Turniej Dodatkowy EX-4

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 112Frank Svindahl
Jacek Ciechomski
5.0
18.0
NOR
MA
 
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
62.4720
 262Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
12.0
1.5
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
KS AZS PWR V Wrocław
60.6918
 38Dorota Kwintkiewicz
Waldemar Siuda
2.0
7.0
DSBKB Liceum Bolesławiec
BKB Bolesławiec
60.6316
 441Kazimierz Szlachta
Ryszard Urbański
7.0
4.0
ZPZZBS Szczecin
RYSIE Szczecin
59.7214
 533Paweł Zubiel
Sylwester Cieślak
4.0
7.0
LD
MA
CKM Łódź
Singleton Warszawa
58.3913
 613Anna Pełszyńska
Aleksander Krych
4.0
7.0
SL
MA
GKS Piast I Gliwice
AZS UW ROZJAZD Warszawa
56.8411
 764Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
2.0
4.0
LBGSBS Sekret 1 Gorzów
GSBS Agenci Gorzów
56.179
 846Mateusz Stępiński
Rafał Marks
4.0
2.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa 56.117
 927Bogusław Gierulski
Curt Sjolin
19.0
1.5
WM
LB
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
UKS Jedynka Gomad Gorzów
55.965
 1044Maurycy Biernat
Andrzej Kozikowski
4.0
12.0
MA
LD
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
KDK 1 Kutno
55.214
 1123Izabella Jaworska
Barbara Rosłon
2.5
2.5
LD
MA
 
AZS UW 2
54.734
 1230Joanna Sroka
Wojciech Strzemecki
2.0
18.0
WP
MP
UKB Kleks Szamotuły
TS Wisła Kraków
53.954
 136Ilya Shpuntou
Łukasz Golder
4.0
4.0
LB
SL
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
GKS Piast I Gliwice
52.603
 1431Loretta Kałwa
Mateusz Sobczak
1.0
2.5
DS
MA
KS AZS PWR XIV Wrocław
AZS UW ROZJAZD Warszawa
52.473
 1547Eugeniusz Konik
Marek Rużyło
2.5
4.0
OP
DS
BLOTKA Dobrodzień
MKS Rokita Brzeg Dolny
51.223
 1668Sławomir Rokicki
Lesław Mandecki
7.0
2.5
MAKS Wesoła Warszawa 51.072
 1722Piotr Dybicz
Igor Łosiewicz
7.0
4.0
MAAZS UW 2
Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team
49.902
 1845Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
4.0
WPBudowlani Chodzież 49.802
 1925Henryk Tyburczy
Grzegorz Trojanowski
4.0
2.5
ZPAPTEKA W WIEŻY Choszczno
 
49.481
 201Danuta Krupnik
Jan Blajda
4.0
13.0
MPSingleton Kraków
Wincor Nixdorf Cracovia
48.931
 2163Zbigniew Szuster
Jacek Piątek
2.5
4.0
SLDERBY Katowice 48.781
 2261Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
2.5
4.0
MPCKiS Skawina II 48.57 
 234Tadeusz Biskup
Andrzej Sładki
4.0
7.0
SLAKCES (MORIS) KATOWICE
Senior I Katowice
48.51 
 2429Stanisław Drabczyk
Damian Burek
4.0
4.0
SLEDGAS Chorzów
DERBY Katowice
48.35 
 2548Ryszard Olenderek
Zbigniew Sawicki
7.0
7.0
WP
ZP
Progress I Ostrzeszów
MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno
48.26 
 262Jarosław Molenda
Andrzej Kaźmierczak
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 48.03 
 2743Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
4.0
2.5
SLDERBY Katowice 48.00 
 285Tadeusz Janiak
Leonard Hinc
2.0
 
ZP
NZ
APTEKA W WIEŻY Choszczno
 
47.78 
 2924Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMilo Kraków
Last Minute Kraków
46.91 
 3010Grzegorz Bajek
Rafał Molenda
7.0
1.5
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW
BKB MDK-I LO Bolesławiec
46.76 
 3126Ewa Banaszkiewicz
Artur Pomarański
13.0
2.0
MA
ZP
NOWOGAMES Warszawa
ZZBS Szczecin
46.51 
 3211Mateusz Mroczkowski
Joanna Michalska
7.0
1.5
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW
KS AZS PWR XIV Wrocław
46.17 
 3328Andrzej Wilkosz
Tytus Bisping
24.0
4.0
MPTS Wisła Kraków 46.13 
 3421Maja Żabierek
Piotr Zbyszewski
2.5
1.5
MAGOK Grójec
Singleton Warszawa
45.98 
 3542Beata Pacak
Adam Waszkiewicz
1.0
2.0
DSKS AZS Politechnika Wrocławska
KS AZS PWR V Wrocław
44.54 
 369Łukasz Kalbarczyk
Edmund Czubak
4.0
7.0
MAAZS UW 1
Singleton Warszawa
44.50 
 3732Jacek Corn
Jacek Kowalski
2.5
4.0
LB
MA
LUNA Żary
OLGUM Skaryszew
44.28 
 383Stanisław Adamczyk
Michał Bojanowski
4.0
7.0
SLSenior I Katowice 43.40 
 3966Kacper Pędziński
Karolina Skubich
1.5
1.5
WPDąbrówka GD I Poznań
Dąbrówka Ladies Poznań
43.26 
 4065Karolina Walędzik
Marta Wójcik
0.5
1.0
MAAZS UW 1 42.67 
 4167Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
0.5
0.5
LB  40.55 
 427Tomasz Jagła
Zbigniew Halat
2.0
12.0
LBGSBS Agenci Gorzów
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
40.34 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-10 o 01:03:00