Turniej Dodatkowy EX-9

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 128Michał Nowosadzki
Wojciech Strzemecki
19.0
18.0
MA
MP
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
TS Wisła Kraków
62.6618
 263Andrzej Kozikowski
Marta Wójcik
12.0
1.0
LD
MA
KDK 1 Kutno
AZS UW 1
60.5516
 365Sylwester Cieślak
Marek Bałdysz
7.0
12.0
MA
LB
Singleton Warszawa
SINGLETON Zielona Góra
60.3314
 47Grzegorz Jarząbek
Maciej Bojarski
4.0
2.5
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW
KS AZS PWR V Wrocław
59.9312
 562Maurycy Biernat
Łukasz Golder
4.0
4.0
MA
SL
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
GKS Piast I Gliwice
58.5310
 661Artur Winkler
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSBKB Bolesławiec 58.088
 764Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
12.0
1.5
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
KS AZS PWR V Wrocław
57.816
 847Grażyna Brewiak
Sebastian Piepióra
18.0
7.0
MA
PM
INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
SDK Tczew
57.734
 95Andrzej Kaźmierczak
Ryszard Suder
7.0
2.0
DSBKB Bolesławiec
BKB Liceum Bolesławiec
56.914
 1023Katarzyna Dufrat
Tomasz Klukowski
4.0
7.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 56.653
 1122Jan Betley
Sandra Różańska
7.0
2.0
MAAZS UW 1
ABNEGAT Warszawa
56.023
 1221Michał Rudnicki
Artur Wasiak
4.0
12.0
LD
SL
 
GKS Piast I Gliwice
54.233
 1341Rafał Molenda
Jarosław Molenda
1.5
7.0
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec
BKB Bolesławiec
53.512
 1424Dominik Jastrzębski
Rafał Marks
2.0
2.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa 52.952
 1566Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
52.252
 1644Urszula Cwyl
Marek Palubiński
2.0
2.0
MANETFRIENDS 51.941
 1726Tadeusz Miesiąc
Aleksander Żelazny
1.5
2.0
WPUKB Kleks Szamotuły
Dąbrówka VII LO Poznań
51.181
 1846Beata Bojarska
Zbyszko Paluczek
4.0
2.5
WPChaos Gniezno
AZS AE Poznań
50.711
 1967Ewa Banaszkiewicz
Lesław Mandecki
13.0
2.5
MANOWOGAMES Warszawa
KS Wesoła Warszawa
50.40 
 2069Frank Svindahl
Michał Wojciechowski
5.0
2.5
NOR
WP
 
Dąbrówka Absolwent Poznań
50.24 
 2143Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPBudowlani Chodzież 49.49 
 222Anna Morgiel
Anna Sztyber
2.5
2.5
MAAZS UW 2
AZS UW 1
48.97 
 231Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
7.0
4.0
MASingleton Warszawa
K2 Delta Raszyn
48.50 
 243Piotr Dybicz
Angelika Lechowska
7.0
2.0
MA
SL
AZS UW 2
AKCES (MORIS) KATOWICE
48.11 
 258Magda Budzyńska
Michał Klukowski
1.0
7.0
MA
DS
AZS UW 1
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
48.06 
 2642Waldemar Siuda
Dorota Kwintkiewicz
7.0
2.0
DSBKB Bolesławiec
BKB Liceum Bolesławiec
47.76 
 2729Lars-Erik Moberg
Galina Nilsson
5.0
5.0
SWE  46.00 
 284Karolina Walędzik
Mateusz Stępiński
0.5
4.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
45.02 
 2925Zuzanna Moszczyńska
Ewelina Zieleniewska
2.0
1.0
MAKU AZS UW Warszawa
AZS UW 1
44.76 
 306Wojciech Pazda
Przemysław Polowczyk
1.0
2.0
WPDąbrówka Politechnika Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
43.04 
 3168Katarzyna Perkowska
Aleksander Krych
1.5
7.0
PM
MA
 
AZS UW ROZJAZD Warszawa
41.50 
 3227Michał Górny
Michał Dembski
1.5
0.5
WPDąbrówka VII LO Poznań
Dąbrówka Młodzik Poznań
39.22 
 339Zofia Bałdysz
Agnieszka Piesiewicz
1.0
1.0
DS
MA
KS AZS PWR X Wrocław
AZS UW 2
38.52 
 3448Anna Burda
Piotr Marcinowski
0.5
1.5
MP
DS
KSOS Kraków
KS AZS PWR. III Wrocław
32.58 
 3545Michał Moryson
Sonia Lobert
2.0
0.5
WPDąbrówka Absolwent Poznań
Dąbrówka Ladies Poznań
26.71 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-15 o 10:03:47