesławiec
46.801 
 8221Frank Svindahl
Wojciech Kaźmierczak
5.0
7.0
NOR
MA
 
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
46.711 
 8332Urszula Kędzierska
Edmund Czubak
4.0
7.0
MAK2 Delta Raszyn
Singleton Warszawa
46.611 
 84101Maurycy Biernat
Igor Łosiewicz
4.0
4.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team
46.601 
 8531Andrzej Wilkosz
Tytus Bisping
24.0
4.0
MPTS Wisła Kraków 46.601 
 8687Henryk Tyburczy
Tadeusz Janiak
4.0
2.0
ZPAPTEKA W WIEŻY Choszczno 46.301 
 8762Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
45.971 
 88118Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
18.0
2.5
MA
ZP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
JAGÓDKA Szczecin
45.861 
 8973Piotr Zawiślak
Wiesław Skubisz
4.0
4.0
LUYAMIT ZAMOŚĆ 45.741 
 9038Jerzy Olenderek
Jarosław Molenda
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 45.651 
 9135Ryszard Makuch
Artur Winkler
4.0
7.0
DSBKB Pogrom Bolesławiec
BKB Bolesławiec
45.611 
 9289Rafał Marks
Dominik Jastrzębski
2.5
2.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa 45.591 
 93111Sylwester Cieślak
Roman Zabłocki
7.0
4.0
MA
OP
Singleton Warszawa
BLOTKA Dobrodzień
45.411 
 94100Mieczysław Kuza
Aleksandra Jurkiewicz
2.5
4.0
SL
MP
DDK Brzeziny Śląskie
Ekspans Kraków
45.281 
 9571Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0
MANETFRIENDS 44.731 
 96105Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
4.0
1.5
SW
LU
KSS-R Brydż Końskie
TWA BIAŁA PODLASKA
44.181 
 9757Karolina Skubich
Przemysław Polowczyk
1.5
2.0
WPDąbrówka Ladies Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
43.151 
 9863Wojciech Waszkiewicz
Ryszard Olenderek
2.5
7.0
ZP
WP
MOSiK Dziwnów
Progress I Ostrzeszów
43.031 
 9966Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
LB
SL
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
Silesia II Gliwice
42.861 
 10061Jacek Ziora
Tadeusz Karpik
2.0
4.0
LDIMPAS HERBY Częstochowa 42.851 
 10127Sławomir Rokicki
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MAKS Wesoła Warszawa 42.821 
 10240Jacek Corn
Jacek Kowalski
2.5
4.0
LB
MA
LUNA Żary
OLGUM Skaryszew
42.001 
 10377Marcin Pędziński
Bartosz Pędziński
13.0
1.5
WPDąbrówka Starka Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
41.501 
 10439Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
4.0
4.0
LBGKT NAFTA
SINGLETON Zielona Góra
41.091 
 10555Anna Burda
Zofia Bałdysz
0.5
1.5
MP
DS
KSOS Kraków
KS AZS PWR X Wrocław
39.681 
 10659Konrad Kubzdela
Wojciech Pazda
0.5
1.0
WPDąbrówka GB Poznań
Dąbrówka Politechnika Poznań
39.501 
 10714Mateusz Nowak
Łukasz Wasielewski
0.5
0.5
WPDąbrówka GB Poznań 38.281 
 10888Ewa Bumbar
Józef Brutkowski
2.5
2.0
SLBIESY Czechowice-Dziedzice
MASKÓR Żywiec
34.691 
 109114Joanna Sroka
Magda Budzyńska
2.0
1.0
WP
MA
UKB Kleks Szamotuły
AZS UW 1
34.221 
 110109Zdzisław Szyszkowski
Kazimierz Bednarek
7.0
7.0
LB
DS
MILTON-MASTER Głogów
MKS Zakrzów Wrocław
34.051 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-25 o 11:18:31