Turniej Dodatkowy EX-7 | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | ||
1 | 67 | Igor Łosiewicz Łukasz Golder | 4.0 4.0 | J J | MA SL | Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team GKS Piast I Gliwice | 69.46 | 20 | ||
2 | 47 | Matthias Stenneken Ralf Wollenberg | 0.5 0.5 | | LB | 64.35 | 18 | |||
3 | 1 | Katarzyna Dufrat Edmund Czubak | 4.0 7.0 | KJ | DS MA | KS AZS PWR. III Wrocław Singleton Warszawa | 61.35 | 17 | ||
4 | 31 | Piotr Wiankowski Agnieszka Sławenta | 12.0 1.5 | K | MA DS | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa KS AZS PWR V Wrocław | 60.39 | 15 | ||
5 | 69 | Mateusz Stępiński Ewelina Zieleniewska | 4.0 1.0 | J KJ | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa AZS UW 1 | 59.67 | 13 | ||
6 | 9 | Anna Morgiel Karol Gałązka | 2.5 7.0 | KJ J | MA | AZS UW 2 Spójnia II Warszawa | 59.29 | 11 | ||
7 | 11 | Wojciech Strzemecki Anna Pełszyńska | 18.0 4.0 | KJ | MP SL | TS Wisła Kraków GKS Piast I Gliwice | 57.90 | 9 | ||
8 | 46 | Marek Witek Adam Robak | 18.0 12.0 | | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała ZTB 7TREFL Zawiercie | 57.89 | 8 | ||
9 | 7 | Grzegorz Lewaciak Sylwester Cieślak | 18.0 7.0 | S | WP MA | Consus II Kalisz Singleton Warszawa | 56.34 | 6 | ||
10 | 68 | Lars-Erik Moberg Galina Nilsson | 5.0 5.0 | | SWE | 55.26 | 4 | |||
11 | 22 | Ryszard Zwolak Maciej Janeczko | 2.0 4.0 | | SL | JOCKER Oświęcim | 54.98 | 4 | ||
12 | 65 | Kazimierz Szlachta Marian Ładoński | 7.0 | S | ZP NZ | ZZBS Szczecin | 54.85 | 4 | ||
13 | 23 | Michał Nowosadzki Sandra Różańska | 19.0 2.0 | K | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa ABNEGAT Warszawa | 53.66 | 4 | ||
14 | 48 | Maurycy Biernat Andrzej Kozikowski | 4.0 12.0 | J | MA LD | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa KDK 1 Kutno | 53.37 | 3 | ||
15 | 30 | Rafał Molenda Jarosław Molenda | 1.5 7.0 | J | DS | BKB MDK-I LO Bolesławiec BKB Bolesławiec | 52.85 | 3 | ||
16 | 70 | Tomasz Żmiejko Krzysztof Lipowski | 1.0 1.5 | | ZP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno AOS Koszalin | 52.59 | 3 | ||
17 | 2 | Zbigniew Tymków Stanisław Drabczyk | 12.0 4.0 | N S | SL | Silesia Gliwice EDGAS Chorzów | 51.73 | 2 | ||
18 | 62 | Bogusław Nowak Zofia Miechowicz | 4.0 | | DS NZ | 51.61 | 2 | |||
19 | 8 | Rafał Marks Mateusz Sobczak | 2.5 2.5 | J J | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa | 50.88 | 2 | ||
20 | 49 | Frank Svindahl Izabella Jaworska | 5.0 2.5 | KJ | NOR LD | 50.63 | 1 | |||
21 | 63 | Zbigniew Halat Beata Golec | 12.0 2.5 | K | LB | Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 GSBS Agenci Gorzów | 50.46 | 1 | ||
22 | 43 | Aleksander Kozłowski Bogusław Barański | 2.5 2.5 | | LB WP | Sushi Bar provincia Słubice RCK Rogoźno | 50.24 | 1 | ||
23 | 41 | Waldemar Siuda Wiesław Tabiszewski | 7.0 7.0 | | DS | BKB Bolesławiec | 50.13 | |||
24 | 6 | Stanisław Janik Tomasz Toboła | 12.0 1.0 | | WP | Bridge Club MOSiR Wałcz Pil-Building Piła | 50.04 | |||
25 | 21 | Beata Bojarska Jerzy Nowak | 4.0 12.0 | K | WP | Chaos Gniezno Budowlani Chodzież | 49.75 | |||
26 | 64 | Wojciech Pazda Michał Górny | 1.0 1.5 | J J | WP | Dąbrówka Politechnika Poznań Dąbrówka VII LO Poznań | -0.38 | 48.81 | ||
27 | 5 | Maja Żabierek Sławomir Latała | 2.5 12.0 | K S | MA | GOK Grójec TEAM - Natolin Warszawa | 48.25 | |||
28 | 66 | Ewa Banaszkiewicz Jacek Leśniczak | 13.0 13.0 | K S | MA WP | NOWOGAMES Warszawa Unia I Leszno | 47.87 | |||
29 | 4 | Andrzej Kaźmierczak Sławomir Zimniak | 7.0 4.0 | S | DS | BKB Bolesławiec | 46.96 | |||
30 | 24 | Jan Betley Anna Sztyber | 7.0 2.5 | J K | MA | AZS UW 1 | 46.70 | |||
31 | 45 | Przemysław Polowczyk Marcin Szymański | 2.0 1.5 | J J | WP | Dąbrówka VII LO Poznań | 46.45 | |||
32 | 27 | Wojciech Kaźmierczak Marek Filipowski | 7.0 12.0 | J | MA MP | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa Kosmos Kraków | 46.05 | |||
33 | 3 | Dorota Kwintkiewicz Artur Winkler | 2.0 7.0 | K | DS | BKB Liceum Bolesławiec BKB Bolesławiec | 45.09 | |||
34 | 51 | Artur Rutkowski Tadeusz Laszczak | 18.0 4.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 44.88 | |||
35 | 42 | Magda Budzyńska Zuzanna Moszczyńska | 1.0 2.0 | KJ KJ | MA | AZS UW 1 KU AZS UW Warszawa | 44.24 | |||
36 | 61 | Dominik Jastrzębski Marta Wójcik | 2.0 1.0 | J KJ | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa AZS UW 1 | 43.20 | |||
37 | 25 | Tomasz Stryszawski Piotr Kuc-Dzierżawski | 4.0 4.0 | | MP | Milo Kraków Last Minute Kraków | 42.12 | |||
38 | 29 | Joanna Michalska Loretta Kałwa | 1.0 1.0 | KJ KJ | DS | KS AZS PWR XIV Wrocław | 41.14 | |||
39 | 28 | Zbyszko Paluczek Sławomir Piechocki | 2.5 4.0 | | WP | AZS AE Poznań Budowlani Chodzież | 40.07 | |||
40 | 50 | Joanna Kazmucha Piotr Śmieliński | 2.5 2.0 | KJ J | WP | Dąbrówka Absolwent Poznań | 38.09 | |||
41 | 44 | Karolina Skubich Tadeusz Miesiąc | 1.5 1.5 | KJ J | WP | Dąbrówka Ladies Poznań UKB Kleks Szamotuły | 37.30 | |||
42 | 26 | Stanisław Koniuszkiewicz Skarbimir Kozar | 7.0 4.0 | S | LB | Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 2 | -0.38 | 35.53 | ||
43 | 10 | Jerzy Adamczak Curt Sjolin | 2.0 1.5 | S S | LB | SYRENA Zbąszynek UKS Jedynka Gomad Gorzów | 34.52 | |||
44 | 71 | Liliana Pałczyńska Katia Karoń | 1.5 0.5 | KJ KJ | WP | Dąbrówka Ladies Poznań | 29.04 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-13 o 00:31:13