Turniej Kongresowy K-2
BUDIMEX Grand Prix Polski Par

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 1222Cezary Balicki
Marek Witek
24.0
18.0
DS
SL
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
KONSTANTA Bielsko-Biała
  64.68200240
 2224Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
18.0
19.0
DSRUCH SA AZS PWR I WROCŁAW  63.73196226
 3170Zygmunt Grzegorczyk
Jerzy Roszak
7.0
7.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Chaos Gniezno
  63.02192216
 416Tomasz Pilch
Dominik Filipowicz
18.0
13.0
SL
WP
Silesia I Gliwice
CONSUS Kalisz
  62.22187208
 581Włodzimierz Buze
Władysław Tomasiak
18.0
12.0
MA
ZP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
MOSiK Dziwnów
  62.10183202
 642Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
12.0
18.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media
INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
  61.68179197
 7115Andrzej Kozikowski
Łukasz Golder
12.0
4.0
LD
SL
KDK 1 Kutno
GKS Piast I Gliwice
  61.10175193
 8193Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
4.0
7.0
LBSBS DAWID Nowa Sól  60.94172189
 9113Michał Klukowski
Piotr Zatorski
7.0
13.0
DSRUCH SA AZS PWR I WROCŁAW  59.94168186
 1096Adam Robak
Jan Moszyński
12.0
13.0
SL
WP
ZTB 7TREFL Zawiercie
Consus II Kalisz
  59.17165183
 1132Urszula Kędzierska
Katarzyna Dufrat
4.0
4.0
MA
DS
K2 Delta Raszyn
KS AZS PWR. III Wrocław
  59.02161180
 12137Tomasz Wasilewski
Bogusław Matuszewski
4.0
4.0
WPLimar-Kleks Poznań-Szamotuły  58.96158178
 1339Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPKS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Jordanów Rabka-Zdrój
  58.60154176
 1417Artur Pomarański
Piotr Ilczuk
2.0
18.0
ZP
SL
ZZBS Szczecin
GKS Piast I Gliwice
  58.40151174
 15132Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
7.0
2.5
DSKS AZS PWR VIII Wrocław  57.86147172
 1666Tadeusz Kaczanowski
Jakub Wojcieszek
18.0
7.0
WPUnia I Leszno
Dąbrówka Starka Poznań
  57.85144170
 17192Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
7.0
12.0
LBKart-El Gorzów  57.44140168
 18167Ilya Shpuntou
Przemysław Piotrowski
4.0
12.0
LB
DS
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
  57.35137166
 19103Waldemar Szelka
Cezary Wołczak
7.0
4.0
OPMULTI Opole  57.28134164
 2014Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz
Wincor Nixdorf Cracovia
  57.28130162
 2190Leszek Majdański
Piotr Walczak
13.0
19.0
WPCONSUS Kalisz
Consus II Kalisz
  57.12127160
 22122Andrzej Wojnarowski
Zbigniew Gmoch
7.0
7.0
OPSPARTA Lubliniec
OTB Opole
  56.86123158
 2335Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
12.0
18.0
MPKosmos Kraków
TS Wisła Kraków
  56.75120156
 24107Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
7.0
18.0
MA
WP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
UNIA WINKHAUS Leszno
  56.67116154
 2599Grażyna Busse
Piotr Busse
7.0
18.0
WPMY PO-WA Poznań  56.64113152
 2663Andrzej Syrek
Grzegorz Dembiński
12.0
4.0
WPMY PO-WA Poznań
KTB Konin
  56.54109150
 27214Ireneusz Szulc
Łukasz Rokita
2.5
2.5
DSBKS Miles I Milicz  56.41106148
 28178Stanisław Gromulski
Marek Kuc
2.5
 
LB
NZ
SINGLETON Zielona Góra
 
  56.24102146
 29208Włodzimierz Szczepanik
Tomasz Struzik
7.0
4.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław  55.7999144
 3072Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
24.0
18.0
WPKURT-ROYCE Poznań
MY PO-WA Poznań
  55.7495142
 31232Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
7.0
7.0
MPKS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja  55.7292140
 32123Kazimierz Dziadkowiec
Józef Barczyk
2.5
4.0
MPABCD Kraków  55.5888138
 33189Radosław Szopiński
Jarosław Nawrot
4.0
4.0
ZPHETMAN Resko  55.5285136
 34196Jerzy Radomski
Andrzej Pawlak
7.0
12.0
SL
WP
EDGAS Chorzów
PAB Poznań
  55.4381134
 35119Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
18.0
18.0
WPConsus II Kalisz  55.3278132
 36182Marek Wojciechowski
Roman Kujawski
7.0
7.0
WPBudowlani Poznań  55.2375130
 37100Piotr Tuszyński
Michał Nowosadzki
24.0
19.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa  55.2171128
 38183Kazimierz Omernik
Przemysław Janiszewski
18.0
18.0
PM
MA
ANDRZEJKI Gdańsk
KBS Legionowianin
  55.0968126
 39213Piotr Wiankowski
Bartłomiej Igła
12.0
7.0
MA
MP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
CKiS Skawina I
  55.0764124
 4013Grzegorz Sokołowski
Michał Górski
2.5
7.0
KP
PM
Astor Telbud Bydgoszcz
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  54.9361122
 41218Józef Wiese
Jerzy Kurianowicz
4.0
4.0
DSMKS Nysa I Zgorzelec  54.7657120
 4248Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
12.0
7.0
LDKDK 1 Kutno  54.6954118
 43231Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra  54.3850116
 4493Jacek Ziora
Tadeusz Karpik
2.0
4.0
LD IMPAS HERBY Częstochowa
IMPAS HERBY Częstochowa
  54.3247114
 45233Piotr Tomczak
Sebastian Piepióra
4.0
7.0
PMSDK Tczew  54.2343112
 4641Jerzy Rymwid
Tadeusz Masłowski
12.0
7.0
WPUnia I Leszno
Unia II Leszno
  54.1740110
 4749Paulina Klimentowska
Zygmunt Kuczyński
4.0
7.0
MAKB POLFA Warszawa  54.1240108
 4833Jacek Stasica
Piotr Stopa
13.0
12.0
MPTS Wisła Kraków  53.9539106
 49142Cezary Szadkowski
Waldemar Kozielewski
18.0
4.0
LBINSTALKO SBS 1 Międzyrzecz  53.8739104
 50220Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
LBKart-El Gorzów  53.8638102
 5180Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
4.0
4.0
SLTCK Tarnowskie Góry  53.8137100
 5294Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
  53.723798
 53121Piotr Krawczyk
Roman Zabłocki
7.0
4.0
DS
OP
KS KONFEKS I LEGNICA
BLOTKA Dobrodzień
  53.583696
 54120Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa
K2 OLDERSI Raszyn
  53.483694
 5561Marek Czerepak
Andrzej Bondarewicz
7.0
13.0
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW  53.473592
 56129Robert Cylwik
Jacek Batóg
4.0
4.0
ZPASKO-TECH Szczecin  53.373490
 5755Andrzej Kaźmierczak
Marek Drecki
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec  53.333488
 58205Zbigniew Sobczyk
Bogusław Chmielewski
12.0
4.0
DSMKS Pogoń Oleśnica
KS Gwardia I Wrocław
  53.323386
 5918Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
7.0
4.0
LBUKS Jedynka Gomad Gorzów
INSTALKO SBS 1 Międzyrzecz
  53.243384
 60111Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
7.0
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław  53.183282
 61133Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
4.0
12.0
SLEDGAS Chorzów
Silesia Gliwice
  53.183180
 6287Kamila Szczepańska
Marta Maj-Rudnicka
7.0
12.0
MA
WP
 
Consus II Kalisz
  52.993178
 63140Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek  52.983076
 64102Stanisław Janik
Piotr Solecki
12.0
4.0
WPBridge Club MOSiR Wałcz
Jagiellonka Piła
  52.893074
 6536Olech Bestrzyński
Marcin Pędziński
13.0
13.0
WPMY PO-WA Poznań
Dąbrówka Starka Poznań
  52.782972
 66151Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
4.0
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław  52.762870
 6728Waldemar Madejski
Piotr Zbyszewski
1.5
1.5
PK
MA
Singleton Podkarpacki
Singleton Warszawa
  52.652868
 68118Stanisław Iwanicki
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
4.0
4.0
LBGKT NAFTA  52.552766
 6958Wiesław Tabiszewski
Lech Warężak
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec
KS Turbo III FlyBack Wrocław
  52.552764
 7020Robert Biel
Aleksander Kud
7.0
7.0
DS 
KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH
  52.532662
 7165Tomasz Winciorek
Bartosz Chmurski
18.0
19.0
MASingleton Warszawa
ASKO-TECH Spójnia Warszawa
  52.532660
 7254Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
4.0
4.0
DSERBUD AZS PWR IX WROCŁAW  52.512558
 73126Tadeusz Biskup
Stanisław Adamczyk
4.0
4.0
SLAKCES (MORIS) KATOWICE
Senior I Katowice
  52.502456
 74210Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
  52.472454
 75188Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
12.0
7.0
ZPHETMAN Resko
LKS POMORZANIN Nowogard
  52.332352
 76174Wiesław Pastuszko
Piotr Ertel
4.0
4.0
LBSYRENA Zbąszynek
WDK Bez Atu Wolsztyn
  52.312350
 77215Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
2.0
4.0
WPSokoły Poznań  52.302248
 78219Stanisław Zakrzewski
Przemysław Weymann
12.0
7.0
WPMY PO-WA Poznań
Poznańska Asocjacja Brydżowa
  52.252146
 7926Wit Klapper
Grzegorz Superson
19.0
4.0
MPKS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Wincor Nixdorf Cracovia
  52.232144
 80134Tomasz Jarmoliński
Tomasz Buchnajzer
4.0
4.0
LB
WP
SYRENA Zbąszynek
Poznańska Asocjacja Brydżowa
  52.232042
 81201Bolesław Onyszczuk
Andrzej Parmonik
2.5
4.0
LBINSTALKO SBS 1 Międzyrzecz  52.222040
 82138Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSKS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH  51.981938
 8353Agnieszka Pietrzyk
Krzysztof Góra
1.5
4.0
OP
SL
RSB I Racibórz
Silesia II Gliwice
  51.971836
 8415Anna Kowalska
Marek Tyran
7.0
7.0
LDINWIT - Armatura PTC Pabianice  51.971834
 8531Ewa Banaszkiewicz
Frank Svindahl
13.0
5.0
MA
NOR
NOWOGAMES Warszawa
 
  51.941732
 86223Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
7.0
7.0
WPUnia I Leszno  51.921730
 87156Paweł Chindelewicz
Sławomir Łojewski
12.0
4.0
MANOWOGAMES Warszawa
Singleton Warszawa
  51.901628
 8868Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMilo Kraków
Last Minute Kraków
  51.861526
 89153Franciszek Zarzecki
Marek Bałdysz
13.0
12.0
DS
LB
KS AZS PWR II WROCŁAW
SINGLETON Zielona Góra
  51.841524
 90146Stanisław Pająk
Włodzimierz Maryniowski
12.0
13.0
SWSenator - Dropol Starachowice  51.771423
 91207Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
4.0
4.0
LBZIEL-BRUK 2 Zielona Góra  51.521422
 9292Mirosław Sokołowski
Ryszard Beleć
4.0
2.5
LD
LB
JUPITER REMA TIP TOP Bełchatów
MILTON-MASTER Głogów
  51.481321
 93136Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
7.0
4.0
MPSingleton Kraków  51.441220
 9421Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1  51.411219
 9582Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
12.0
12.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media  51.351118
 96165Stanisław Bąk
Tadeusz Przybyło
4.0
7.0
PKCOME-BACK  51.301117
 9740Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
12.0
2.5
ZPMOSiK Dziwnów  51.261016
 9850Tytus Bisping
Andrzej Wilkosz
4.0
24.0
MPTS Wisła Kraków  51.09915
 9919Edmund Czubak
Jacek Ciechomski
7.0
18.0
MASingleton Warszawa
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
  51.05914
 100114Marek Michalczyk
Waldemar Haponiuk
1.5
4.0
LU
SW
TWA BIAŁA PODLASKA
KSS-R Brydż Końskie
  50.91813
 101158Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
4.0
4.0
LUYAMIT ZAMOŚĆ  50.88812
 10289Anna Pełszyńska
Maurycy Biernat
4.0
4.0
SL
MA
GKS Piast I Gliwice
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  50.70711
 103171Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
7.0
2.5
LBGSBS OSiR 1 Skwierzyna  50.65610
 10495Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
7.0
7.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW
BKB Bolesławiec
  50.6169
 105204Aleksander Czajka
Paweł Litwiński
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz III Wrocław  50.4658
 106143Zbigniew Sawicki
Lech Mokrzycki
7.0
2.5
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno
AMATOR Szczecin
  50.3257
 10770Bohdan Pliszka
Bogdan Zieliński
4.0
4.0
KPGrom Więcbork
Kaziki Bydgoszcz
  50.3146
 108154Paweł Szymonik
Rafał Niedzielski
4.0
4.0
MA
LU
KB POLFA Warszawa
INTEGRA BIAŁA PODLASKA
  50.3135
 109203Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
2.5
2.0
DSMKS Zakrzów Wrocław  50.2434
 11047Robert Stoliński
Adam Suwik
13.0
18.0
MAKRAJEWSKI SYNTEX Łowicz  50.2323
 111166Zdzisław Szyszkowski
Jan Kudyba
7.0
4.0
LBMILTON-MASTER Głogów
HUTNIK-MASTER Głogów
  50.1022
 112150Beata Bojarska
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPChaos Gniezno
Budowlani Chodzież
  49.9911
 113179Sławomir Zawiślak
Grzegorz Narkiewicz
19.0
19.0
MA
WP
Singleton Warszawa
CONSUS Kalisz
  49.96  
 114161Ryszard Chmiel
Kazimierz Bednarek
7.0
7.0
LB
DS
SYRENA Zbąszynek
MKS Zakrzów Wrocław
  49.93  
 115106Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
0.5
WMZorro12 Olsztyn  49.91  
 11624Jan Betley
Piotr Dybicz
7.0
7.0
MAAZS UW 1
AZS UW 2
  49.85  
 117229Aleksander Żelazny
Michał Gulczyński
2.0
4.0
WPDąbrówka VII LO Poznań
Dąbrówka Poznań
  49.82  
 118139Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
7.0
18.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk  49.80  
 119164Barbara Kulawik
Barbara Lesiecka
4.0
7.0
SLSenior I Katowice  49.77  
 12097Jacek Piątek
Damian Burek
4.0
4.0
SLDERBY Katowice  49.77  
 121141Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
12.0
12.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1  49.69  
 122185Andrzej Łada
Lesław Grakowicz
2.0
1.5
DSSBS Impas II Lubin  49.68  
 12346Mirosław Samujłło
Przemysław Błaszczyk
7.0
12.0
LDKDK 1 Kutno  49.59  
 124197Tadeusz Wolniczak
Andrzej Drgas
4.0
2.0
LBBANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa  49.46  
 12584Jolanta Bartczak
Mariusz Grabowski
1.5
7.0
WP
ZP
Ziemowit II Złotów
POGOŃ Połczyn Zdrój
  49.44  
 12623Anna Sztyber
Zuzanna Moszczyńska
2.5
2.0
MAAZS UW 1
KU AZS UW Warszawa
  49.42  
 127217Jan Obuchowicz
Sławomir Polak
7.0
2.5
LB
WP
SYRENA Zbąszynek
Unia II Leszno
  49.36  
 128191Andrzej Bartosik
Roman Siwiec
4.0
2.0
DSKS Konfeks II Legnica  49.28  
 129109Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
1.0
 
ZPMEC Szczecinek  49.21  
 130172Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
4.0
2.5
DSKB Zabobrze II Jelenia Góra  49.17  
 131168Sławomir Zubrycki
Stefan Kubies
2.5
4.0
LBUKS CZARNI Żagań  49.13  
 132198Jan Styczyński
Robert Cimr
4.0
4.0
SLSenior I Katowice  49.12  
 133169Marek Sosiński
Ryszard Pałasz
4.0
4.0
WPDąbrówka Poznań
PAB Poznań
  49.12  
 13462Marek Giża
Waldemar Sroczyński
4.0
4.0
KP
WP
PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz
PAB Poznań
  49.09  
 13576Jerzy Warszakowski
Ryszard Muszyński
4.0
2.5
LDEkolog MERRID CONTROLS Łódź  49.05  
 13629Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
7.0
2.5
LB
ZP
Sushi Bar provincia Słubice
ZZBS Szczecin
  48.98  
 137194Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
7.0
12.0
DSSBS Impas I Lubin
KS KONFEKS I LEGNICA
  48.97  
 13822Bogusław Gierulski
Krzysztof Tomczyński
19.0
1.5
WM
MA
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
Singleton Warszawa
  48.95  
 13951Ryszard Jaśkiewicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
2.5
MPGOK Rożnów
Kosmos Kraków
  48.91  
 140176Marek Juszczak
Józef Grewling
4.0
4.0
WPGośliniak Murowana Goślina
RCK Rogoźno
  48.87  
 14178Jan Pędziński
Dominik Jastrzębski
2.5
2.0
WP
MA
Dąbrówka VII LO Poznań
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  48.85  
 142108Beata Pacak
Dariusz Wojciechowski
1.0
1.0
DSKS AZS Politechnika Wrocławska
 
  48.84  
 14357Ryszard Makuch
Rafał Molenda
4.0
1.5
DSBKB Pogrom Bolesławiec
BKB MDK-I LO Bolesławiec
  48.39  
 144152Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
7.0
4.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
Silesia Gliwice
  48.37  
 14544Mateusz Stępiński
Igor Łosiewicz
4.0
4.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team
  48.26  
 146127Maciej Hutyra
Rafał Wolański
4.0
4.0
DSKS AZS PWR II WROCŁAW  48.24  
 14745Eugeniusz Konik
Jerzy Ignyś
2.5
4.0
OPBLOTKA Dobrodzień
MKS Strzelce Opolskie
  47.97  
 14888Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0
MANETFRIENDS  47.94  
 14952Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
1.5
1.5
WPKTB Konin II  47.79  
 150186Jerzy Małek
Krzysztof Komenda
2.5
4.0
DSKS Konfeks II Legnica
MKS Nysa II Zgorzelec
  47.66  
 151145Krzysztof Beyga
Bernard Opałka
4.0
1.5
LBLUNA Żary  47.65  
 152181Dariusz Bogucki
Krzysztof Kurkiewicz
12.0
4.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
SDK Tczew
  47.48  
 15359Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
2.5
2.5
DSBKB Pogrom Bolesławiec  47.47  
 154199Edward Ciesielski
Jacek Radomski
2.0
7.0
SLEDGAS Chorzów  47.44  
 155226Ryszard Wodziński
Jan Sadowski
2.0
2.5
DS
WP
KBS Miłkowice I Miłkowice
Poznańska Asocjacja Brydżowa
  47.44  
 15673Jacek Szczerbowski
Aleksy Swoboda
4.0
4.0
SLJOCKER Oświęcim
DŹWIG Szczyrk
  47.37  
 157206Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz II Wrocław  47.21  
 15869Aleksander Sejud
Marek Pieczka
7.0
7.0
SLSilesia II Gliwice
Silesia I Gliwice
  47.15  
 159124Adam Matyasik
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPABCD Kraków  47.07  
 160112Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
7.0
2.5
DSKS AZS PWR. III Wrocław  46.92  
 161131Henryk Radek
Zbigniew Samek
4.0
7.0
DS 
SBS Impas I Lubin
  46.85  
 162162Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
5.0
5.0
SWE   46.64  
 16377Rafał Marks
Maciej Bojarski
2.5
2.5
MA
DS
AZS UW ROZJAZD Warszawa
KS AZS PWR V Wrocław
  46.59  
 16443Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
7.0
7.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa  46.57  
 165187Roman Fabiś
Leszek Kiczaty
0.5
2.5
LB   46.41  
 166110Andrzej Wójcik
Cezary Kawiak
4.0
2.5
ZPHETMAN Resko  46.40  
 167135Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
4.0
4.0
LDCKM Łódź  46.36  
 16879Zdzisław Pleskot
Jerzy Taźbierski
7.0
4.0
ZPZZBS Szczecin
JAGÓDKA Szczecin
  46.35  
 16960Artur Winkler
Jarosław Molenda
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec  46.14  
 17030Jarosław Hilbrecht
Sławomir Czapliński
7.0
4.0
WPPil-Building Piła  46.11  
 171173Bogdan Nowakowski
Jerzy Romańczyk
2.5
4.0
DSKB Zabobrze II Jelenia Góra  46.07  
 17274Marek Rużyło
Zdzisław Kowal
4.0
4.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny  45.93  
 173147Paweł Kowalski
Aleksander Kulik
7.0
2.5
SW
MA
Alert Suchedniów
OLGUM Skaryszew
  45.93  
 174105Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
LBKart-El Gorzów  45.80  
 175101Jacek Mania
Konrad Wójcik
4.0
2.5
LBKO SM GRYMAS 1 Zielona Góra  45.76  
 176184Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
4.0
4.0
LBSBS DAWID Nowa Sól  45.65  
 177159Janusz Kellner
Witold Szczepaniak
 
4.0
NZ
WP
 
Poznańska Asocjacja Brydżowa
  45.65  
 178148Ewa Mielcarzewicz
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WPSystem Poznań
PAB Poznań
  45.52  
 179175Stanisław Hossa
Piotr Ciesielski
4.0
2.0
LBKO SM GRYMAS 1 Zielona Góra
 
  45.48  
 18037Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WPConnector Poznań  45.43  
 18171Jan Stoklasek
Jerzy Adamczak
4.0
2.0
LBMILTON-MASTER Głogów
SYRENA Zbąszynek
  45.35  
 182125Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
7.0
7.0
SLSenior I Katowice  45.33  
 183234Sylwester Cieślak
Lech Kurowski
7.0
7.0
MA
DS
Singleton Warszawa
KS AZS PWR II WROCŁAW
  45.20  
 18425Anna Morgiel
Mateusz Sobczak
2.5
2.5
MAAZS UW 2
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  45.14  
 185216Piotr Marcinowski
Zofia Bałdysz
1.5
1.5
DSKS AZS PWR. III Wrocław
KS AZS PWR X Wrocław
  45.08  
 18683Kazimierz Szlachta
Ryszard Urbański
7.0
4.0
ZPZZBS Szczecin
RYSIE Szczecin
  44.75  
 187228Sławomir Drewalski
Skarbimir Kozar
4.0
4.0
LBSushi Bar provincia Słubice
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 2
  44.74  
 18886Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
0.5
0.5
LB   44.70  
 189227Janusz Pawlicki
Piotr Kalinowski
4.0
7.0
DSKBS Kolejarz Wrocław
KBS Kolejarz II Wrocław
-0.10 44.51  
 19011Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
4.0
4.0
LBGKT NAFTA
SINGLETON Zielona Góra
  44.43  
 191116Jacek Cebulski
Jacek Michalski
4.0
2.0
SLSilesia Gliwice
 
  44.26  
 192190Janusz Dworzecki
Włodzimierz Stachowiak
2.0
2.5
LBKS TĘCZA Krosno Odrz.  44.20  
 19327Przemysław Teleszyński
Waldemar Skóra
12.0
7.0
LDJagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź
CKM Łódź
  44.16  
 194202Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
4.0
4.0
LBUKS CZARNI Żagań  44.03  
 195180Jerzy Bujko
Marek Połomski
1.5
0.5
LB   43.80  
 196157Sławomir Rokicki
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MAKS Wesoła Warszawa  43.79  
 19764Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSBKS Miles I Milicz  43.30  
 19898Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
4.0
2.5
SLDERBY Katowice  43.23  
 19934Grzegorz Plewniak
Maciej Janeczko
4.0
4.0
SLJOCKER Oświęcim  43.10  
 200211Antoni Zarzycki
Krzysztof Sinicki
4.0
2.5
LBUKS CZARNI Żagań  43.10  
 20191Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
2.0
2.5
MAGOK Grójec  42.84  
 20267Bartosz Pędziński
Marcin Szymański
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań  42.69  
 203149Sławomir Piechocki
Justyna Stachowiak
4.0
2.0
WPBudowlani Chodzież
Budowlani Poznań
  42.57  
 204221Dariusz Kwiatkowski
Dariusz Furmaniak
2.5
4.0
LBSYRENA Zbąszynek  42.49  
 205200Jacek Stokowacki
Stefan Kowalczyk
2.5
18.0
SLKS ENERGETYK Jaworzno  42.47  
 206128Radosław Liskowiak
Wiesław Krzyżanek
4.0
2.0
LBGSBS Agenci Gorzów
GSBS Sekret 1 Gorzów
  42.32  
 207155Jacek Kowalski
Jan Gardocki
4.0
4.0
MA
PD
OLGUM Skaryszew
SM Zachęta Białystok
  41.97  
 20875Bernd Gahntz
Waldemar Pietrasiewicz
0.5
2.0
LB   41.77  
 209212Izabella Jaworska
Agnieszka Sławenta
2.5
1.5
LD
DS
 
KS AZS PWR V Wrocław
  41.63  
 210195Albina Suder
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec  41.32  
 211144Jacek Corn
Wiesława Malewicz
2.5
2.0
LBLUNA Żary  41.29  
 212177Włodzimierz Cebulski
Krzysztof Buzała
1.5
2.5
WPBlaszak Kalisz
Dalkia ZEC Poznań
  40.99  
 213163Anna Bułat
Aleksandra Jurkiewicz
2.0
4.0
MPSingleton Kraków
Ekspans Kraków
  40.95  
 21412Tomasz Klukowski
Katarzyna Sokołowska
7.0
2.0
DS
KP
KS AZS PWR. III Wrocław
Astor Telbud Bydgoszcz
  40.83  
 21585Mieczysław Pawlicki
Zdzisław Pawlicki
2.5
2.5
LDEkolog MERRID CONTROLS Łódź  40.48  
 216209Józef Brutkowski
Stanisław Nowak
2.0
2.0
SLMASKÓR Żywiec  40.32  
 217225Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
4.0
4.0
DSMKS Zakrzów Wrocław  39.70  
 218117Natalia Banaś
Magda Budzyńska
1.5
1.0
MP
MA
Singleton Kraków
AZS UW 1
  37.11  
 219230Kazimierz Płusa
Kazimierz Róg
4.0
7.0
SLSilesia II Gliwice  36.07  
 22056Patryk Patreuha
Jakub Patreuha
1.0
1.0
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec  35.86  
 22138Marek Matwijewicz
Wiesław Myszkiewicz
2.5
7.0
LBALMAR Zielona Góra  35.79  
 222104Stanisław Grybel
Bronisław Tabisz
2.0
2.0
DSKBS Miłkowice I Miłkowice  35.19  
 223160Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
2.0
7.0
LDBINŻ Bełchatów  24.59  
 224130Jerzy Szudziński
Zdzisław Kunc
4.0
7.0
DSKS Zdrowie -Kudowa Kudowa Zdrój  18.65  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-14 o 16:45:44