Turniej Dodatkowy EX-3

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub±wynikPKL
 12Wojciech Strzemecki
Marek Filipowski
18.0
12.0
MPTS Wisła Kraków
Kosmos Kraków
  53.4018
 212Karolina Skubich
Marcin Szymański
1.5
1.5
WPDąbrówka Ladies Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
  34.0016
 330Joanna Sroka
Rafał Marks
2.0
2.5
WP
MA
UKB Kleks Szamotuły
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  33.4013
 427Andrzej Wilkosz
Tytus Bisping
24.0
4.0
MPTS Wisła Kraków  30.4011
 523Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
12.0
7.0
LB
SL
Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1
Silesia II Gliwice
  27.208
 629Ilya Shpuntou
Anna Pełszyńska
4.0
4.0
LB
SL
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
GKS Piast I Gliwice
  26.406
 77Tadeusz Biskup
Andrzej Sładki
4.0
7.0
SLAKCES (MORIS) KATOWICE
Senior I Katowice
  19.004
 88Zbigniew Szuster
Damian Burek
2.5
4.0
SLDERBY Katowice  17.004
 922Nina Olejnikowa
Sergij Zabuga
5.0
5.0
NZ   16.403
 1024Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
4.0
4.0
DSERBUD AZS PWR IX WROCŁAW  8.403
 1121Andrzej Lubojemski
Wit Klapper
12.0
19.0
MPKS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja  6.402
 1235Kacper Pędziński
Konrad Kubzdela
1.5
0.5
WPDąbrówka GD I Poznań
Dąbrówka GB Poznań
  5.402
 1314Bartosz Pędziński
Aleksander Żelazny
1.5
2.0
WPDąbrówka VII LO Poznań  5.002
 1426Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPBudowlani Chodzież  4.401
 1531Lesław Mandecki
Sławomir Łojewski
2.5
4.0
MAKS Wesoła Warszawa
Singleton Warszawa
  3.401
 1634Tadeusz Miesiąc
Michał Górny
1.5
1.5
WPUKB Kleks Szamotuły
Dąbrówka VII LO Poznań
  1.40 
 1728Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
2.0
2.0
KPWodociągi Włocławek  -8.20 
 1833Marta Wójcik
Agnieszka Piesiewicz
1.0
1.0
MAAZS UW 1
AZS UW 2
  -9.00 
 1913Stanisław Nowak
Ewa Bumbar
2.0
2.5
SLMASKÓR Żywiec
BIESY Czechowice-Dziedzice
  -10.80 
 2025Maurycy Biernat
Łukasz Golder
4.0
4.0
MA
SL
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
GKS Piast I Gliwice
  -13.60 
 219Łukasz Gaweł
Sebastian Piepióra
4.0
7.0
DS
PM
ERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
SDK Tczew
  -14.00 
 223Olech Bestrzyński
Marcin Pędziński
13.0
13.0
WPMY PO-WA Poznań
Dąbrówka Starka Poznań
  -14.60 
 236Agnieszka Chmurzyńska
Sławomir Rokicki
1.5
7.0
LD
MA
Ventrue Łódź
KS Wesoła Warszawa
  -26.80 
 244Danuta Krupnik
Waldemar Siuda
4.0
7.0
MP
DS
Singleton Kraków
BKB Bolesławiec
  -31.60 
 251Roman Zabłocki
Stanisław Drabczyk
4.0
4.0
OP
SL
BLOTKA Dobrodzień
EDGAS Chorzów
  -32.60 
 265Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
2.0
2.5
MAGOK Grójec  -34.60 
 2732Jakub Domeracki
Bartosz Popiela
1.0
0.5
WPDąbrówka GB Poznań  -40.00 
 2815Łukasz Wasielewski
Mateusz Nowak
0.5
0.5
WPDąbrówka GB Poznań  -64.60 
 2910Wojciech Pazda
Przemysław Polowczyk
1.0
2.0
WPDąbrówka Politechnika Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
  -84.00 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-07-09 o 00:41:05