Turniej Kongresowy K-1 (miksty)

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 119Anna Morgiel
Piotr Dybicz
2.5
7.0
MAAZS UW 2 65.6636150
 271Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
4.0
4.0
LBGKT NAFTA 62.2434137
 326Justyna Stachowiak
Sławomir Piechocki
2.0
4.0
WPBudowlani Poznań
Budowlani Chodzież
59.3532127
 427Danuta Krupnik
Andrzej Wilkosz
4.0
24.0
MPSingleton Kraków
TS Wisła Kraków
59.2829118
 573Beata Pacak
Jakub Wojcieszek
1.0
7.0
DS
WP
KS AZS Politechnika Wrocławska
Dąbrówka Starka Poznań
58.9527111
 616Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
4.0
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 58.9525105
 728Marta Maj-Rudnicka
Andrzej Kozikowski
12.0
12.0
WP
LD
Consus II Kalisz
KDK 1 Kutno
58.822399
 811Agnieszka Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.0
4.0
MAAZS UW 2
GLKS Nadarzyn-Bogoria II
57.892194
 953Ewa Banaszkiewicz
Frank Svindahl
13.0
5.0
MA
NOR
NOWOGAMES Warszawa
 
57.621989
 1037Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
4.0
19.0
DS
MA
KS AZS PWR. III Wrocław
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
57.441784
 1121Jolanta Bartczak
Mariusz Grabowski
1.5
7.0
WP
ZP
Ziemowit II Złotów
POGOŃ Połczyn Zdrój
57.071580
 1215Elżbieta Gazdecka
Kamil Gazdecki
 
 
NZ  56.121376
 1352Aneta Jarmocik
Włodzimierz Buze
2.5
18.0
ZP
MA
JAGÓDKA Szczecin
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
55.921172
 1446Loretta Kałwa
Piotr Kruszewski
1.0
4.0
DS
MA
KS AZS PWR XIV Wrocław
Spójnia II Warszawa
55.88968
 1534Ewa Mielcarzewicz
Stanisław Janik
4.0
12.0
WPSystem Poznań
Bridge Club MOSiR Wałcz
55.44764
 1659Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WPConnector Poznań 54.93760
 1767Barbara Lesiecka
Jan Blajda
7.0
13.0
SL
MP
Senior I Katowice
Wincor Nixdorf Cracovia
54.85756
 1855Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
5.0
5.0
NZ  54.35652
 1947Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
2.0
12.0
MA
SL
KU AZS UW Warszawa
GKS Piast I Gliwice
54.16648
 2038Sandra Różańska
Wojciech Gaweł
2.0
7.0
MAABNEGAT Warszawa
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
53.50645
 2129Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
53.29542
 2233Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
2.5
4.0
MPKosmos Kraków
TS Wisła Kraków
53.27539
 2342Ewelina Zieleniewska
Mateusz Stępiński
1.0
4.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
53.02536
 2424Anna Kowalska
Marek Tyran
7.0
7.0
LDINWIT - Armatura PTC Pabianice 52.73433
 2531Aleksandra Jurkiewicz
Marek Jaworski
4.0
7.0
MPEkspans Kraków
SBS Alf Tarnów Nowy Sącz
52.29430
 2625Halina Klukowska
Michał Klukowski
7.0
7.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
52.10427
 2768Ewa Miszewska
Apolinary Kowalski
18.0
24.0
WPMY PO-WA Poznań
KURT-ROYCE Poznań
51.96324
 2857Magda Budzyńska
Piotr Zatorski
1.0
13.0
MA
DS
AZS UW 1
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
51.96321
 2954Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSKS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH 51.90218
 3036Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
2.0
7.0
LDBINŻ Bełchatów 51.75215
 3156Urszula Kędzierska
Łukasz Kalbarczyk
4.0
4.0
MAK2 Delta Raszyn
AZS UW 1
51.13212
 3261Maja Żabierek
Grzegorz Pogodziński
2.5
4.0
MA
LB
GOK Grójec
 
50.9219
 3335Anna Sztyber
Jan Betley
2.5
7.0
MAAZS UW 1 50.7716
 3440Maria Tomczewska
Dominik Filipowicz
7.0
13.0
PM
WP
PIANPUR Sierakowice
CONSUS Kalisz
50.2913
 3580Albina Suder
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec 49.35  
 3648Dorota Furdzik
Andrzej Lubojemski
2.5
12.0
MPJordanów Rabka-Zdrój
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
48.95  
 3750Tatiana Verkhos
Edmund Czubak
2.0
7.0
MAGOK Grójec
Singleton Warszawa
48.92  
 3851Izabella Jaworska
Adam Suwik
2.5
18.0
LD
MA
 
KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz
48.64  
 3958Krystyna Augustyniak
Aleksander Kud
2.0
7.0
DSKS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH 48.57  
 4078Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
4.0
4.0
SLTCK Tarnowskie Góry 48.12  
 4145Barbara Rosłon
Jacek Ciechomski
2.5
18.0
MAAZS UW 2
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
47.53  
 4272Agnieszka Sławenta
Piotr Wiankowski
1.5
12.0
DS
MA
KS AZS PWR V Wrocław
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
47.33  
 4369Paulina Klimentowska
Zygmunt Kuczyński
4.0
7.0
MAKB POLFA Warszawa 47.25  
 4418Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
 
1.0
ZPMEC Szczecinek 46.99  
 4514Halina Szajowska
Jan Stoklasek
2.5
4.0
LBMILTON-MASTER Głogów 46.93  
 4649Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice 46.92  
 4723Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0
MANETFRIENDS 46.86  
 4863Katarzyna Sokołowska
Grzegorz Sokołowski
2.0
2.5
KPAstor Telbud Bydgoszcz 46.80  
 4932Beata Bojarska
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPChaos Gniezno
Budowlani Chodzież
46.78  
 5044Ewa Bumbar
Stanisław Nowak
2.5
2.0
SLBIESY Czechowice-Dziedzice
MASKÓR Żywiec
46.62  
 5164Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
7.0
18.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk 46.19  
 5279Grażyna Busse
Piotr Busse
7.0
18.0
WPMY PO-WA Poznań 46.09  
 5313Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
7.0
LBALMAR Zielona Góra 45.96  
 5417Agnieszka Chmurzyńska
Sławomir Rokicki
1.5
7.0
LD
MA
Ventrue Łódź
KS Wesoła Warszawa
45.88  
 5530Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.0
4.0
DSBKB Liceum Bolesławiec
BKB Bolesławiec
45.41  
 5622Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
2.5
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 45.10  
 5741Zofia Miukowicz
Kazimierz Sługocki
 
12.0
NZ
LB
 
ZIEL-BRUK 1 Zielona Góra
45.07  
 5843Anna Bułat
Jan Sadowski
2.0
2.5
MP
WP
Singleton Kraków
Poznańska Asocjacja Brydżowa
44.82  
 5976Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSBKS Miles I Milicz 44.07  
 6012Walentyna Jaskuła
Kazimierz Jaskuła
4.0
7.0
LBALMAR Zielona Góra 44.00  
 6170Agnieszka Pietrzyk
Krzysztof Góra
1.5
4.0
OP
SL
RSB I Racibórz
Silesia II Gliwice
42.73  
 6220Małgorzata Piątek
Zbigniew Szuster
 
2.5
NZ
SL
 
DERBY Katowice
40.06  
 6377Dominika Sławenta
Przemysław Piotrowski
1.5
12.0
DSKS AZS PWR V Wrocław
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
39.82  
 6460Galina Nilsson
Lars-Erik Moberg
5.0
5.0
SWE  39.12  
 6562Irena Hoffmann
Jan Obuchowicz
2.0
7.0
LBZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
SYRENA Zbąszynek
37.79  
 6639Anna Puczyńska
Karol Gałązka
2.0
7.0
MASpójnia - Koźmiński Bridge Team
Spójnia II Warszawa
36.60  
 6766Wioleta Tomczak
Piotr Tomczak
 
4.0
NZ
PM
 
SDK Tczew
32.50  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-07 o 19:30:46