Turniej Dodatkowy EX-6

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 114Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WPConnector Poznań 68.3221
 23Danuta Krupnik
Andrzej Kaźmierczak
4.0
7.0
MP
DS
Singleton Kraków
BKB Bolesławiec
65.1819
 312Katarzyna Dufrat
Jacek Ciechomski
4.0
18.0
DS
MA
KS AZS PWR. III Wrocław
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
64.7116
 428Wit Klapper
Marek Filipowski
19.0
12.0
MPKS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Kosmos Kraków
59.0414
 57Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 58.5812
 68Agnieszka Szczypczyk
Justyna Żmuda
4.0
7.0
MPCKiS Skawina II
CKiS Skawina I
57.379
 710Dominik Jastrzębski
Zuzanna Moszczyńska
2.0
2.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
KU AZS UW Warszawa
57.087
 817Ewa Banaszkiewicz
Izabella Jaworska
13.0
2.5
MA
LD
NOWOGAMES Warszawa
 
56.105
 936Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
5.0
5.0
UKR  55.254
 1011Anna Morgiel
Rafał Marks
2.5
2.5
MAAZS UW 2
AZS UW ROZJAZD Warszawa
53.564
 1118Sławomir Rokicki
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MAKS Wesoła Warszawa 53.313
 122Olga Długosz
Mateusz Sobczak
2.5
2.5
MP
MA
CKiS Skawina II
AZS UW ROZJAZD Warszawa
52.403
 1316Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
12.0
1.5
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
KS AZS PWR V Wrocław
52.143
 1422Piotr Walczak
Jacek Leśniczak
19.0
13.0
WPConsus II Kalisz
Unia I Leszno
51.552
 155Rafał Molenda
Sławomir Zimniak
1.5
4.0
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec
BKB Bolesławiec
51.332
 1627Barbara Rosłon
Sandra Różańska
2.5
2.0
MAAZS UW 2
ABNEGAT Warszawa
51.271
 1735Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBGSBS Sekret 1 Gorzów
GSBS Agenci Gorzów
51.211
 1825Jan Blajda
Maciej Janeczko
13.0
4.0
MP
SL
Wincor Nixdorf Cracovia
JOCKER Oświęcim
50.931
 1929Sylwester Cieślak
Marek Kolasiński
7.0
2.0
MASingleton Warszawa
DRYL TEAM Warszawa
50.75 
 209Waldemar Sroczyński
Roman Zabłocki
4.0
4.0
WP
OP
PAB Poznań
BLOTKA Dobrodzień
49.55 
 2126Wojciech Strzemecki
Michał Nowosadzki
18.0
19.0
MP
MA
TS Wisła Kraków
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
49.13 
 2232Liliana Pałczyńska
Łukasz Golder
1.5
4.0
WP
SL
Dąbrówka Ladies Poznań
GKS Piast I Gliwice
47.61 
 2313Jan Stoklasek
Stanisław Borowiec
4.0
4.0
LBMILTON-MASTER Głogów 47.52 
 2434Wojciech Stanula
Jacek Rak
4.0
2.0
SWKSS-R Brydż Końskie 46.47 
 251Jarosław Molenda
Arkadiusz Ciechomski
7.0
4.0
DS
MA
BKB Bolesławiec
MILAN CPK Milanówek
45.71 
 2621Edmund Czubak
Wojciech Kaźmierczak
7.0
7.0
MASingleton Warszawa
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
45.67 
 2733Maurycy Biernat
Anna Pełszyńska
4.0
4.0
MA
SL
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
GKS Piast I Gliwice
45.09 
 2824Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMilo Kraków
Last Minute Kraków
44.71 
 2930Agnieszka Piesiewicz
Ewelina Zieleniewska
1.0
1.0
MAAZS UW 2
AZS UW 1
44.55 
 3015Tomasz Żmiejko
Krzysztof Lipowski
1.0
1.5
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno
AOS Koszalin
43.69 
 316Curt Sjolin
Tomasz Jagła
1.5
2.0
LBUKS Jedynka Gomad Gorzów
GSBS Agenci Gorzów
40.68 
 3237Agata Kowal
Jakub Kowal
4.0
7.0
MPMilo Kraków
Sfora Cibora Kraków
39.41 
 334Katarzyna Perkowska
Aleksander Krych
1.5
7.0
PM
MA
 
AZS UW ROZJAZD Warszawa
39.17 
 3431Marta Wójcik
Mateusz Stępiński
1.0
4.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
38.04 
 3523Albina Suder
Ryszard Suder
1.5
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec 35.44 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-12 o 02:06:59