Turniej Dodatkowy EX-8

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 13Edmund Czubak
Wojciech Kaźmierczak
7.0
7.0
MASingleton Warszawa
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
61.8217
 227Maciej Bojarski
Marek Filipowski
2.5
12.0
DS
MP
KS AZS PWR V Wrocław
Kosmos Kraków
59.3615
 311Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
MA
PM
INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
WIMPEL Gdańsk
57.1613
 412Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice 56.5710
 530Zuzanna Moszczyńska
Piotr Dybicz
2.0
7.0
MAKU AZS UW Warszawa
AZS UW 2
56.468
 635Michał Klukowski
Mateusz Sobczak
7.0
2.5
DS
MA
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
AZS UW ROZJAZD Warszawa
55.866
 725Marek Kolasiński
Lesław Mandecki
2.0
2.5
MADRYL TEAM Warszawa
KS Wesoła Warszawa
54.594
 89Beata Bojarska
Zbyszko Paluczek
4.0
2.5
WPChaos Gniezno
AZS AE Poznań
54.543
 924Magda Budzyńska
Michał Nowosadzki
1.0
19.0
MAAZS UW 1
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
53.393
 1033Paweł Łęcki
Przemysław Kacprzak
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek 52.213
 1126Justyna Żmuda
Katarzyna Dufrat
7.0
4.0
MP
DS
CKiS Skawina I
KS AZS PWR. III Wrocław
52.002
 1234Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBGSBS Sekret 1 Gorzów
GSBS Agenci Gorzów
51.752
 135Marta Wójcik
Ewelina Zieleniewska
1.0
1.0
MAAZS UW 1 51.281
 148Krzysztof Lipowski
Tomasz Żmiejko
1.5
1.0
ZPAOS Koszalin
MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno
51.191
 1529Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
4.0
WPBudowlani Chodzież 50.981
 1628Piotr Kulesza
Piotr Marcinowski
2.5
1.5
DSKS AZS PWR VIII Wrocław
KS AZS PWR. III Wrocław
50.66 
 177Loretta Kałwa
Igor Łosiewicz
1.0
4.0
DS
MA
KS AZS PWR XIV Wrocław
Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team
49.57 
 181Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSBKB Bolesławiec 48.26 
 1914Łukasz Kalbarczyk
Katarzyna Perkowska
4.0
1.5
MA
PM
AZS UW 1
 
47.67 
 2013Beata Golec
Jerzy Adamczak
2.5
2.0
LBGSBS Agenci Gorzów
SYRENA Zbąszynek
47.53 
 2131Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
12.0
1.5
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
KS AZS PWR V Wrocław
47.51 
 2232Maurycy Biernat
Andrzej Kozikowski
4.0
12.0
MA
LD
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
KDK 1 Kutno
47.35 
 232Dorota Kwintkiewicz
Waldemar Siuda
2.0
7.0
DSBKB Liceum Bolesławiec
BKB Bolesławiec
46.84 
 2422Stanisław Janik
Tomasz Toboła
12.0
1.0
WPBridge Club MOSiR Wałcz
Pil-Building Piła
46.18 
 254Mateusz Stępiński
Dominik Jastrzębski
4.0
2.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa 44.84 
 266Karolina Walędzik
Rafał Marks
0.5
2.5
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
43.99 
 2721Artur Winkler
Rafał Molenda
7.0
1.5
DSBKB Bolesławiec
BKB MDK-I LO Bolesławiec
42.95 
 2823Maja Żabierek
Sławomir Rokicki
2.5
7.0
MAGOK Grójec
KS Wesoła Warszawa
40.10 
 2910Sylwester Cieślak
Jan Pawlikaniec
7.0
4.0
MA
LB
Singleton Warszawa
SBS DAWID Nowa Sól
37.38 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-14 o 12:12:07